KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 6/8/2011, 19:01

Aida, smorno jeste ali vikend je inace svuda miran. Samo neka su bebe dobro Wink
Daxi, zagrljaj idemo dalje, ko zna sta donosi sutra? Wink
Dragmilk, čestitamo sve najbolje vam zelimo c
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 6/8/2011, 19:37

Daxi dobro je da si malo bolje, nedaj se mila i ovde te volimo. Dragmilk, ne znam da li znas i ja sam radila dabl tu sam ležim na GAK-u meni je dabl radjen isto 4.08 samo što ja nisam dobila izveštaj tek u ponedeljak, molim Boga da bude u redu. Čula sam da je dokt. na uz rekla da jedna beba ima 61mm druga 58mm što je odgovaralo 12+3 dana a ja sam tad bila 11+6 što znači da smo i mi malo veći, mašalla...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od liki 6/8/2011, 20:31

bokica ::Liki kako god da bude meni je bitno da ja legnem u bolnicu i da sam pod nadzorom.
Moj dr koga nije bilo celo leto ce me preuzeti pa se osecam mnogo sigurnije.

Mogu oni i karlicno da poradjaju prirodnim putem, al ne bih to isprobavala.

U mom slucaju polozaj bebe plus lecenje steriliteta su indikacije za carski.

Ako ti se spustio stomak bebac ce verovatno uskoro napolje.

Posteljica mi je drugog stepena zrelosti, plodova voda normalna kolicina, a beba teska 3 kg.
Koji stepen zrelosti posteljice je potreban za porodjaj?
3 stepen ,sto je slucaj kod mene zato mi i rekli da im se vratim sto pre tj. za 2 nedelje,15 avgusta idemo ako nas mala ne preduhitri,mada ne bi trebalo ipak treba da ukinem fraxi 12 sati pre porodjaja.
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 6/8/2011, 23:55

Hvala Liki, znaci da ja jos ne bi trebalo. Mada cu i ja 15. u bolnicu.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 7/8/2011, 00:24

Hvala, devojke smajli angel
Aida, nisam znala da si u bolnici. Sta se desilo? Nisam posecivala forum, imala sam puno obaveza, sto oko posla, sto oko vencanja.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 7/8/2011, 11:00

Dragmilk, dosla sam u kcs po uputu mog ginekologa zato što mi se javio povećan pritisak, sad je Bogu hvala sve u redu pijem tabl. 3x1 za stabilizaciju pritiska. Bebe su Bogu hvala dobro, čekamo rez. dabl testa... Wink
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 7/8/2011, 11:10

daxi011 ::Drage moje ... evo mene ... juce sam ceo dan prespavala a i juce nisam imala internet ...

Prekid sam juce radila u Frontu ... malo sam lose mislim prvo psihicki pa onda malo i fizicki sve to podnela ... kad sam usla u deo gde se rade te ginekoloske intervencije u dnevnoj bolnici kad se nisam srucila ...dr je bio bas pazljiv i pun razumevanja ... anesteziolog mi se nije dopalo kako radi jer je to kako je radio za mene bilo grubo ... malo je bolelo postavljanje braunile koju je postavio na saku odozgo ... ubrizgavanje anestezije je bilo bolno tako da mi je cela ruka utrnula ... odmah sam zaspala i probudila se sat ipo posle intervencije ... nisam mogla da ustanem bilo mi je lose pa su mi dali infuziju ... danas stomak malo boli ... grozno iskustvo ... ali sta da se radi ...

sad cekam da prodje 2 ciklus i ponovo u akciju ... napunila sam 40. gdina u maju i moram jos da proverim da li imamo pravo na 2. pokusaj preko fonda ili moramo sami da platimo ... 1. vto su nam odobrili 31.03. a rok za realizaciju je 6 meseci ... tako da je eventualno septembar krajnji rok ako nam dozvole 2. pokusaj a to je suvise rano jer posle svega treba da se oporavim i dr u jevremovoj je rekla da mozemo ponovo da pokusamo najranije u decembru ...

sad se ponovo vracam na korake ... nema odustajanja dokle god ima iole sanse da mozemo da ostvarimo nas san

roda

Draga Daxi, bas mi je uzasno zao sto ti se to desilo...al sta mozes sad, nista. Guraj dalje hrabro!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/8/2011, 23:11

Jecaneco, vidim te, juhuuuuu! Ušla si u 9. ti, počela sitno da odbrojavaš, ima li treme pred porodjaj, ideš li na prirodni ili cr? Ja navijam da sve prodje minimalno bolno i što lakše za tebe i bebca! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 8/8/2011, 12:01

daxi, hrabrice, samo da te jaakooo zagrljaj ......
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 8/8/2011, 12:03

trudnicice sunny opet vrucine, kafica
aida draga kakvi su rezultati doubl testa jel bolje pritisak igracice
drag, cvrle love
dax mnogo sam tuzna grlim teee i ljubav bice bolje,
sad odmor pa u nove pobede, neke analizice... brzo prodje cvet
jelice kako si draga sunny
Eee trudnicice iz Novog Sada na trgu je popust knjiga i medju njima i ova Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Stadaocekujetedokcekate 800 din
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 8/8/2011, 13:39

Noja hvala sto pitas, pritisak je sam normalizovan i drzim ga pod kontrolom sa tableticama. Inace sto se dabl testa tice rekli su mi da ce bit za nedelju dana ovde na odeljenju a s obzirom da sutra izlazim iz bolnice rekli su mi da pozovem pa ce me obavestiti. Takodje mi rekose da ce me sutra na otpustu pregledati prof. Ljubic sto mi je olaksavajuca okolnost da me on pregleda. Jos uvek se dvoumim ne znam da li da odem negde na 4d dok sam u Bg, šta vi mislite, ili je dovoljno to što ce me Ljubić pregledati?
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 8/8/2011, 15:08

Aida super sto ides kuci i pritisak se stabilizovao.

Zasto da bezveze bacas pare na 4D ako ce da te pregleda Ljubic, to je vise nego dovoljno.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 8/8/2011, 15:22

*AIDA* ::Noja hvala sto pitas, pritisak je sam normalizovan i drzim ga pod kontrolom sa tableticama. Inace sto se dabl testa tice rekli su mi da ce bit za nedelju dana ovde na odeljenju a s obzirom da sutra izlazim iz bolnice rekli su mi da pozovem pa ce me obavestiti. Takodje mi rekose da ce me sutra na otpustu pregledati prof. Ljubic sto mi je olaksavajuca okolnost da me on pregleda. Jos uvek se dvoumim ne znam da li da odem negde na 4d dok sam u Bg, šta vi mislite, ili je dovoljno to što ce me Ljubić pregledati?

ej Aida, meni nije jasno (mozda nisam ispratila dobro), zasto se sekiras pa bi na 4d ultrazvuk...ali ako te pregleda Ljubic sutra, ja mislim da nema potrebe da tragas dalje...pa on je bas jako cenjen i poznat strucnjak za patologiju trudnoce. Tako da ako on kaze da je sve ok, a reci ce, tu nema sta dalje...da se prica...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 8/8/2011, 15:25

noja :: trudnicice sunny opet vrucine, kafica
aida draga kakvi su rezultati doubl testa jel bolje pritisak igracice
drag, cvrle love
dax mnogo sam tuzna grlim teee i ljubav bice bolje,
sad odmor pa u nove pobede, neke analizice... brzo prodje cvet
jelice kako si draga sunny
Eee trudnicice iz Novog Sada na trgu je popust knjiga i medju njima i ova Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Stadaocekujetedokcekate 800 din

Draga Noja,

Ja sam dobro...boluckaju me grudi poslednjih dana, inace se osecam uobicajeno normalno i dobro..Spavam od 01 po ponoci pa do 11h ili 11.30h, svaki dan. Popodne ne spavam, al mi se povremeno prispava...al nista specijalno. U cetvrtak idem na kontrolu, nadam se najboljem uz veliko strahovanje...znas sta je bilo prosli put...eto, ma bice valjda sve ok...

kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jecaneca 8/8/2011, 15:26

Biksi, usla sam u 38. nedelju i bas me uhvatila i trema i frka i svaki dan mi nesto sve teze... U sredu idem u Visegradsku na dogovor za porodjaj...tad ce mi reci kad je prijem i sta da ponesem od analiza... rekli su mi da ce 99% biti CR i nadam se da me nece sad ispaliti... ljubav
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 8/8/2011, 16:55

Jeconeco, zašto ne ideš na epidural ako se bojiš?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 8/8/2011, 17:30

Cure, niste me razumele ja sam vas pitala da li da idem na 4d ukoliko me Ljubić ne pogleda na uz sutra ovde prilikom otpusta. Inače pregled želim zato što mi je vreme za ekspertni uz.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 8/8/2011, 17:45

Aida ako ti Ljubic ne odradi uz mozes ici i na neko drugo mesto, cula sam da hvala kliniku Analife negde je na novom Beogradu, neka te upute malo bolje cure Beogradjanke.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/8/2011, 18:26

Jecaneco, navijam da te ne ispale i da bude kako priželjkuješ! :aa7 igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 8/8/2011, 18:31

Aida, Analife i dr Živanić - Živanić je baš ekspert za 4D. Inace, radi i u NF, al tamo nema tako dobre uslove.
Sve moje prijateljice koje su bile trudne u zadnjih par godina su išle kod njega, i sve su bile baš zadovoljne.
Išla sam par puta kod njega, na žalost ne zbog trudnoće, i stvarno je baš, baš dobar i pristupačan za savet i sl.
Analife je u Skadarskoj ulici - granica Nbg i Zemuna - Blizu Instituta majka i dete - 10min pesice
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 9/8/2011, 10:22

Dobro jutro . Kod mene je izgleda poelo nemogonost spavanja.
Jako lose spavam, skoro i nikako! Kada sam na lijevom boku, bole me desna rebra, zateze me, kaa sam na desnom boku, pritiska me sa unutrasnje strane grudnog kosa, a kada sam na ledjima, raspada mi se vrat!!!!!!!!
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/8/2011, 10:50

Uh dacco, nadam se da će i to uskoro proći i da ćeš se naspavati pravo!

Trudnjače, ljubim vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/8/2011, 11:39

dan trudnice zaladilo sunny
dacoo jel imas onaj jastuk cula sam da je cudo i da mnoge trudnice uz njega spavaju kao bebe, a posle sluzi bebi , a proci ce brzo love
aida sta kaze Ljubic beba beba love

evo sad mi stigli rezultati ona dva gena i izgleda mi sve ok sutra imam zakazano u 8 h kod hem. sa svim dosadasnjim rezultatima
pa cemo videti da li se uvodi ponovo fraxi ili ne jel onaj C mi je malo nizi 2.40 :

Za ispitivani polimorfizam gena za protrombin G20210A pacijentkinja je NORMALAN HOMOZIGOT, GENOTIPA 20210 GG .
Za Faktor V- Laiden pacijentkinja je NORMALAN HOMOZIGOT, GENOTIPA GG.



Poslednji izmenio noja dana 9/8/2011, 13:47, izmenjeno ukupno 1 puta
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/8/2011, 12:35

Dacco izdrzi jos 12 nedelja! Ja sam prvu najlepsu noc prespavala u bolnici, nema piskenja na 15 min i spavas ko covek nista te vise ne boli i pritiska, jos samo malo....
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 9/8/2011, 12:55

Dacco, razumem te skrozzz.....sinoc sam bas lose spavala, valjda tako to ide Very Happy za sada mi odgovra ali na kratko, na ledjima sa savijenim kolenima, kad ih ispruzim zateze me stomak.
Aida, kakov je izvestaj, jel si videla Ljubica?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu