KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 10/7/2012, 10:39

Cure hvala vam ljubav
danas sam malo bolja, valjda dok se smire prvi osjećaji kad čuješ. Malo sam i čitala po netu, a sad kad vidim da ste i vi prošle kroz slično/isto i da je sve ok,lakše mi je. Što se tiče mirovanja ova vrućina mi svakako ide na ruku jer sam po čitav dan u zatvorenoj kući i do naveče ne mrdam. Do sad je eventualno bila neka kratka šetnja ujutro i neka kafa naveče, ali ćemo i to malo redukovati.
Ja zaista vjerujem ovoj dr jer je žena stvarno ok a i njene kolege je preporučuju kao nekoga ko je zaista stručan. Ako ona kaže da za sad nije toliko strašno nego polako kod kuće, to je to.

Krol čestitam i ovde

Heart, biće nalaz ok, pa rekla si i na UZ da je beba super i vidi se i nosna kost i NT je bio dobar, biće to sve savršeno .
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 10/7/2012, 10:42

Neverovatno je kako se sve to zaboravi,
sve te muke oko i u trudnoci,
kad dodje bebana osmeh srce

Bojance opici po kegelu, ja sam mislila da si ti radikalna i da vec uveliki vezbaz, na ulici dok setas, dok sedis dok ruckis non stop , ja sam u serijama pi nekoliko puta i kad se setim
Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/7/2012, 10:54

skroz zaboravih na te vezbice v
od veceras krecem obecavam.... ova vrucina me ubila u pojam, pamtim ko zlatna ribica.... a lepo sam citala pre koju nedelju i rekla da cu poceti.....
ja imam par tih vezbica opisanih u onoj knjizici, sta da ocekujete dok ocekujete, tako nekako....
a jel ima neki dobar link za to, proveren?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 10/7/2012, 11:06

odma sad kreni Very Happy
samo se stiskaj nista tu nema posebno i pravilno disi stomakom Very Happy
kao sto moj kolega meni kaze kao ret. pauk
nisam preko linka vec iz knjige procitala
http://www.mamaibeba.rs/trudnoca-porodjaj-porod-porodiliste/847-kegelove-vezbe-u-trudnoci-misici-dna-karlice.html

http://www.bebac.com/index.php?show=news&part=display&int_newsID=1664
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 11:32

Krol, čestitam i ovde Very Happy
Tvoja priča je stvarno dirljiva i ohrabrujuća. Kad se sjetim tvog posta o punici i svekrvi kako si ih htio obje izbaciti iz kuće prije godinu dana Laughing
Srećno i nadalje, mada je bitno što je tako rano već viđena srčana radnja.
lilly13 ::Cure hvala vam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728
danas sam malo bolja, valjda dok se smire prvi osjećaji kad čuješ. Malo sam i čitala po netu, a sad kad vidim da ste i vi prošle kroz slično/isto i da je sve ok,lakše mi je. Što se tiče mirovanja ova vrućina mi svakako ide na ruku jer sam po čitav dan u zatvorenoj kući i do naveče ne mrdam. Do sad je eventualno bila neka kratka šetnja ujutro i neka kafa naveče, ali ćemo i to malo redukovati.
Naravno da si bolja, previa u ranoj trudnoći samo znači mirovanje, tek pred kraj je veći problem. Naravno da bi ljepše i bezbrižnije bilo bez nje, ali eto, rijetko koja od nas prodje bez bar neke sekiracije. Ili nervira loš dabl, ili hematom, ili kontrakcije, jbg...Držim fige.

Bojana86 ::skroz zaboravih na te vezbice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 635297
od veceras krecem obecavam.... ova vrucina me ubila u pojam, pamtim ko zlatna ribica.... a lepo sam citala pre koju nedelju i rekla da cu poceti.....
ja imam par tih vezbica opisanih u onoj knjizici, sta da ocekujete dok ocekujete, tako nekako....
a jel ima neki dobar link za to, proveren?
Hihihi, ti si šou, al te razumijem potpuno, Ja sam piškala pre par nedelja stalno, posebno dok me onaj kašalj držao Razz Kad operem veš, pola žice moje gaće
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 11:37

Heart, nema brige, skroz je u redu. UZ ti je odličan, a vrednosti iz krvi iako bi bile malo neodgovarajuće, negde sam čitala da može krvarenje da lažno lošije nego što jeste da pokaže. Tako da...sve i da ne budu tip tpo, sigurno je bebac dobar. Bitno je da je tako mali NT i da se nazalna kost vidi
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 10/7/2012, 11:42

Debele tete,
Kako izdrzavate? Ja se istopi ziva, klimu nemam i nista ne mazem pa molim Boga da me strije preskoce No Vristi mi se koliko se znojim...

Krol, isplakah se ziva dok sam citala vasu pricu, zelim vam najdosadniju i najbezbrizniju trudnocu osmeh srce

Pariz, svaka cast zeno, cestitam ulazak u 38 nedelju radost

Lily, drzim fige da sve bude u redu zagrljaj

Dusan je kao lutkica, uh al bih ga stisla za te obrazcice!

Ljubim vas sve...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 10/7/2012, 11:44

Trudnice,pozdravljam vas sve!

Lilly13,samo odmaranje i leskarenje i verujem da ce biti sve ok i da ce se sve resiti.Mislim na tebe i bebicu osmeh srce osmeh srce

Krol,cestitam na trudnoci! Neka bude skolska i lagana trudnica

Heart,ako je sve u redu na UZ,nema raloga za brigu..mada svako od nas po malo brine,jednostavno smo takve..Ja ti zelim dobar rezultat i bice! ljubav

Bojance,nasmeja me za pi-pi i ostalo...Za dnevne uloske te razumem,uzasno mi smetaju ali moram da ih stavljam i menjam po 6 puta na dan jer mi sav utrogestan curka..Ljubim tebe i fudbalera Vladetu ljubav

Pari,kako si ti danas,guras li polako ili te Dusan i Ivona gurkaju i traze mesta?Ljubim vas sve troje usne usne usne

Noja,bas mi se svidja ovo za vezbanje yes Ljubi mi Andreicu poljubac

Mirka85 zelim ti sve najbolje sutra na ekspertnom.Ljubim vas poljubac

Ostale devojke,mamice,trudnice,okruglice sve vas ljubackam srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 10/7/2012, 11:45

Jao orline ne spominji ih....ni moju ni njenu majku.....kako se stvari opet razvijaju na kraju cu im svaki dan pustati onu od Rokera s Moravu.....

https://www.youtube.com/watch?v=bFFzTdesSmY
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 11:48

Hahaha, to je mm puštao mojoj mami Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938
Ne mogu da vjerujem
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 10/7/2012, 11:49

orline ::Heart, nema brige, skroz je u redu. UZ ti je odličan, a vrednosti iz krvi iako bi bile malo neodgovarajuće, negde sam čitala da može krvarenje da lažno lošije nego što jeste da pokaže. Tako da...sve i da ne budu tip tpo, sigurno je bebac dobar. Bitno je da je tako mali NT i da se nazalna kost vidi

da da bitan je mali nabor i da se vec sad vidi n. kost,
jel bebe sa down nemaju u tom periodu
tj imaju zadebljanje na vratu i nevidi im se n.kost
osmeh srce
lili samo leskari brzo prodje trudnoca, seka ili daca su imale cini mii se imale,
pomilki jenom tibu beba
smajli angel
medolince pomilki i ti ta tvoja dva sunny sunny
orli kako ce se zvati tvoj becar ili mi je promaklo Very Happy
pari blizi se finish i upoznavanje dusica bebe bebe
kroll love
ljub za okruglice debelice
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
srce srce srce srce srce srce srce srce
trudnica trudnica trudnica trudnica
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 10/7/2012, 11:57

orline ::Hahaha, to je mm puštao mojoj mami Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 404938
Ne mogu da vjerujem

On tasti a ja i majci i tasti....ne zna se koja je gora....slizale se pa ubise ko maljem.....zena i trpi a ja bogami ne.... Laughing Laughing
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 10/7/2012, 12:02

krol ::Prekopiracu ovde svoj post sa jednog drugog foruma.....neki su ga vec procitali ali on je prvenstveno namijenjen ljudima koji se dvoume da li da nastave svoju borbu sa sterilitetom.

17 godina 6 mjeseci i 10 dana.17 i po godina traje borba mene i moje supruge za potomstvo.Borba za nesto sto drugi sem nas koji smo u tom problemu slabo ili nikako ne razumiju.Borba za nesto prirodno,normalno.Postupci,strahovanja,iscekivanja ,bdijenja.Mrcvarenja zene hormonima,injekcijama,pregledima,postupcima.Nijedno ljudsko bice ne zasluzuje da prolazi kroz to.Ne postoji grijeh kojem bi kazna bila muke ove vrste.Tezak,trnovit,skup put.Silni postupci koji su slicni jedni drugima,kroz koje svi mi prolazimo.Odricemo se svega sem jedno drugoga i idemo iz postupka u postupak.Sami.Banja Luka,Maribor,Prag.Kao sto je neko napisao ,prvo smo bili idiopati a onda kad smo usli u 5. deceniju zivota smo postali stari.Kroz sve to nosila nas je vjera,ljubav i nada.Vjera i nada da ce i za nas celave jednom bog skrojiti kapu i ljubav jednog prema drugom,neraskidivost veze muskarca i zene da ostanu do kraja bez obzira kako i na koji nacin se zavrsilo.
Prag je mjesto za koje sam siguran da se susrecu kosmicke ili bozije sile koje pomazu nama koji zudimo za djecom.Grad ljubavi i romantike.Grad u koji cim krocite osjetite spokoj,mir i sigurnost u pozitivan rezultat.Grad u kojem se svaki par koji ode gore jos vise zblizi,poveze u neraskidivu cjelinu.Grad koji ce nam dati pozitivan rezultat na kraju.Svima.Siguran sam u to.
Osoblje PFC klinike sa Sonjom na celu je posebna prica.Oni su dokaz da nije bitno da li je klinika sjajna,mermerna,mesingana vec da su bitni ljudi.Toplina pogleda.Pogled Sonje Lazarovski,Danice,Mirne.Osmijeh embriologa.Radili smo jedan postupak.prvi nije uspio.Bilo mi je draze Sonjino nemam pojma zasto nije uspio nego stotinu doktora da mi je objasnjavalo bilo sta.Otisli smo na FET odmah potom.Na Fet transfer 3 cetverodnevne morule.Iako smo jedno drugom obecali da cemo cekati petak,30.06. i uraditi betu,onako kako je Sonja rekla,po starom dobrom obicaju nismo izdrzali.11 dpo u sred dana test,jedva vidljiva crta.Mislio sam da umisljam.Sutradan je beta 135,30.Suze su same tekle.
Ja ne znam kako ce trudnoca da zavrsi.Nadam se pozitivno ali znam sigurno da cu vjecno biti zahvalan Pragu i PFC zbog ove radosti.
A vi,dragi moji znani i neznani prijatelji sa foruma nikada ne odustajte.Vjerujte u svoj put,vjerujte u svog saputnika i rezultat sigurno nece izostati.
Mi dok disemo stati necemo ali se svim srcem nadamo da je ovo to i da smo na kraju svog puta.

I da dodam,danas smo bili na uzv kod prof Jovanica u KC Banja Luka......imamo jedno malo hrabro srce koje kuca i sve uredno za taj stadijum rane trudnoce 5+3.

POz iz Banja Luke.

Krol, prijatelju, da ti čestitam još jednom i ovdje. Kažem prijatelju, jer je igrom slučaja baš Krol bio taj koji je meni lično prikupio sve informacije o određenim nalazima i histeroskopiji u Banja Luci. Eto neko ko je meni totalno nepoznat, je neko ko mi je mnogo pomogao, preko bezbroj pp. Pa ga onda na Kutku dugo nije bilo, a kad se pojavio stigao je sa najljepošom mogućom vjesću. krol mnogo sam srećna zbog vas, biće sve u redu, i vas će vaše sunce ogrijati u februaru 2013 kad i mene moje!
Uživajte i neizmjernoj sreći koju pričinjava tih par mm i to jako lupajuće srculence!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 10/7/2012, 12:04

heart84 ::

A ja danas ziva necu biti dok mi nestignu rezultati dabl testa, uvrtele mi se neke bubice u glavu i neda mi djavo mira b I kako ostati normalan posle svega ovoga.

Ja ću samo da te ljubnem i stisnem jednom jako, i da kažem da će sve biti u redu, vidjećeš zagrljaj
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 10/7/2012, 12:06

Sad su mi poslali rezultate dabl testa, skenirali su ga, nista ne vidim sta pise, a ne mogu da uvecam fd fd fd da malo prodje vrucina pa cu da odem do Jevremove posto su i njima poslali, a do tada cu pokusati da bar nesto protumacim. Stigao i urin, koji je katastrofalan, sutra stize i urinokultura, 100% imam neku bestiju opet fd fd fd
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 10/7/2012, 12:38

Gde ste okruglice mile ljubav

heart84 ::Drage moje ja na kratko da vam se javim, danas sam dosla k sebi nisam znala sta me je snaslo. U sredu popodne odem ja do wc obrisem se kad ono affraid tolet papir krvav da krvavije ne moze biti, gledam i neverujem. Brzo se obucem i pravac u Jevremovu. Kad su me videli odmah im je bilo jasno da nesto nije uredu, a samo sat pre toga sam bila kod njih da primim progesteron i sve je bilo ok. Naravno kad ti najvise treba dr. nigde svi bili na nekom kongresu, samo je bio tu neki dr. Rakovic koji me je odmah primio. Prvo mi je da prostite gurnuo onaj spekulum, gde sam se ja slogirala reko gde to da mi gura kad krvarim, video je oskudno krvarenje ex utero i manji trag krvi u vagini. Ja sam samo lezala i zatvorila oci. Posle je uradio UZ preko stomaka, ja onako u soku, a on meni kaze slobodno otvorite oci i pogledaj te u monitor, videla sam moje sunny kako mlatara rucicama i nogama i pokazao mi je kako srce kuca i da nista ne brinem da je sve uredu. Malo mi je bilo lakse, ali mi je posle pokazao neku izbocinu i rekao mi je da je to kontrakcija na zadnjem zidu materice,i da se izvor krvarenja ne vidi. Naredjeno mi je strogo mirovanje, pojacana doza progesterona na 2 dana. Taj dan sam potrosila celu kesicu uloska koliko mi je islo, juce se to pretvorilo u braon mrljanje, a danas skoro i da nema nista, ponekad kad odem u wc pa bude malo kad se obrisem ko neka blago prljava vodica. Da jos da kazem da hvala dragom bogu nisam imala bas nikakve bolove. Zvala sam bila i hematologa Miljica on me je bas smirio, objasnila sam mu sve sta mi se izdesavalo i rekao mi je da zene sa ovom mutacijom u vecini slucaja prokrvare izmedju 10 i 14 nedelje, da to traje do 3, 4 dana i prodje i posle ne bi trebalo da se pojavi vise. Smanjio mi je fraxiparin na 1 dozu dnevno dok ne prodje skroz, a posle da se cujemo i da se dogovorimo za dalje.
A da jos i ovo dr. mi je napisao u izvestaju vidjen vitalan embrion duzine CRL 47mm, srcana radnja vidljiva oko 150/min, ritmicna. Nuhalna translucenca 1.26mm to nemam pojma sta je Rolling Eyes nosna kost vidljiva. U sredu bi trebalo da idem na expertni UZ kod Ljubica, ali on najverovatnije nece biti tu, tako su mi sestre rekle, a nije bio ni sad u sredu fd Sad cekam da mi se javi dr. Milica Ilic da vidim sta da radim zbog tih kontrakcija, one nisu bolne sad su se smanjile vise me kao golicaju i malo je neprijatno, ne znam kako su se tako rano javile.
Toliko od mene,ljubim vas sve srcasti poljupci

Heart zagrljaj važno da je beba u redu i da je stalo to glupo krvarenje.Da nisi nikad miran c
Rezultati će biti ok.Šuvaj se dušo ljubav

dr mali pariz ::Neće Georgina skoro pod nož. lol!

Prošitah izveštaj i na Jutrima,ali i ovde da vas ljubnem ljubav

racili ::
Ne brini se, samo strogo miruj, ali strogo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Racili,mila,kako si nam ti?Kako guraš po ovim vrućinama? ljubav

Mali Princ ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 212h3kl

Dušane lepoto malena. srca srca LJubim te milion puta ljubav i jedan za mamu hobotnicu Wink osmeh srce

medolino87 :: Jedva cekam UZ i da se smirim.

Medo,biće sve ok.Kada je sledeći uz? love

Bojana86 ::
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 250945_4118011347151_368427293_n

Dobar ti taj drug lol!
A vidim i novi potpis VLADETA likeit

lilly13 ::Ja sam se vratila sa UZ
nisam baš sretna Rolling Eyes , kaže dr: placenta previa

Samo miruj i biće ok.Eto i cure su već rekle da se to dešava i da se podigne placenta cvet

orline ::

Pariz, ja sam sasvim poremetila od ove vrućine, još nijednom detetu nisam pustila muziku da sluša. Kreten. Čak i ne mažem stomak. Strašno me hvata nervoza od bilo kakve kreme na koži. Samo da zahladi...Mada nešto i ne otičem i manje mi trnu ruke, do kad će tako da potraje, nemam pojma, ali malo odmorih šake, nisam mogla da kuckam po tastaturi, da držim knjigu da čitam, ma baš smorno.
A ti si naš heroj, najgore vrućine izgura 3u1.

Pustaj tu muziku da dete malo uživa love

krol ::Prekopiracu ovde svoj post sa jednog drugog foruma.....neki su ga vec procitali ali on je prvenstveno namijenjen ljudima koji se dvoume da li da nastave svoju borbu sa sterilitetom.

17 godina 6 mjeseci i 10 dana.17 i po godina traje borba mene i moje supruge za potomstvo.Borba za nesto sto drugi sem nas koji smo u tom problemu slabo ili nikako ne razumiju.Borba za nesto prirodno,normalno.Postupci,strahovanja,iscekivanja ,bdijenja.Mrcvarenja zene hormonima,injekcijama,pregledima,postupcima.Nijedno ljudsko bice ne zasluzuje da prolazi kroz to.Ne postoji grijeh kojem bi kazna bila muke ove vrste.Tezak,trnovit,skup put.Silni postupci koji su slicni jedni drugima,kroz koje svi mi prolazimo.Odricemo se svega sem jedno drugoga i idemo iz postupka u postupak.Sami.Banja Luka,Maribor,Prag.Kao sto je neko napisao ,prvo smo bili idiopati a onda kad smo usli u 5. deceniju zivota smo postali stari.Kroz sve to nosila nas je vjera,ljubav i nada.Vjera i nada da ce i za nas celave jednom bog skrojiti kapu i ljubav jednog prema drugom,neraskidivost veze muskarca i zene da ostanu do kraja bez obzira kako i na koji nacin se zavrsilo.
Prag je mjesto za koje sam siguran da se susrecu kosmicke ili bozije sile koje pomazu nama koji zudimo za djecom.Grad ljubavi i romantike.Grad u koji cim krocite osjetite spokoj,mir i sigurnost u pozitivan rezultat.Grad u kojem se svaki par koji ode gore jos vise zblizi,poveze u neraskidivu cjelinu.Grad koji ce nam dati pozitivan rezultat na kraju.Svima.Siguran sam u to.
Osoblje PFC klinike sa Sonjom na celu je posebna prica.Oni su dokaz da nije bitno da li je klinika sjajna,mermerna,mesingana vec da su bitni ljudi.Toplina pogleda.Pogled Sonje Lazarovski,Danice,Mirne.Osmijeh embriologa.Radili smo jedan postupak.prvi nije uspio.Bilo mi je draze Sonjino nemam pojma zasto nije uspio nego stotinu doktora da mi je objasnjavalo bilo sta.Otisli smo na FET odmah potom.Na Fet transfer 3 cetverodnevne morule.Iako smo jedno drugom obecali da cemo cekati petak,30.06. i uraditi betu,onako kako je Sonja rekla,po starom dobrom obicaju nismo izdrzali.11 dpo u sred dana test,jedva vidljiva crta.Mislio sam da umisljam.Sutradan je beta 135,30.Suze su same tekle.
Ja ne znam kako ce trudnoca da zavrsi.Nadam se pozitivno ali znam sigurno da cu vjecno biti zahvalan Pragu i PFC zbog ove radosti.
A vi,dragi moji znani i neznani prijatelji sa foruma nikada ne odustajte.Vjerujte u svoj put,vjerujte u svog saputnika i rezultat sigurno nece izostati.
Mi dok disemo stati necemo ali se svim srcem nadamo da je ovo to i da smo na kraju svog puta.

I da dodam,danas smo bili na uzv kod prof Jovanica u KC Banja Luka......imamo jedno malo hrabro srce koje kuca i sve uredno za taj stadijum rane trudnoce 5+3.

POz iz Banja Luke.
Vaša priča je na mene ostavila jak utisak i po koju suzu u oku.
Kako mi samo srce zaigra kada pročitam ovako što posle toliko godina borbe.
I daje vetar u leđa yes yes
Krol sve čestitke na trudnoći.Da bude mirna i bez trzavica.Čuvaj ženicu,mazi i pazi...

Ostale trudnice d

P.s:Orle ajde "iskopaj" ponovo onaj vaš spisak love

bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 12:38

Heart, jbmu miša za urin, puuuno tečnosti dok ne stigne UK.
A rezultati će biti dobri, sigurno. Bša su bzvz što se baš ništa ne vidi.

Bebko, ti me pita za ime, čini mi se...Nemam pojma, moj sin će poslednji dobiti ime na forumu, vjerovatno Laughing Zasad je Švrća, mali zmaj, prda, guzica, kako sam kad raspoložena
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 12:41

Samo za tebe Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 75087

I da te što pre upišemo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 512172

fenix -
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica -
heart84 - 21.01.2013.
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -
jagodica - 07.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -
jejaa -
M. -

Nemam info za feniks i bokiculepoticu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 12:42

Bojana, mogla bi stvarno odvojena tema sa spiskom, pa ažurirati sa tim tvojim idejama što si pominjala. Otvori slobodno
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 12:44

Ispravljen redosled Very Happy

fenix
-
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica -
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -
jagodica - 07.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
heart84 - 21.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -
jejaa -
M. -
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 10/7/2012, 12:49

Orli, nedostaje nam na spisku Dra00... sunny
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 12:51

Bravo, jeste Very Happy
Čekala sam današnji UZ, kad je nisam stavila do sad. Mada može i odmah Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/7/2012, 12:51

fenix -
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica -
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -
jagodica - 07.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
heart84 - 21.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -
Jejaa -
Dra00 -
M. -
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 10/7/2012, 12:53

Bebko queen Procitah tvoj post i sve povata Very Happy

Prince kakav lepotanko nas MALI PRINC osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Krol dobro dosao na nas Kutak. Sve cestitke tebi i tvojoj zeni na trudnoci i zelim vam mirne naredne mesece. Prvo sam se isplakala dok sam citala tvoj post a sad se ismejah za tastu i tvoju majku i izbor muzike king hahahahahahahahaha
Heart vode, lubenice pa opet vode. Ne sumnjam da je nalaz dt ok.
Boki dobar ti ovaj drugar FOX lol!
Orliska grlim i ljubim.
mala jos samo malcice, mnalcice i dolaze nam Ivona i Dusan srca srca
Ajd trudnice sve do jedne zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 10/7/2012, 12:59

orline ::Samo za tebe Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 75087

I da te što pre upišemo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 512172

fenix -
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica -
heart84 - 21.01.2013.
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -
jagodica - 07.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -
jejaa -
M. -

Nemam info za feniks i bokiculepoticu

osmeh srce Dogovor je pao Very Happy ja te menjam na spisku osmeh srce

maus ::Bebko queen Procitah tvoj post i sve povata Very Happy


Da te odmenim malo Wink
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu