KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/6/2012, 19:24

kad ste vec kod stomacica, ja debelica da se pohvalim, meni se sada vec vidi! Wink
ne tripujem se, nije od jela...stvarno je stomace! ponosno ga setkam, mada ga niko drugi ne primecuje osim mene! Wink

inace sam danas toliko kukumakala da mi se jede teleca corba da me je mm spakovao i odveo u kafanu, k'o veli jedi sada!!!

sve vas ljubakam onako socno kao sto bebice znaju da poljube

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 1/6/2012, 19:48

Mijaki, i ja sam primetila da ti stomače raste! Da, da Wink poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 1/6/2012, 20:00

evo mog stomaka od juce (14+0)
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 140gf.th
inace, fotkam se svakih 7 dana, svake pune nedelje :)
i cuvam fotkice, beki da pokazem jednog dana :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 1/6/2012, 20:04

Boki, vidi se lol! likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 1/6/2012, 20:05

pa da :)
osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/6/2012, 20:57

Iiiiiijao Botox...kakvo stomače! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 612963
Mijaki, poljubi mene tako sočno, leba ti. Kakva je bila teleća?
Daj nam neku fotku tvoje trudnoće, ajd lenjivice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 1/6/2012, 22:11

Bojana86 ::evo mog stomaka od juce (14+0)
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 140gf.th
inace, fotkam se svakih 7 dana, svake pune nedelje :)
i cuvam fotkice, beki da pokazem jednog dana :)

Pa ti si još u ''starim hlačama'' Very Happy , ja svoje standardne hlače ne mogu da nosim bar zadnjih mjesec dana morala sam se prebaciti na ove sa gumom umjesto pojasa jer me ove standardne ubiše Rolling Eyes

Pitanje: da li vas svrbe bradavice (.)(.) i kako se spašavate? ako se mažete nečim pišite čim?
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/6/2012, 22:13

lilly13 ::ako se mažete nečim pišite čim?
AD kapi
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/6/2012, 22:31

Bojanice divan stomacic!

ti si bas vredna, ja nista ne slikam, bas sam se olenjila, samo se izlezavam, nestade ona organizovana sistematicna osoba....

ali cu da nacinim neku slidzu za moju drugaricu pariz, da me ne grdi, he, he

pariz corbica bese oket, ali zato neki teleci medaljoni u tavcetu sa pecurkama, ma nije mi dobro...sada lezim i podrigujem (mogu na takmicenje iz podrigivanja, pobedjujem sigurno lol! ) i vicem sama sebi ''neka ti je muka''....


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 2/6/2012, 10:09

Trudnice veliki pozdrav od mamurne Mime Laughing Proslava male mature prosla super lol!
Bojance super je stomak, prelep, prelep!
Koliko sam ukapirala pisale ste o strijama. Ja ni jednu nisam dobila, sem niveinim mlekom za telo, nicim se nisam mazala.
Prince bravo za dobre nalaze.
Mala masnoco moja zagrljaj Ne procitah, a mozda si pisala da li su gotovi nalazi hep. B?
Sve vas grlim i ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 2/6/2012, 10:20

dobro jutro cure
od 'stomacica' i mene inkubatora :)
pijuckam kafu, razmisljam, sta bih jela danas
a ovo oblacno vreme mi ne ide na ruku inspiraciji....
:) hehe
ljub za sve :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/6/2012, 13:41

Samo da vas pozdravim! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568
Kaze mama sad si mi i otecena i debela lol! i sa pravom me pitaju :kako je debela lol!
pa moram od tolike masnoce koju mazem po stomaku Wink
Mimice, nije gotov nalaz, ceka se kod nas u Regionalnom-10 dana...
Mijaki, tacno te zamisljam lol! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831
Cure, uzivajte u vikendu.
Prince, sve pod kontrolom??Maka? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 2/6/2012, 16:41

Drugari poslala sam fotografije po naasoj drugoj Heart pa cete videti kakvu mi je BOG radost dao.. Hvala mu iznat svega.. Ljubimo vas i zelimo vam da budete srecni ko mi!!! :-******
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/6/2012, 21:05

danas ubi mucnina, nadam se da ce uskoro proci....

sve vas ljubim

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/6/2012, 21:13

dr mali pariz ::
pa moram od tolike masnoce koju mazem po stomaku Wink
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938 lol!

Od čega li je onda meni, ja još ne počeh sa mazanjem, čak i niveu ređe Embarassed
Moram da uzmem onog Šaljića, ili nešto slično.

Nema nam bokice, stvarno...Da li je sve u redu

Mijaki, tebe baš zeza ta mučnina, ako - koliko god da je teško, bar te napominje bekana da je tu.
I mene dva dana ubi želudac Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 2/6/2012, 21:14

mijaki ::danas ubi mucnina, nadam se da ce uskoro proci....

sve vas ljubim
Uh.....uzas,mora proci i mene ubija.Probaj da jedes cesce u malim kolicinama.Meni je danas bolje,cim sam smanjila obroke.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/6/2012, 21:20

darija79 ::
mijaki ::danas ubi mucnina, nadam se da ce uskoro proci....

sve vas ljubim
Uh.....uzas,mora proci i mene ubija.Probaj da jedes cesce u malim kolicinama.Meni je danas bolje,cim sam smanjila obroke.


ma kada bi imala snage da spremim obroke, nego sledece nedelje odoh kod mame pa ce biti bolje, ovako se hranim po restoranima ili narucujem...
a jos kada nadodam po kilo tresanja dnevno, nije ni cudo... lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 2/6/2012, 21:31

Jedi sta ti prija, tri dana sam zivela od plazme,banane i visanja.....vec smo poceli da se zezamo da cu roditi banana-mena
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/6/2012, 22:04

Ej, Orli, a kad me sretne većina u gradu, pa pita za mesec...pa onda- pa uopšte se nisi mnoooogo ugojila... :lol!:ko da je to jedina briga trudnice...ustvari, onima koji dolaze do toga pogledom na muško (kako i same izjavljuju), možda to i jeste jedina preokupacija lol!
Inače...mi ušli u 8. mesec Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 639774sa srećom!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/6/2012, 23:00

Ne rekoh vam da mi je danas malo vilica izletela iz ležišta...levi rog Very Happy
iskreno se nadam da ću sutra biti ko nova...nije baš prijatno.
Eto, izgleda da meni baš zglobovi prave problem... Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 2/6/2012, 23:01

Mali Paris neverovatno kako mi tvoja trudnoca brzo prodje i naravno nek je sa srecom 8 mesec da tako lako prodjes do susreta sa tvojom decicom.
Trudnice sa slatkim mucninama pozdrav i sve cestitke ljubimo vas.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/6/2012, 23:14

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 543728hvala draga.Ljubac za tvoje anđele!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 3/6/2012, 00:58

orline ::
dr mali pariz ::
pa moram od tolike masnoce koju mazem po stomaku Wink
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938 lol!

Od čega li je onda meni, ja još ne počeh sa mazanjem, čak i niveu ređe Embarassed
Moram da uzmem onog Šaljića, ili nešto slično.

Ja sam se mazala Saljicem od 10 nedelje, svako vece, stomak, zadnjicu, da izvinete lol! i butine. Nijednu striju nisam dobila. E sad da li zbog Saljica ili genetike, ne znam
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 3/6/2012, 01:03

Jaoooo, Pari! Pa gde sad to Rolling Eyes
SRECNA 33 nedeljica! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 766699

Drage moje okruglice, ne preterujte sa vocem u trudnoci - preporuka dr Sumarac. Eto, samo da podsetim.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 3/6/2012, 11:09

Parizu, 33. nedelja?!!!!!!!! VEC???!!!!! Vreme sa vama trudnicama kako pratim stalno leti. Samo se povremeno slognem do koje ste nedelje dogurale. A svaki dan cekam da Princ nestane....
AIDA, nemam reci za ove lepotane!!!!!! Da ih pojedes - odjedom oboje
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu