KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 21/8/2011, 22:56

Joooj, kod nas je vrucina uzasna, a TEK ce da bude, pihhhhh!!!!! Meni danas 30 Punih, jeeee! Kao sto kaze Seka, ma jedva cekam da JE vidiiiimmmm!!!!!Samo mastam o tom danu D!!!! Ljubac za SVEEEEEEEEEE!!!!
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 22/8/2011, 01:55

Dacka srecan ulazak u 31 bravo...meni su tako brzo proletele tvoje nedelje...i ja se radujem zajedno sa tobom,ljubim vas...
Ja nesto nisam raspolozna za spavanje pa navrati do naseg kutka...
Moje bebice mi se jave tokom dana vise puta, bebu na levoj strani osecam cesce, ona je na uz uvek bila malo veca.
Sad je bocela malo znatizelja da mi radi, uhvatim sebe kako razmisljam o njihovom polu valjda je to normalno...ljubi ih majka, samo da su zivi i zdravi... I vas sve volim i ljubim
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 22/8/2011, 11:51

trudni sunny coofee i sokic

seko prelep kutak za malisana Marka, bas ce bata da uziva Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 512172

daco ti kao i seka bas su nam brzo prosli ti vasi trudnicku dani sretan Vam ulazak u 31. nedelju i uskoro sa bebicama Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 413209 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 430137

aida jel to nespavanje pocelo kad se budis izjutra, jel prestalla glava, gde cete vi na more Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 75087

noli Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 490909

mi opet skitalli za weekend bili do Divcibara, a u povratku smocili none u Vrujici sunny preipremamo se za more ako Bog da da bude sve ok posle 1. sep.
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 22/8/2011, 11:56

Cao svima osmeh srce
Kod nas vrucina, katasstrofa. Na primorju u 9.30 u hladovini 33 stepeni, u selugdje su moji, blizu Podgorice u debeloj hladovni gdje nikad nije sunce u 10 h 38 stepeni
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 22/8/2011, 12:18

dacco i kod nas je vrucina non stop preko 30 c a nema se gde rashladiti nemamo more, imamo Dunav, pa kombinujemo uglavnom weekendom se negde izvucemo gde je malo hladnije, gde ste vi tacno na moru Vama je super tek posle 17 h , jel se ti kupas sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 22/8/2011, 14:16

Daco sretan ulazak u 31-u godinu!!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 22/8/2011, 19:45

Noja ne pitaj prestala je zasad glavobolja, ne pitaj katastrofa...
A sto se mora tice moj muz i ja vec 10god. letujemo na istom mestu "ADA BOJANA" Boze zdravlja jedva cekam.
Toplo je do ludila... sutra svi u hlad, tropski dan.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 22/8/2011, 19:49

E da jos nesanica, u poslednje vreme je bas cesta pojma nemam nekad nece kapci na oci pa nece...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/8/2011, 23:48

nolinica ::Daco sretan ulazak u 31-u godinu!!!!
lol! Misliš 31. nedelju?!

Trudnice, ne mogu vam pomoći u vašim problemima, al vas uvek mogu stisnuti i izljubiti!

Srećan put ko putuje na more i lep provod!

Ima li nam vesti od Bokice?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 23/8/2011, 11:47

trudničice drage, ja juče obavila expertni UZ! sve je bilo super, dr je prezadovoljna, beba je bila živahna... videli smo prstiće, želudac, maleno srculence srce, kičmu, sve..... juče sam vadila i krv za dabl test, pa će mi javiti da li ima potrebe da radim ac.... ljubimo vas sve.... ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 23/8/2011, 12:47

Dan trudnice! Bas je pakleno danas sunny
Ja se sad vratila iz skolice, upalila klimu i ne mrdam nigde iz kuce.
Dacco srecan ulazak u 30-te! Stizem i ja! Very Happy
Aida, tebi ce bas biti veselo kad jos malo porastu bebice pa pocnu da se guraju, sutaju, ritaju... Pravice haos u stomaku. Ovaj moj mali mi nije dao preksinoc da spavam, celu noc se vrpoljio! beba
Cvrle, super za UZ, sigurno ce i dabl test biti dobar.
Mi sutra u 16:30h imamo zakazano virkanje! Jedva cekaaaaaaaaaaaaaam!!! Nismo se gledali skoro 6 nedelja!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 23/8/2011, 13:25

jao gagax, mogu zamisliti... i meni je sledeći pregled zakazan za 6 nedelja.... to ne možeš dočekati... kaže meni mm sinoć, ja bih sutra opet išao na UZ, kažem ja njemu: najbolje da mi kupimo aparat za UZ pa da se lepo gledamo sami svaki dan.....  b  b  b
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 23/8/2011, 15:57

Cvrle, muzevi nam imaju isto razmisljanje mada ni ja nisam nista bolja. I ja bi stalno spijunirala bebu Laughing
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/8/2011, 16:54

Bravo Cvrle!

Gagax čekamo izveštaj sa sutrašnjeg uz!

Trudnice, cmačem vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 23/8/2011, 17:42

Zenice, punih trideset nedelja osmeh srce
a ja se ne kupam ovo ljeto, iako mi je more na 500m od kuce! Sledece cu, u troje!!!! Inace slabo spavam, ne mogu se namjestiti,. Najvise mi odgovara na boku, ali me bebica sutira i imam osjecaj kao da mi probija stomak i udara o krevet. Kad sam na ledja bole me krsta Crying or Very sad
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 23/8/2011, 17:57

Daco, a sto se ne kupas?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 23/8/2011, 19:31

Isto pitanje za Dacu da zasto se ne kupas?Pitam zato sto ja jedva ceka, Boze zdravlja sad u septembru.
Cvrle bravo za virkanje i dobar uz../
Uh i ja bi da imm uz kuci da ih svaki dan virkam... I moj muz se zeza i kaze mom ginekolugu: gde ima da se kupi taj ultra zvuk meni se izgleda tako vise isplati... lol! Laughing
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 23/8/2011, 23:18

dacca ::Zenice, punih trideset nedelja osmeh srce
a ja se ne kupam ovo ljeto, iako mi je more na 500m od kuce! Sledece cu, u troje!!!! Inace slabo spavam, ne mogu se namjestiti,. Najvise mi odgovara na boku, ali me bebica sutira i imam osjecaj kao da mi probija stomak i udara o krevet. Kad sam na ledja bole me krsta Crying or Very sad


Drage moje,ja sam pitala moju Dr Milicu Ilic za more i nije mi dozvolila iako imam sasvim normalnu trudnocu,ulazim u 20 nedelju a da mi je dozvolila isla bih u 15-16 nedelji.Rekla mi je da voda moze da izazove kontrakcije,neku bakteriju jer je to javno kupaliste(cak mi nije dozvolila ni bazen),ne smes na sunce i kaze da je more ove godine MALA ZRTVA ZA ZADOVOLJSTVO KOJE VAS CEKA!!!Pitala me je jos da li cu moci da se nosim sa tim ako mi se ne daj Boze nesto desi i ja sam odustala,jbs more jedne godine Very Happy
Sve vas jako d i usne
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 24/8/2011, 08:19

i kod mene isto tako... meni je dr rekla na početku trudnoće da ne preporučuje more, ni izlaganje suncu ove godine...... znam devojke koje su bile na moru kao trudnice i sve je bilo ok, ali mi smo ipak odlučili da ne rizikujemo..... toliko smo dugo čekali na bebca.....
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 24/8/2011, 09:14

Ja prošle godine nisam išla samo zbog toga što muž nije mogao da dobije odmor inače se dr složio. Malo je bio u dilemi zbog puta jer bi trebalo da idem 500 km do CG gde je put katastrofa, a moju drugaricu koja je sada u junu radila VTO pustio je u Grčku. Ove godine sam bila bez problema. Inače svake godine vidim brdo trudnica i sa malim i sa velikim stomacima...Moja jetrva je išla u osmom mesecu. Inače, mislim da plivanje može samo da prija. A Daca već živi na moru, znači ne mora da putuje, i ajde, ne mora da se kupa svaki dan, ali može po nekad da se bućne.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 24/8/2011, 09:53

ja u prvoj trudnoci nisam isla jer iskreno nismo ni planirali da idemo na more bila sam na selu i kupala se u ledenim planinskim brzacima, a sad u drugoj trudnoci bili smo u grckoj pocetkom drugog tromesecja, sve sam ok podnela i nisam se osecala da sam trudna jos smo bili u akva parku i nema tobogana sa kog se nisam spustila. Ja se vodim svojim osecajem, ako se osecam dobro onda se tako i ponasam a ako mi je lose onda lezim i ne mrdam. I da shvatila sam da nemogu i zbog ove trudnoce sebi i svojoj porodici uskracujem neke sitne potrebe i zadovoljstva.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/8/2011, 11:44

trudnicice sunny love
gagax i ti draga 30 - ta radost
aida jel ste golaci na adi Very Happy
cvle super za dobar UZ radost
ja bi isto na moretoooo vise iz razloga da promenim sredinu i okolinu, videcu sta ce mi moj dragi dr reci,
a septembar nebi trebao da bude tako vreo,
podeljena su misljenja pogotovo iz price vto, jel svakako je rizicna t i moze i kuci da se desi nedaj boze,
videcemo jos, izdrzacemo i ako neidemo,
weekendima cemo se zadovoljiti manjim picnicima po sumama i jezerima Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 24/8/2011, 11:49

NOJA...NOJA.... ubiću te za javno pitanje al hajd....DA...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/8/2011, 12:00

eee ee aida meni je to extra Very Happy , ja sam radikalna,
uvek za sve i kad smo na divljim plazama ja da, ali mm je malo konzervativniji i bas nije pitala sam ga vec za adu kaze moze ali on ne,
sad te volem jos vise, mazi te tvoje beironcice beba beba love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 25/8/2011, 09:58

Ja inace mirujem zbog placenete previje, nemam nista protiv kupanja u trudnoci, ali def.ne bih ostajala preko 9 i po. Ujutro je more najcistije,a posle No Muz mi kaze da gleda trunice u 15 h po vrucincini da se suncaju i voze pedalinu, E PA STVARNO!! borba
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu