KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 18/5/2012, 22:19

stefi :* ::jel smem nesto cure da pijem za grlo?uzasno me grebe i boli

najbolje da pijes caj ili jedi sladoled ili malo sodom b ikarbonom ispiraj grlo ili zalfijom...od lekova nemoj nista procice te to...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 18/5/2012, 22:39

Mrvice, Vukashin je presladak, kako samo spokojno spava, sve mu je potaman. srca
Pariz, rasplakal si i mene. Samo ti slushaj docu i proletjet ce i preostale sedmice do sredine jula.
Prinche, uzivaj u "kafici" pa potom beba u kolicima
Trudnice cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 18/5/2012, 22:59

stefi :* ::jel smem nesto cure da pijem za grlo?uzasno me grebe i boli


1. blagi rastvor sode bikarbone - ispiranje grla
2. kasika jabukovog domaceg sirceta, malo meda i malo mlake vode - ispiranje grla
3. pantenol pastile
4. islandski lisaj pastile - zeleni

Ovo je odzvoljeno, i efikasno:)

Shiz Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/5/2012, 08:05

nas dvoje jutros ustali u 6 Very Happy lol!
sve smo bolji i bolji
srecom, suncano je i predicno jutro
pa smo kaficu popili na terasi
eh, ovo je zivot, dosta je i kise i oblaka...
dobro jutro cure.... osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 19/5/2012, 09:59

u Boki blago vama, i kod nas je sunny jutro ali je temperatura 7 stepeni ZIMA3 vidjećemo šta će se dešavati u toku dana

Pozdrav budućim i sadašnjim mamama cveće

A šta mislite da za spisak otvorimo poseban topic na TD (je l bi smjele to uraditi?)pa i poslije nas da se koristi? Možda ga malo dopuniti satim da li je jedna ili dvije bebe i kad se porod desio (naravno nakon poroda) da li je bio prirodni ili CR. Možda bi nekome i takvi podaci bili korisni. Ovo je neko moje razmišljanje možda sam se malo previše zanijela Laughing i naravno da to ne služi za čestitanja i sl.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 19/5/2012, 10:31

Oci sam iskolacila dok sam sve procitala Very Happy

Moram prvo Vukasina da izljubim, medenjakovic pravi. Presladak je Mrvo i ljubi ga za mene.

Mala moja kakav izvestaj sa uz osmeh srce osmeh srce Duse mile od 1500 grama. Guzvanjac u stomaku radost radost radost radost Dusan preko dusnika, Ivona dole stavila glavicu...uzivancija. Sad izracunah, posto bebe dobijaju izmedju 30 i 50 grama na dan, oni ce do 9 jula imati po 3 kg radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost A kada pada Petrovdan? Vidim da pominjete taj praznik. Jesu li stigla kolica. Ako budes mogla postavi sliku. I naravno mazi stomak, nemoj da te opominjem

Bokica i Orli se srele u cekaonici. Sledeci put da se izljubite Very Happy

Orliska bravo za spisak. Tek tako vidim koliko je trudnica na nasem Kutku osmeh srce

Lilly13 nema vise utriica jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Sve vas volim i grlim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 19/5/2012, 10:55

hvala vam,probacu,od cajeva ne vidoh neku vajdu... ovde je i dalje oblacno i prohladno,blago vama Shocked
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/5/2012, 11:11

dobro jutro trudnicice i ostale drugarice.... sunny

konacno vikend, konacno sunce...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 19/5/2012, 11:29

Stefi, ja se od početka trudnoće lečim propolisom, medom, limunom i marisol rastvorom za nos. Za sve sam pitala dr-a, tj. više njih i odobreno mi je. A propolis stvarno reši stvar za čas.

Dobro jutro debelice. Kod nas treće dan sija sunny i toplo je
Zato prelećem po temama, pa odoh u šetnju. Sve vas stiskam d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 19/5/2012, 11:31

Jutra trudnaje...

Vukasine smajli angel mamin!!! Mrvo,pa on je presladak majko moja smajli angel

Pari, bravo za Dusana i Ivonu,bas lepo napreduju i super sto su ujednaceni bravo Ljubim ih tako dobre dusice mile b b

Orli,bravo za AC.I ja sam pila taj grozni antibiotik kada sam radila cupice ali sam ga lomila na pola jer mi je bilo muka celog da popijem.Bravo za maminu dugonogu balerinu bravo

To sam upamtila v zbunjen


Sve ostale trudnaje ljubav

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 19/5/2012, 12:30

AAA nije mi radio internet od utorka pa kad sam sad otvorila ono 12 neprocitanih strana...
Nela, drago mi je da je sa cerkom sve u redu
Orli bravo za AC
Mrvo predivan izvestaj o prvim danima, jedva cekam!
Lily, Pariz super za izvestaje!
Ljubim vas sve osmeh srce
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 19/5/2012, 12:32

fenix-
mali princ- 20.06.2012., a stvarno za oko 3 nedelje
makababy-
mirjana- 16.07, a stvarno oko 20. Juna
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
maki79-
stefi- 24.10.2012.
akijeva-
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon-
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
heart-
rada78-
mirka85
shenon - 28.11.2012
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 19/5/2012, 15:49

EDIT:

fenix-
mali princ- 20.06.2012., a stvarno za oko 3 nedelje
makababy-
mirjana- 16.07, a stvarno oko 20. Juna
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
maki79-
stefi- 24.10.2012.
akijeva-
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon - 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
heart-
rada78-
mirka85
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/5/2012, 16:15

...tako sam prepodne ''na mestu'', nije mi muka, mogu lepo da doruckujem, a onda negde oko 2-3 pocinje muka....gadjenje, ne znam sta bih pojela, sve mi je bezveze, samo podrigujem, uzas jedan, i tako dok ne zaspim, gde god sednem tj legnem nosim kanticu sa sobom....a ne mogu da povratim...
ajoooj, jedva cekam onaj drugi deo trudnoce, kada cu da jedem sa zadovoljstvom...
tako se salim sa bebom, pa kazem, samo ti mene zezaj, videces ti kada ti budem spremala brokoli... Wink ja cu zadnja da se smejem, heheheee

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 19/5/2012, 16:45

Shenon, welcome back Very Happy

Mijaki, baš me nasmeja sa brokolijem lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 19/5/2012, 18:25

Mijaki lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/5/2012, 18:50

ja danas nadjoh cveklu, kupila sam lepih komada
pa cu imati ovih dana da grickam
inace je obozavam svezu, onako klot da je grickam
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 19/5/2012, 18:56

Trudnice drage, tek sa ovom listom shvatih koliko vas je i bas se radujem! osmeh srce osmeh srce Da nam oslobadjate mesta polako u ovom delu lol! srca
Pari, bas sam se raspilavila na izvestaj.... dusice male, igraju se sa mamom pogadjanja organa Wink Ako do sada nisi znala gde ti je koji organ, sada ces saznati sve osmeh srce osmeh srce srca
Stiskam vas sve i zelim vam sto manje mucnina, sto manje problema i sto lepse trudnoce, da uzivate! srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 20/5/2012, 12:08

Drage moje, ljupkam vas! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 543728

Napolju je divan dan, pa ko moze, neka ne propusti Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 779578

Kod nas nista novo, ctg na drugi dan i ostatak uzivancija Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 729680 , Bogu hvala, nema nikakvih tegoba i sl. i jos je lepo vree, pa sta vise... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 725654
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 20/5/2012, 12:24

Dobra dan drage nase.
Mi smo nocas imali zurku. ?Vukasin slabo spavao, stalno plakao, ja se tripujem kako ne sisa dovoljno, jer zaspi na siki, a mm kaze da ima grceve. Sad se s tim mucimo, oooo...
Ja drzim komp na nogama i tipkam jednom rukom a drugom ljuljam kolica ne bi li ga malo umirila.
Prince, guras polako? Meni je najlepse bilo u devetom mesecu a vidim mnoge trudnoce to kazu. Zato uzivaj...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/5/2012, 12:40

dobar dan djevuske!!!

ja uzivam jos koji sat dok nije krenula muka, posle cu da se prenemazem i kukam Wink

sve vas cmacem ljubav

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/5/2012, 13:22

pijem kafu i jedem tresnje :)
bice veselo :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/5/2012, 13:22

Mrvica ::Dobra dan drage nase.
Mi smo nocas imali zurku. ?Vukasin slabo spavao, stalno plakao, ja se tripujem kako ne sisa dovoljno, jer zaspi na siki, a mm kaze da ima grceve. Sad se s tim mucimo, oooo...
Ja drzim komp na nogama i tipkam jednom rukom a drugom ljuljam kolica ne bi li ga malo umirila.
Prince, guras polako? Meni je najlepse bilo u devetom mesecu a vidim mnoge trudnoce to kazu. Zato uzivaj...
da nije skok u razvoju mrvice?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 20/5/2012, 15:11

Mrvo, tebi je beše mama blizu? Pozovi mamu ako ne možeš neku patronažnu ili ga odvediti kod lekara. Verovatno nije ništa...tako ti bebe komuniciraju, ali čisto da se ne brineš previše.
Mijaki, a jesi li probala sa kokicama? Meni su baš pomagale!
Boki, vidim dobro si iskombinovala Laughing kafa i trešnje! Biće ludo! Laughing
Prinče, baš mi je drago da si super. Ja sve prepisujem od tebe i očekujem isto-iako možda neskromno zvuči Laughing
Baš me je bilo strah od ovog 8-og meseca, jer kažu da je tada najteže, ali ja sam za sada super. Mnogo bolje no ranije.
No, noćas sam i ja imala žurku. Ceo dan jela samo voće i povrće, jer mi se ništa drugo nije jelo, i noćas u 1h ogladnim. Stavim ja kriške ražanog hleba u vatrostalnu i prelijem sa jajetom i sirkom. Eto to se budali jelo u sred noći! Kad je bilo gotovo, ja čučnem da izvadim iz rerne (koja je greškom majstora postavljena nisko), uhvatim vartostalnu krpom i krenem da ustajem, kad mi izleti koleno iz ležišta affraid Jao kako to boli! U tom momentu mi ispada vatrostalna i ja da je bolje uhvatim ispečem se affraid Samo sam je ispustila, sela na pločice i počela da vrištim. Mužić mi se prepao strašno. Onda smo namestili koleno, pa previli ruku, pa me je hranio na kraju i toliko sam svega pojela da posle nisam mogla ni da dišem No
Ustala sam u 13h danas.
Sad odoh kod drugarice da se malo izjadam uživo. I baš kasnim, šlogiraće se od mene. Ćaos, ljubim vas sve ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/5/2012, 15:25

jao mirce show program kod tebe!
mogu da zamislim ta dogadjanja nocas! mislim nije uopste smesno, ali sam se ja lepo nasmejala! Embarassed samo kada je na kraju sve dobro ispalo!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu