KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 13:15

Bojana86 ::i ja mislim da mi negde grdno gresimo Very Happy
Pa rekla je meni davno moja Andjela:"Tetka, kad ćeš već jednom i ti da imaš decu?"
Ja kažem:"Ma ne znam koliko će ova zima već da traje, nikako da dođu te rode i zečevi!"
A ona će, lupivši dlanom o čelo:"O Bože, što si ti glupa!!! Pa nisi ti više u zabavištu (ona je tada bila), da ne znaš odakle nastaju deca! MOraš da tražiš teči da ti napravi semenčicu i onda je staviš u stomak i ona tu raste i eto bebe! Jesi li sad' shvatila?"
Ja kao uplašena kažem:"Jao, pa ja to prvi put čujem...kakva sad semenčica, gde se to kupuje, kako se stavlja u stomak, jel se guta ili...", a ona će:"Ej, tetka, ako ti neke stvari nisu jasne, idi kod lekara da ti objasni i ne glupiraj se više!"
I dođosmo mi do lekara!!!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 13:17

Jocy ::Zato mora puno da se vezba, mislim za film, lol! A kad ga budemo savladali.... Practice makes it prefect yes
Gledala sam ja i Dzeki Čena, al mi nešto ne idu borilačke veštine!  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 5/8/2011, 13:21

Ocigledno nisi dovoljno  b
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 13:52

E i ti tetka Miro pojma nemaš! Ajde vrati se u zabavište! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/8/2011, 13:58

i aj sto me je to sinoc bolelo
nego, posto smo na brdovitom delu, kad silazim niz ulicu, znaci ko niz brdo da silazim
osecam tako nesto cudno u stomaku
kao ono kad vam se jako piski pa vam je besika naduta pa osecate neki pritisak i nelagodu
e tako i ja, samo sto mi se ne piski
kao da osecam da me nesto bolucka kad skakucem po ulici

i ceo dan se vatam za sise
nesto su mi punacke, al dobro, 8 dana do mece, valjda vec krecu da bujaju
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 5/8/2011, 14:07

Ananana, Daxi zagrljaj

Vama ostalima se sita nasmejah!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 5/8/2011, 14:09

Cao, devojke.
Da li nekome treba Yasmin imam kutiju iz koje sam popila 8 tableta, ostalo je jos 13.
Ako nekome treba poslacu Post expresom, postarina je oko 150 din.
Pozdrav
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 14:11

kako se ovo briše ako nema krstića?


Poslednji izmenio Mirjana dana 5/8/2011, 14:14, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 14:13

Bojana86 ::i aj sto me je to sinoc bolelo
nego, posto smo na brdovitom delu, kad silazim niz ulicu, znaci ko niz brdo da silazim
osecam tako nesto cudno u stomaku
kao ono kad vam se jako piski pa vam je besika naduta pa osecate neki pritisak i nelagodu
e tako i ja, samo sto mi se ne piski
kao da osecam da me nesto bolucka kad skakucem po ulici

i ceo dan se vatam za sise
nesto su mi punacke, al dobro, 8 dana do mece, valjda vec krecu da bujaju
Uh, uh, uh...može svašta biti!
Puno skakućeš po ulici? Da nije zečititis?
Šalim se mila, nadam se da mi nećeš zameriti...treba mi jako puno smeha ovih dana, da bih prebrodila svoju krizu. Žao mi je i Daxi jako...prosto ne mogu da verujem..
A ti, ili imaš neku cistu ili upalu bešike ili si možda i trudnjača! U svakom slučaju, telo uvek šalje signale..možda da odeš na UZ
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/8/2011, 14:21

Mirjana ::
Bojana86 ::i aj sto me je to sinoc bolelo
nego, posto smo na brdovitom delu, kad silazim niz ulicu, znaci ko niz brdo da silazim
osecam tako nesto cudno u stomaku
kao ono kad vam se jako piski pa vam je besika naduta pa osecate neki pritisak i nelagodu
e tako i ja, samo sto mi se ne piski
kao da osecam da me nesto bolucka kad skakucem po ulici

i ceo dan se vatam za sise
nesto su mi punacke, al dobro, 8 dana do mece, valjda vec krecu da bujaju
Uh, uh, uh...može svašta biti!
Puno skakućeš po ulici? Da nije zečititis?
Šalim se mila, nadam se da mi nećeš zameriti...treba mi jako puno smeha ovih dana, da bih prebrodila svoju krizu. Žao mi je i Daxi jako...prosto ne mogu da verujem..
A ti, ili imaš neku cistu ili upalu bešike ili si možda i trudnjača! U svakom slučaju, telo uvek šalje signale..možda da odeš na UZ

idem sad od nedelje kod doktorice u vrbas
pa cemo sve ispiotati
kazem, ne verijem da je neka upala, bolelo bi me verovatno konstantno i valjda bih imala temperaturu blagu, il neki svrabes il peckanje
sta ja znam
ovo vise eto tako ovih dana pri dubokoj penetraciji osetim i kad hodam
kazem skakucem, jer kad idem nizbrdo, onda valjda zbog gravitacije onako truckam u hodu, pa pod tim truckanjem i osetim tako to, ne boli, nego onako
kao da nesto imam pa to nesto se trucka dok hodam
msm, nadam se da nije cista
imala sam i ciste ranije na jednom jajniku, al sam to izlecila
sad cu videti na pregledu, mozda ih opet imam
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 5/8/2011, 15:00

Devojke, prolupale ste od ovog vremena, nije me bilo 2 sata i sad se skidah od smeha  b  b  b  b f
Bojana, ja imam te simptome dan - dva pre nego sto pukne folikul, ovulaciju odredjujem bez greske...
Toliko osecam da mi nekad i smeta kad vezbamo... sex , bila kod dr, kaze osetljivija zbog ovulacije... inace nikad nista tog tipa... kad su drugi dani... Kao da je neki veliki mehur tu negde, i mrda se... i kad pukne sve prodje
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/8/2011, 15:10

o boze, onda opet da se bacimo u akciju
a taman sam htela da odmaram ovih dana od sexa
msm, danasd ceo dan spremam stan ribam, perem...
treba i rucak, to cu na brzinu kad se on vrati sa posla
dusa mi spava uvece
i inace ja ne volim nesto taj sex par dana pre mece
nesto mi valjda padne libido Very Happy
i onda samo gledam kako da izbegnem ako mogu ;D
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 15:19

Žene da li je neko od vas radio histerosonografiju, a da su mu na komisiji priznali rezultete?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/8/2011, 15:30

Jeste jedna devojka skoro, da me ubijes ne znam koja Embarassed Radila je u Jevremovoj, i temu je otvorila, sad cu probati da nadjem
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 5/8/2011, 15:31

Miro, koliko se secam, radila je Bokicalepotica - mislim da ima na forumu za rzzo, pregledaj malo - kraj maja-juni.
Radila je u Jevremovoj, a na komisiji je bila u Viegradskoj, e sad ako se ne secam dobro, izvinite, ali mislim da je tako bilo...

Bojana, kakav bre odmor, u akciju vođenje ljubavi cvet , a svakako vidi i sa dr... ja sam stalno mislila da je nesto, posebno kad je na desnom...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/8/2011, 15:31

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/8/2011, 15:35

Mali Princ ::Miro, koliko se secam, radila je Bokicalepotica - mislim da ima na forumu za rzzo, pregledaj malo - kraj maja-juni.
Radila je u Jevremovoj, a na komisiji je bila u Viegradskoj, e sad ako se ne secam dobro, izvinite, ali mislim da je tako bilo...

Bojana, kakav bre odmor, u akciju vođenje ljubavi cvet , a svakako vidi i sa dr... ja sam stalno mislila da je nesto, posebno kad je na desnom...
pa samo mi jos fali da su mi ovulacije na 9. - 8. dan od nove menstruacije
to mi je malo nemoguce, zar one nisu uvek 2 nedelje pre sledece mens. ?
hm
pitacu sve doktorku
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 5/8/2011, 15:42

Jesu, ali se nekad ciklus iz raznih razloga pomeri... Prvi deo ciklusa moze i da varira, ali drugi je uglavnom na 14dana
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 5/8/2011, 16:29

 b  b  b bravooo devojke, samo napred, f f
Smeh ce nam bas dobro doci  b

Bojana, moze biti svasta, moze da bude i nista odnosno da si ti bas,bas doboro opterecena pa pocinjes svasta da osecas. Tako sam i ja.
Ali Mali Princ ti je lepo objasnila, hoce u vreme ovulacije da boli, da osecas kao jak pritisak, bol pri penetraciji,...tako je meni u poslednje vreme i pitala sam dr.kaze to je bol zbog folikula,...a to hoce da se produzi i malo posle ovulacije, kada folikuli popucaju,...
A da li si ti radila skoro kolposkopiju??
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/8/2011, 16:45

Mira je danas u elementu! lol! lol! Slusaj draga Andjelu, pa se baci na sadnju, sad folikuli rastu! lol!
Bojana, ja koliko znam, ovulacija (skolski) bi trebala da je od 11-14 dana, ali znam po sebi i nekim prijateljicama, da to nista ne znaci. Meni je ovulacija ranije, 8-9. dan, najcesce. Ja ili ne poznajem svoje telo ili sam caknuta, ali uopste ne osecam taj bol kod pucanja folikula. Doduse, ni simptome PMS-a nisam prepoznavala do pre 2 godine, a onda sam pocela da imam sve simptome trudnoce ko PMS lol! I sad nista vise ne pratim i trudim se da ne razmisljam o tome.
Nego, stigli mi rezultati hormona, idem da pisem tamo Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/8/2011, 17:23

Pozdrav koracaljke sunny

Evo ja lagano krecem da koracam, danas se cula sa dr i najverovatnije krajem avgusta idem na kliniku sa svim rezultatima kako bih dobila semu za septembar i novi pokusaj. likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 5/8/2011, 17:36

Jupiii MAAKKI superiska b
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 5/8/2011, 17:37

Metaurina, i ja sve isto lol! imam sve simptome koji mi trebaju kad kako lol!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 5/8/2011, 17:55

MAAKKI ::Pozdrav koracaljke sunny

Evo ja lagano krecem da koracam, danas se cula sa dr i najverovatnije krajem avgusta idem na kliniku sa svim rezultatima kako bih dobila semu za septembar i novi pokusaj. Korak po korak na putu do bete + - Page 25 612963
Korak po korak na putu do bete + - Page 25 1344096yplyuuxuwe
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 5/8/2011, 18:04

Napred Maaki napred scuro
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu