KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/5/2012, 12:41

ovaj sajt upravo gledam
http://www.mybabysaurus.com/30-pocket-fitted-os-pelene
imaju bas lep izbor, i cini se povoljno zaista
videh na onom jednom forumu, devojka postavila slicice pelene, stigla joj posiljka, bas njihovih....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 11/5/2012, 12:55

Trudnice, ajt kopirajte ove postove o pelenama na temi posvecenoj njima... da ostane i buducim Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 523476 sve na jednom mestu!!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/5/2012, 13:15

e lence, ja sada pokusala, htela sam sve odjednom, i sva sam se upetljala, ne znam kako pa da me ubijes.... a mrzi me da jedan po jedan post kopiram i lepim.... ajde ako neko zna kako, da nam to caskom prekopira...
https://kutak.forumotion.com/t482p15-platnene-pelene?highlight=pelene
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/5/2012, 13:19

Danasnji rezultat urina je ok,nema belancevina ni acetona. molitva
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 13:21

Eto Darja, to je odlično!
Valjda je taj nalaz dobar Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/5/2012, 13:24

U lab. su mi rekli da je nalaz bio pozitivan na aceton i bel. zbog gladovanja.
Jutros sam ustala ranije jela i tek posle pola sata piskila.
Imam i malo bakterija ali me to ne brine i u prvoj trudnoci samih imala i to je normalno u trudnoci.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/5/2012, 13:24

Bojanče, prebaciću ja
Bravo Darija!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 11/5/2012, 13:45

boki nije ti losa ideja za ove pelene,samo nisam razumela da li normalno povijes bebu i preko to ili...?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/5/2012, 14:00

ne, samo ta pelena i to je to, ne treba ti nista sem nje
ako je pelena od nepropusnog materijala (on ne propusta vodu ali propusta vazduh pa guza ise), onda samo ta pelenica i to je to, nista sem toga ti ne treba
a ako je pelenica od nepropusnog materijala, onda kupis i par zastitinih gacica, koje su isto od materijala koji propusta vazduh ali ne i tecnost.... i lepo izgledaju...
a svaka pelena, uglavnom ima 'dzep' za ulozak, koji moze biti i od bambusa, koji izuzetno dobro upija a antialergijski je i sto cuda, a priorad
i u taj dzep mozes da stavis i vise ulozaka, i tako....
nekada se ne mora ni menjati cela pelenica nego samo taj ulozak promenis, sve zavisi.... ima stvarno dosta vrsta tih pelena, eto ostavila sam link za ove http://www.mybabysaurus.com/21-platnene-pelene oni tu sve siju i prodaju i isporucuju i pelene, i zastitne gacice, i uloske, imaju cak i marame za nosenje beba i tako....
vredi pogledati, a takvih sajtova imas bas dosta, i nasih iz srbije, i iz hrvatske i iz bosne, lako se narucuju, stizu postom i tako...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/5/2012, 14:04

mislim te pelene kod kojih mozes samo ulozak promeniti nemaju taj dzep cini mi se, nego se njima stavi ulozak odgore, to je neka druga vrsta platnene pelenice, kazem ti, ima ih sada mali milion vrsta, treba to sve lepo prostudirati...
ja mislim da cu krajem maja da narucim , i to tu jednu AIO, da vidim i osetim pod prstima....ona je nepropusna, i sadrzi sve, cak i dodatni jedan ulozak, za noc, kada je potrebno da pelena vise upija.... mnogo mi se svidja i to sto je one size, za bebu od rodjenja pa sve dok nosi pelene....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 14:53

http://pamucnepelene.blogspot.com/search/label/Pamu%C4%8Dne%20pelene

Devojke, Mrvica vas sve pozdravlja, ne radi joj net trenutno. Ona i Vukasin su dobro, kod kucice su.

E, sad ima jedno pitanje za mame koje su koreistile elekrticnu pumpicu za mleko, kakva je, da li cupa bradavice i sl.
Ona ima rucnu, ali joj ruke otpadose pumpajuci.
Moli vas za savet i iskustva, ako je moguce sto pre.

Ja sam jutros bila na CTG-u, kaze dr super - skolski dobar Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 569534
Videla sam nasu dragu Tanju83 i njena 2 andjela. Samo da vam kazem da su u prirodi jos sladji, sarmantniji i neodoljiviji Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 779578

I videla sam nasu dragu Heart - koja mi je napunila srce Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 543728

Drage moje, ljubim vas sve! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 692299 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 388958
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/5/2012, 15:34

znam to su od ove iz zrenjanina, zar ne
ali mi se njene ne svidjaju, ne znam zasto
plus, kolko vidim, jesu jeftinije, ali nisu One Size, nego tri velicine.... tako da ne ispadnu jeftinije uopste....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/5/2012, 17:27

Jao Prinče, što si se ti danas lepo provela osmeh srce Bravo za dobar CTG igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/5/2012, 18:03

Koji cajevi smeju da se piju u trudnoci,pitam zbog bakterija u urinu.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/5/2012, 18:10

Darija imaš u apotekama i Liliju Čaj za trudnice - Josip Pančić
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/5/2012, 18:14

Hvala ljubav moram se izboriti sa bakterijama Mad
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 18:16

Da Darija, kao sto Mira rece, Caj za trudnice protiv urinarnih infekcija kod trudnica. Bice sve to super sunny


Miro, bilo je sjajno danas! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/5/2012, 18:48

meni stigli urin i urinokultura, meni deluje ok nalaz...
ali nije na odmet da probam taj caj, preventivno...

bojanice prvi put cujem za te pelene, sad cu da ih proucim...

ljubim vas sve Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/5/2012, 19:18

Tanja83, pa kako tako ladno reče da je nestvarna priča za Lidiju i njenu trudnoću i pobeže?! I sad me kopka o čemu se radi! Pevaj! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 11031

Ljubim vas trudnice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/5/2012, 19:29

Biksi :) ::Tanja83, pa kako tako ladno reče da je nestvarna priča za Lidiju i njenu trudnoću i pobeže?! I sad me kopka o čemu se radi! Pevaj! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 11031

Ljubim vas trudnice!


hocu i ja da cujem tu nestvranu pricu...bas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/5/2012, 20:07

e da, da se jos malo pozalim, ovoga puta na drzavu!

Izes zemlju u kojoj lekova za trudnice nema, stoji im Utrogestan na carini citavu vecnost, a mi se snalazimo kako znamo i umemo!!! katastrofa!

estrofem nema naravno, deficitaran vec vekovima! zamena su bele tablete cikloproginove. Jedna kutija 560 din, ima taman tableta za 3,5 dana.

doci do recepta za fraxi, naucna fantastika, svi imaju razlicitu teoriju! na nalaz specijaliste navodno ne moze, nego treba da ''legnem'' u bolnicu dva dana i kaobojagi tamo da pocnem da ga primam i onda valjda na bazi te otpusne liste posle moze doktorka da mi napise recept ali nece da ga daju nego da dolazim u DZ da primam affraid , pa jedino ako imam vezu pa da mi daju!!!
dok se ne upustim u borbu za recept kupujem i fraxi.

cek da saberem:
nedeljno: 1100 cikloproginova, utrogestan cca 800 (dzabe mi recept kada sam ga nabavila u Bosni), fraxi 1400 = sum 3300
da ne racunam ostale sitnice, mislim na lekice manje vrendosti...
Wink
i onda se covek zapita ko u ovoj zemlji misli na natalitet, sunce im zarko....

da me ne razumete pogresno, nije mi zao ni jednog dinara, za sve ovo dala bih i poslednji dinar, i nije uopste stvar u tome, ali koliko je ljudi kojima je plata 15.000, pa kako oni da ovakvu situaciju izdrze!

eto, ne otkrih toplu vodu, ali mi sada nekako lakse...
odoh da se bocnem



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 20:42

Mijaki, draga, dobrodosla u Srbiju... Mad No
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/5/2012, 20:54

Juce sam obisla sve apoteke u Zrenjaninu i danas okretala apoteke po N.Sadu
utrogestana nema i ne znaju kada ce ga biti Mad
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 20:59

U Bgd kazu da bi trebalo da stigne u sredu-cetvrtak, ima ga u par apoteka, ali: "taj je nemacki, pa je, znate, 1200din" - a meni kutija traje 3.5 dana bukvalno - i dalje sam na 4*200... Rolling Eyes
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/5/2012, 21:02

Mijaki, još zamisli da nisi dobila ni Martovsku platu, a da ti knjigovođa kaže da je ona znala da ćeš je dobiti tek u Maju (ne zna kog Maja), ali eto, nije joj palo na pamet da ti javi!
E majko Srbijo...matero i mađeho
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu