KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:24

Jao Leno, pa to je stvarno cifra!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 20:27

shenon :: Ja sam na ultrazvuku bila za srcanu radnju pa tek u 13. nedelji imam zakazan dabl. mislila sam na kontrolu izmedju kod Jevremovaca ali sad se premisljam. Kad se obicno radi drugi ultrazvuk? Jel kasno 13 nedelje posle 7.ned?

Shenon, draga nasa trudnice, rekla bih da je i to individualno... Ja sam, npr, do dabl testa imala dve posete ginekologu kao trudnjaca, prvu prvcijatu sa 5 + 6, potom drugi UZ sa 9 + 5 nedelja. I treci bese sa 12 + 5 nedelja tzv. ekspertski UZ i dabl test.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/4/2012, 20:28

Zali Boze sto placam zdravstveno osiguranje......
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 20:32

dr mali pariz ::Jao Leno, pa to je stvarno cifra!

Draga moja Pari, i ja sam svojevremeno bila affraid i nista mi nije bilo jasno, kako, zasto itd.

Elem, nista ne izmisljam, verujem da ima najrazlicitijih iskustava pa i "cifara", a 500 evrica je placalo vise mojih prijateljica, rodjaka ili komsinica kad su htele CR. Isto sam cula i u porodilistu u kom sam rodila Andriku! A koliko se "cascavaju" doktori inace, znaci kad je "obican" porodjaj ili nesumnjivo odobren CR, ne znam..... U svakom slucaju, strasno! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 561840
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:36

Kod nas stvari stoje mnogo jasnije, i te tarife čašćavanja su iste za bilo koju vrstu porođaja, s tim što i anesetziolog-naravno- dobije deo kolača...a i sestre koje iznesu dete na viđenje dobiju šušku u džap direkt
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 20:40

Femo moja, sto manje mesto, vise se zna pa je i jasnije who is who i how much... zamisli sistem kakav je "Visegradska"?!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 24/4/2012, 20:47

Molim vas pojasnite mi.

Ove cifre shto pominjete su kao "cashcenje" lekara? affraid
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:50

Višegradska je KRŠ, iz dana u dan sve više to spoznajem...
a kršem je čine nabeđeni ljudi od sestara do lekara.
Ej, oš kremić bananić il sisu lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:53

Da, Ripa
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 20:53

Ajd ja da pokusam da objasnim svoj post...

Ove "moje" sto su placale 500 evra za CR, jesu zene koje su se, iz raznih razloga, plasile da ce lose zavrsiti na porodjaju prirodnim putem ili su strepele da neki - trenutno dezurni - dr nece ispostovati preporuku da objektivno i treba da im se radi CR pa su, ne bi li bile sigurne, placale toliko!!! Naravno, ocekivale su i bolji tretman i vise paznje za te pare... Neko tako dobije i bolji smestaj itd.

Ne znam koliko se filuju "ovako", na konto sitnijeg cascavanja... pa bio CR ili ne.

Ja nisam nista platila ali sam imala vezu, da se ne lazemo. Pa ne znam da je iko usao tamo gde sam bila bez veze. Sve nenormalno!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 20:56

dr mali pariz :: Ej, oš kremić bananić il sisu lol!

pa, nemoj da se vredjamo sad..... Shocked banana mi je jaca strana! Razz Wink
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:59

ja ponudila, ti imaš pravo izbora...nema uvrede Razz
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 24/4/2012, 21:01

Ja sam prvu trudnocu lezala u Visegradskoj. Ogorcena sam na njih. Da ne bih sad mracila ovde, necu Vam napisati kako mi se dr obratio i sta mi je rekao u trenutku kad mi je saopstavao da su bebe u meni mrtve. Nikad necu zaboraviti takvu neljudskost i neprofesionalnost.
Sto kaze La foli zali Boze sto placamo osiguranje, ja sam se nadavala para kao niko, koliko sam puta bila na uz u ovoj trudnoci, i to sve privatno. Strasno.
Ma samo da je sve ok, sve drugo je u drugom planu. Neko da para i para, pa opet...
Inace cifre za porodjaj su affraid
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 21:06

Mrvo, a gde se sad porođaš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 24/4/2012, 21:06

Razumem ja poklon neki nakon porodjaja ali novac!

Ja sam oterala moju "vezu "iz porodilishta.Nisam mogla da uticem na to kad mi je poslata.Ali kad je doshao i predstavio se ko je i zashto je tu gde jeste, ja sam mu lepo rekla da mozhe da se oslobodi pritiska i ide kuci ...jer ja sam ovde izabrala medju dezhurnima koji ce me cuvati. Inace poradjam se subota uvece. Naljutio se cak mi i reko neshto uvredljivo na shta sam ja samo dopunila "bila sam u pravu po proceni karaktera"i ti cesh moje dete prvi da dodirujehs...nikada!

A poshto u Srbiji NEMA privatno porodilishte da bi se odredjivalo koliko ce ko da plati ...cure koje to cine cine i medverdju uslugu drugim zhenama koje to ne cine. Da ne krenem sa jacim recima poput korupcije i to....

Verujte mi tako neshto da se desi ovde ...trudnu(pred porodjaj) bi me u zatvor poslali. Mislim na novac u koverti. Cak su teshki i na poklon poput torte ili neshto slicno. Cvece je ovde ono shto se praktikuje.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 24/4/2012, 21:08

dr mali pariz ::Mrvo, a gde se sad porođaš?

Na Betaniji.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 21:14

Postoji privatno porodilište. jevremova.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 21:15

Republica :: A poshto u Srbiji NEMA privatno porodilishte da bi se odredjivalo koliko ce ko da plati....

Ima, Jevremova! Ali se nekako malo u javnosti cuje o tom nasem prvom (je l' tako, zene?) privatnom porodilistu! Sad
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 21:16

Maki, tako sam i skontala, ali opet da priupitam
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 24/4/2012, 21:20

AH da Jevremova ako imas negde izmedju 2-3 hiljade evra odes da ti tamo rade cr.
Drugacije funkcionise to po manjim mestima naravno da se pare svakom tutkaju, ali opet je rugacije ovde je u fazonu ja tebi ti meni.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 24/4/2012, 21:23

Evo mene na brzaka - u gostima sam dok majstori sve obave...

Bokicelepotice - zao mi je sto si tako prosla, ali nadam se da ce do kraja sve biti ok. Bas sam puno mislila na tebe.

Pari, da - to su te cene - s tim sto treba da das i sestri oko 100 - uglavnom- da ne skapas od zedji, neki daju i unapred-da bi im lepo vezali pupak da ne bude skaradan i sl., a cesto se tu nadje i anesteziolog koji bi oko 200. Konkretno moju drugaricu nije hteo ni da prikljuci dok joj nije dosao suprug sa "cascu". Jedno 10 puta je ulazio - kada vam dolazi suprug i sve tako... dok nije motivisan...
I tako sam ti se ja, vodjena njihovim iskustvima, resila da to obavim na ovaj nacin kako ste upoznate.

Apartman u jednokrevetnoj je valjda 15.000, a u dvokrevetnoj 12.000-tako je bar pisalo u novinama pre par dana. Cene su naravno dnevne...Pa ti vidi x5 dana ili da lezis sa 6.ili 9 zena... i zajednickim kupatilom.
Tako, kad sam sve sabrala mala mi je dosla razlika za "macku u dzaku" i Jevremovu, a razlika dan i noc...
Moja sestra je juce otpustena iz Visegradske - sve vreme vodila kod Dukanac privatno placala da bi je ova porodila, bilo dogovoreno za 22 ili 26, krenulo 17tog oko ponoci, oni tamo dr nije tu...
Prosla kao bos po trnju... Bogu hvala, sve je ok, ali od dr ni traga ni glasa, ni od dogovora, naravno nista...

Pri tom, Ljubic - koliko sam ja upoznata (a prilicno jesam) - ni od koga ne uzima ni dinar, cak vrati pice ako si doneo, kad podjes na vrata...
Zez je sto ako je tu za porodjaj tu je, a ako-nije ko ti zapadne...

On u Visegradskoj nema vremane glavu da digne, ko nije bio u njegovom kabunetu ne moze ni da zamisli kako to izgleda.
Dakle, ako zelite njega, bas 100% posvecenog, iz mog iskustva - samo privatno - dzabe veza, dobra volja i sl. to je u Visegradskoj jednostavno ne izvodljivo.

Tako da Bokicelepotice, ne bih ti preporucila da ga pitas za cenu "casti" da ne bi napravila haos...Mozes da ga uvredis ili nesto slicno, da sebi nepotrebno komplikujes.
Ako budes isla kod njega u Jevremovu i dogovoris CR bice ti on, bez ikakvog pitanja - samo redovne kontrole...

Mrvice - cmokam te, drzi se, mislimo na tebe svim srcem.

Drage moje sve vas cmokam, a prekosutra se vracam kuci pa vam pisem na tenane smajli angel
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 24/4/2012, 21:24

e cek jednu taze info da vam kazem, imam drugaricu iz Ns koja nije htela u betaniji da se poradja, htela je u bgd ali tamo joj se neko izdrao i rekao da mora da ima uput ili ce platiti porodjaj hiljadu evra?! i ona se lepo pokupi ode u Segedin i dogovori da se tamo porodi, prirodan porodjaj 500evra cr 700evra normalno platis bolnici ne dr. I super je prosla, na kraju je zavrsila na hitnom cr sa spinalnom, ali kaze da su dr i ostalo osoblje bili divni, bila je sama u sobi, tv, kupatilo, sve njihovo se koristi nista ne nosis svoje i oni siju nekim koncima koji sami ispadaju nije isla na vadjenje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 24/4/2012, 21:24

Jevremova ima porodiliste i radi. Ja cu se tamo poroditi, pa vam saljem utiske.
eto
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 24/4/2012, 21:28

A znaci Jevremova sada ima.

To od skoro?

Ok privatno ima cenovnik. A drushtvena imaju ili oni cenovnik pa lepo saberesh i znash koliko uz racun, kao shto dobijash u privatnom. Oni racun ti pare. A ovako ....tuga Embarassed



Eto Segedin mozhe da bude opcija...lep grad ...ciao Nefy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 490909
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 24/4/2012, 21:29

usne Repy
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu