KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 25/8/2011, 11:45

Bili smo juce na UZ. Kaze doca da smo malo napredniji, sad smo 29+1 a po UZ smo 31. nedelja. Imamo 1334gr. Very Happy A mama se nije ugojila ni gram od prosle kontrole!
Treba za sledecu kontrolu da uradim OGTT sa 75g glukoze da bi iskljucio mogucnost da je beba zbog toga krupnija, mada svi mislimo i nadamo se da je to genetika! Jaaaaako smo aktivni, danas pogotovo. Sve vreme se vrpoljio i gurkao dok sam bila u skolici. Pravi mali vragolan beba
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 25/8/2011, 13:03

dacca ::Ja inace mirujem zbog placenete previje, nemam nista protiv kupanja u trudnoci, ali def.ne bih ostajala preko 9 i po. Ujutro je more najcistije,a posle No Muz mi kaze da gleda trunice u 15 h po vrucincini da se suncaju i voze pedalinu, E PA STVARNO!! borba

Ako je zbog toga, onda je opravdano yes
A inače ja sam bila jedna od tih trudnica u 15h lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/8/2011, 13:13

Hahahha Mili ti si moj covek!!!!! Ja nisam bila od 15h jer je Sergej spavao u to vreme a da nije sigurno bi se bar ja cvarila ceo dan, red kupanja, red ladovine, red suncanja.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 25/8/2011, 15:46

meni stigli rezultati dabl testa i nisu baš sjajni..... Crying or Very sad sad me čekaju konsultacije sa genetičarem, pa, najverovatnije, ac.... No a baš sam se nadala da ću je izbeći.... eto, nikad nemaš mira.... Crying or Very sad
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 25/8/2011, 16:47

Cvrle, kakvi su ti rezultati dabl testa?
Meni je bio povisen fb-hCG ali kad sam otisla kod ginekologa, on mi je pogledao nalaz pa pogledao moje godine, bebin vratni nabor i mere exp. UZ i kad je sve to sabrao i oduzeo, rizik mi je bio 1:2499 tako da sam ja odlucila da ne radim AC.
Ne znam koliko imas godina ali se nemoj unapred sekirati i nervirati. Kad ides kod geneticara? I jesi radila Exp. UZ pre nego sto si vadila krv za dabl test?
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 25/8/2011, 18:15

cvrle jednoj curi u Baru tripl test je navodno bio uzasan, cura se prestravila!!!! AC je bila skroz uredna, ima oko 34 godine.
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 25/8/2011, 18:36

dacca ::cvrle jednoj curi u Baru tripl test je navodno bio uzasan, cura se prestravila!!!! AC je bila skroz uredna, ima oko 34 godine.

yes yes yes i sestri mog druga. I dabl i tripl su joj bili losi, a na AC sve bilo uredno. A znam i za obrnuti slucaj, ali necu o tome.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/8/2011, 21:07

Cvrle odgovorih ti i na krstarici nemoj da se sekiras Ac nije nista strasno, meni je rizik bio 1:195 i uradila sam Ac i bila mirna do kraja trudnoce.
Gago ja kad sam dobila rezultate dabla bilo je nekoliko stavki i tacan odnos zbog godina, hormona i nalaza uzv ali kad se sve to sabralo i oduzelo dobio se rezultat od 1:195
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 25/8/2011, 22:09

Nefertari tebi je rizik ipak bio veliki. Meni je bio dosta manji pa zato nisam htela da radim AC. Ali, sto kaze Milijana sve to zavisi i cak ni rezultati dabl i trpl testa nisu bas merodavni.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/8/2011, 22:18

Naravno double, triple i quadriple test su cista statistika, samnom je lezala cura kojoj je rezultat bio 1:16 i rezultati ac je bio uredu rodila je zdravog i pravog decaka
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 25/8/2011, 22:41

Cvrle nebrini se bice sve u redu a sta ti pise koliki je rizik koje su vrednosti za jednu a koje za drugu bebu,ne znam gde si vadila krv za dabl, secam se da si napisala da je uz bio ok i mislim da nece biti problema. Gde planiras ac?
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 26/8/2011, 09:45

gagax, radila sam prvo expertni UZ i beba je perfektna. rezultati na dabl testu su mi loši verovatno i zbog godina (35,5) i zbog VTO i gomile hormona kojom su me nakrkali, jer sam imala hiperstimulaciju, i tako..... ac ću raditi u dečijoj bolnici u ns i znam da će sve biti ok..... yes
aida, ja nosim samo jednog bebca.... beba
ljubim vas sve drugarice...... ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 26/8/2011, 11:15

Trudnice pozdrav veliki i drzite se velike hladovine na ove vrucine.

Upravo sam dosla od Bubili ona je u sustini dobro i bebe su dobrice, noga je i dalje boli, ali nema vise onog crvenila, zakazali su joj za utorak dopler dubokih vena jer se boje tromba, njen dr od nedelje dolazi sa go pa valda cekaju njega da vide sta ce dalje. Sve vas puno pozdravlja i pita kako ste ff
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 26/8/2011, 13:54

Cvrle, držim fige da sve bude ok, a i biće ne brigaj!!!
Aida, nisam skontala iz poruka šta si ti odlučila, radiš AC ili ne?
Ja u ponedeljak idem na ekspertni, jedva čekam.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/8/2011, 15:29

trudnice sunny na plus 40 c Very Happy ja bila da platim internet i sbb njih 50 unutra Very Happy
cvrle bice sve ok dobro si odlucila nemoj se sekirati ti testovi budu bas okrutni, vazno je da na UZ bilo sve ok, sve mere da su u okvirima i taj NT i nosna kost ti je najviznija cvet
gaxi super za UZ beba je napredna jer lepo raste kod svoje mame radost
makki pozdravi bubili love
aidaa usne
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 26/8/2011, 15:56

Maakki, navijamo da nam Bubili sto pre bude bolje i da nam se pridruzi igracice
Cvrle, kad ces raditi AC? Jesi zvala da zakazes?
Noja, pa gde ces napolje na ovu vrucinu? Ja sam se zavukla unutra, upalila klimu i ne mrdam nigde. Sinoc je u 22h bilo 31 stepen u N. Sadu Shocked
Sad sam tek videla tvoj potpis "Kad si trudan, nisi svoj" i slatko sam se nasmejala. Stvarno je tako. d
Nolinice navijamo za dobar UZ i cekamo izvestaj. Koja si ti sad nedelja?
Ljubim vas sve igracice
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/8/2011, 16:12

gagax znam za sinoc mi paradajz kuvali ali napolju doduse dosli smo do nasih 7 l i pomogli jos 10l i zbrisali Very Happy
kupila sam saljicevu kremu i jako sam zadovoljna bas mi prija i miris je ok
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/8/2011, 16:39

Pozdrav za Bubili!

Pozdrav i za ostale trudnjače! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 543728
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 26/8/2011, 18:31

gagax81 ::Maakki, navijamo da nam Bubili sto pre bude bolje i da nam se pridruzi igracice
Cvrle, kad ces raditi AC? Jesi zvala da zakazes?
Noja, pa gde ces napolje na ovu vrucinu? Ja sam se zavukla unutra, upalila klimu i ne mrdam nigde. Sinoc je u 22h bilo 31 stepen u N. Sadu Shocked
Sad sam tek videla tvoj potpis "Kad si trudan, nisi svoj" i slatko sam se nasmejala. Stvarno je tako. d
Nolinice navijamo za dobar UZ i cekamo izvestaj. Koja si ti sad nedelja?
Ljubim vas sve igracice
Ubićete me, samo ja nemam ticker, jednom gledala i izgubila se među svim glupostima, pa nikako da ga stavim ...
Po dr 11 nedelja, a po meni uveliko 12 nedelja. On gleda verovatno po veličini ploda.
Za strije sam kupila neku kremicu MENTA, i stvarno sam oduševljena, prvenstveno mirisom, 300-400 din , malo pakovanje 140cm3. Isto u saradnji sa Šaljićem (nfe znam ni ko je) lol!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 26/8/2011, 23:39

DA LI NEKO ZNA STA JE SA JECANECOM...da li se porodila....njoj je danas bese termin,znam da me pitala nesto za CR.... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 279933
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 27/8/2011, 09:51

gagax u cetvrtak imam zakazane konsultacije sa geneticarem, pa cemo se dogovoriti za dalje....
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 27/8/2011, 11:12

Nonlice ja sam odljučila da ne radim ac, radila sam dabl test i vrednosti su bile 1-10.000 za obe bebe...i odlučila sam da ne radim, ja se bojim tog rizika nastojaću da je izbegnem ali opet kad uodem 07.09 Bože zdravlja u Gak pa ću videti šta i oni kažu... bravo .
Noja usne ......
E drage moje mi bili juče na kontrolni uz kod mog ginekologa, bebice su hvala Bogu u redu jedna ima 158g a druga 160g...doktor je gledao sve organe posebno i kaže da je zasad Bogu hvala u redu...
Pitao nas je da li želimo da znamo pol? Ја sam rekla da može da nam kaže jer smo ja i muž zajedno i volim da taj momenat podelimo zajedno...
Doktor je rakao odma da je jedna beba sigurno dečak a drugu ne vidi najbolje jer je ona karlično okrenuta ali misli 90% da je isto dečak...
Ja i muž smo oboje rekli nek su živi i zdravi jer nam je to zaista najvažnije...
Inače moji momci su baš živahni i javljaju se često...osećam ih sve bolje i bolje...LJUBI IH MAJKA....srećna sam... d d d
DEVOJKE-MAMICE i buduće naravno sve Vas uno volim i srećna sam što sve delim sa vama...puno mi značite...
d
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 27/8/2011, 12:02

Aida, a meni su rekli da dabl test nije merodavan za blizance. Idem u ponedeljak na ekspertni, pa ću videti šta dr kaže.
Ja imam dosta godinica, pa ću verovatno raditi.
Znači verovatno dva nemirka?? Neka, neka, samo neka su živi i zdravi.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 27/8/2011, 12:50

Aida bravo za dva Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 940318 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 940318 divne vesti
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 27/8/2011, 13:08

Hvala hvala..Heart mila da dočekaš uskoro i ti.......
Nolinice i ja sam to čula ali se nadam da je sve ok...idem redovno i na uz uradiću i 4d tako da se nadam u Boga da će sve biti OK....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu