KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 8/8/2012, 18:54

stefi :* ::heart kakvi su ti bas simptomi bili kad si imala te kontrakcije?trzaji?zasto ne uzimas malo mg tako preventivno jednu dnevno ili donat vodu ona je super ima puno mg u njoj?
Ne mogu ni ja tacno da opisem, kao neki trzaji stomaka, ali iznad pupka , znaci gornji deo,i kao da me nesto golica unutra pa mi onako zateze kao kad bih radila trbusnjake,vise neki neprijatan osecaj, nista me nije bolelo i nisam imala utisak ko da mi se grci stomak, ja tome nisam ni pridavala znacaja, mislila sam da je normalno ali sam posle dan dva prokrvarila i otisla na UZ i tam mi je doca video kontrakcije. Pocela sam od pre neki dan da pijem magnezijum.Videcu kako ce mi biti nocas ako opet budem imala to prevac sutra kod dr. A sad odoh malo da prosetam i da sednem negde konacno posle mesec ipo Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/8/2012, 21:16

srculence, uzivah u setnjici....cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/8/2012, 21:20

pa pitam zato sto ja stalno imam svakave neke promene,u svakom sl.pitacu ga sutra,dobro je sto na uz moze videti,bas se toga plasim kao i ovaj vodenkast sekret...ali kad vidim ovih 29 nedeljica sva sam euforicna love trudnica okruglice i buduce trudnicice ljubav
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/8/2012, 21:45

stefi, i ja isto stalno nesto osecam, te me ziga, te vodenast sekret, te me zateze, ma ne znam ni sama vise...
a onda kada odem kod lekara oni me nalepe kako je sve u redu i da se ne glupiram, pa me jos bude i sramota sto se toliko plasim...
ti si dogurala do 29 nedelje, najrizicniji period je prosao, i sigurno ce sve biti u redu...only 77 to go, opustenzi Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/8/2012, 22:08

Mijaki tnx draga bas mi znace tvoje reci utehe osmeh srce vidis i sama valjda smo sve sa istim strahovima a sve zbog nemile proslosti. Da jos nedelju i gazim ka 40.ned. Bogami i ti si presla dosta,idemo dalje Laughing
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 8/8/2012, 23:35

Thanks na savetima za put na more!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 8/8/2012, 23:37

Marija86 ::
Jelica ::jaoo devojke bas sam u dilemi, ne znam kako da idem na more...u principu meni je potpuno ok zdravlje mislim trudnicko (a i ovako)...Doktor mi je onda poslednji put gledao grlic, sve je super... ne znam...ja bih na Zlatibor, pa u CG...a opet se mislim mozda bolje avionom kako je dr rekao...a trebaju mi i kola dole...sta mislite da li je rizik kolima ici?

Jelice mi idemo na more za koji dan kolima..meni je tako najkomotnije,stanem kada hocu polagano sve..kad stignemo stigli smo.. Wink
Marija,
Jel si ti sad prirodnim putem ostala u drugom stanju...ili?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/8/2012, 09:40

Jeste Jelice, prirodno je ostala trudna! Neočekivano najsladje! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 9/8/2012, 11:11

Jelica ::Sta ces roditi Mirka - batu ili seku?
ne znamo jos zbunjen
cekamo 22.avgust pa cemo znati ako bebica bude htela da se pokaze beba
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 9/8/2012, 11:23

'jutro cure, ako se jos jutrom moze zvati ovo doba!!!
sve vas cmacem!!! usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 9/8/2012, 13:16

Ja ne znam sta mi je, uvece kad legnem nema sanse da zaspim fd vrtim se ko na raznju i ustajem non stop. Vilenila sam do pola cetiri jutros, gledala onu emisji na TLC Nisam znala da sam trudna Very Happy i igrala Super Marija oci mi ispale Shocked Sad sam sva slogirana. Inace sinoc nije bilo onog trzanja i treperanja.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 9/8/2012, 13:19

I pojela sam punu ciniju onih malih cokoladica Najlepse zelje Embarassed
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/8/2012, 13:24

Heart, znas sta ti je? Laughing
Ti si zeno, TRUDNA!! Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 196545
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 9/8/2012, 13:29

za razliku od srculenca ja sam spavala kao top, do dorucka, pa sada nastavila, probudih se pre 5 min da popijem cedjenu narandzu...Dete mi se ne javlja danas, ali se tesim da je i ona uspavana kao i mama...
navikla sam se da djipa po ceo dan pa mi je ovako cudno... Crying or Very sad
u subotu imam zakazano kod Miljica, a na onu regularnu kontrolu kod moje doktroke mozda sutra mozda u ponedeljak...eto...
ljub, ljub

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/8/2012, 14:48

ja danas vilenim od ranog jutra,hocu nesto sve da zavrsim po kuci ali ne uspevam..i evo sada malo me probada donji stomak,mozda je od hodanja i napora,ali ne panicim jer od 19h imam kontrolu..a i bekana mi se javlja..
cure ljubav
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 9/8/2012, 15:14

Jaoo devojke ja jedva cekam da osetim bebine pokrete....kad ce to biti?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 9/8/2012, 15:15

Sutra idem da se farbam po prvi put , od kada sam krenula na vto i zatrudnela...Valjda sam sada bezbedna...sta mislite...??
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 9/8/2012, 15:55

heart84 ::Ja ne znam sta mi je, uvece kad legnem nema sanse da zaspim fd vrtim se ko na raznju i ustajem non stop. Vilenila sam do pola cetiri jutros, gledala onu emisji na TLC Nisam znala da sam trudna Very Happy i igrala Super Marija oci mi ispale Shocked Sad sam sva slogirana. Inace sinoc nije bilo onog trzanja i treperanja.

Isto ne mogu da spavama i sanjam takve strahote...sinoc da sam rodila prevremeno i nije se lepo zavrsilo, da ne prepricavam, uzas...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/8/2012, 16:27

jelice ma opusteno mozes slobodno.ja sam se od pocetka redovno farbala na mesec dana,cak i pramenove. a sto se tice mrdanja tvoje bekane bice uskoro,kod svakog je razlicito,ja u 18.nedelji sam osetila,ti osluskuj svoje telo... zagrljaj
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 9/8/2012, 17:10

jaooo, hvala stefi!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 9/8/2012, 18:26

Jao Heart i ja sam gledala tu emisiju sinoc. Je li to ona zena sto je podvezala jajnike sa 46, rintala po ceo dan ? Obzirom da smo gledale istu emisiju odlucila sam da se smatram trudnom Laughing .
Trudnice uzivajte u letu dok nisu pocele kisurine.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 9/8/2012, 20:33

Pozdrav trudnice okruglice. Kod nas nema nikakvih noviteta sem sto me keti sve vise i vise sutira onako posteno muski nema u sebi nimalo one zenstvenosti pa da me lagano pomiluje nego sve neki fudbalerski pokreti. Moji ukucani se upisavaju od smeha kad krene stomak da se pomera levo desno gore dole. Pokusala sam sinoc da snimim te pokrete kamerom ali kako sam uzela kameru ova moja bezobraznica kao da je osetila pa se smirila, ja ostavila kameru sa strane ona ponovo pocela.
E sad imam jedno strucno pitanje posto vise ne mogu da skapiram kako drkovii racunaju pa ajde i vas da pitam kad ja ulazim u 8 mesec? Kad budem bila 31+1 ili 32+1. Pomagajte jer izludeh vise od silnog racunanja lunarnih i obicnih meseci.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 9/8/2012, 21:48

Sto se tice spavanja ja uspevam da zaspim tek oko dva tri nocu i to su snovi ma bolje da nepricam,a sto se tice farbanja bez brige samo napred i ja se farbam na mesec mesec i po .
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 9/8/2012, 21:57

anak ::Jao Heart i ja sam gledala tu emisiju sinoc. Je li to ona zena sto je podvezala jajnike sa 46, rintala po ceo dan ? Obzirom da smo gledale istu emisiju odlucila sam da se smatram trudnom Laughing .
Trudnice uzivajte u letu dok nisu pocele kisurine.

Ha, ha , ha ta je emisija Very Happy

Jelice mozes slobodno da se farbas, ja sam se od samog pocetka farbala Very Happy

Ja jos uvek na svu srecu nemam neke uzasne snove, jedini problem je koje boje kolica izabrati, da li sarena, crvena.. koje tapete staviti i sl. Sve sam odabrala samo me malo muce boje Very Happy Sto moj dragi kaze e blago tebi da su mi tvoji problemi makar samo na jedan dan Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/8/2012, 22:07

maki sad sam gvirnula u knjizi koju imam o trudnoci,bas je full,osmi mesec 32.do 35.nedelja,iliti 31 puna plus jedan dan,mada ja i bez tog dana mogu Laughing
jelice usne
ja inace bila kod dr.sve je kako treba kaze,bebac 1600gr sto je super,vreme trudnoce kao i na tikeru,slikali smo se,imamo buckaste obraze i prcast nostic,hhehe to su moja zapazanja...pitala sam ga kaze nema kontrakcija i da se to i te kako oseti,za porodjaj izustila sam to da sam vise za cr Laughing sve za bebu,nije se nesto bunio kaze to bi mi uradio sve strucno i posveceno...i naplaceno u prevodu Laughing
ja malo udavih,eto sad sam mirna neko vreme dok opet nesto ne uspanicim...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu