KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 10/4/2012, 11:55

Mali Princ ::
Mrvica ::Misice, kad se javila Bokicalepotica? Ja nisam videla, a bas se cesto nje setim.

Ni ja nisam videla da se javljala - verovatno Maus misli na Bojanu..

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 543728
Ma da, mislila sam na Bojanu v
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 10/4/2012, 12:03

orline ::Sledeće nedelje Wink
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/4/2012, 12:05

ori pa homozigot i prethodna dva pobacaja...
mrvo ma i to sto kazes,svasta mi pada na pamet,ipak cu se drzati do petka
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/4/2012, 12:10

Jao, da...pisala si, ali dosta ima novih devojaka, pa da ne lupim nešto, bolje da pitam. Izvini.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/4/2012, 12:18

ma nista taman posla.. ko tebi vodi trudnocu? jesi krvarila od kako si trudna?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 10/4/2012, 16:31

Stefi, ni ja se ne sećam, apitala sam zbog čega je fraxi uveden,...
Ipak i homozigotna mutacija i dva pobačaja itekako su indikacija za fraxi do samog kraja, i duže-kako se i prima... Debelo ti popričaj sa svojim lekarom na osnovu čega ti isključuje terapiju.
Cure pozdrav!
Rekoh li da sam zakazala za utorak fetalnu ehokardio? Ako jesam, eto-da utvrdimo gradivo.
Aida, nek vam je srećan 3. mesedančić!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 10/4/2012, 16:42

Trudnice ljubav ljubav ljubav ljubav
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/4/2012, 17:40

pari nije mi ga iskljucio skroz,samo do petka,jer sam krvarila a ne vidi se odakle,pa je rekao da je verovatno od njega,pa malo da napravim pauzu,pa to me mucilo da nece valjda do petka da se desi nesto
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 10/4/2012, 17:46

aha, imala si krvarenje, oprosti-toga sam se sad setila... da,da,da.Neće naravno kuršlus izbiti za 7 dana...polako, garant ćeš biti vraćena na njega.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/4/2012, 17:47

haha,pa to,valjda se nalazi ta koncentrac.u krvi i ne moze da se zgrusa tako brzo
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/4/2012, 18:48

Stefi, naravno da neće ništa da ti se desi za par dana, ali mi je bezveze da ti ne prati d-dimer i trombocite, nego nagađa. Drugo, plaćaš fraxy, a ne moraš kad imaš papir na kom piše da imaš mutaciju. Zato treba da odeš kod hematologa. On će da odredi od kada, do kada i koliku dozu ćeš primati, kada i šta treba kontrolisati. I na kraju, ali ne i najmanje bitno, dobićeš besplatnu terapiju, ako ti je potrebna.

Curke, samo da javim. Bila sam na virkanju, zajedno sa tetkinim detetom. Ona je bila šokirana, jer ništa nije videla na ultra zvuku, a na slikama vidi samo Babmija Laughing
Dakle Bambi

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Dscf3420u

Pravo da vam kažem, na ovoj i ja vidim isto i već sam zabrinuta šta ću roditi  b  b  b
Inače, imamo 1100grama x x x
Malo smo se popunili pa sada već ne ličimo na balsamovanog faraona. Naprotiv, baš smo lepi d love
E sad položaj.
Glavica mu je iznad mog levog kuka, gde sam ja mislila da je nogica. Tu zapravo najjače udara! Znači, leži poprečno i sada mi baš nije jasno kako se ne buni kad legnem na levi bok, a buni se kad legnem na desni zbunjen Izgleda da više čuva omiljenu igračku, nego glavu! lol!
"Pući" usnice kao da šalje poljupce Razz Možda guta amn.tečnost, ko zna Razz I lenjo je mahnuo ručicom, koju je potom stavio pod glavu, a drugu ruku pod bradu i tada se umirio. Valjda vam je mahnuo, pa se odjavio posle izvršene zadate mu dužnosti.
Tu sliku ću staviti u dnevnik.
Po UZ-u smo malo napredniji, za nekih nedelju dana. Sad šta reći? Genetičar i hematolog brinu da ne kasnim, a dijabetolog da nismo mnogo ispred....ajd' ti sad' ubodi sredinu Wink
U svakom slučaju, dr je rekao da dođem u utorak ili četvrtak sledeće nedelje, na 48 sati u bolnicu da uradimo nekakav profil.
Toliko od mene i mog laneta srce cveće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/4/2012, 22:44

hehe i ja vidim lane Very Happy Miro pa ne znam kako da dodjem do nekog hematologa da li ima ovde u nisu,da se raspitam. i koga onda da slusam posle dal dr ili hematologa
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/4/2012, 23:20

stefi :* :: i koga onda da slusam posle dal dr ili hematologa
Pa ako naletiš na nekog ludog hematologa, kao što sam ja, tako će te i on pitati:"Ko vas sad vodi, genetičar, ginekolog ili ja?"
No, on meni ispisa što treba i uštede mi 6000 mesečno za fraxy, 2000 za d dimer i još malo za trombocite lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/4/2012, 09:58

Cure, samo da vas ljubav
Mirka, vec sam u tovm td cmoknula Bambija, malog slatkisa, promenice imena masu dok se mrvica ne rodi. Very Happy
ja sam juce bila katastrofa, nesto me sve mucila, nista me posebno nije bolelo, ali apetita nigde, mjucnina, tezina, sva sam bila fuj. jutros sam ustala bolja, nadam se da me nece opet hvatati.
Sutra kontrola na Betaniji, pa da vidimo kakvi smo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 11/4/2012, 09:59

Mrvice ides na patologiju na kontrolu ili??
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/4/2012, 10:06

Idem gore kod Novakovke na uz, tamo gde radi expertni i ac. Ne ostajem da lezim, samo na kontrolu i da me tamo upisu pa ce me hospitalizovati krajem meseca pred termin.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 11/4/2012, 10:08

Mrvica ::Idem gore kod Novakovke na uz, tamo gde radi expertni i ac. Ne ostajem da lezim, samo na kontrolu i da me tamo upisu pa ce me hospitalizovati krajem meseca pred termin.

Aha ja rekoh ovamo dole znam da su zene dolazile na preglede dok sam lezala Very Happy osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/4/2012, 10:09

Mrvice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 490909

Devojke drage Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 11/4/2012, 10:43

Mrvica ::Idem gore kod Novakovke na uz, tamo gde radi expertni i ac. Ne ostajem da lezim, samo na kontrolu i da me tamo upisu pa ce me hospitalizovati krajem meseca pred termin.

Mrvo, pa ti ćeš oko Đurđevdana!?! b b b Ala se približilo! beba
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/4/2012, 11:00

Missile, termin mi je 02.05. a ja se nadam ranije. Mada, ko zna Wink
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/4/2012, 11:10

Mrvo, pa to je onda mali bikčić, ako ne promeni rogove i odluči da izadje ranije Very Happy Znači sutra gledanje Wink

Miro, komentarisala sam ti bambija tamo Very Happy promeni dete nadimaka kolko voliš, a još se nije ni rodilo. Šta li ćeš mu raditi posle Laughing

Ja jutros vadila krv za one osnovne analize, pa prekontrolisala i TSH. Rezultati popodne.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 11/4/2012, 11:16

dr mali pariz ::
Rekoh li da sam zakazala za utorak fetalnu ehokardio? Ako jesam, eto-da utvrdimo gradivo.

To ce biti uzivanje od jedno pola sata( bar je kod mene tolki trajao uz). Jedva cekam izvestaj usne
Mrvo sutra kontrola. Mozda ce biti i CTG.
Miro Bambi je bas sladak love
Prince kako teku trudnicki dani?
Svima veliki pozdrav i poljubac.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/4/2012, 11:23

Ih, pariz, pa to je sledeće nedelje još jedno gledanje Very Happy

Al će mama da se nauživa.
Skitaš negde sigurno, izvela Ivonu i Dušana u šetnju Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/4/2012, 11:44

Mirka bambi je presladak ljubim ga u nosic Very Happy
Stefi gginekolog bi trebao da saradjuje sa hematologom, primer
u genesisu privatne konsultacije tj dolazi hematolog na potrebu u ginekolosku ordinaciju a salje te bas tvoj dr, e sad ne znam kako kod vas doci ...
A ona leskovacka cuvena za vto mozda tu ima nekog hematologa ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/4/2012, 12:39

Mrvica ::Missile, termin mi je 02.05. a ja se nadam ranije. Mada, ko zna Wink
e ja onda navijam da se rodi 22. aprila pa da slavimo zajedno rodjus :))) Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 275568

majka moja mi poslala njene papire kada je ona vodila trudnocu i tako to :)
bas me je dirnula
njoj termin bio 20. maja, a rodila me 22. aprila, a tako je i sestru mesec dana ranije....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu