KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/8/2011, 22:18

Uh, Anna, kako mi je zao! Ne sme covek ni da se raduje kad mu se desi nesto lepo fd Bem mu misa, dokle ove nedelje? c
BIxi, di me nadje? Embarassed Nisam, evo mucim se. Resena da ih se resim, pa sam kupila neke magnete za uvo i kao navodno posle nedelju dana nemas vise zelju. Upravo sam ih skinula, a uvo me razbija. Rolling Eyes Jedno je sigurno, za ovih 4-5 dana koliko ih stavljah, ukus cigareta mi je postao odvratan. Ali..pusim i dalje. Imam i knjigu kako ostaviti pusenje, ali nikako da pocnem da je citam i po treci put, i da dodjem do kraja. Sad ucim nesto drugo, pa "kao" nemam vremena. Razmisljala sam i ja o nasim neuspesima, pa mi pade na pamet da, iako imam puno jc, mozda nisu dobrog kvaliteta zbog pusenja, pa sam resial da ne ulazim u sledeci postupak dok ih se en resim. Eto. Ne znam kud se bas seti sad za njih, sad me sramota Embarassed
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 23:09

Biksi, bravo za tatu lol!
Meta, ja sam posle deset godina, prestala da pusim bez smanjivanja, tableta, zvaka, i sl. Duga je prica, mrzi me da kuckam, ali potpuno nenadano, odjednom - ni jednu vise. Krizirala jesam neko vreme, ali evo 16.maja je bilo 3 godine od kada sam prestala i jako sam ponosna na sebe!!!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 5/8/2011, 23:22

Metaurina ::Korak po korak na putu do bete + - Page 27 510326
Nisam, evo mucim se. Resena da ih se resim, pa sam kupila neke magnete za uvo i kao navodno posle nedelju dana nemas vise zelju. Upravo sam ih skinula, a uvo me razbija. Rolling Eyes Jedno je sigurno, za ovih 4-5 dana koliko ih stavljah, ukus cigareta mi je postao odvratan. Ali..pusim i dalje.i
Rolling Eyes Rolling Eyes :roll:odmah da si bacila te cigarustine...draga...25 maja 2008 sam ih batalila posle 14 godina konstantnog pusenja po skoro 2 paklice..izasla iz gocine ordinacije i fljusss u kantu..i cao..dovidjenja..tri dana sam imala krizu...vise krizu "ruku"...i od tad kod mene nema pusenja..jednostavno me gusi...smrdi..ma fuj...nemas pojma kako se lepse osecam...kad ustanem...udahnem svez vazduh i napunim pluca,ma milina...i dalje pijem kafu..nisam se gram ugojila zbog ostavljanaj istih..nista..a da ne pricam o tome koliko ustedis Korak po korak na putu do bete + - Page 27 561840
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 23:34

Što je ova buby opasna! Razz Razz Razz

Ajde bacaj to Meta! Ja ponekad zapalim u kafani, na nekim žurkama, i kad sam baš pod stresom a nemam lilulu. I kad smo na odmoru, mi zadivanimo! Ali mi isto tako smetaju cigare, naročito ujutru, ili u sobi gde se spava, uopšte u prostoru gde duže boravim.

Ništa, odoh da zapalim jednu! Buhahahahaha Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 6/8/2011, 01:55

Anna nemam reci, ne mogu da verujem dokle vise Sad

heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 6/8/2011, 09:27

Annisa, mnogo mi je zao...mnogo... Sad
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2011, 10:19

Još uvek sam pod utiskom Orinog posta... Sad
Mislim na našu nežnu Anu...i baš mi je krivo što se priroda opet surovo poigrala sa njom. Znam koliko je jaka i da će se ona iz ovoga izvući, planirati postupak ili šta već...ali baš bezveze što mora da bude baš ovoliko teško... Rolling Eyes

Ja sam inače danas jako vredna...ustala sam u 5h Shocked affraid ...prosto sam se probudila, oči kao šolje, nema šanse više da spavam, pa sam onda iskoristila jeftinu struju, stavila veš u mašinu, napravila pitu zeljanicu i još svašta nešto... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 6/8/2011, 10:22

Veruj mi struzzo da i ja još nisam došla sebi. Rolling Eyes

Vredna si, ženo, neverovatno. Ja sva bitna što sam se probudila u 7i15 bez sata, kad ono Shocked PET sati, stvarno si show.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 6/8/2011, 10:30

e cure, da vas pitam, kad otprilike pocnu da vas bole grudi pred mecu?
msm, kolko dana ranije?
i za trudnjace, kad su njih pocele boleti grudi pre ocekivane?
zanima me nesto...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2011, 11:18

Boki, mene počnu da bole 7 dana pre menstruacije, ali ne svaki ciklus, i nekad više nekad manje...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 6/8/2011, 11:21

mene od juce bas bas bole grudi na dodir
i nekako kad ih uhvatim u sake, osetim neku punocu istih, tezinu
znam da treba da se opustim
al jos nisam naucila kako
osecam da sve dok mislim na to, i brinem sta ako sam, necu ostati u drugom stanju...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2011, 11:28

A kad treba da dobiješ menstruaciju?
Da, poželjna je ta "punoća" grudi...sad bi se garant Mira zezala... Razz Hoću da kažem da takve grudi umeju biti jedan od znakova trudnoće...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 6/8/2011, 11:31

13. avgusta je ocekujem... msm, ako racunam ciklus od 30 dana, jer sam dobila na 30. dan prosli mesec... mozda dodje i ranije dan ili dva...
hehe, evo sad ih uzeh u sake i kad ih prodrmam, boleeee
msm, inace volim kad mi grudi narastu pred menzis
al naravno, poslednjih par meseci svi simptomi pms-a su mi znaci trudnoce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2011, 11:37

Na nesreću nestrpljivih čekalica, svi simptomi pms-a jesu i znaci trudnoće...isti su...kad stigneš do pravih simptoma trudnoće: dobrani izostanak menzisa, mučnine, vrtoglavice i ostalo, ti si već ohahaj trudna... Very Happy
Ajd, čekamo 13.8. beta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 6/8/2011, 12:59

Drage moje ... evo mene ... juce sam ceo dan prespavala a i juce nisam imala internet ...

Prekid sam juce radila u Frontu ... malo sam lose mislim prvo psihicki pa onda malo i fizicki sve to podnela ... kad sam usla u deo gde se rade te ginekoloske intervencije u dnevnoj bolnici kad se nisam srucila ...dr je bio bas pazljiv i pun razumevanja ... anesteziolog mi se nije dopalo kako radi jer je to kako je radio za mene bilo grubo ... malo je bolelo postavljanje braunile koju je postavio na saku odozgo ... ubrizgavanje anestezije je bilo bolno tako da mi je cela ruka utrnula ... odmah sam zaspala i probudila se sat ipo posle intervencije ... nisam mogla da ustanem bilo mi je lose pa su mi dali infuziju ... danas stomak malo boli ... grozno iskustvo ... ali sta da se radi ...

sad cekam da prodje 2 ciklus i ponovo u akciju ... napunila sam 40. gdina u maju i moram jos da proverim da li imamo pravo na 2. pokusaj preko fonda ili moramo sami da platimo ... 1. vto su nam odobrili 31.03. a rok za realizaciju je 6 meseci ... tako da je eventualno septembar krajnji rok ako nam dozvole 2. pokusaj a to je suvise rano jer posle svega treba da se oporavim i dr u jevremovoj je rekla da mozemo ponovo da pokusamo najranije u decembru ...

sad se ponovo vracam na korake ... nema odustajanja dokle god ima iole sanse da mozemo da ostvarimo nas san

roda
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/8/2011, 13:08

Bravo Daxi hrabra ženice! Uspećemo mi, videćeš!
Što se tiče toga kako se osećaš...šta da ti kažem, strašno je i bolno je i na trenutak te prepadne...ali vidi gde se nalazimo! Okružene smo i čavrljamo sa ovim divnim ženama koje prolaze isto što i mi! Neka je patila manje, neka više, neka nadrljala manje, neka više..ali svaka ima istu želju, emociju, cilj i sve se razumemo!
Moja najbolja drugarica je izgubila bebu u 8-om mesecu, njena rođena sestra takođe u 8-om, i to mesec dana posle sestre. Te hrabre žene nisu odustale, već danas imaju Milicu od 5 godinica, i Teu od 3!
Dakle, idemo dalje! ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2011, 13:10

daxi011 ::
sad se ponovo vracam na korake ... nema odustajanja dokle god ima iole sanse da mozemo da ostvarimo nas san [/b][/i][/color]
roda

Upravo tako...nema odustajanja... yes
Drži se, draga...Sad slušaj lepu muziku, pogledaj neki lep film, pročitaj dobru knjigu, druži se sa dragim i pozitivnim ljudima....diši duboko i gledaj ovo divno nebo iznad nas...toliko toga još lepog treba da doživimo...sve će biti, svega ćemo imati, pre ili kasnije...
zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 6/8/2011, 13:31

Daxi hrabrice poljubac samo cu da te
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 6/8/2011, 13:38

Drage hrabre Zenice, zao mi je sto se posle samo pet dana koliko nisam bila tu, desilo toliko gadnih stvari. Dokazale ste vec da mozete i imate snage za dalje i zelim vam da tako i ostane. Grlim vas i ljubim!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 6/8/2011, 13:38

Drage hrabre Zenice, zao mi je sto se posle samo pet dana koliko nisam bila tu, desilo toliko gadnih stvari. Dokazale ste vec da mozete i imate snage za dalje i zelim vam da tako i ostane. Grlim vas i ljubim!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 6/8/2011, 14:14

jaoj kad vidim tvoj avatar cicsa80 setim se svoje slike...pa je samo za tebe i kazim...uzivaj...ljubim te
Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Dsc04441s
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 6/8/2011, 14:52

Eeeeeeeeeeee, Bubysa kako mi ulepsa dan! osmeh srce Docekala si me sa tvojim najlepsim avatarom srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/8/2011, 17:37

A oka;i'u ti i ja jednu svoju...samo mi treba nekih stotinak godina da je nadjem!!! Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/8/2011, 17:47

Daxi divim ti se na hrabrosti, i samo napred. Ovde ces uvek da imas podrsku. zagrljaj
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/8/2011, 23:42

Samo da vas stisnem sve! I naravno da nema odustajanja, koliko god bilo teško! Koračajmo napred! Negde se već krije naše sunce i čeka da nas ogreje! sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu