KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 20/5/2012, 15:40

[quote="orline"]Shenon, welcome back Very Happy

Thanks draga!

E Miro show kod tebe, ja bi se ziva isprepadala, nego posto ja jaja ne volem a treba ih jesti, zanimljiv ti taj recept,
znaci samo ga prospem po tostu i zapecem?

Mijaki draga, nisam u toku, jel ti to nosis vise bebaca? Beta je povelika Very Happy
Ja nisam povracala ali mi je bilo muka od odredjene hrane i crne masline su mi pomagale,
cim ih prinjusim i pojedem nekako mi bude lakse i sok od borovnice me povrati...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/5/2012, 15:52

shenon, kod mene je jedna bekana, i doktorka je bila iznenadjena, primala sam i pregnyl, mozda je on malko povecao betu!!!!

ma samo da je moja bekana dobro, ja cu svaku muku da preguram!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 20/5/2012, 21:19

shenon ::nego posto ja jaja ne volem a treba ih jesti, zanimljiv ti taj recept,
znaci samo ga prospem po tostu i zapecem?
Umutiš jaje, pa u njega dodaš još kajmaka ili sira (ja sam sinoć stavila sirko jer je manje masan od kajmaka) i preliješ preko suvih parčića hleba ili tosta. Zapečeš. To je to yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/5/2012, 21:43

Trudniceeee da vas ljubnem osmeh srce
Miro njam
Mi imamo za veceru one raviole sa borili premazom
Mrvice bebe vole kozu o kozu mazite se visem, mazi mu tibu u krug polako dlanom
, ne u kolicima Very Happy
Skitali malo pre dosli ceo dan
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/5/2012, 09:03

dobro jutro, lepe moje okruglice i one koje ce tek da budu okruglaste osmeh srce

ja vam po obicaju vec posle 6 budna....
popila moje maslinovo ulje, sada doruckujem burek, ostalo mi parce za dorucak od sinoc, i odlican je ovako i kada prenoci bome :) nije se otabacio ko sto znaju oni kupovni....

i da, valjad ima veze i sa tim sto sam na par dana od drugog trimestra
ali osecam se odlicno
i ne samo odlicno
nego nekako sam mnogo srecna
i po ceo dan mastam o bebi, te kakva ce da bude, te kako cu da je mazim, i da joj sapucem na uvce, pa da je stipkam, pa onaj bebi miris, pa kako cemo nas dve da se setamo i sepurimo beogradom.... i moram da priznam da jedva cekam tamo pred kraj da pocnemo da joj kupujemo garderobicu i stvari...
sve sam slozila u svojoj glavi
samo jos ne znam dal ce da bude curica ili deckic
(a ja imam neki predosecaj da je curica, mada sanse da pogodim su pola-pola....)
i tako....
sva sam vam u oblacima nesto...
i jedva cekam da odem na uz, jer nisam bila od 10+0 i nestrpljiva sam bome da vidim jel sve kul tamo dole kod bekice....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/5/2012, 10:19

Bokice osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 21/5/2012, 10:21

Ja cu samo da vas jako, jako zagrljaj i poljubac

Imam jedno pitanjce, u kojoj nedelji bi trebalo da se cuje srcana radnja Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 21/5/2012, 10:23

ja sam čula u 7+1 nedelji, a vidjela u 6+1 nedelji
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 10:25

Gde su trudnaje, mame i trudnaje u pripremi?
Noja, kako se ti uklapaš sa tvojom Andreom-zmajicom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 21831
Šetate, je li? Uživa li u šetnji? Maca mala...ima li neke fotkice?
Bojana, još malo pa virkanje?
Idu lepo te nedelje, vidiš li? Vrmee i jeste za zamišljanje...samo kad je maštanju te vrste-kraj... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 561840
Inače, meni je stigao bris, o.k. je, eto, nije mi panklav naškodio,a ni bilo šta drugo. Mirnija sam. nalazi su o.k.,sem slabe malokrvnosti, bris o.k., deca dobra, samo da se nastavi u tom smeru Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 612963
Pozdrav!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 10:25

Ja sam prvi put na UZ u 6. nedelji, tad i čula srca.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/5/2012, 10:26

ja sam videla u 6+3
niko mi nije ni posle u DZ pustio da cujem srce, samo mi rekli, srce kucka, hehe
a cula sam ga tek kada sam otisla na onaj besplatni 4D UZ u desetoj nedelji....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 21/5/2012, 10:28

U 7 je sigurno - ne znas kad se zakacilo. Ja sam isla u 7+2.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/5/2012, 10:30

dr mali pariz ::Gde su trudnaje, mame i trudnaje u pripremi?
Noja, kako se ti uklapaš sa tvojom Andreom-zmajicom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 21831
Šetate, je li? Uživa li u šetnji? Maca mala...ima li neke fotkice?
Bojana, još malo pa virkanje?
Idu lepo te nedelje, vidiš li? Vrmee i jeste za zamišljanje...samo kad je maštanju te vrste-kraj... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 561840
Inače, meni je stigao bris, o.k. je, eto, nije mi panklav naškodio,a ni bilo šta drugo. Mirnija sam. nalazi su o.k.,sem slabe malokrvnosti, bris o.k., deca dobra, samo da se nastavi u tom smeru Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 612963
Pozdrav!
:))))))
ne zameri mi malo sam sva rasejana :) hronicno :) hehe, cemu je kraj, msm, mastanju koje vrste ? :))))
kapiram ko neka baba od 100 leta :)

super za bris i bekane male :)
kad smo kod malokrvnosti imam pun frizider cvekle sveze
sad cu da oljustim jednu :)

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 10:35

lol!
Rano si počela na trudnoću, kad je kapiranje u pitanju, da se vadiš lol!
maštanje svakodnevno o tome kako ću izgledati sa trudničkim stomakom, i da li ću...kako izgleda trudnoća, šta sve nosi, kako bih volela da izgledam, kakvu bebu da nosim...maštanja TE vrste su okončana!
Sad se mašta o drugim stvarima. Napokon.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/5/2012, 10:40

:)))))
oki doki, tnx za pojasnjenje ....

ma ja sam od pocetka luftika totalna
dragi moj je to prvo primetio, pocela sam da zaboravljam stvari, da odlutam ko zna gde, koncentracija mi je na nuli...

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 10:44

Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/5/2012, 10:58

heartic ja sam srce cula u 7+0, a srcana radnja se videla u 6 nedelji...

jao to mastanje, kako je to lepo smajli angel

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/5/2012, 12:19

Pariiii ok se snalazimo, setamo, vikendima bas odvalimo jer je tata sa nama, pa odemo ili na vikend icu rostilj itd lili u neku shumu frusku goru na rucak budemo dok mrak nepadne, ja je uglavnom vodim u gradsku guzvu a sa papikom u prirodu Very Happy sikimo ceedim se sve
E tehnike klope primenjujemo Very Happy e da cekamo pasos slikali se prosle nedelje kod nas 10 dana,
Princeeeeee jos malo i mazenjeeee osmeh srce osmeh srce
Ljubim trudniceee
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 12:23

divota od života! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 275568
ljubi bubicu!
Planirate neki put ili onako pasoš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/5/2012, 12:35

Uglavno segedin budimpesta to nam je kvalitetan provod setnja shoping rucak nije daleko,
a u sept.more osmeh srce
Dok nam neukinu vize kako je krenulo od sinoc lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 13:01

noja ::
Dok nam neukinu vize kako je krenulo od sinoc lol!
lol! lol! lol! misliš uvedu?
Ma super, samo iskoristite predstojeće lepo vreme Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 21/5/2012, 13:06

dr mali pariz ::
noja ::
Dok nam neukinu vize kako je krenulo od sinoc lol!
lol! lol! lol! misliš uvedu?

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 635297 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 404938

Trudnjace, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 338438 !!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/5/2012, 13:09

Da uvedu lapsus
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 21/5/2012, 13:33

Noja, lol! isto mislimo!!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 21/5/2012, 13:42

Trudnice ff
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu