KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 7/8/2012, 11:53

ljubav
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 7/8/2012, 13:37

dr mali pariz ::Cure drage Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 543728
Duša naša, stigneš i ada misliš na nas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 561840

Bojana86 ::
sve je ok, imamo 570g, kaze doktorica... i pisu je pokazivala sestrama, mogu zamisliti pozu....hehe
inace prvo me uplasila, kaze jako je nisko i kako je to rekla moj mis picne da suta ko blesav, i podigne se, i ona se smeje, kaze naljutili smo ga :-D
i tako se ritao ceo pregled, bilo je mnogo smesno.....
pisonja moj....
Pišonja mamin Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568 Vrtiguz blesavi. Prelep izgledaš, mrva jedna , videh ti slike tamo na temi, al ne iskomentarisah
lolipop ::

Odavno nisu pisale Hearth, ni Orline, gdje ste cice? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 582639

Biksi :) ::

Šta mi je sa Orline, kako li izdržava vrućinu?!
Evo me, zemo, tu sam, pile skakutavo Very Happy pukćem ko parnjača, danas malo lakše dišem, pa sedoh na forum.
Zub me mnogo boleo, krenulo u subotu, al sam izdržala do juče, jer mi moja dr bila na moru, stigla u nedelju uveče. Da odem kod nekog drugog, no way, jedino da je baš dogorelo. Al izdržah nekako, subota bi kritična, nedelja malo lakše, navikoh se valjda Laughing Kao zatvorenik se osećam. Al valjda gotovo sa afričkim talasima za ovu sezonu, bar se nadam.

Gorušica opasno počela da zeki, čak sam i povraćala u nekoliko navrata, a baš kao smanjila i obroke i svašta. Samo mi prijaju neki testasti slatkiši, sladoled, dinja, lubenica, ma užas, a OGTT loš, radila ga u subotu, pa to ne bih nikako smela da koristim, testo posebno. A vidim ja prijelo mi se slatko u poslednje vreme, a nije u početku trudnoće.
lilly13 ::
Ja sam u petak uspjela pokupiti i krpelja i to se zakačio na stomak affraid (vjerovatno sa odjeće ili ko će ga već znati)bila kod sestre u bašti. Izgleda da nije bio zaražen jer nema crvenila ali sam svejedno na antibiotiku - preventivno.
Pazite šta jedete, ja sam se prije mjesec dana sredila sa sladoledom, tako da znam koji je smor.
E, lilly, jbmu miša. Dobro je da nije inficiran krpelj.
Što se tiče sladoleda, ja jedem ovaj kupovni i ne razmišljam o posledicama. Do sad nemadoh problem, sem visokog šećera na OGTT Razz
heart84 ::
medolino87 ::
Sto se tice OGTT testa,srecno,mada mislim da je originalniji rezultat iz vene...mada kako ko odluci...

I ja sam ovde citala da je neko pisao da je originalniji kad se vadi iz vene, ali valjda ne moze bas toliko da omasi rezultat kad se vadi iz prsta,a i u drzavnim ustanovama koliko mi se cini svi vade iz prsta.
Meni u Biomedici vadili iz prsta Rolling Eyes Samo prvi iz vene. Tamo ću na temi da ne ztrpavam ovde.

mijaki ::jutro trudnicice...
ja jutros uranila pa isla do zavoda za transfuziju da dam krv za ddimer pa onda u Konzilijum za kks i ostalo...
obe ruke bockala...al' nema veze...
nadam se da su rezultati dobri, da ddimer nije jos vise odlepio...
Nocas sam se valjda malko vise nalegla na stomak, kada me je zalepila, shvatila sam da se dete buni...ljubi je majka...
eto, ljub, ljub odoh da njam, njam
Ih, ljubi je majka lol! Navijam za dobre rezultate
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/8/2012, 14:49

drage moje drugarice, uhhhhh
vratih se iz labova, malko svratila do komsinice trudnjacice na tracericu usput, bas se umorih...
elem, ddimer konacno u granicama normale!!! jupiiiiii
gvozdje za 15 dana narihtala sa 8 na 16 (cedjeni sokovi, oni kupovni Bakina tajna, crveno meso, salate od svekle i sargarepe i Heferol)!!! juhuuuuuuu
nesto malo su mi povecani granulociti i ALT, ali to je valjda, manje vise normalno u trudnoci, nista znacajno!
bas sam zadovoljna!

bokice da ti kazem da su stvarice mnogo slatke, za Vladetu, sada vec vejiiiiku bekanu!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 7/8/2012, 15:57

Jelica ::
shenon ::Anak drzim fige.

Moja Nela je danas prvi put plivala sa mamom u moru, a da vidite kako mi deca na plazi bulje u stomak, umrla sam od smeha, klinac prvo gleda u moj pupak pa u svoj pa ga ceprka, cudno mu sto mi je tako ispupcen  b

Senon, cime si putovala na more? Jel si se predhodno konsultovala sa dr? Ja sam htela kolima, a dr mi rekao bolje avionom...i sad ne znam sta bih.

Avionom, 45min. Dr nisam pitala jer sam na bolovanju pa sam i znala sta ce reci, u fazonu, na posao ne mozes a na more moze. Meni mama ovde zivi i to pored mora tako da se ne naprezem, jedem samo domace u kuci. Voda je topla pa sam plivala ali na kratko. Stalno sam u hladu, od 11 - 17 sam u stanu, pazim maksimalno Very Happy
Muz puz mi je otisao kolima sa svojom familijom a ja nisam htela sa njima Razz , jer ovde za ne daj Boze imam blizu bolnicu a i brzo stizem kuci avionom zlu ne trebalo...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 7/8/2012, 16:03

Mijaki, sjajno za rezultate radost

Bojana, slatke su ti stvarcice yes

Orli, meni su rekli da 3 dana pre OGTT ne jedem nista slatko...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 7/8/2012, 16:11

Mijaki bravo bravo bravo za rezultate

Bojana stvarcice su preslatke

Orliska a bas sam se pitala sto te nema da se javis ljubav

Ja malo dremnula, kad sam ustala odjednom pocela da drhtim sva i noge pocele da mi klecaju. Sad se sve smirilo kako sam pojela nesto. Ceo dan mi se nista nije jelo popila kafu jutros i pojela neki musli, pa moguce da mi je to od gladi Rolling Eyes
Pitanjce da li bi smela da odem na masazu glave, da li je preporucljivo u trudnoci? Valjda ne moze da skodi.
Inace ja za ovih mesec dana i duze koliko sam lezala sve sam odabrala i krevet, komodu, ogradicu,krevetac,tapete,kolica ma sve Very Happy sad mi preostaje jedino jos stvarcice da gledam
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 7/8/2012, 16:14

Mijaki,bravo za rezultate,odlicno g

Bojance,kako su slatke te malene bebicine stvari naočare

Orlic,odoh na temu da vidim koliko si slatka Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 7/8/2012, 19:16

Trudnice debelice ne pregrijavajte se . Samo lezite i uzivajte Sleep
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 7/8/2012, 21:35

ja sam svog bebca danas malo podnovila,puno benkica,portiklica,kapica,peskirici i tetra pelene..kazu mi ma gde si pozurila mi cemo sve to,cekace te sve kad dodjete boze zdravlja iz porodiliste,ma neka ne mogu ja mirno da spavam love uzivancija u kupovini b
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 7/8/2012, 21:40

ljub za sve :*
mi dosli samo da se pohvalimo nasim novim avatarom, dokona ja se malo igrala sa fotkicom :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 7/8/2012, 22:07

Bojana prelep ti je avatar osmeh srce likeit
Heart84 nemam pojma za bas bas masazu glave ali bi ti ja preporucila da odes kod nekog dobrog frizera i dobices masazu glave uz pranje kose.Dok pakovanje za kosu stoji nekih 5min masira se koza glave onako bas lepo jako svima prija ko to zna lepo da odradi Wink Videces prijace ti zagrljaj Da sam ti blize ja bi izmasirala ja sam friz. sreca
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 7/8/2012, 22:25

Heart mozes slobodno,ja to praktikujem ali sto rece daca kod frizera samo joj naglasim da produzi masazu..
Bojana stomacic kao moj da gledam istog oblika i velicine osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 8/8/2012, 08:32

shenon ::
Jelica ::
shenon ::Anak drzim fige.

Moja Nela je danas prvi put plivala sa mamom u moru, a da vidite kako mi deca na plazi bulje u stomak, umrla sam od smeha, klinac prvo gleda u moj pupak pa u svoj pa ga ceprka, cudno mu sto mi je tako ispupcen  b

Senon, cime si putovala na more? Jel si se predhodno konsultovala sa dr? Ja sam htela kolima, a dr mi rekao bolje avionom...i sad ne znam sta bih.

Avionom, 45min. Dr nisam pitala jer sam na bolovanju pa sam i znala sta ce reci, u fazonu, na posao ne mozes a na more moze. Meni mama ovde zivi i to pored mora tako da se ne naprezem, jedem samo domace u kuci. Voda je topla pa sam plivala ali na kratko. Stalno sam u hladu, od 11 - 17 sam u stanu, pazim maksimalno Very Happy
Muz puz mi je otisao kolima sa svojom familijom a ja nisam htela sa njima Razz , jer ovde za ne daj Boze imam blizu bolnicu a i brzo stizem kuci avionom zlu ne trebalo...
Thanks Shanon!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/8/2012, 08:52

jutro curice, ja sam nocas sanjala neke gadosti, kao krecemo na put i ja bas srecna sto cu negde trudna da otputujem kad ja prokrvarila...i trk u Front...onda se probudim u panici i naravno gde gvirnem??? imate pravo tri puta da pogadjate Wink
eto, nije putovanje za mene, sedim ja kod kuce, i to je to...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 8/8/2012, 09:52

Debelice moje, mnogo ste mi slatke! nadam se da vam sve ide glatko i da uzivate u svojim stomacicima Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 523476 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 648765 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 653854

Mi smo dobro, cini mi se da malcice grcici popustaju, valjda ce uskoro da prestanu...
Momak raste, a ja se polako vracam u normalu. Bila i na pregledu kod ginekologa, pa pomislim - sad godinu dana necu vise na kontrolu , posle 4godine neprestanog cackanja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 806276

E, ako nekome treba - imam skoro celo pakovanje pampersa - new born, to je onako kad se tek tek rode, i imam jedno 15kom new baby - to vam je broj 2. Ovaj moj momak o cas posla prerastao, a steta je da se baci Very Happy
Ako neko zeli, neka pise na pp.
Ja sam na NBGd, pa ako hoce na kaficu i poseticu, i da to pokupi - izvolite Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 75087
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/8/2012, 10:09

prince, drago mi je da ste dobro, i da ste se usemili Wink
nece grcevi jos dugo, sada ide samo uzivancija...
ljubimo vas Ana i ja usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 8/8/2012, 10:48

jaoo devojke bas sam u dilemi, ne znam kako da idem na more...u principu meni je potpuno ok zdravlje mislim trudnicko (a i ovako)...Doktor mi je onda poslednji put gledao grlic, sve je super... ne znam...ja bih na Zlatibor, pa u CG...a opet se mislim mozda bolje avionom kako je dr rekao...a trebaju mi i kola dole...sta mislite da li je rizik kolima ici?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 8/8/2012, 10:52

Cao drage trudnice,vidim pregurali ste ove vrucine.
Ja slabo spavam ovih dana,pre sam i po vrucini spavala kao top al sad nikako.Samo se vrtim kao na raznju a ujutru kad treba na posao uf Mad
Ja odbrojavam jos dve nedelje do UZ i da vidim moju srecicu,samo da bude sve ok i da saznamo da li je decak ili devojcica.Mi navijamo za jednu malu lepoticu bebe
Veliki pozdrav od nas ff
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 8/8/2012, 11:42

Sta ces roditi Mirka - batu ili seku?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 8/8/2012, 11:51

Pozdravcic trudnice Very Happy
Bojance,avatar je fantastican likeit

Mijaki,to su samo snovi,uzivaj u svojim trudnickim danima usne

Mali Prince,bas mi je drago da prestaju grcici,sada ce biti sve lakse! Ljubim mamicu i njenu bebicu ljubav ljubav

Mirka,jos malo pa UZ, najteze je cekati UZ a kad dodjes na pregled sve tako brzo prodje. Ljubim tebe i tvoju curicu ili decaka poljubac poljubac

Devojke sve vas ljubackam poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 8/8/2012, 12:27

Ja sinoc oka nisam sklopila, samo sam se vrtela, ustajala sto puta, non stop sam se nesto trzala, stomak mi trepereo, pa svrbi, ne znam ni ja vise sta. Taman kad sam zaspala zvoni mi alaram da dam fraxiparin fd Posle legla opet ali od spavanja nista. Sad me bas nervira to trzanje i treperenje, jer prosli put kad mi je bilo tako, dr. je video kontrakcije na UZ i rekao mirovanje, a bila sam pre nedelju dana i bilo je sve ok. Ne znam da li je moguce da su opet krenule zbunjen a non stop sam u kuci nigde ne izlazim.
Eto malo moje kuknjave za dobro jutro.

Prince ljubim vas puno srcasti poljupci
Dacco cveće
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 8/8/2012, 13:41

Jelica ::jaoo devojke bas sam u dilemi, ne znam kako da idem na more...u principu meni je potpuno ok zdravlje mislim trudnicko (a i ovako)...Doktor mi je onda poslednji put gledao grlic, sve je super... ne znam...ja bih na Zlatibor, pa u CG...a opet se mislim mozda bolje avionom kako je dr rekao...a trebaju mi i kola dole...sta mislite da li je rizik kolima ici?

Jelice mi idemo na more za koji dan kolima..meni je tako najkomotnije,stanem kada hocu polagano sve..kad stignemo stigli smo.. Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 8/8/2012, 13:56

Blago vama idete na more, lijepo se provedite i iskupajte i za nas što nigdje ne mrdamo.

Orline baš te dugo nie bilo, nek je samo sve pod kontrolom, a vidiš nema dugo ni Akijeve.
Heart nadam se da nisu kontrakcije da i ti malo ''odmoriš'' od doktora i lijekova

Sve vas ljubim
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 8/8/2012, 14:37

Marija86 ::
Jelica ::jaoo devojke bas sam u dilemi, ne znam kako da idem na more...u principu meni je potpuno ok zdravlje mislim trudnicko (a i ovako)...Doktor mi je onda poslednji put gledao grlic, sve je super... ne znam...ja bih na Zlatibor, pa u CG...a opet se mislim mozda bolje avionom kako je dr rekao...a trebaju mi i kola dole...sta mislite da li je rizik kolima ici?

Jelice mi idemo na more za koji dan kolima..meni je tako najkomotnije,stanem kada hocu polagano sve..kad stignemo stigli smo.. Wink

Jelice, idi kolima ali sa dosta pauza i bilo bi dobro da ti je zadnje sediste prazno pa naguraj dosta jastuka i kad si umorna ti prilegni, tako sam ja do Budimpeste, samo sto je put bio kraci.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/8/2012, 17:33

heart kakvi su ti bas simptomi bili kad si imala te kontrakcije?trzaji?zasto ne uzimas malo mg tako preventivno jednu dnevno ili donat vodu ona je super ima puno mg u njoj?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu