KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 9/7/2012, 17:30

dr mali pariz ::lol!
evo, pustila sam bebama relax muziku,Mocarta, Betovena za bebe...odmah su se razmrdale, bile su mi utihnule...
duše, sećaju se kad sam im puštala na sluške još dosta ranije Very Happy

a videces kad izadju napolje -100% reaguju na to sto si pustal:)
Moj \Dusan odmah nabere celo i digne rucice iznad glave na Mocarta:) i odmah se smiri Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 275568

Debelice, cmokam vas sve, mazite stomacice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 578491 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 237612
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 9/7/2012, 18:59

Ja sam se vratila sa UZ
nisam baš sretna Rolling Eyes , kaže dr: placenta previa
na prošlom Uz je posteljica bila nisko usađena a sad se malo spustila.
Pošto je vjerovatno vidjela moju užasnutu facu, rekla je da za sad nije alarmantno, grlić je ok, da se uzdržavamo sex. odnosa (kojih svakako nema) i ako se javi bilo kakvo i najmanje krvarenje da se hitno javim u bolnicu. Za sad nema potrebe za nekom dodatnom terapijom.
Čekamo sljedeći UZ i da prođe 24. nedelja kad bi se i plod trebao podignuti, pa da vidimo da li će se i posteljica ''povući gore''. I nema mrdanja iz Banja Luke.
Inače beba je ok, teška je 354 gr

Do sad sam bila ok i ''normalna'', a sad počinje virkanje u papir
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/7/2012, 20:01

Prince Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 543728
Lilly, nema virkanja u papir, nego strogo mirovanje!
Mislim da je Racili imala nisku posteljicu,pa se podigla, kontaktiraj je...sve ce to biti o.k.
odoh, ne mogu vise da sedim, sedim bebi na glavi...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/7/2012, 20:47

Lilly, ne brini, ali oprez i mirovanje. Konačna dijagnoza se postavlja kasnije. Meni je bila posteljica nisko napred, da bi se sad podigla skoro u fundus na poslednjem UZ. Nadam se da će i tebi se podići sa rastom bebe, pa da ne moraš da miruješ do kraja trudnoće. Ljubim te.

Pariz, ja sam sasvim poremetila od ove vrućine, još nijednom detetu nisam pustila muziku da sluša. Kreten. Čak i ne mažem stomak. Strašno me hvata nervoza od bilo kakve kreme na koži. Samo da zahladi...Mada nešto i ne otičem i manje mi trnu ruke, do kad će tako da potraje, nemam pojma, ali malo odmorih šake, nisam mogla da kuckam po tastaturi, da držim knjigu da čitam, ma baš smorno.
A ti si naš heroj, najgore vrućine izgura 3u1.

Prinče, divni ste mi vas dvoje. Ljubi Dušana!

Mrvo, pročitah za aspirator i Vukašina, i ismejah se, odlična ideja.
Trebaće nam takvih saveta.

Verovatno im ti zvuci liče na inner space iz materice. Aorta huči, disanje majke ili već šta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 9/7/2012, 21:26

strasno, KCV je pretpostavljam drzavna institucija, tamo i ocekujem takav odgovor, ali Konzilijum je privatnik i bas se trude da budu fini... Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 9/7/2012, 21:29

lilly, samo miruj, uglavnom se kasnije posteljica pomeri na gore osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/7/2012, 21:42

liliy samo polako i miruj dok ne prodje jos koja nedelja i konacno ne saznas sta je i kako je... nije to jos nista konacno
kad smo kod posteljica, meni doca rekao da mi je posteljica na zadnjem zidu i delom na fundusu
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 9/7/2012, 21:47

Prekopiracu ovde svoj post sa jednog drugog foruma.....neki su ga vec procitali ali on je prvenstveno namijenjen ljudima koji se dvoume da li da nastave svoju borbu sa sterilitetom.

17 godina 6 mjeseci i 10 dana.17 i po godina traje borba mene i moje supruge za potomstvo.Borba za nesto sto drugi sem nas koji smo u tom problemu slabo ili nikako ne razumiju.Borba za nesto prirodno,normalno.Postupci,strahovanja,iscekivanja ,bdijenja.Mrcvarenja zene hormonima,injekcijama,pregledima,postupcima.Nijedno ljudsko bice ne zasluzuje da prolazi kroz to.Ne postoji grijeh kojem bi kazna bila muke ove vrste.Tezak,trnovit,skup put.Silni postupci koji su slicni jedni drugima,kroz koje svi mi prolazimo.Odricemo se svega sem jedno drugoga i idemo iz postupka u postupak.Sami.Banja Luka,Maribor,Prag.Kao sto je neko napisao ,prvo smo bili idiopati a onda kad smo usli u 5. deceniju zivota smo postali stari.Kroz sve to nosila nas je vjera,ljubav i nada.Vjera i nada da ce i za nas celave jednom bog skrojiti kapu i ljubav jednog prema drugom,neraskidivost veze muskarca i zene da ostanu do kraja bez obzira kako i na koji nacin se zavrsilo.
Prag je mjesto za koje sam siguran da se susrecu kosmicke ili bozije sile koje pomazu nama koji zudimo za djecom.Grad ljubavi i romantike.Grad u koji cim krocite osjetite spokoj,mir i sigurnost u pozitivan rezultat.Grad u kojem se svaki par koji ode gore jos vise zblizi,poveze u neraskidivu cjelinu.Grad koji ce nam dati pozitivan rezultat na kraju.Svima.Siguran sam u to.
Osoblje PFC klinike sa Sonjom na celu je posebna prica.Oni su dokaz da nije bitno da li je klinika sjajna,mermerna,mesingana vec da su bitni ljudi.Toplina pogleda.Pogled Sonje Lazarovski,Danice,Mirne.Osmijeh embriologa.Radili smo jedan postupak.prvi nije uspio.Bilo mi je draze Sonjino nemam pojma zasto nije uspio nego stotinu doktora da mi je objasnjavalo bilo sta.Otisli smo na FET odmah potom.Na Fet transfer 3 cetverodnevne morule.Iako smo jedno drugom obecali da cemo cekati petak,30.06. i uraditi betu,onako kako je Sonja rekla,po starom dobrom obicaju nismo izdrzali.11 dpo u sred dana test,jedva vidljiva crta.Mislio sam da umisljam.Sutradan je beta 135,30.Suze su same tekle.
Ja ne znam kako ce trudnoca da zavrsi.Nadam se pozitivno ali znam sigurno da cu vjecno biti zahvalan Pragu i PFC zbog ove radosti.
A vi,dragi moji znani i neznani prijatelji sa foruma nikada ne odustajte.Vjerujte u svoj put,vjerujte u svog saputnika i rezultat sigurno nece izostati.
Mi dok disemo stati necemo ali se svim srcem nadamo da je ovo to i da smo na kraju svog puta.

I da dodam,danas smo bili na uzv kod prof Jovanica u KC Banja Luka......imamo jedno malo hrabro srce koje kuca i sve uredno za taj stadijum rane trudnoce 5+3.

POz iz Banja Luke.
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 9/7/2012, 22:10

Krol prvo da vam čestitam na ostvarenoj trudnoći i želim vam da uživate u njoji svu sreću vam želim od srca.Jako dirljiva priča fino si to sve opisao i baš smo se i mi pronašli u njoj (mi se borimo 16god)suze mi idu dok čitam.Još jednom da vam poželim mirnu i laku trudnoću i sve naj naj pozzzzz. ljubav

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/7/2012, 22:16

orline ::

Pariz, ja sam sasvim poremetila od ove vrućine, još nijednom detetu nisam pustila muziku da sluša. Kreten. Čak i ne mažem stomak.
Orle, krajnje je vreme da si i time pozabaviš Very Happy ma skroz je interesantno, probaj! A stomak, nemoj da zaboravljaš...nemoj draga, toliko možeš bar da mu pružiš, namaži se, pa razgolićena hodaj stanom, kao i većina nas. A ja danima ne znam kako je napolju...kod mene je 25 stepeni, i tako izdržavam. Inače leškarim, pa su mi gležnjevi opet tanani lol! ali tu je problem sa prstima i dalje...

krol ::
Prag je mjesto za koje sam siguran da se susrecu kosmicke ili bozije sile koje pomazu nama koji zudimo za djecom.Grad ljubavi i romantike.Grad u koji cim krocite osjetite spokoj,mir i sigurnost u pozitivan rezultat.Grad u kojem se svaki par koji ode gore jos vise zblizi,poveze u neraskidivu cjelinu.Grad koji ce nam dati pozitivan rezultat na kraju.Svima.Siguran sam u to.
Very Happy da, čitala i opet na opštem mestu reagujem. I ja mislim da osećaj kao da smo otišli po 2x tamo na medeni mesec imao značajan udeo u pozitivnom ishodu.
Neka je Banjalučanima sa srećom trudnoća i nek ih zvuci otkucaja tog malog savršenstva uvek u životu prate!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 9/7/2012, 22:16

Uf kako dirljiv post, suze mi krenuse dok sam citala.
Krol cestitam vam od srca, da trudnoca bude lagana i dosadna bez ikakvih trzavica. Vas primer je da nikad ne treba odustajati čestitamo

heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 9/7/2012, 22:22

dr mali pariz ::Very Happy da, čitala i opet na opštem mestu reagujem. I ja mislim da osećaj kao da smo otišli po 2x tamo na medeni mesec imao značajan udeo u pozitivnom ishodu.
Neka je Banjalučanima sa srećom trudnoća i nek ih zvuci otkucaja tog malog savršenstva uvek u životu prate!

Da....cudan je taj Prag.Kao da se osjeca nesto u vazduhu.Covjek ima utisak da je na pravom mjestu.
I ne govorim zato sto nam je uspjelo sa postupkom,to sam rekao i prvi put kad nije.
Dobro je da jos neko ima taj osjecaj....taman sam pomislio da sam postao emotivac u 41. Laughing Laughing
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/7/2012, 22:27

Very Happy
Da ti kažem, i jesi Very Happy
trudnoća će te tako lako romantikom učiniti...jer sve je romantično tad!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/7/2012, 22:40

Krol cestitamo osmeh srce
Uzivaj u trudnoci sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/7/2012, 22:46

Mrvo izvini pobrkah Embarassed al si ukapirala...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/7/2012, 23:29

Krol, cestitke i neka vam trudnoca prodje laganze! Da uzivate us svakom novom danu trudnoce, zasluzili ste posle 17 godina samo osmehe i radosti!
Hvala ti na ovom divnom postu koji me je (iako nisam trudnica Wink ) rasplakao, ali i dao snage i vere da i nama (i ostalima) Prag u avgustu moze doneti srecu kao i vama! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 10/7/2012, 00:15

krol cestitke i prica mi je skroz poznata ,jer je slicna nasoj .... mi smo konacno nakon 18 god. dobili naseg princa ! sve se vidi i u potpisu. cestitke od srca i da dozivis taj osjecaj kao i mi!

seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 10/7/2012, 01:05

Krol, chestitam vam čestitamo čestitamo i da bude shkolska trudnoca.
Pariz, uzivajte u muzici. d trudnica d
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 10/7/2012, 08:07

Stefi, pa nema frke.
Krol, kakvo iskustvo! I jos lepsi ishod Very Happy Boze, kako suze ocas posla krenu. Da li neko ko je kroz sve lagano prosao u zivotu moze razumeti nasu borbu i nase strahove?! Ma, samo da sve zapocne jednom velikom betom, i zavrsi se sa jednom, dve ili tri bebanice, i covek ce sve potisnuti u najzadnji delic svog mozga a prepustiti se konacno uzivanju.
Mijaki, jeste drzavna, ali ne bi trebalo da ima veze, ili si covek ili nisi.
Lili, i meni je bilo tako, i dr rekao mirovanje do 28.nedelje se dize posteljica i tako je i bilo. Podigla se pred 29.nedelju. Ali ja sam strogo mirovala i bila potpuno disciplinovana.
Prince, pratis?! Daje li ti Dusan koji minut slobodnog vremena? Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 10/7/2012, 08:56

krol ::Prekopiracu ovde svoj post sa jednog drugog foruma.....neki su ga vec procitali ali on je prvenstveno namijenjen ljudima koji se dvoume da li da nastave svoju borbu sa sterilitetom.

17 godina 6 mjeseci i 10 dana.17 i po godina traje borba mene i moje supruge za potomstvo.Borba za nesto sto drugi sem nas koji smo u tom problemu slabo ili nikako ne razumiju.Borba za nesto prirodno,normalno.Postupci,strahovanja,iscekivanja ,bdijenja.Mrcvarenja zene hormonima,injekcijama,pregledima,postupcima.Nijedno ljudsko bice ne zasluzuje da prolazi kroz to.Ne postoji grijeh kojem bi kazna bila muke ove vrste.Tezak,trnovit,skup put.Silni postupci koji su slicni jedni drugima,kroz koje svi mi prolazimo.Odricemo se svega sem jedno drugoga i idemo iz postupka u postupak.Sami.Banja Luka,Maribor,Prag.Kao sto je neko napisao ,prvo smo bili idiopati a onda kad smo usli u 5. deceniju zivota smo postali stari.Kroz sve to nosila nas je vjera,ljubav i nada.Vjera i nada da ce i za nas celave jednom bog skrojiti kapu i ljubav jednog prema drugom,neraskidivost veze muskarca i zene da ostanu do kraja bez obzira kako i na koji nacin se zavrsilo.
Prag je mjesto za koje sam siguran da se susrecu kosmicke ili bozije sile koje pomazu nama koji zudimo za djecom.Grad ljubavi i romantike.Grad u koji cim krocite osjetite spokoj,mir i sigurnost u pozitivan rezultat.Grad u kojem se svaki par koji ode gore jos vise zblizi,poveze u neraskidivu cjelinu.Grad koji ce nam dati pozitivan rezultat na kraju.Svima.Siguran sam u to.
Osoblje PFC klinike sa Sonjom na celu je posebna prica.Oni su dokaz da nije bitno da li je klinika sjajna,mermerna,mesingana vec da su bitni ljudi.Toplina pogleda.Pogled Sonje Lazarovski,Danice,Mirne.Osmijeh embriologa.Radili smo jedan postupak.prvi nije uspio.Bilo mi je draze Sonjino nemam pojma zasto nije uspio nego stotinu doktora da mi je objasnjavalo bilo sta.Otisli smo na FET odmah potom.Na Fet transfer 3 cetverodnevne morule.Iako smo jedno drugom obecali da cemo cekati petak,30.06. i uraditi betu,onako kako je Sonja rekla,po starom dobrom obicaju nismo izdrzali.11 dpo u sred dana test,jedva vidljiva crta.Mislio sam da umisljam.Sutradan je beta 135,30.Suze su same tekle.
Ja ne znam kako ce trudnoca da zavrsi.Nadam se pozitivno ali znam sigurno da cu vjecno biti zahvalan Pragu i PFC zbog ove radosti.
A vi,dragi moji znani i neznani prijatelji sa foruma nikada ne odustajte.Vjerujte u svoj put,vjerujte u svog saputnika i rezultat sigurno nece izostati.
Mi dok disemo stati necemo ali se svim srcem nadamo da je ovo to i da smo na kraju svog puta.

I da dodam,danas smo bili na uzv kod prof Jovanica u KC Banja Luka......imamo jedno malo hrabro srce koje kuca i sve uredno za taj stadijum rane trudnoce 5+3.

POz iz Banja Luke.

Krol, sve najbolje vam želim i stežem obe fige osmeh srce
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 10/7/2012, 09:00

lilly13 ::Ja sam se vratila sa UZ
nisam baš sretna Rolling Eyes , kaže dr: placenta previa
na prošlom Uz je posteljica bila nisko usađena a sad se malo spustila.
Pošto je vjerovatno vidjela moju užasnutu facu, rekla je da za sad nije alarmantno, grlić je ok, da se uzdržavamo sex. odnosa (kojih svakako nema) i ako se javi bilo kakvo i najmanje krvarenje da se hitno javim u bolnicu. Za sad nema potrebe za nekom dodatnom terapijom.
Čekamo sljedeći UZ i da prođe 24. nedelja kad bi se i plod trebao podignuti, pa da vidimo da li će se i posteljica ''povući gore''. I nema mrdanja iz Banja Luke.
Inače beba je ok, teška je 354 gr

Do sad sam bila ok i ''normalna'', a sad počinje virkanje u papir

Ne se brigaj, samo veruj lekarima, ali i sebi na prvom mestu pre svih lekara i radi sve najpametnije, a videćeš uskoro će biti srca srca srca Nemojte imati odnose (msm realno kontam mi koje gleduckamo u toalet papir i nije nam baš do toga...) i ne hodaj puno. Videćeš, a sledeći put kad odeš pa kad ti kažu bebac 700 i nešto grama ima da zaplešeš od sreće! osmeh srce
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 10/7/2012, 09:14

Lilly samo da covek ne bude miran,zasto uvek neke trzavice c
Draga slusaj dr. miruj i bice sve uredu ljubav

A ja danas ziva necu biti dok mi nestignu rezultati dabl testa, uvrtele mi se neke bubice u glavu i neda mi djavo mira b I kako ostati normalan posle svega ovoga.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 10/7/2012, 09:21

Heart, draga, a ja sam danima srećna zbog tvog nenadanog UZV, iako je bio iz strašnog razloga. Veruj mi draga, sa tim strahom si prošla sve, sve je se videlo, sve je u savršenom redu. Ljubimo mi tebe i bebu i pre zvaničnih rezultata jer su savršeni yes smajli angel queen sunny osmeh srce Dobićeš prelepu bebu kao što si i sama. queen yes

Krol, mnogo znači tvoja priča. Čestitamo ti od srca i želimo vam sve najbolje u životu. Posebni pozdravi malom srcu koje hrabro kuca srca srca srca
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 10/7/2012, 09:26

Anak poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/7/2012, 10:32

jutro trudnice velike i male :)
ja se jutros opet probudioh s flekom na siki
nadam se da nece sada poceti svaki dan da mi curka, jer je i juce curkalo
pa da se jos izblamiram negde u javnosti Very Happy
a brus ja zaista ne mogu da nosim, nisam navikla na bruseve, a po ovoj vrucini kada ga stavim imam osecaj da mi neko vezao omcu oko vrata.....
i tako, danas sam opet kinula i opet pis, srecom u kupatilu kod nas
te dnevne stavim ako idem negde sada napolje
ni to ne mogu po kuci da nosim, imam osexcaj da se potparim sirota, ovako kuci samo natur, voda, ciste gacice i ajmo dalje.... :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu