KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Platnene pelene

+32
Vecka
Marie
zvoncica36
sareni leptir
daca32
BiKsi :)
fmala
dizni
twinsi
Marija86
Akijeva
Tangerine
Gramatika
nina :)
ninica2
Ema78
lilly13
Dacaa
MARA
Milijana
veki1
Mirjana
Mali Princ
Botox
verpet
Sami
Jelence
tedi
era
Gala
Agata27
HappyGirl
36 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od verpet 24/12/2010, 17:03

Evo ima u Srbiji(salje pouzecem)u Valjevu(uvozne) da se kupe Moderne Platnene Pelene.Iste ovakve se prodaju u Americi i Kanadi i veoma su popularne.
Koristim ih na svojoj bebi,jednostavne su,lepe,udobne,super lako se peru zbog materijala,otporan je na fleke i brzo se suse.

http://moderneplatnene.webs.com/

verpet

Broj poruka : 1
Location : Kanada
Datum upisa : 24.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 1/6/2011, 16:14

jao gledam na tom linku i sve su prelepe
jedva cekam i ja da zatrudnim i rodim jedno bebce, ja sam vec odlucila da ce dobiti samo ove platnene :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Mali Princ 28/2/2012, 19:24

http://pamucnepelene.blogspot.com/search/label/Pamu%C4%8Dne%20pelene


Ja sam nasla i ove u Srbiji, pravi zena iz Zrenjanina
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Mirjana 11/5/2012, 13:30

Bojana86 ::zenske a sta vi mislite
nesto razmisljam da kada udjemo u cetvrti mesec
da pocnem polako da narucujem one moderne pamucne pelene
posto sam resila odavno da cemo njih koristiti
nego mislim da mi je ok da tako pocnem ranije da ih kupujem po malo, pa cu do termina valjda skupiti 20-ak komada
a ima da kazem i drugima, ako planiraju da nam nesto kupe nek to budu te pelene...

noja ::Bojance Very Happy
Dnevno nekad i po 10 promenis, jedino ako je bebina guza osetljiv onda se podrazymeva,
A najmanje ces imati vremena za pelenu sunny
Mi koristimo one pampers pamucne skuplje su od onih obicnih malo

Bojana86 ::ma jok nojice
ja sam resila iz vise razloga
i bas jedna zenica ih koristi za svoju bebu na jednom forumu, kaze sve super
pitala sam je, za ovo, cekam da mi odgovori
mene samo interesuje dal mogu vec poceti lagano, jer znam da je ona pocela tako, necu se ja predomisliti niti razmisljam uopste o drugim opcijama
pa bar 20 ja da kupim, a desetak ce sigurno dobiti od baba i deda
a i svima ostalima ima da kazem da ne kupuju nista sem njih ako misle nesto kupiti

noja ::Znam koje su one sto imaju neki bambus ulozak hm ?
Ja sam isto tako kao i ti samo najbolje, ali veruj mi vreme i non stop pranje,
Trebas misliti na milion drugih stvari, jer 10 dnevni, beba mora biti cista,
Videces ti pocni pa koliko izdrzis,
Mleko tvoje i tvoj mir ti je najbitnije

Bojana86 ::ne znam gde mi nestao post :)
uglavnom napisala sam da cemo videti kako nam ide, pa cemo u hodu vec prepoznati u kom pravcu mozemo ici :)
a cim ima i mama kojima je uspelo sa pamucnim pelenama, verujem da moze i nama
da to su one sa uloscima od bambusa
bas je jedna zena hvalila te uloske kako imaju dobru moc upijanja :)
pelene - Platnene pelene - Page 2 Apelene - Platnene pelene - Page 2 Imagescar1yiqy

lilly13 ::
jedna moja poznanica ih je koristila, nije baš bila oduševljena, svaki put ih moraš očistiti pa prati pa im treba dosta vremena da se osuše, još ako nemaš sušilicu a zima je. Tako da se ona svojih riješila i prešla na pampers. Ovo je njeno iskustvo, jedino ih je ona koristila koliko ja znam od meni poznatih ljudi. Ostali su koristili one stare pamučne pelene, pa nakon nekog vremena (mjesec, dva, tri, pola godine) prelazili na pampers.

Bojana86 ::
a negativnih iskustava naravno da ima
znam ja da se one moraju ocistiti, oprati, osusiti :)
ovde ima i lepih iskustava, i ne samo tu...
http://www.ana.rs/forum/index.php?topic=81484.165

Bokicalepotica ::


Boki ja prvi put cujem za te pelene.Bas me zanima nesto vise o njima.Skroz sam van svih desavanja.

Bojana86 ::imas ih ranih, sa uloscima koji su usiveni u njih, sa uloscima koje mozes da stavis u unutrasnji 'dzepic' ili da ga prikacis na pelenu
imas i one od nepropusnih materijala spolja (nije plastika!)
ove sto propustaju, imaju zastitne gacice
inace su svi materijali prirodni, lako se odrazavaju i peru (kakica lako sklizne sa pelenice, malo je properes i ubacis na pranje, ne moraju da se iskuvavaju i sl...)
sto vise slojeva u peleni, normalno, duze se susi...
i tako....
ma ja se frapirala kada sam procitala jos pre podatak koliko jednokratnih pelena jedna beba potrosi za taj period koriscenja , haos
to je veliki problem, jer su plastificirane, treba to i odlagati po raznim deponijama, one trunu decenijama....
a opet prirodni materijali su ipak prirodni
kada stavis ove pelenice nije potreban siroki povoj, i te unutrasnje dzepice mozes da stavis ko sto rekoh ulozak, a moze i tetra pelenu cak....
da, kazu deca se lakse odviknu od pelena, jer normalno osete kada su mokri, dok u pampers guza uvek suva, pa nemaju taj osecaj nelagodnosti
kod ovih pelena pamucnih nema ojeda na guzi, leti pogotovo , guza dise, ne upari se...
i tako....
jeste zahtevnije to odrzavanje, ali eto, dosta sam citala o njima, i iskustva drugih, i ocigledno je moguce uspeti
uostalom, sta su sve zene uspevale pre samo 20 godina, pa su svi preziveli....
ja mislim da cu se rado 'zrtvovati' za guzu moje bebe a i planete :)
naravno... ako nam ne bude islo, lako je poceti sa jednokratnim
i da, one su u proseku 10 evra i skuplje
treba ti sigurno 20-ak pelenica
neke zene su pisale da su i sa 15 sasvim dobro uspevale, ali nikada ne znas, pa za svaki slucaj bar 20 komada... lako je posle jos dokupiti
iz tog razloga bih pocela ranije, jer se one narucuju, siju, i tako... treba malo i cekati na njih....
a nije ni jeftino izdvojiti odma 200-300 evrica, bolje po malo....
ekonomicnije su na duze saze, znaci definitivno ce se isplatiti
plus, sto ostanu i za drugo dete....
(preporucuju svi vise one sa drikerima, jer cicak traka hoce vremenom da ode...)
i da, imas u vise velicina, a imas i One Size, znaci jedna pelena koju koristis i za novorodjence i dok god nosi pelenu...
valjda sam bar malo pomogla
imas dosta i na googl
ukucas moderne pamucne pelene
ili platnene pelene
videces, ima dosta s ovih prostora sajtova na kojima mozes naruciti
a sto da ne, neke zene su ih same sile....
ni to nije iskljuceno da necu mamu nagovoriti....

Bojana86 ::ovaj sajt upravo gledam
http://www.mybabysaurus.com/30-pocket-fitted-os-pelene
imaju bas lep izbor, i cini se povoljno zaista
videh na onom jednom forumu, devojka postavila slicice pelene, stigla joj posiljka, bas njihovih....
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 11/5/2012, 13:31

bravo Miro, kraljice :) osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 11/5/2012, 14:06

makababy ::boki nije ti losa ideja za ove pelene,samo nisam razumela da li normalno povijes bebu i preko to ili...?

Bojana86 ::ne, samo ta pelena i to je to, ne treba ti nista sem nje
ako je pelena od nepropusnog materijala (on ne propusta vodu ali propusta vazduh pa guza ise), onda samo ta pelenica i to je to, nista sem toga ti ne treba
a ako je pelenica od nepropusnog materijala, onda kupis i par zastitinih gacica, koje su isto od materijala koji propusta vazduh ali ne i tecnost.... i lepo izgledaju...
a svaka pelena, uglavnom ima 'dzep' za ulozak, koji moze biti i od bambusa, koji izuzetno dobro upija a antialergijski je i sto cuda, a priorad
i u taj dzep mozes da stavis i vise ulozaka, i tako....
nekada se ne mora ni menjati cela pelenica nego samo taj ulozak promenis, sve zavisi.... ima stvarno dosta vrsta tih pelena, eto ostavila sam link za ove http://www.mybabysaurus.com/21-platnene-pelene oni tu sve siju i prodaju i isporucuju i pelene, i zastitne gacice, i uloske, imaju cak i marame za nosenje beba i tako....
vredi pogledati, a takvih sajtova imas bas dosta, i nasih iz srbije, i iz hrvatske i iz bosne, lako se narucuju, stizu postom i tako...

Bojana86 ::mislim te pelene kod kojih mozes samo ulozak promeniti nemaju taj dzep cini mi se, nego se njima stavi ulozak odgore, to je neka druga vrsta platnene pelenice, kazem ti, ima ih sada mali milion vrsta, treba to sve lepo prostudirati...
ja mislim da cu krajem maja da narucim , i to tu jednu AIO, da vidim i osetim pod prstima....ona je nepropusna, i sadrzi sve, cak i dodatni jedan ulozak, za noc, kada je potrebno da pelena vise upija.... mnogo mi se svidja i to sto je one size, za bebu od rodjenja pa sve dok nosi pelene....

evo uspela sam i ja nadam se da prebacim postove, valjada sam skontala sada....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od veki1 27/7/2012, 15:57

Evo i ja da se ukljucim u ovu temu, ja sam odlucila da pokusam sa platnenim pelenama (Bojana ti ces pre mene pa ako ne ide ocekujem da me posavetujes Very Happy )
Citala sam dosta, ima zena koje su za i protiv, ja ne vidim razlog zasto bi bilo tesko prati i susiti, nekad su morale i peglati sve te pelena, sad samo ubacis ulozak i dovidjenja.
Ovde su najpopularnije "bumgenius", ali su poprilicno skupe, ako se kupi paket od 30-40 pelena onda izadje malo jeftinije, ali inace poprilicno skupe kad pomislim gde je sve ostalo.
Na youtube ima dosta postavljenih klipova gde majke komentarisu razne vrste platnenih pelana i vecina njih savetuje da se nikad ne kupuje paket od 30-40 pelena odjedno, bolje je kupiti vise vrsta pa videti koja najbolje dogovara...
Kazu ako zelis da peres svaki drugi dan da treba da imamo bar 20-30 pelena za pocetak.
Ja cu za pocetak kupiti par nekih najjeftinijih i ovih malo skupljih pa uporediti i videti sta dalje.
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Milijana 28/7/2012, 14:10

Ja sam se na pocetku prve trudnoce isto nosila mislju da kupim ove pelene, ali sada bas nisam sigurna da bih uspela sa njima, bar ne u pocetku. U prvih mesec dana, beba nenormalno kaki. ZNaci, meni se desavalo da po tri puta za redom menjam pampers detetu. To izgleda ovako: ja je presvucem i podignem i samo sto je podignem, ona se ukaki, opet jos jednom, pa jos jednom... ne znam stvarno kako bi u tom periodu sa tim pelenama..... trebalo bi mi bas mnogo. Kasnije, kad je beba veca, to je mozda i izvodljivo... Jedva cekam da cujem iz prve ruke kako to funkcionise.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od veki1 7/8/2012, 17:40

Mirjana, da li ti koristis platnene pelene?
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 27/8/2012, 20:18

napravih spisak danas dezena koje cu da narucim ovih dana, cim legne plata
hocemo sada da kupimo 11 pelenica od coki loki, posto se ne ceka dugo, oko nedelju dana do desetak dana....
pa cemo lako onda kada se bebica rodi naruciti jos toliko i zastitne gacice
piosto svakako dok ne otpadne pupak koristicemo nesto tipa pampers da se pupak ne bi kvasio, za svaki slucaj, i jedno mesec dana siroki povoj od tetra pelena i tako....
i mnogo sam srecna <3
jedva cekam da nam stignu :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Mirjana 27/8/2012, 21:04

veki1 ::Mirjana, da li ti koristis platnene pelene?
Veki, ja sam zaista bila voljna da probam, ali moram da priznam da nisam tako vredna. Jednom dnevno uvijem Cvrleta u platnene pelene i tada obavezno moram da ga stavim na mušemu, jer kroz te pelene sve prolazi. Drugo, nije suv i mora se češće presvlačiti. Treće, ne želim da mu stavim one zaštitne gaćice, jer onda mu opet koža ne diše.
I ovako sam već puno puta skidala njegova govanca sa pelena, frotira, peškirića, moje spavaćice, itd. Dakle, ništa nisam propustila!
Ako imate pomoć, biće vam OK, a bez pomoći....pa gusto! Podoj iscrpljuje u početku i nema se vremena ni za disati. Ali, možda i nisam u pravu. Čekamo Boki da vidimo može li se i kako. Ja verujem u nju ljubav

P.S. Ja tek planiram da ih uvedem od proleća, kako bi se lakše odvikli od pelena i naučili na nošu.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 2/9/2012, 21:59

da ne pisem dva puta isto, kopiram post koji napisah na jednoj drugoj temi, drgog foruma....

jeeeej, ja sam uspravo posalala e-mail, zeni koja sije coki loki pelenice, sa nasom prvom poridzbinom :)
porucila sam dve cover pelenice (zastitne gace), one size...
i narucila sam deset pelena + jednu gratis dobijam
izabrala sam 11 dezena za njih i to je to :) sad samo da ona procita mejl, pa da prione na sivenje i da ih dobijemo
i toliko od nas za pocetak, planiram da prvih 6 nedelja pepica koristi tetra pelene i poneki put ove pamucne moderne
a onda taman posle nove godine i tih prvih 6 nedelja kada nams e slegnu utisci i malo se uhodamo, lako cu naruciti jos jednu turu od po 10 pelena plus jednu gratis i dve zastitne gacice :)
taman cu tako da podelim i taj deo finansijskog troska pa nam nece biti odjednom sve :)
a i planiram sa strane da iskuskam od rodbine da i oni naruce ko kolko moze (jednu, dve pelenice) za mog bebaca, to bi mu bio bolji poklon od garderobice koju ce da preraste za par nedelja :clap:
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 3/9/2012, 10:12

zena mi je vec jutros odgovorila na mejl :)
divno, jedva cekam, izacice mi u susret svim mojim 'muzckim zeljama' :)
i tako
kaze za max 15 dana ce biti gotove <3
ne mogu docekati hihi, pa vam kacim fotkice <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od MARA 3/9/2012, 10:16

Ja sam jedna od onih koja je POKUSALA sa platnenim pelenama,i nisam istrajala u tome.To sto kazu Mili i Mira je potpuno tacno,ne znas gde sve ima govanca,bebe cesto kakaju i piskaju tako da je za jedan dan potrebni bar 20 presvlacenja(mozda i vise),tako je bar bilo kod nas,ja kad vidim da se on upiskio ne mogu mu drzati mokru platnenu pelenu mokru da se jos jednom popiski,jer je njemu hladno i pocinje da kenjka,vrpolji se.......Nesto duze od 6 nedelja je bilo nevidjene borbe(tek sam mu nekoliko pampersa stavila,npr,do sk i do mojih) i na kraju krajeva ja sama i bez pomoci odustala od platnenih.
Boki vama srecno
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 3/9/2012, 10:29

:) ja verujem u nas dvoje :)
ne uspeju svi, ali imam zelju, ne mogu ti ni opisati koliku i znam da cemo uspeti, jednostavno znam :)
i izuzetno me ohrabruju iskustva par zena koje znam i koje su uspele a da od toga nista strasno nisu napravile, i extra su zadovoljne :)
jos sada kada sam bila kod najbolje drugarice, njena rodjena sestra ih nahvali, koristi ih za svog sincica a mali ima vec godinu dana :) i to bas ove coki loki <3
tako da ja verujem i u price sa hepi endom jer ih ima bas dosta oko mene :)

i na ovom drugom forumu na kojem sam, bas je u poslednje vreme dosta novih mama bas na ovim pelenicama, i super im ide, a sve su presle s pampersa i kazu da su platnene neuporedivo bolje....

sve je stvar prvobitnog naseg stava i nase zelje i nasih ocekivanja u samom startu.... ja bar tako smatram i gledajuci oko sebe, mogu reci da uglavnom jeste tako....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 10/9/2012, 13:31

evo da raportiram
danas mi javljeno da su pelenice gotove i da ce najverovatnije stici sutra
zamolila sam je samo da ih ufotka da ih vidim <3
narucili smo 11 pelenica i 2 zastitne gace
za pocetak dosta jer ko sto rekoh planiramo tih prvih bar mesec dana koristiti i tetra pelene, a posle toga cu ja naruciti jos jednu ovoliku turu pelena :)
ne cekaju se dugo, ove je zavrsila za nedelju dana zena, sto je bas super....
pa taman i troskove da podelim u dva dela :)
i tako.... evo fotkice de su na gomili, ne vide se sve bas lepio al kada stignu ja cu da sve lepo ufotkam i da vam pokazem :)
zena je izasla u susret i mojoj zelji da iznutra bude sve lepo i belo/bez
a konac i drikeri da ne budu plavi, roze il ljubicasti, sve ostalo moze i da volim te malo neobicnije kombinacije pa vec sada vidim koje ce mi biti omiljene :)
e da zastitne gacice dobijamo u beloj i zutoj boji, tako narucih, sve pelenice i gace zastitne su One Size, znaci, od rodjenja do kraja pelenastva, narucila kod Coki Loki, preko FB

pelene - Platnene pelene - Page 2 392040_466431066722867_1304509679_n
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Mali Princ 10/9/2012, 14:11

Boki, ja sad gledala na FB Coki Loki, ali, ima ih bas puno pod tim imeno... da li imas da nam das neki drugi kontakt - sajt, ili link za FB?
Prelepo izgledaju:)
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 10/9/2012, 14:13

evo njihovog linka
https://www.facebook.com/pages/COKI-LOKI-Platnene-Pelene/400566389976002
u beleskama su svi detalji od cena, do detalja narucivanja i sl
u albumima su dezeni, pelenice, dezeni za Covere (zastitne gace), veluri za unutrasnjost i tako....
:))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 10/9/2012, 14:14

prakticno mozes za svaku pelenicu da kazes kakva da bude iznutra (ja htela samo belo/bez)
kakav konac za porub, kakvi drikeri, i tako....
ne ceka se dugo, ja u nedelju uvece porucila, znaci drugog septembra, ona mi na mejl odgovorila vec sutra ujutru da je zapisala porudzbinu
i danas mi javlja da je zavrseno sve i da mi salje postom....
znaci nedelju dana je trebalo....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 10/9/2012, 14:59

evo ih i pojedinacno

pelene - Platnene pelene - Page 2 Pelenice3
pelene - Platnene pelene - Page 2 1pelenice
pelene - Platnene pelene - Page 2 26411646642962672301153


Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Dacaa 10/9/2012, 17:14

Bojana prelepo izgledaju ove pelene likeit
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 10/9/2012, 17:23

hvala daco i mali price....
jos samo da docekam malu guzu da nam stigne i eto <3
bice mi kao med u ovome :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Mirjana 10/9/2012, 18:51

Jao prelepe su osmeh srce Kako će dupence da uživa smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Dacaa 10/9/2012, 18:53

Bojana gledala sam snimak guza je preslatka love love
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Botox 10/9/2012, 19:11

<3 <3 <3

evo i fotkice onih dvoje zastitnih gacica :)

pelene - Platnene pelene - Page 2 24297546653380004592718

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pelene - Platnene pelene - Page 2 Empty Re: Platnene pelene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu