KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 16/7/2012, 16:32

ČESTITKE MAMI I TATI OD SRCA, KAKVA RADOST, SREĆA, DUŠANE I IVONA DOBRODOŠLI NA OVAJ SVET!!!

PARIŽANI ZASLUŽILI STE OVAKVO BOGATSTVO, KAKVI SU ONI SAMO ANĐELI MILI!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca likeit likeit likeit likeit likeit likeit love love love love d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d radost radost radost radost igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 16/7/2012, 17:45

jumping jumping jumping jumping wavecrowd wavecrowd wavecrowd

OOOOOOOOO, kakvo iznenađenje, čestitam mamici i tatici na rođenju dva anđela!!!!!!
Biksi, kako je Pari, piši sve detalje koje znaš, nestrpljive smo....
Dragi moji šapčani, uživajte u vačoj dečici i neka Vas dragi Bog čuva!
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nesalela 16/7/2012, 18:09

Parižanka mila moja .....sve čestitke od srca....da budete srećni,veseli,zdravi, pametni,i uvek pozitivni.....Dušane i Ivona dobrodošli na ovaj divan svet, sa najdivnijim roditeljima, uživaćete lepote male....Mogu misli kakve su emocije....Parižanka ljubim vasdo neba.....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 16/7/2012, 18:09

Ja kasnim danas ali sam citav dan mislila na Pariz

PARI MILA CESTITAM NA MALIM ANDJELIMA, PRESLATKI SU. NEKA SU ZIVI I ZDRAVI 100 GODINA I VAS DVOJE DA UZIVATE U SVAKOM TRENUTKU SA NJIMA. LJUBIM TE PUNO!

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
family
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
b b b b b b b b b b b
vv vv vv vv vv vv vv
v v v v v v v
zagrljaj zagrljaj zagrljaj

dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/7/2012, 18:33

kakve vesti na kutku!!!
ja ocekujem izvestaj sa UZ-a, kad ono STIGLE ZVEZDICE!!!!
Pariz draga moja, reci su tanke da opisu sta ti zelim, da tvoja porodica uvek bude zdrava, da uzivate u svakom danu roditeljstva, da budete ponosni na svoju decu i da vam se sve zeljice ispune.....
ljubim IVONU i DUSANA - prelepi su!!!
ti se draga moja sto pre oporavi i pusti nas tete sa kutka, uzivaj u zvezdicama....mi cemo misliti na tebe...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 16/7/2012, 18:56

Sve čestitke mami i tati, a mami i jedan zagrljaj
bebama šaljemo hiljadu poljubci

Uživajte srca srca srca
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 16/7/2012, 19:06

Bas svratih da vidim sta je sa Pari, kad stigli Dusan i Ivona
b d b d b d b d b d d
Dobro nam dosli macici mali,da ste zivi i zdravi, srecni i zadovoljni.
Roditeljima srecno i uspesno roditeljstvo
.

Bas su me emocije savladale, ufff
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Clara17 16/7/2012, 19:28

PARI,DRAGA CESTITAM OD SRCA TEBI I TM...ovo su prelepe vesti...zelim vam pregrst divnih trenutaka sa vasim bebironima,mnoogooooooo zdravlja ljubavi i srece...
IVONA DUSANE DOBRO NAM DOSLI osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Clara17

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 16/7/2012, 20:29

Biksi :) ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Zvezdice

Pošto je slika s telefona, manja je rezolucija, al svejedno, vidi se najbitnije: tatine pune ruke bogatstva i radosti i osmeh koji govori više od hiljadu reči!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831
Još jednom sve čestitke našim dragim parižanima! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568

I ja svratih da vidim sta je sa Pari, tek evo nama decica stigla!!!!!!!!! Boze, hvala ti!!!!!!!!!! Cini mi se da sanjam gledajuci ovu lepotu od bebanica u tatinim rukama.......Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 16/7/2012, 21:49

Evo i ja svratila da vidim kako je prosao uz, a ono najdivnija vest na Kutku.

Mala od srca vam cestitam rodjenje vasih bundevica Ivone i Dusana, neka su zivi i zdravi sto godina, neka ih prati sreca na svim putevima, a vama srecno roditeljstvo, uzivajte u svakoj sekundi koji vam sledi, svojski ste se trudili za ovo, a i dobili ste sto ste zasluzili neizmernu srecu.

Bundevice su preslatke, tata je vidi se neizmerno srecan, a jedva cekam slike sa mamom.

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
d d d d d d d d d d d d d d d d d d
b b b b b b b b b b b b b b b b b b
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
anđeo anđeo
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/7/2012, 21:50

ja cu samo kratko da ne remetim veselje na kutku...

bili na UZ, sve je ok, osim sto plinceza (definitivno je plinceza!!!) trenutno ima cisticu na mozgu 4mm...doktor kaze da to nije nista strasno, ja sam googlala i svasta nesto nasla, i naravno da nisam ravnodusna...
pitala sam koliko je to cesto, on je rekao da se desava i da se uglavnom resorbuje kasnije...
ako neko nesto zna o ovome, neka mi pise, meni ce mnogo znaciti....

ljubim vas sveeeeeeee

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 16/7/2012, 22:18

Ne remetis nista, draga Mijaki, samo ti pisi a i ostale trudnjace, naravno... Very Happy

Ne znam nista o tim cistama, ali sam ubedjena da nije nista strasno ako je dr vec tako rekao, verujem da bi drugacije reagovao da je nesto bas ozbiljno... Verovatno sledi pracenje UZ-om, dakle, jos nerviranja za tebe ali drzi se, bice sve kako treba!!!!!!! Navijam za tebe i plincezu! lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 16/7/2012, 22:25

mijaki ::ja cu samo kratko da ne remetim veselje na kutku...

bili na UZ, sve je ok, osim sto plinceza (definitivno je plinceza!!!) trenutno ima cisticu na mozgu 4mm...doktor kaze da to nije nista strasno, ja sam googlala i svasta nesto nasla, i naravno da nisam ravnodusna...
pitala sam koliko je to cesto, on je rekao da se desava i da se uglavnom resorbuje kasnije...
ako neko nesto zna o ovome, neka mi pise, meni ce mnogo znaciti....

ljubim vas sveeeeeeee

Ne znam ništa o tome, ali se nadam da je tvoj dr pametan i pismen čovek i da ne bi bio površan sa tako ozbiljnim stvarima. Ti znaš možeš li da mu veruješ...
Navijam za tvoju milu princezu i verujem da je ona sasvim dobro! sunny I da će postati prava queen
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 639820
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 16/7/2012, 23:09

Draga Pari neka su vam djeca živa i zdrava 100 godina! Danas je vas najljepši dan!

"Dobro došla na svijet bića mala, čista i meka a na pogled draga i srećna, život sa ovakvim roditeljima prava je bajka, zato mirno rastite i uživajte u svim trenucima što vam život pruža"

Puno poljubaca za Ivonu i Dušana i njihovu mamu koja je danas ovaj svijet učinila bogatijim za dvije sjajne zvijezdice srcasti poljupci



Mijaki ne znam ništa o tome, ali sam sigurna da će sve biti u redu sa princezicom. Možda bi trebala da čuješ mišljenje i još nekog doktora, naravno ako nisi 100% sigurna u svog.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 16/7/2012, 23:35

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 16072012001



Evo nasih zvezdica b b
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/7/2012, 01:15

Divno stvarno.
Paris SRECNO RODITELJSTVO MAMA I TEBI I TATI KOJI OSMEH IMA NAJVECI NA SVETU.
iVONA I DUSANE, b b MAMINE, DOBRO NAM DOSLI, I ZIVI I ZDRAVI NAM BILI DUGO, DUGO, DUGO...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 17/7/2012, 08:26

Zoka83 ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 16072012001



Evo nasih zvezdica b b

e ovo su definitivno ZVEZDE Kutka! yes yes
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 17/7/2012, 08:30

Cestitke mami i tati od srca.....
prenosim cestitke i od mare41.......zivi,zdravi i sretni bili....
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/7/2012, 09:37

I ovde da čestitam roditeljima, baki, tetki, a i tetkama s foruma, rođenje zvezdica b bebe angel b bebe angel
Da su živi, zdravi i srećni sto godinica srca srcasrca srcasrca srcasrca srcasrca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 17/7/2012, 10:18

Medene Zvezdice, dobrodošle i srećne i zdrave bile! ljubav
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 17/7/2012, 10:29

Zoka83 ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 16072012001



Evo nasih zvezdica b b
ljubav zvezdice su preslatke. b b
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 17/7/2012, 10:38

jao kako su slatke zvezdice, pu, pu, pu....da ih ne ureknem!!!
koliko vidim poceli su vec horski da ''pevaju''... osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/7/2012, 10:57

Mijaki, ja ne znam nista o tome, ali da je stvrano ozbiljno, valjda bi tvoj dr odreagovao. Ako se jako nerviras, da odes kod jos nekog dobrog dr?!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 17/7/2012, 11:12

mijaki ja bih otisla kod nekog dr koji je strucan za te stvari, raspitaj se pa idi, sigurno ima neki dr koji se bavi samo tim nekim zdr. stanjima kod bebica koje su u stomaku, pa nek on prati i nek kaze sta i kako....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 17/7/2012, 11:21

hvala mrvo, hvala devojke...
ne nerviram se strasno, bice kako bude, imam 5 Avgusta zakazano kod jos jednog jako dobrog lekara, pa opet kod Zivanica 3 Septembra, zakazacu fetalnu ehokardiografiju, i praticemo...
ja tu ne mogu nista, sem da se nadam da ce glupa cista da nestane i da ce princeza da bude snazna kao i do sada...
pise na netu da te ciste mogu indikovati genetske anomalije ali nikada izolovano, pa posto je drugo sve ok, ne verujem da treba da razmisljam o tome...invazivne dijagnosticke metode necu raditi dok me zaista neko ne uputi na to, mada verujem da nece biti potrebe...
....
hajd sada na lepse teme...
jedva cekam da nam se javi Pariz, da li je dobro, kako se oseca? jel pisala nekome?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu