KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/8/2011, 18:07

E sad jedno pitanje rekao dr da ponovim patoloske bakterije, a ja ne znam sta sve ulazi u te bakterije ako neko zna neka mi pojasni jesu li to brisevi? Rolling Eyes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 5/8/2011, 18:27

Makki, to su brisevi, moras ih uraditi sve redom kao i prosli put.

sretan početak
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 18:55

Ja bila kod mog dr-a!!! Bruka i nesreća, ćas sam plakala zbog znate čega, čas se smejala kad se setim ljubavnog tepiha i kondoma...još kad sam legla za UZ i on krenu da navlači jedan na onu sondu, qq crkla sam! Posle ove posete čo'ek verovatno misli da imam šizofreniju ili maničnu depresiju-osciliram, hahaha!
Izveštaj, s leve strane ništa, sa desne folikul od 9 mm. Zato sam pitala za histerosonografiju. Ja sam je radila i po tome mi je prohodan desni jajovod, ali mi u Betaniji nisu priznali. Kažu da to nije zvanično priznat metod!
Znači, krećem sa radovima sex , tj. nastavljam!
Inače, moj dr mi se izvinjava što mi je predložio Jevremovu, kaže da je imao najbolju nameru, da su oni imali odlične rezultate zbog VV-a, Ljubića i Boruta, i da ne može da veruje da ja Ljubića nisam ni videla.
Onda mi je pola sata objašnjavao da je moja stimulacija vrlo nelogična i čudna, kao da je sprovodio neko ko nema pojma šta radi. I onda mi je dugo objašnjavao razliku između agonista i antagonista, i da je meni trebalo dati ovaj drugi i to tek kada mi jc dostignu 14mm, itd., itd.
Dogovorili smo se da kada dobijem uradim par hormona, da vidimo da li se sve vratilo u normalu, pa ako jeste krećemo sa kontracepcijom i kasnije stimulacijom-hoću reći PRIDRUŽUJEM SE MAKKI-I JA ULAZIM U DRUGI KRUG za nekih mesec, dva! Ovaj put kod mog dr-a u Pešti!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 5/8/2011, 19:01

PRIDRUŽUJEM SE MAKKI-I JA ULAZIM U DRUGI KRUG za nekih mesec, dva! Ovaj put kod mog dr-a u Pešti!
Korak po korak na putu do bete + - Page 26 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 26 612963
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/8/2011, 19:02

Maaki, sretan početak Valjda su te patoloske bakterije mikoplazma, ureoplazma i hlamidija?
Mirce, a ko je taj tvoj dr u Pesti? Da nije Kovac na Kaaliju? Jesi li kod njega sad bila na UZ ili kod nekog drugog u Subotici?
Drago mi je da jos ima dobrih lekara kao sto je ovaj kod kog si bila i koji je strpljiv, pozrtvovan, pazljiv i sve ti objasni. A to sto ima tepih cemo mu oprostiti lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/8/2011, 19:04

Buby, bila si brza, pa kad postovah i videh ovo za Pestu, pomislih da i ti ides tamo u drugi krug lol!  b
Miro, zaboravih da ti kazem da mislim da ti Pesta nece ni trebati, ali kako sam ja sve bliza odluci da idemo tamo za sledecu VTO, mozda se i druzimo, mada ces ti tad vec biti trudnica iz sex
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 19:15

Metaurina ::Buby, bila si brza, pa kad postovah i videh ovo za Pestu, pomislih da i ti ides tamo u drugi krug lol!  b
Miro, zaboravih da ti kazem da mislim da ti Pesta nece ni trebati, ali kako sam ja sve bliza odluci da idemo tamo za sledecu VTO, mozda se i druzimo, mada ces ti tad vec biti trudnica iz sex
E to bi bila naaaaajbolja opcija!
Pitala si me za dr-a. Moj dr je iz Subotice. Obrazovao se u Nemačkoj. Profesor je. Subspecijalista za sterilitet i ferilitet, a pre svega jedno divno biće!!! Kad uđem kod njega kao da sam došla kod rođaka, jer on zna svoje pacijente iako nas je bezbroj. Zna sve moje dijagnoze, strahove, potrebu da mi se sve objasni i on to jako dobro radi..tako lepo objasni, da bi i moja pokojna baba sa sela razumela sve.
On radi kod nas u bolnici, ali i na nekoj klinici u Pešti. Nikada ga nisam pitala da li je to Kaali ili neka druga, jer je nebitno. Prošlog meseca sam u čekaonici upoznala ženu koja ima 44 i iz 1. puta joj je uspela VTO, radio joj je on. Njen FSH je preko 20.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 5/8/2011, 19:22

Mirjana, drago mi je za plan.

A ja nemam lepe vesti od naše Anne Crying or Very sad
Teško mi je da vam prenosim, pa ću prekucati njen SMS

Ništa od moje bebe...Stala sa razvojem još prošle nedelje. Danas sam saznala i sve se brzo odigralo. Evo me probudila sam se iz anestezije, idemo dalje. .... a ti možeš da obavestiš Kutak jer ja ne znam kad ću moći

Mad Crying or Very sad No
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 19:23

orline ::

A ja nemam lepe vesti od naše Anne Crying or Very sad
Teško mi je da vam prenosim, pa ću prekucati njen SMS

Ništa od moje bebe...Stala sa razvojem još prošle nedelje. Danas sam saznala i sve se brzo odigralo. Evo me probudila sam se iz anestezije, idemo dalje. .... a ti možeš da obavestiš Kutak jer ja ne znam kad ću moći

Mad Crying or Very sad No
Sad No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 5/8/2011, 19:29

Au, Ori, grozno...No

Pozdravi je mnogo....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/8/2011, 19:32

Hvala cure tako sam i mislila ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/8/2011, 19:34

Pozdrav Ani mnogo mi je zao tuga
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 5/8/2011, 19:49

pihhhhh...ccccc.c..c.c.c.taman jedna lepa vest...i onda BUUUM....uzas....tuga..i sta reci...pozdravi je...mnogo mi je zao Sad
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/8/2011, 20:01

Ma sta je to ovih dana No
Joj, kako mi je zao...
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 20:10

Uh kakav uzdah se ispusti iz grudi za Annu... Ori, pozdravi je puno, puno, puno. Zanemeh. No Opsovaću naglas, bem mu život, nepravda, nepravda, nepravda, na svakom ćošku nepravda, razara, cepa, dokleeeeeee?! No

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 20:15

Maakki, navijam za novi pokušaj!

Miro, je li ti ovi iz fonda računaju da si odradila postupak iako nije bilo embriotransfera, čuj, te pare se onda ne prebacuju klinici, možda možeš fondu da napišeš neko pismo, možda da tražiš da u sledećem pokušaju ti platiš hormonsku terapiju, a fond ET?

Meta, videh hormone, tsh ekstra, i mislim da hoće inverzija od glukofaža, a možda ovaj mesec malo cistice proradile.

Bak, htela sam još jutros da te zagrlim, al evo sad ću, videla sam da si juče bila onako škljlkjljljj.

Koračaljke, nadam se da će ova, posve bezvezna nedelja što pre da prodje, baš je grozna.



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 20:26

Nemam pojma, bas i mene zanima. Ici cu da vidim mogu li naplatiti putne troskove bey autobuskih karata, pa cu ih pitati.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 20:34

Putne troškove bez autobuskih možeš da naplatiš, meni su računali cenu povratne karte za drugi razred voza, a išla sam autom, samo je bitno da imaš overen putni nalog pečatom iz klinike.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 20:39

Biksi :) ::Putne troškove bez autobuskih možeš da naplatiš, meni su računali cenu povratne karte za drugi razred voza, a išla sam autom, samo je bitno da imaš overen putni nalog pečatom iz klinike.
Jip jip hurej, eto meni cipela za svadbu!!! igra igra igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 5/8/2011, 20:52

MAAKKIIIII napred scuro
Miro likeit !
Drage devojke d !

ps ni ja nisam raspoznavala simptome ovulacije, sve dok prethodni dr nije insistirao na ciljanim odnosima, pa sam kao mali majmun svaki mesec isla 8, 10 i po potrebi 11-12 dan na uz... i tako 3 godine, mesec za mesecom, sa izuzetkom2.3 puta... sad kad pogledam u nazad kazem sebi - draga, stvarno si retard... jedva cekam da zaboravim...tj. nadam se da cu uspeti da zaboravim...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 5/8/2011, 20:57

Uhhhhhhhh Crying or Very sad tek sad videh za Annu... bas da covek bez reci ostane...
groznog li meseca... toliko ruznih desavanja No
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/8/2011, 21:02

Biksi Korak po korak na putu do bete + - Page 26 191975 prosao je, stoze mi i mm uskoro, za vikend samo uzivancija Korak po korak na putu do bete + - Page 26 98473

A to da se deo troskova prizna za sledeci put, ne moze, potpisujes izjavu na pocetku da se sam pocetak stimulacije racuna kao da je ispucan pokusaj i ako ne dodje do aspiracije, transfera...
Nepravda, ali tako je to kod nas

Mirjana, samo napred, bacite se vi na kucnu radinost, od viska glava ne boli lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 21:09

bak ::Biksi Korak po korak na putu do bete + - Page 26 191975 prosao je, stoze mi i mm uskoro, za vikend samo uzivancija Korak po korak na putu do bete + - Page 26 98473

Mirjana, samo napred, bacite se vi na kucnu radinost, od viska glava ne boli lol!

Vidim biće nas više ovog vikenda Laughing treba da se dogovorimo oko termina sex da ne izazovemo potrese na drugoj strani zemljine kugle sreca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 21:20

bak ::Biksi Korak po korak na putu do bete + - Page 26 191975 prosao je, stoze mi i mm uskoro, za vikend samo uzivancija Korak po korak na putu do bete + - Page 26 98473
Volim uživanciju! Very Happy

bak ::A to da se deo troskova prizna za sledeci put, ne moze, potpisujes izjavu na pocetku da se sam pocetak stimulacije racuna kao da je ispucan pokusaj i ako ne dodje do aspiracije, transfera...
Nepravda, ali tako je to kod nas
Nanu im naninu! Da prostite na izrazu! c c c A od pre neki dan dozvolili da se o trošku države promeni pol! Ljudi, ok, razumem ja različitost, i mislim da sam jako tolerantna, nije lako tim ljudima, nek menjaju pol, i bolje za njih, ali o trošku države, aloooooooo?! c
Ova država nas sistematski uništava, tj. samu sebe, jer je natalitet katastrofa! Grrrrrrrrrrr

Miro, tebe hormončići još tresu, udri ti svaki drugi dan po tvom mužu, tj. pojedinim njegovim delovima!  b Naravno, nemoj da ga povrediš!  b Ne bih da odgovaram za nanetu štetu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 21:37

Deniću, kako si ti, jesi li malo živnula? Nadam se da je prošao onaj prvi odvratni nalet tuge i plakanja i da si već mnogo bolje! Ljubim te! Mjau. usne

E Meto, nikako da te pitam, a sve nešto hoću, da nisi prestala da pušiš?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu