KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 9/4/2012, 17:13

Mrvice kucica je denomenalna a bogami ni ti nista ne zaostajes za njom.
Bojana siva mrva je preslatka!!!
Lily cestitam na izvestaju koji je superiska.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/4/2012, 19:26

Mrvo, odličan apartman ima tvoje čedo! Još malo pa se gledite!

Bojana, Lili13, bravo za odlične izveštaje sa ultrazvukova!

Opet gledam Lenu, kakva je ljubičanstvena princeza! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 196545

Nisam ranije čula to za piletinu, važno je znati!

Ljubim vas debelice jedne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/4/2012, 20:31

Mrvo moram da ti kazem da predivno izgledas,treba da forsiras ove krpice sto isticu stomak yes Ja evo od petka ne primam fraxi,sad do petka pa na kontrolu,samo pijem utrogestan i primam progesteron na 3 dana,pa hocu reci da uopste nisam mirna i jedva cekam petak,ne znam na koji nacin da mu saopstim da uradim taj test neki ili d dimer da vidim rezultate. Rekao mi je da nece za sedam dana da se zgrusa krv,da ne brinem,valjda zna sta radi...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/4/2012, 21:21

Stefi menjaj dr
Trudniceeee ljubi vas moja machkica sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/4/2012, 21:26

pa kako noja,ovde u les.odnosno okolini nema boljeg,a druga mesta su nam daleko...ne znam sta cu
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 9/4/2012, 22:15

Hvala vam puno, Lilly prelep izveštaj, Boki samo neka ti je muka to si čekala.
Pariz usne , Loli hvala i sve ostale ljubav
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/4/2012, 22:25

srcasti poljupci
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/4/2012, 22:28

Dobro vece mile moje, znajte da vas pratim i nisam odustala od vas ja nemam komp. kuci jedino ovako tel. da se javim ali mi je to malo pipljivo zahteva malo vise vremena a njega je sve manje... da su mi zivi i zdravi...
Pa ovako videli ste slike mojih beba Tanji sam ih poslala mmsom , hvala vam na komplimentima...
Moji bebironi su usustini mirne bebice, spavaju ruckaju na 3-4 sata borimo se da povecamo meru hrane na120ml. oni su prestali da me doje a inace sam umala malo mleka. Mi jos ne izlazimo intezivno bili smo nekoliko puta u setnju, nek otopli jos malo pa cemo ako Bog da stalno u skitnju...
Eto zasad toliko od nas...inace nama je sutra nazdravlje tri meseca...Tete ljubimoo vas...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 9/4/2012, 22:45

Hvala drage moje na lepim komentarima. ljubav
Lili i Bojana, divni izvestaji, sad pratite kako od male sive mrlje postaje vase najvrednije blago. yes
Aida, samo ti uzivaj sa svojom decom, sve razumemo...
Stefi, ne znam sta bih ti rekla. Podeli strah sa dr pa videces sta ce ti reci u petak.
Sve vas puno stiskam d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 9/4/2012, 22:56

Juhu Orline ff gdje si proganjam te da vidim kako si, ali nigdje te nema.

Aida, srećan treći mmjesec tvojim-vašim mališanima. Uživaj ti sa njima yes

Noja, ljubim i ja tu tvoju djevojčicu, medenicu. I kad ženo otvaraš RD? Jedva čekam yes
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 9/4/2012, 23:00

Mrvice, divna ti je figura! likeit
Lena prekrasno izgleda!
Bojana, bravo za srce . Nekima protiv muchnina pomogne grickanje badema (a super su izvor kalcijuma).
Stefi, ja sam samoinicijativno nastavila nakon prvog UZ uzimati beby Aspirin (75-100mg) dnevno. Mada mislim da on moze uticati na rezultate testova koje planirash uraditi.
Malo mi je bezveze to za piletinu, valjda se moze jesti ona domaca koju ne shopaju hormonima?
poljubci za sve trudnica
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/4/2012, 00:03

Natali, sve cure iz tog kraja Wink su lepe kao Lena/Lenka love love love srca srca
Mrvo, divna ti je kućica! likeit
Lili13 i Bojanče, brava za super izveštaje f g g
Stefi, ja ti već rekoh svoje mišljenje, pre neki dan. Mnoge od nas ovde su se na sopstvenoj koži uverile u to da se po nekad moramo umešati u tuđu (ne)brigu o našem zdravlju.
Što se piletine tiče, meni su rekli samo da obavezno skinem kožu pre pripreme, ali znam devojčicu koja je imala problem sa cistama sve dok joj nije zabranjena piletina. Naime, ciste su bile posledica hormona iz piletine koju je ona jela u ogromnim količinama, jer joj je to omiljena hrana. Posle kratke pauze, ponovo je jede, ali isključivo domaću, bez hormona i ništa joj ne fali.
Orli, stvarno, gde si?
Sutra odoh na virkanje x x x Nadam se da ću stići da ispišem izveštaj i stavim neku fotku...ako bude bilo lepih.
Cure koje ne pomenuh, a i ove koje jesam srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 10/4/2012, 00:26

Stigoh i ja da obidjem trudnice, zamericete mi Embarassed
Mala, preleteh strane da nadjem petak i tvoj izvestaj, uzivaj u tvojim velikim pilicima, koji tako lepo i ujednaceno rastu! osmeh srce osmeh srce I pusti decu da ti ispit(p)aju (da ne kazesm izsutiraju) organe, ne uzrujavaj se Wink lol!
Mrvice, divan ti je stomacic, prava zgodnica, ko bi rekao da ti je ostalo jos malkice?! Shocked
Bojana, Lily13, bravo za srculenca vasa malena! srca
Aida, cestitke za treci mesecdancic! sreca
I videh malenu ljubicanstvenu princezicu, i ostadose mi oci prikovane za nju, pa sve ostalo zaboravih sta sam 'tela. Lena je pravi medenjak! srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/4/2012, 07:46

Trudnaje stisak!

Aida, bravo za dečake!

Narode, ima li nam Bokice lepotice, znamo li šta se dešava! Da je pozdravim ovim putem, nadam se da je dobro.

Orle, dje si?

Sve nekako imam utisak da sam nešto propustila na ovim stranama. Nisam bila dva dana, a kao da nisam bila 10, takav mi neki lični osećaj.

Ljubac pupe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 10/4/2012, 07:53

Bojana i Lili bravo za izvestaje..ja sam pila klometol protiv mucnine ali mene su mucnine spopale oko 12-te nedelje i tada vec sme da se koristi,vi ste jos mali pa morate naci neko drugo resenje. npr.godila mi je samo przenica i kiselo mleko,a jedno eme sam jela samo peceni krompir Shocked Very Happy

Mrvice naočare naočare naočare
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 10/4/2012, 08:50

Dobro jutro trudnice!
Biksi :) ::
Narode, ima li nam Bokice lepotice, znamo li šta se dešava! Da je pozdravim ovim putem, nadam se da je dobro.

Sve nekako imam utisak da sam nešto propustila na ovim stranama. Nisam bila dva dana, a kao da nisam bila 10, takav mi neki lični osećaj.


Imas dobar utisak Very Happy Boki se javila i sve je ok, naravno! Mislim da je 3 stranice napred.
Boki potpis je superiska a slika je divna! Uzivaj u trudnoci i mazi stomak.
Mrvo kako je lepa kucica osmeh srce Super! Divno!
Lilly13 9mm radost radost radost radost radost radost radost radost radost Bravo za uz i lepe otkucaje srca radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Stefi u petak lepo razgovaraj sa dr i bice sve ok.
Aida srecan 3. mesec bekanama radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Orliska, Mala, Prince usne usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 10/4/2012, 09:01

Misice, kad se javila Bokicalepotica? Ja nisam videla, a bas se cesto nje setim.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 10/4/2012, 10:44

Mrvica ::Misice, kad se javila Bokicalepotica? Ja nisam videla, a bas se cesto nje setim.

Ni ja nisam videla da se javljala - verovatno Maus misli na Bojanu..

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/4/2012, 10:49

Lily, i bojana Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 275568
Sjajno napredujete, bravo.

Aida, samo nek si nam ti dobro, ljubi dečicu za puna tri meseca Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 561840

Natalija, stvarno je preslatka Very Happy

Mrvice, tiba je malo reći preslatka lol! Mašala, još malo ( za pariz, sem serija, imam ja tih gena, mašala Laughing znaš odakle sam Razz )

Stefi, veruj ti svom dr, i rešavaj nedoumice sa njim. Gore bi bilo iz Le posle krvarenja zapucati u drugi grad po mišljenje. Biće to u redu, držimo fige.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/4/2012, 11:09

hvala Ori,pa sta mi drugo ostaje nego da mu verujem..
Miro,Mrvo samo sam htela sa vama da podelim strah sto ove nedelje ne primam fraxi,za sada je sve ok,bice valjda i za naredna tri dana..mada sam iskreno razmisljala da dam sama jedan danas ili sutra pa se ne usudjujem
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 10/4/2012, 11:12

Poslala tatu da mi overi upute za kontrolu i porordjaj, a oni mu rekli da dodje po to 17.04. affraid Stvarno nisu normalni. U cetvrtak idem na Betaniju bez uputa, a nadam se da ce beba biti mirna, i da nas nece iznenaditi pa da jurimo bez upute.
Stefi, nemoj sama na svoju ruku. Popricaj s dr, pitaj ga da li da odes kod hematologa, ili slicno, ali da sama das na svoju ruku, ne znam koliko je pametno. I jedan dan da das pa opet ne dajes, ne znam ni koliko to ima efekta.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/4/2012, 11:14

Oprosti, stefi, nemaš potpis pa zaboravljam. Koja je indikacija za Fraxi tebi pa ti je uveden?

Mrvo, pa šta da radiš...kreteni. Rolling Eyes Iako ti zatreba ranije, dostaviće ti naknadno, a primiti te kao hitnu, ne brini
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/4/2012, 11:19

Loli, tu sam...Mirujem i čitam vas... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 10/4/2012, 11:24

orline ::Loli, tu sam...Mirujem i čitam vas... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 275568

A tu si, upravo te izgrdih na jutrima, kad je sledeće virkanje. usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/4/2012, 11:25

Sledeće nedelje Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu