KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/6/2012, 11:15

i meni najbrze lete vase nedelje :)))) moje mi se nekako vuku Very Happy
pari, srecna 33. nedelja :)
tvoje su mi bas proletele nekako....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/6/2012, 11:41

pariz srecan ulazak u 33!!!
lepo kaze bojanica, tudje nedeljice brzo idu, moje se vuku kao puzici, kad cu vec jednom da dobacim do tog cetvrtog...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/6/2012, 11:53

mijaki, kako si inace, jos malo pa ce prolaziti mucnine :)
jel imas neki osecaj sta nosis?
ja imam osecaj da nosim curicu :) hehe

mislim imamo imena i za curicu i za decaka, tata birao za devojcicu ja za musko... i tako....
ja sutra napokon na taj pregled ide, poslednji put bila 4. maja
bome izdrzala sam, a mislila sam da necu :)
imala sam par krizica kada sam zelela odjuriti privatno na uz ali sam se suzdrzala Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/6/2012, 12:02

ja mislim da je mamin sin.....:-)
ne znam zasto, uvek sam preferirala devojcice...
mm je zensko ime smislio i nema odstupanja a musko ime nemamo, u stvari jedino ime koje mi se svidja nosi moj rodjeni brat, pa ce se decak po svoj prilici zvati kao ujka!

ja nemam nameru vise da se mucim cekanjem UZ-a po 3-4 nedelje, kada mi se bude islo ja cu da idem! mada se nadam da kada udjem u cetvrti nekako ce sve da ide lakse, pogotovu kada stomak krene bas da raste!

bokice ti sutra ides da gvirkas, sjaaaajnooooo!!! jedva cekam razigrani izvestaj!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/6/2012, 12:49

Hvala cure na čestitkama za nedelju i mesec Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 543728
jes vala, sve smo bliži.
Prinče, kao što sam i mislila, vilica se vratila...ali...osećaj je kao da svakog časa opet moće-a sve u vezi sa zglobovima...eto meni simptoma trudnoće-u 8. mesecu lol!
ne znam da se iko žalio kao ja na zglobove. Doduše, hvala Bogu, najslabije nogu, dok svi drugi zaj...
Da, znamo za preporuke dr Šumarac! Ja inače nisam ni jagode ni trešnje okusila, niti ću...
kao mala sam se uvek patila sa nekim alergijama, sve što može neku smetnju mojim bekama da predstavlja-biće udaljeno od mame, samim tim i njih.
Od voća jabuke, banana, grejp,limun...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 3/6/2012, 12:55

Pariz, srecna 33. nedeljica! Divnoooo!
Aida, sinovi su kao lutke lepi!!! Gledam avatar dok ne stignu vece fotke, koji je na njemu Emsel a koji Elmas? Sta znace njihova imena, tj. ima li neka prica?
Prince, hoce li izdrzati ctg uredjaj u Jevremovoj tolike odlaske... bogami sve se cini da postajes GEORGINA!!!!!!!!!!
Sve ostale trudnjace, cmoka... ne stizem da vas citam koliko bih htela.....
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 3/6/2012, 16:02

Pari
srecan ulazak u 8.mesec.

A te komentare sto sam pocela da mrzimmmm!
Meni je stomak bas veliki i vise mi se smucilo sto se svi cudom cude sto izgledam kao da sam 7.mesec, ugojila sam se 4kg a svi vilicu oklembese kad me vide ko da sam 40kg nabacila. Danas mi brat nije dao da kupim sladoled, i svi kao nesto najpametniji pa znaju sta da jedem. Slusam samo mamu koja kaze da je jela sve sto joj se jelo i zavrsila trudnocu sa +10kg,
naravno bez cipseva i cokoladi svaki dan...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/6/2012, 16:25

pre je sve nekako bilo normalnije
danas ako u trudnoci dobijes vise od 12 kila odma prevcu ocima
svasta...
citam po nekim drugim forumima kako jedu ko vrapcici, ja onako malo nisam jela ni u 'prvom' stanju
skljokala bih se...
msm, da se razumemo, ja prva nisam za ono da treba za dvoje da se jede
ali jedno pilece krilce i pola paradajza mi nikada nije bilo ni uzina a kamoli rucak lol!
shenon, i ja sam dobila 4 kile od pocetka, svoje sve stare stvari nosim, ne zatezu me nista ali eto, 4 kile su tu....
sve ce to da ode kada dodje bekica....

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 3/6/2012, 18:01

A gde je Mira? sreca
Ja se još nisam "ugojila"  b Mislim, u odnosu na kilažu pre trudnoće. Nisam mršava ni bila i jela sam uvek lepo. Nisam debela, onako srednje, za kompleksaše sam verovatno predebela, ali takvi mi nisu društvo. Ja sad i dalje imam 2 kg manje nego s početka, ali sam se ugojila 4kg od 13. nedelje, jer sam do 13. smršala 6 kg affraid Toliko mi je bilo lepo od 6. do 14. nedelje. Ali što reče Aida, trudnice sa slatkim mucninama... Ne razumem ni one koji se ugoje 30 kg i više za 9. meseci, al još manje te što drže dijete, a i za to sam čula. Ja sam prekosutra po terminu 20. nedelja, bogme mi je sporo do 17. išlo, al mi sad prosto leti vreme. I nekako nije ni kraj beskrajno daleko. Pari, srećna 33. nedelja. Alizato mali Princ je sada zamenila Mrvicu, ona je najveći veteran, dakle još 2 i po nedelje i opraštamo se od još jedne trudnice, a pozdravljamo još jednu mamu! igracice

Vi ste pisale o tibama..., meni se ne vidi puno, ja jeste da je osećam kako je narasla, ali niko ne izvaljuje, svi su u fazonu debeo mi stomak  b Pa nije toliko baš debeo. Ja sam se slikala, ali nisam od početka, isto Blasti legendi za kolekciju, da vidi kakav je bio dok je bio tiba srca1

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 32213700
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 3/6/2012, 18:08

A da, sve vas ljubim srcasti poljupci
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 3/6/2012, 18:09

Opet imam problem s ovim image shack!!!!!!!!
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/265/32213700.jpg/
tu je slika, al neće da izbaci kad stavim url
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 3/6/2012, 19:05

Bojana,
Blago tebi sto ulazis u stare stvari, vidim i farmerke nosis, ja vec sad nosim trudnicke. Moja kuma se ugojila 30kg i tesko ih skida, zato ja pazim, ali evo cim se najedem voca stomak mi nabrekne, ujutro normalan, preko dana ooogrooman. Pre vto na 167cm imala sam 55kg, betu sam docekala sa 57 sad imam 61kg.
Pazim ja da unosim zdravo ali sto kazete ne mogu jesti kao vrabac :)
A malcice mi ide na zivce sto svi oko mene sami strucnjaci za davanje saveta, zato me evo na duze na selu kod tetke da se odmorim, kad uspem stavljam slicku mog famoznog stomacine Very Happy
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 3/6/2012, 19:16

LENA hvala ti puno!!!
Elmas je decko koji je izbacio rucicu i njegovo ime znaci dragi kamen, odnosno vrsta dragog kamena i on je mladja beba 2 min...
Emsel je ovajbebac levo sto se smesi, njegovo ime znaci vodja vladar i zaista mu pristaje uvek je prvi u svemu...
Trudnice slatke ne brinite za klazu ako vam nesto znaci jsa sam se ugojila 29 kg posle 3 dana od porodjaja sam imala 18 kg manje a dosad je otislo jos 6 kg znaci jos mali :-)) Jase nisam mazala nikako nisam mogla da podnesem da budem ulepljena posle tusiranja i nisam dobila ni jednu striju...
Idem sad da kupam moje momke veceras ne idemo u setnju baba(otac) ima da svadbu da fotografise pa ce na kupanjac ranije.
Saljemo vam puno :-*****
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 3/6/2012, 19:18

Pisem vam sa mob. tel pa izvinite na greskama.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 3/6/2012, 19:48

Meni je sumnjivo sto nema Makababy... U petak je imala kontrolu i ctg, a
pre toga se javila da ima kontrakcija... Pa se mislim da me ne pretekne
Very Happy

Leno, izgleda nece da odustanu od ctg-a dok ne bude 1km zapisa. Inace, sada mi svaki put rade i uz da provere protoke. Al zato svaki dan vidim bebu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 779578 u 4D. Da ne poverujete koliko se izmeni za 2 dana. Prosle nedelje bez obraza, a danas obrascici pravi - kao da je napolju Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 413209
U sredu ginekoloski pregled Shocked , a onda valjda, konacni dogovor...mada je to mislim svaki put kad odem Very Happy

Drage moje trudnicice, ne uzbuzdjujte se zbog tempa gojenja, toliko je individualno i po mesecima i od osobe do osobe da nije normalno. Ja samo podsetih za voce jer je sad sezona svega ovog neodoljivog, a ogtt je nemilosrdan Rolling Eyes
Ruckajte lepo i slusajte sebe, to je najbolje. A stvarno ne razumem dijetu i trudnocu u istoj recenici...
A i meni stvarno nije jasno sto me svi koji me vide, umesto da nesto normalno kazu - kazu: "Pa nista se nisi ugojula, s ledja se ni ne vidi da si trudna" - e, mislim se, bas sam se brinula da li se vidi s ledja lol!

Aida, momci su preslatki!

Pari, cuvaj se...

LJUBIM VAS SVE IZ SVE SNAGE! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 679696
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 3/6/2012, 20:14

Prince blizis se porodjaju,mora da je divan osecaj..
Pari takodje,cestitke i od mene...
Ja uzivam u trzajima mog decaka,sve su ucestaliji,a i stomacic mi je kao lopta,ovako se nisam ugojila,svega 2,3 kg... u izvestaju mi pise izmedju ostalog da beba prednjaci glavom,sta bi to trebalo da znaci?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/6/2012, 21:13

Aida, baš su lepi i negovani...sviđa mi se simbolika njihovih imena,a sama imena su mi, naravno, čudna. Wink
Inače, jesi se dosta ugojila, zato ti i jesi kuburila sa pritiskom.
ETo, ne zbog estetskih, ali uostalom, zašto i ne zbog toga, pa valjda treba i nadalje sebi i svom mužu da budem privlačna, zar ne? ...nego ipak, zdravlja radi pre, jer hoće pritisak lako da čvakne, a onda su komplikacije
teže...
Prinče, tako kažeš za Maku, a? I meni bi sumnjiva kad reče da je stomak sedeći položila na krevet, ja pomislih-opa-spustio se -kao pred porođaj...ne znam, moguće je da te preduhitrila Very Happy
Stefi, znači da je beka okrenuta glavicom nadole..možda ne skroz, nego više da je ceo nadole okrenut. Uživaj u dodirima svog čeda!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 3/6/2012, 23:47

Hvala Pari i tvoji ce biti takvi Boze zdravlja...
Meni se pritisak pojavio jos u 12 bedelji i odma sam bila pod terapijom al evo Bogu hvala oni su tu..
Bebice spavkaju i ljube svoje drugare..Laku noc...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/6/2012, 08:34

dobro jutro cure :)
danas idemo na pregled
zakazano nam je tek u 17h

taman malo danas treba da sredjujem i briskam po kuci pa ce mi brze proci vreme :)
danas i dragi ide sa mnom osmeh srce
ljub za sve :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 08:41

Srećno Bojana, uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 4/6/2012, 09:09

Uzivajte Bojana Very Happy
Paris srecno ti bilo u 33.nedelji osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 4/6/2012, 10:21

Pari srecan ulazak u 8 mesec radost radost radost

Aida kako su slatki nemam reči

Bojana srecno danas na UZ Very Happy

Prince jos samo malo igra igra igra
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 4/6/2012, 10:45

Da ne bih neku izostavila,svim mojim "debelim" drugaricama šaljem po jedan zagrljaj i poljubac
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 4/6/2012, 10:57

evo dobar jutar i od mene! vidite kad se ustaje Wink

emsel i elmas su mi mnogo slatki, pravi mali medici! vise puta sam se vracala na slikicu i jedva cekam krupniji plan Very Happy

Bojanice jedva cekam izvestaj!

a sto se tice koligrama, koga je jos briga za gojenje, ne pada mi na pamet da brinem o tome! ja imam cvrstu nameru da bebi obezbedim kvalitetne namirnice i sve sto je potrebno za pravilan razvoj, a to da li cu se ja ugojiti i koliko je potpuno nebitno! e posle, kada bekana dodje, naravno da cu da povedem racuna, ali sve u svoje vreme....

poljubac za sve okruglice i nase druge drugarice!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 4/6/2012, 11:21

ja sinoc setala moj stomacic,ali bebi izgleda nije prijalo,mucio me neki pritisak i bol u stomaku,najbolje je u horizontali..
Pari hvala za information Very Happy
ostalim drugaricama veliki pozdrav radost
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu