KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 17/8/2011, 14:23

Ćao trudnice....moja creva i dalje luduju...puna sam vam vazduha samo kad odletim... ff
Bila sam danas kod komšinice koja je ginekolog...pa sam malo virnula bebice... nismo ih ništa ni merili samo smo ih gledali kako se igraju, češkaju se, mašu...sva sam se rasplinula...Bože da ne poverujem da mi se ta mala stvorenja nalaze u stomaku...ljubi ih majka...presrećna sam.... Laughing
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/8/2011, 15:38

Super Aida, uživaj u svakom virkanju, a ionako uživaj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 17/8/2011, 16:20

Masemo i mi njima Aida! Uzivajte!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jecaneca 17/8/2011, 19:58

Ja sam jos uvek kuci...imam za petak zakazan prijem u Visegradskoj... nije bilo mesta za ranije...
Ima li neko ideju kad mogu ocekivati CR ako idem da legnem u bolnicu u petak ujutro????????
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 17/8/2011, 20:19

Noja, sutra mi je 4-ti cas! Kao pravi skolarac sam, imam svesku i olovku, belezim sve sto se prica na casu, upijam... lol!
Dobili smo spisak stvari za prijem u Betaniju i za otpust i sta nam je neophodno za kuci pa sad vec gledam cene, trazim... Oprala sam bebece stvari koje smo dobili tj. nasledili, ispeglala i poredjala ih u komodicu. Sve po redu!

Aida, uzivaj u svojim bebicama! Ja tek sledece nedelje idem na virkanje, ne mogu da docekam ali zato svaki dan uzivam u sutkanju, lupanju, guranju mog malog bebca, bas je nestasan beba

Jecaneco, priblizilo se! Jeeeeee!!! igracice

Ljubim vas sve trudnice u vase tibice! Very Happy
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 17/8/2011, 22:16

Trudnice pozdrav ff

Danas sam bila kod Bubili i situacija nije bila bas sjajna, jako je bila uplasena, noga joj je poplavela, i sama sam se bila jako uzrujala gledajuci nju takvu, napokon su pozvali vaskularnog da pogleda nogu, bila je na dopleru i hvala Bogu sve je u redu, vena je upaljena jer je bata pritiska, dobila je neku mast da maze, stavlja obloge i antibiotike. Ona je u sustini dobro, bebe su dobro, jedino eto ta noga, ali i to ce da prodje. Sve vas puno pozdravlja i pita za vas, samo sto ja ne mogu sve da popamtim pa kako se setim prenesem joj.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 17/8/2011, 22:28

pozdrav za sve zenice!
nije me bilo neko vrijeme ,malo smo bili na moru i tako uzivali....
evo ja sam u 29 nedjelji i polako guram ,pripremam stvari za bebu ...
vidim da ima svasta novo i ne stignem sve ni procitati ...
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 17/8/2011, 22:33

heart duso sta ima kod tebe novo?
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 17/8/2011, 22:39

Ko se to nama javio,draga vidim da je sve uredu i to mi je najvaznije Very Happy



Na kontracepciji sam, posle 26 septembra se ocekuje aspiracija.



Izvinjavam se trudnicama, ali necu vise ovde zatrpavati temu



Seko Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 543728
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 17/8/2011, 22:47

sad ce da uspije i nemoj da se brines .
ja cu sad malo aktivnija da budem na forumu .
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 18/8/2011, 00:42

Maakki pozdravi Bubili, mislimo na nju i da sto pre noga bude bolje.
Seko, drago mi je da si dobro i da ste malo odmarali!
Pozdrav trudnicice!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/8/2011, 12:15

trudnice sunny

makki pozdravi punoooo bubili i nek se nebrine tu su dr a i uskoro ce biti sa svojim bebanimaaa Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 75087 sunny

gagx samo ti zapisuj, koliko znam bitno je nauciti pravilno disati i skrivati se od dripa, to meni kaze moja draga drugarica koja se sveze porodilla Very Happy

seko kako billo na moretu jel si se kupala gde ste bili dalje ili blize, i ja bi se malo smocila Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 490909

cicio srce bixi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 951205
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 19/8/2011, 08:17

noja, bili smo na makarskoj rivijeri - Brela i bilo nam super!

sve je super ,jedino sto sam dobila neke bubuljice po stomaku i nikako da produ..
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 19/8/2011, 15:30

Narode već dva dana me užasno boli glava, merila sam pritisak on je ok...ali prokletnica bili ne prestaje....Ne znam da li je to normalno u ovom periodu, ja sam baš mislila proćiće me sad te muke...al eto...
UH čitam za to more kako bi volela da se malo bućnem...mi Bože zdravlja planiramo posle 07.09 malo da skoknemo do primorja...prvo idem u Gak pa kad se vretimo pravac na kupanjac...ljubim vas sve... ljubav
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 19/8/2011, 20:23

za sve trudnice d
Zna li neko šta se dešava sa Bokicom?
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/8/2011, 21:30

Pa i ja sam se pitala gde li je, da se nije možda porodila?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 20/8/2011, 04:21

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 29gfpxj
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 20/8/2011, 09:17

seko kako lepa soba sto si poranila?
dobro jutro cure samo da vas ljubnem..borim se sa pisanjem imam novi tel. i ne snalazim se bas pa izvinite na greskicama...
Danas sam Bogu hvala bolje od glavobolje..
Lubimo VAS...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 20/8/2011, 10:43

asida ,seka mi sad tu ,pa je htjela da sve uredimo posto zivi daleko ,a sad je na godisnjem i hoce da mi ostavi sve spremljno.
nezna da li si citala ,ali su mi napravili serklaz iz razloga sto mi je grlic skracen ,pa dr, kaze da se moze desiti da dode do prijevremenog poroda ,ali i da ne mora ,pa sam iz tog trazloga sve pripremila ...
aida,sto se tice glavobolje ,ja sam je imala u prva cetiri mjeseca ,ne cesto ali kad me zaboli ,bolila me po dva dana .
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 20/8/2011, 11:55

Seko bre, pa dje si ti?????? Kako ste?
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 20/8/2011, 14:02

Seko da secam se citala sam za tvoj serlaz ali se nadam da ce beba pstati kod svoje mamiice a prelepa sobica nek malo daceka svog vlasnika. Lubim vas...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 20/8/2011, 17:03

daca , zu sam samo sam cijelo vrijeme imala radove na kuci,poslije smo bili na moru ,posjeta seke iz njemacke itd. nisam stizala da se javim ,ali sam redovno virkala na forum
kako si mi ti ? ja i ti smo cini mi se u istoj nedjelji ?
jaq sam sad u 29 +4 i sve cesce osjetim svog malog bracu kako lupka ,a li mogu ti reci da jedva cekam d adode na svijet!
ja sam jos uvijek kao u snu i jos ne vjerujem daa mi se sve desava...
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/8/2011, 21:38

Ljubim sve trudnice!

Seko, prelep kutak za bebca ste spremili!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 21/8/2011, 11:29

Ja sam evo danas došla do kompa, pa da vam se odmah javim!!
Kak ste cure? Kako su bebironi? Da čujem novosti? Dve nedelje nisam bila tu.
Ja sam ok, ali i dalje imam muku i povraćanje, ležim 95% sa nadom da će baš sutra prestati.
Imam novi problem i malo sam uplašena. Pojavilo mi se dosta dlaka po licu i vratu. Baš dosta. Da odem kod nekog dermatologa ili šta? Lice mi izgleda užasno kao da sam ostarila 10 godina Crying or Very sad
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 21/8/2011, 20:54

Dobro vece trudnice!!! Kako izdrzavate vrucine?!
Seko divam kutak za bebca. I ja sam pocela polako da perem, peglam, kupujem ali se ne usudjujem bas sve tako da spremim! I ovako me kritikuju da je rano a ja ne mogu da docekam Very Happy
Nolinice, stvarno ne znam sta da ti kazem za tvoj problem Rolling Eyes
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu