KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 4/6/2012, 20:52

Bojana,divan izvestaj yes .Ja na slicici vidim samo glavu,profil bebca.....to ja vidim zbunjen .Sva sam se raznezila, sutra se i mi gledamo na ekspertnom i ne mogu da docekam.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/6/2012, 22:44

Da vas ljubnem sve, okruglice slatke!

Mijaki, srecan ulazak u 12. nedelju!

Pari, sa srecom nek je ulazak u 8. mesec, primiče se , primiče Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 612963 !

Aida, divni su ti dečaci!

Bojana, i ja ne kontam sličicu, al bitno je da je sve ok i da si zadovoljna izašla od dr-e!

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 5/6/2012, 01:00

Pola trudnoće!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/6/2012, 08:06

dobro jutro :)
ja uranila, sredila se , opeglala dragom neke kosuljice jutros
pa otisla da ostavim urin i da dam krv za KKS u lab-u :)
posto sam bila dobra, pocatila sam se diiivnom mekikom i sokicem od borovnice :)
sad cu malo da odmorim, pa da poradim ono sto juce nisam
posle podne po rezultate pa najverovatnije odo kod mojih na par dana <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/6/2012, 09:37

Svašta se ovde izdešavalo u mom odsustvu! Teško da ću baš sve povatati, ali evo trudim se. Dakle, nismo uspeli locirati Makababy...a vidim, ni ja nisam bila tu  b
Maka, Maka...da se nisi porodila? d d
Ja sam noćas sto puta išla u wc. Kao u prvom tromesečju. Strašno dakle. Jutros vidim, nema otoka i čini mi se da sam super. Mada me ruke bole i od kuckanja. Stvarno ne razumem zašto. Možda su mi atrofirali mišići od nerada Laughing
Sutra dajem krv za onaj famozni HPL, a i za KKS, d dimer i ostalo. U četvrtak će mi reći da li se stanje popravlja. Iznenađenje je to da mi je dr još uvek tu, tako da će biti da sam ja pogrešno skontala plan odsustva. Tek sad ne znam da li će biti tu kad mi je najpotrebniji v c fd
U SS, ja otkazala današnji pregled kod neke gin, koja sedi na klupi od početka, i zakazala kod mog dr za petak. Ne dam mu da ode, a da ne vidi efekte pojačane terapije i ne porodi me odmah ako se mora! Tako.

Sad malo vi
Akijeva ::Opet imam problem s ovim image shack!!!!!!!!
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/265/32213700.jpg/
tu je slika, al neće da izbaci kad stavim url
osmeh srce Što mi je smešno ovo zaravnjenje kod pupka Laughing Meni je to bilo ispupčeno do pre neki dan, a sad se isto tako zaravnilo.
Diiivna kućica srca

shenon ::
A malcice mi ide na zivce sto svi oko mene sami strucnjaci za davanje saveta, zato me evo na duze na selu kod tetke da se odmorim, kad uspem stavljam slicku mog famoznog stomacine Very Happy
Malčice? Laughing Ja po nekad baš odlepim na te savete. Npr. sinoć, kad sam baš bila grozna prema mami. Moram sad da je pozovem da izgladim situaciju.
Mislim, žena pita kako sam i ja joj samo lepo kažem da sam saznala da nisam dobro razumela dr-ov plan za odmor i da ne znam da li će mi nov odgovarati. A ona će na to:"Polako samo, nemoj sad misliti najcrnje"
Gde polako? Pa prekosutra će mi možda reći da moram na hitan CR. I ko pomenu išta crno? Odakle sad crne misli?
Zašto uopšte ljudi imaju potrebu da na ono što kažeš kače neke sopstvene crne misli i onda, sem što su ih tebi pripisali, krenu i da te ubeđuju da se istih odrekneš? c fd fd

*AIDA* ::
Elmas je decko koji je izbacio rucicu i njegovo ime znaci dragi kamen, odnosno vrsta dragog kamena i on je mladja beba 2 min...
Emsel je ovajbebac levo sto se smesi, njegovo ime znaci vodja vladar i zaista mu pristaje uvek je prvi u svemu...
naočare naočare Aida, jako su slatki! A imena i simbolika su mi super!

Mali Princ ::
Drage moje trudnicice, ne uzbuzdjujte se zbog tempa gojenja, toliko je individualno i po mesecima i od osobe do osobe da nije normalno. Ja samo podsetih za voce jer je sad sezona svega ovog neodoljivog, a ogtt je nemilosrdan Rolling Eyes
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Dscf3663v


Mene mm stalno saleće sa ovakvim tanjirima. Ovaj mi je spremio za jutros Rolling Eyes Tako mu je mama rekla, da ja moram jesti puno voća i sad me on opasno smara, kupuje voće na tone i proverava da li ga dovoljno jedem Mad
Mali Princ ::
A i meni stvarno nije jasno sto me svi koji me vide, umesto da nesto normalno kazu - kazu: "Pa nista se nisi ugojula, s ledja se ni ne vidi da si trudna" - e, mislim se, bas sam se brinula da li se vidi s ledja lol!
Govore upravo o onome što njih najviše interesuje! Takvi bi verovatno držali dijetu u trudnoći ili bi terali svoje žene da drže dijetu, ako su u pitanju muškarci.

bebko ::Da ne bih neku izostavila,svim mojim "debelim" drugaricama šaljem po jedan zagrljaj i poljubac
osmeh srce usne

heart84 ::Evo slicica malisana od nase drage Aide Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Ee001
Shocked Ne vidim ništa!

Akijeva ::Pozdrav svima. Ja sam danas krišom od muža otišla i morala sam da kupim nešto za bebu, bilo je jače od mene.
lol!
To sam i ja radila! Pa kad pre neki dan zatraži "taj famozni spisak" upišao se od smeha. Pola spiska sam precrtala. Kupljeno Laughing

Bojana86 ::evo
stigli smo :)
mrda tamo vamo, mase rukama, boksuje, rita se....
eh, pitam se na koga li je ko cigrica Very Happy <3
i eto.... srce mi je naravno poraslo ko od kvasca
srca srca srca
Lep ti je bebac love

Sve citirane i ne pomenute drugarice, ljubim vas osmeh srce usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 5/6/2012, 11:12

dobro jutro!
da nije ovih lekova koje treba da popijem ujutru posle dorucka, ja bih spavala do kasnih popodnevnih sati Wink
jedva cekam narednih nekoliko nedelja jer polako iskljucujem lekice pa ce mi biti malko lakse...

odoh sada da prosetam, konacno nema sunca (ne volim vrucinu) pa ce mi prijati...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/6/2012, 11:17

mijaki ti si moj covek
ni ja ne volim vrucinu i leto
sem ako nisam na moru i na plazi :))))
leti uvek oteknem, budem nekako umorna, uvek mi je prevruce a vrucinu jako tesko podnosim....
Zima i prolece su moja omiljena godisnja doba :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 5/6/2012, 11:23

joj ja sutra 20 nedelja..a moj doktor racuna 4 nedelja su mes.dana trudnoce,mozda je malo to ubrzano,nije mi logicno...Inace sam mnogo zaboravna u poslednje vreme,juce u gradu ne znam gde sam parkirala auto,bozee,da mi nije bilo sestre,uspanicih da je odneo pauk ili su ukradjena hahah,valjda je to normalna pojava kod trudnica..
Miro odlican ti je ovaj dorucak,ja toliko jedem voce bojim se da mi ne pozli Very Happy
KISS ZA SVE... usne
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/6/2012, 12:19

uspala sam i tripl da zakazem za kraj juna u NF :)
zadovoljna sam
e sada da sacekam rezultate danas od KKS i urina, pa mirna da odem kuci kod moje majke i tatice mog <3 i sekicu moju da izljubim.... osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 5/6/2012, 15:31

stefi :* ::Mrvo u kojoj si se nedelji porodila? sta nam prognoziras hocemo li izgurati do kraja s ovim nasim terapijama?hehe cvet

Mene je dr drazala do 39+2. Pratila je na uz kad ce porodjaj, stepen zrelosti posteljice, i stanje plodove vode...
Ja sam ti zivi dokaz da uz pravu terapiju sve se izgura do kraja.

Mijaki, dabl se i radi do 12.nedelje. Znaci, sad ti je pravi trenutak.

Trudnjacice slatke, uzivajte i odmarajte...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 5/6/2012, 17:34

mijaki ja spavam najmanje do 11h i jedva se na silu probudim Sleep jer me obicno zovu s posla nesto im treba.
bojana bravo za bebicu!!! napred scuro
blago ovim trudnicama sto setkaju po lepom vremenu,ja bih sad i po kisi setala samo da izadjem iz kuce.moja jedina destinacija je dvoriste.dr mi i dalje savetuje mirovanje zbog hematoma od 22mm koji je uocen u petak na pregledu )pisala sam o tome na koracima).bebice su hvala Bogu ok,bile su po 13mm.dobila sam antibiotik zbog hematoma pa kontrola opet u petak.sada sam usla u 9 nedelju.nadam se da ce se ovo sr**e od hematoma povuci uskoro pa da mogu bar malo da prosetam.stalnome boli glava od lezanja a i mucnine ne prestaju,smrsala sam 5kg.
pozdravljam sve moje trudnice trudnica
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 5/6/2012, 19:11

Bojana86 ::mijaki ti si moj covek
ni ja ne volim vrucinu i leto
sem ako nisam na moru i na plazi :))))
leti uvek oteknem, budem nekako umorna, uvek mi je prevruce a vrucinu jako tesko podnosim....
Zima i prolece su moja omiljena godisnja doba :)

To Bokice! I ja sve tako isto!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/6/2012, 19:40

mijaki ::
U sredu je 11+2, jel neko radio tako rano Double?
doktorka kaze da je to ok vreme, ali da ako bude trebalo ponovicemo... E sada, posto smo proslu put po UZ bili malo napredniji, tj dva dana, moguce da se moze posmatrati i tako, pa je onda sreda 11+4?

cmoka velika
iz iskustva drugih...ja nisam tako rano vec u 12+ nesto..., znam da moze da bude losiji dabl...zato ako mozes, bar za nedelju dana odlozi.
Cure pozdrav!
Make jos nema...a gde je Princ danas?
Pucajte, ja i dalje drzim cas lol!, 5 sat u toku-za redom...ne secam se vise kako se zovem Rolling Eyes jos 17 min.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 5/6/2012, 20:32

mirka, ne verujem da si smrsala 5kg? to je bas mnogo... zbunjen meni je muka od osme nedelje (juce i danas sam nesto bolje) ali nisam smrsala, jer mi jedino nije muka dok nesto zvacem, pa ja stalno jedem...pitu sa sirom bih jela za dorucak, rucak i veceru Wink
samo ti lezi, nema druge, bice vremena za setnju!

pariz, moja doktorka me je zamolila da ''mi ona vodi trudnocu'' tako da cu da je poslusam, idem sutra ako nista drugo gvirnucemo, ali ja svakako planiram da ponovim nalaz sledeci utorak, to je 12+2, kod nje ili na nekom drugom mestu! pa ona zaista nema pojma sa kim se upustila u ''ples''...cekam sutra pa da zakazem, Bogu hvala ordinacija i lekara ima ko'lko hoces
ovo mi nekako dodje kao odlican izgovor da gvirnemo jednom nedeljno!

a ti okruglice jos drzis casove? tek sada je sezona, zar ne? nadam se da se udobno namestis dok klinci uce? osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 5/6/2012, 20:45

Mijaki, dabl se radi isti dan kad i uz, traze izvestaj jer im trebaju mere. Ali ja mislim da ti je to ok, jer to je 12.nedelja kad se radi i expertni.
Pari, svaka cast kako izdrzavas...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/6/2012, 22:09

O.k. Mijaki, pitala si, pa htedoh da ti predočim, ako i bude malo lošiji dabl, da se ne sekiraš, onda da ga ponoviš...jeste da nije nešto rano, ali ipak se sa više od 12, dakle punih 12 plus neki dan...uglavnom tad radi.
Mrvo, izdržala...malo leškarila, malo sedela na udobnoj stolici...sva sreća samo testove rade, pa ne pričam sve vreme, već samo u analizi...
evo, večeras sam se malo fotkala...verujte, slikala sam i amfas svog stomaka, i šokirala se koliko je veliki...te vam samo postavljam ovu pristojnu sliku trudnice sa Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 995453 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 995453 u 33. nedelji
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Estf95
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/6/2012, 22:11

evo cure mene kod moje mame i tate :))))
pokupila rezultate kks i urina i sela na bus i pravac moje rodno mesto :))))

sto se rezultata tice svi su u granicama normale, super
gvozdje mi je 30.3
prosli put sa 6+nesto je bilo 33.3
a referentne vrednosti ove laboratorije su od 9-30.4
hemoglobin kao i prosli put 128 :)
ja zadovoljna

tripl sam zakazala za 27. jun u NF
bicemo tada 17+ nesto
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/6/2012, 22:12

edit :
zaljubih se u ovaj divan stomacic, pari :) osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 5/6/2012, 22:14

E to se zove trudnicki stomak u 33. nedelji yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nacKa 5/6/2012, 22:26

lilya ::E to se zove trudnicki stomak u 33. nedelji yes

Pari mila love love love love love
ljubim b b
i slušaj, više ne smem ni pomisliti kako si trudnaja za 10*, jer se bojim da te ne ureknem

Bojana ff
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od korpica 5/6/2012, 22:31

ff Pariz,sta reci love Svaka cast,pravi stomacic.Sad ona cuvena Biksina,pu,pu,da ne ureknem ljubav za tebe i tvoje dve zvezdice.Trudnice nase,sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 5/6/2012, 22:50

mijaki ::mirka, ne verujem da si smrsala 5kg? to je bas mnogo... zbunjen meni je muka od osme nedelje (juce i danas sam nesto bolje) ali nisam smrsala, jer mi jedino nije muka dok nesto zvacem, pa ja stalno jedem...pitu sa sirom bih jela za dorucak, rucak i veceru Wink
samo ti lezi, nema druge, bice vremena za setnju!

Joj veruj Mijaki, ja sam smršala 6 i još ih nisam povratila, al sam zato od 6. nedelje do 14. sve ostalo povraćala Laughing
Mislim se ja, možda je to i dobro jer sam i onako krupna, pa taman neki balans g A svim ostalim trudnicama na svetu želim trudnoću bez ijedne mučninice! molitva

Kako lepe sličke, Mirka tanjir je apsolutno njam, i nešto odmah lepše kad vidim tu zelenu trudnicu na stranicama g

Pariz, lep ti je stomak, jedva čekam da moj dotle dogura!

Ja sam odlučna da u četvrtak ne izađem iz NF dok mi ne kažu da li je moja beba dečko ili devojčica!

Sve vas ljubim i pozdravljam i javljam u četvrtak sve redom, kako i šta je bilo zagrljaj
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 5/6/2012, 22:54

Pari, kućica je love
Ljub za male b b
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 5/6/2012, 23:27

dr mali pariz ::
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Estf95

love love love love love love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 5/6/2012, 23:28

Obličaste moje drugarke sve vas ljubim ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu