KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 21/6/2012, 10:02

medolino87 ::Ja se nadam blizancima,to mi je zivotna zelja ali bicu presrecna stagod bude jer mene je sunce ogrejalo!!!
MEDOLINO Aaaaaaaaaa, tooooooo mala!!!! ČESTITAM

vv vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v v radost radost radost radost radost radost radost jumping jumping jumping jumping jumping jumping
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 21/6/2012, 10:54

erato dobrodosla!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 21/6/2012, 10:57

Erato,dobrodosla cveće
Da sto pre dodjes do svog cilja poljubci

Kamilice,ljubim te mila poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 21/6/2012, 10:58

Drage devojke, ko je koristio Diferelin inekcije jel moze da mi kaze, koji su propratni simptomi i da li ih je uopste bilo..hvala vam puno.. srca srca srca sreca
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 21/6/2012, 10:59

Ja sunny sam koristila diferelin i nikakve propratne simptome nisam imala

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 21/6/2012, 11:00

Medolino...navijam za blizance...jupi jupiiii family family beba beba
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 21/6/2012, 11:01

Super Saska hvala puno...evo primam danas 5-u smajli angel srca i super se osecam
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 21/6/2012, 11:02

Vasilija,ja sam koristila diferelin i tek posle trece inekcije sam osetila neki blagi bol u jajnicima sa obe strane... Svaka zena drugacije reaguje,mislim da je neko imao samo glavobolju, neko ne oseca nista i tako..sve zavisi od organizma.Javice ti se jos koja devojka sa iskustvom ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 21/6/2012, 11:02

Srećno Vasilija samo napred primaš li još nešto od terapije

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 21/6/2012, 11:04

Eto pisale smo u isto vreme.. Very Happy Vasilija ti si onda na dugoj semi?
Koliko dana treba da primas diferelin i za koliko ti pocinje stimulacija?
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 21/6/2012, 11:06

Hvala puno Saska na podrsci, za sada samo Diferelin, prva kontrola je najverovatnije 01.07 a aspiracija je planirana posle 13.07 ...polako polako i blizi se..Kod koga si ti radila VTO??? smajli angel srca sreca
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 21/6/2012, 11:10

Medolino..meni nista nije jasno..jel to znaci da primam dugu terapiju??? sreca srca ..e ovako mi pise. Od 17.06 diferelin do daljnjeg, kontrola izmedju 24.06 i 01.07, pa posle kontrole stimulacija..a aspiracija se ocekuje posle 13.07. Pre toga pila sam kontracepciju 20 dana.??? hvala ti Medolino..
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/6/2012, 11:18

Svasta sam sad napisala i dobila obavestenje da su clanice pisale pre mene i puf...sve nestade Sad
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/6/2012, 11:25

Da ne pisem sada sve ispocetka, samo da vas upitam koji je prvi korak za prijavljivanje na VTO o trosku drzave? Da li je to dobijanje uputa od ginekologa u Domu zdravlja, ili moram dobiti misljenje na odelenju steriliteta u Narodnom Frontu da je VTO neophodna, pa sa tim mišljem otići kod svog ginekologa? I ovi na sterilitetu i moja doktorka tvrde ovo drugo, a meni to ne ide u glavu. Ja imam zakazanu neku operaciju, ali vec sada je potpuno jasno da prirodno ne mogu zatrudneti i ne znam zasto bih cekala operaciju, koja je zakazana za 3 meseca, pa onda dobila misljenje i tek tada predala papire za komisiju, kada mogu da ih predam sada i dok cekam operaciju, da cekam istovremeno i red za VTO...Uhhhh, nadam se da cete mi pomoci...jer to jedino mozete VI. Doktorima izgleda procedura nije bas najjasnija...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 21/6/2012, 11:36

vasilija ja sam primala dipherelin u arznim semama, nikakvih propratnih efekata nije bilo!

erato, ja ti na zalost nisam od pomoci, nikada nisam radila preko Fonda, ali javice ti se neka od devojaka...

medolino, sta radis, da mi je da ti vidim odmeh na licu! Very Happy a mislila si samo da docekam betu, sada vec nagadjas da te stalno ceka neko cekanje, prvog UZ-a, pa drugog, i tako stalno, vecite cekalice...a opet sreca je tu negde, u svom tom iscekivanju i strepnji...

ljubim puuunooooo

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/6/2012, 11:39

Hvala mijaki. Javice se neka devojka nadam se...
Vidim da si trudna i od srca ti cestitam...neka Bog da da sve protekne u najboljem redu! :-)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 21/6/2012, 12:06

Evo prvo da odgovorim Vasiliji, ja sam diferelin primala 15 dana zatim sam dobila i krenula sa stimulacijom plus nastavila sa diferelinom, pre toga sam bila na Mikroginonu dva meseca..U svakom slucaju samo opusteno,znaju oni sta rade i sve su uskladili sa tvojim organizom.Zato samo napred u nove pobede napred scuro

Erato,imas temu ispod vto,pise vto o trosku drzave,pa procitaj malo i prouci. Ja pripadam NS i tamo sam isla. Ja sam isla privatno kod dr koja radi na sterilitetu i vto,ona mi je dala saglasnost za vto i sta treba od dokumenata da sakupljam,zatim odlazis kod svog ginekologa,da ti da upute i odradi briseve...da ne zatrpavam temu..ako hoces poslacu ti privatnu poruku i sve objasniti.. usne

Mijaki,apsolutno si u pravu,znas i sama taj osecaj Wink vecita cekalica Wink
Samo da docekam UZ i uverim se da je sve u redu yes
Danas mi je dan drugaciji,obojeniji i lepsi,ma znas i sama Very Happy Ljubim ja tebe i tvoju bebicu usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 21/6/2012, 12:23

Erato najbolje je da zavrsis sa svim planiranim intervencijama, da zatim uradis potrebne analize (imas spisak na sajtu rzzo) pa da onda predas za vto preko fonda. Razlog je taj sto ako nesto nije u redu moze da se desi da dobijes odobrenje ali ono traje 6 meseci i ako ne iskoristis moras sve ponovo ...

mickey-mouse-happy-thursday-graphic.gif

jos jedan dan manje navijači2
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 21/6/2012, 12:28

medolino87 ::Evo i mene osmeh srce osmeh srce
Hvala vam na lepim zeljama,lepo je biti deo vas i hvala vam na neizmernoj podrsci koju ste mi pruzili love

Ja jos ne mogu da verujem da sam trudna! Koliko sam samo strepela dok sam cekala betu. Kada je dosao momenat da odem po nalaz sva sam se tresla,obuzeo me cudan osecaj,muz je bio uz mene i drzao me sve vreme. Ulazim u labaratoriju i trazim rezultat,donose mi i stavljaju na sto dok upisu u komp,ja gledam i neverujem 967....muti mi se vid od suza,mislim da je to to.Cekam da mi daju i potvrdjuju da sam trudna! Placem kao kisa, taj osecaj se treba doziveti, dugo mi je trebalo da dodjem sebi.Boze Hvala Ti!!!
Moje srce ce biti najmirnije tek kada vidim svoju bebu ili bebice. Samo da su se smestili na pravom mestu i mamica ce da ih cuva i pazi.
UZ imam u sledeci cetvrtak,do tada cu da razmisljam da li je sve u redu sa bebicama,znate i sami kako to ide,zar ne? Wink
Ja se nadam blizancima,to mi je zivotna zelja ali bicu presrecna stagod bude jer mene je sunce ogrejalo!!!

Zelim vas svima isto sto i sebi i da prste pozitivne bete osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas ljubav ljubav

Samo se ti lepo opusti, misli pozitivno kao i do sada, i biće sve u redu - zašto ne bi bilo? yes

A mi sada čekamo UZ i navijamo za blizance! radost radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 21/6/2012, 12:36

Medolino sta jos da ti kazem sto vec nisam srca srca srca love ljubav
Koracaljke moje drage stare i nove sve vas ljubav i d
c
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/6/2012, 12:56

Hvala vam. Medolino, ako ti nije tesko posalji mi pp. Zakon je isti, nema veze sto si u NS. Znam sve sta treba od analiza, vecinu sam vec i odradila na svoju ruku. Objasnila bih vam moju situaciju i ukratko vas upoznala sa sobom, ali ne znam da li je ova tema pravo mesto za to...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 21/6/2012, 13:17

vasilija1980 ::Super Saska hvala puno...evo primam danas 5-u smajli angel srca i super se osecam

Vasilija, navijamo da za dobre celijice !!! lol!

Saska, kako si? Jel nema vise roze?

Medolino, jel su ti pominjali blizance...?

Daxi, sta se desava?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 21/6/2012, 13:24

Hvala puno Jelice i ja se nadam tome...sad je sledeci korak kontrola..cekam je kao sunce posle kise Very Happy A reci mi gde si ti radila VTO...
Zelim ti mirnu i ugodnu trudnocu i da samo uzivas smajli angel srca srca beba
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cekalica 21/6/2012, 13:30

erato ::Dobro jutro devojke!
Ja sam ovde nova (stara, jer vas citam vec neko vreme...) i ovo mi je prva poruka. Jako mi je drago sto sam od starta upala na slavlje nepozvana! :-)
Medo cestitam ti od srca, uzivaj i mazi stomacic. Blago tebi!
Daj Boze da sve bude u redu i da sve sa ovih strana podjemo uskoro tvojim stopama...
Ja sam takodje stigla do VTO o trosku drzave. Medjutim, procedura mi nije bas najjasnija, kako i sta, odakle poceti. Nadam se da cete mi pomoci i izvinjavam se ako postavljam pitanje na koje ste vec mnogo puta dale odgovore, ali ja nisam uspela naci ono sto mene interesuje. Vidim da je ova tema najaktivnija, pa se nadam da cete mi pomoci.
Inace, ja sam vecinu vas proglasila doktorima! Nazalost, znate vise od mnogih doktora, ali sta je tu je...
Ja cu vam se predstaviti i napisati sve ono o sebi sto je bitno za ovu pricu...
Nadam se da cemo se lepo druziti i da cemo jedni drugima pomoci.
Veliki pozdrav i zagrljaj za sve vas zene - zmajeve!
Pitaj sta te zanima.Ja sam otisla kod svog ginica u dz i on mi je dao upute za sve sto treba,posle toga sam isla na komisiju(prvostepenu,koju sam prosla) i sad cekam da zovem u utorak da zakazem drugostepenu
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 21/6/2012, 13:40

Kako ste drage moje,
erato dobro dosla,i da tise zelja sto prije ostvari beba ,pa da se sve skupa radujemo ovdje na ovim veselim stranicama.
Medo hvala na pitanje,bockanje ide dobro,meni vec preslo u navici ,pa bocnem se i nikakvih muka,simptoma zaboravim da se bockam i nemislim uopste ovaj put.Jako sam se obradovala zbog tebe,uzivaj c

Vasilija,draga tu smo negdje nas dvije,ja primam Decapeptyl,ocekujem ciklus za nedelju dana,03 07ekografija pa jos malo decapeptyl i onda ide stimulacija sa dvije vrste inekcija i nastalja se po pola decap;jos neko vrrijeme.
Aspiracija poslije polovine jula ,zavisi od ekografije

zato neka nam je bog na pomoci molitva

Ja ovaj put nisam opterecena ko prije,nerazmisljam,nesanjam ,ostavila sam da se stvari odvijaju same po sebi,jedino sto mi smeta je to sto neradim ,pa se pomalo dosadjujeem dok se mm nevrati sa posla

Pozdravljam vas sve,i da vas sve sreca prati na svaki korak d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu