KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/4/2011, 19:51

Ma ne samo to, nego ćeš imati i mučnine, promene raspoloženja, i sve, sve....Uh, jedva čekam da nam to pišeš ovo leto. Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 17/4/2011, 20:05

Maci meni je ovo 3 kutija, pojma nemam sto do 8.4 racunala sa pada mi tacno cela kutija da popijem. Ma oni sve steluju cikluse kako im odgovara, samo da nama uspe izdrzacemo mi...bicemo mi Boze zdravlja trudnjace :))
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 17/4/2011, 20:40

Lilly13 bas mi je zao sto nemas nijedan folikul i ja se plasim da se i meni sad u utorak se isto tako nesto desi.Pa ti propadne ceo mesec.Bas mi je zao. Crying or Very sad I naravno neka ti muz uradi briseve ili sta vec, zato sto ce se pojaviti ili u brisu ili u spermi ona ipak prolazi kroz uretralni kanal pa pokupi,pa sta je tvom muzu lakse neka uradi.A terapija je ista gde god se nadje.Aida drago mi je zbog stitne ako dr kaze da je uredu to je to i ja sam imala na uz neke stvarcice i rekli su mi to je normalno svi posle 16 godine imaju ... to nesto .I zato bez brige.Ali smanji masno No sestro slatka mada znam ja sam sad na dexasonu i treba da smanjim slatko,a ono ko za inat samo mi se to jede i veruj mi jedva izdrzavam.Onda pojedem puno voca ikazem e pa sad moze i malo nesto slatko. likeit Aida i maki SRECAN POCETAK!!! igra radost sretan početak
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/4/2011, 20:41

Aida,molim te reci mi,pogledaj u svojim papirima,koliki ti je bio FSH poslednji put kad si radila.I Lh.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 18/4/2011, 08:38

Ha, ha, ha, Maki79, nasmeja me, ali, neces verovati da sam i ja uradila isto! U februaru jos.Nikad, ali bas nikad, nisam uplatila tako rano letovanje, ne znam sta me bilo spopalo,mm nikako ne moze tako rano da planira termin, ali ja insistirala, kao luda. Dobro, mi smo uplatili sredinu avgusta, jer sam kao ja racunala da cu do tada sve znati, pa ako uspe, bas me briga, poklonicu bilo kome, a ako ne, bar da malo zaboravim sve. Ali, i ja se sad pitam, da li ce mi se sad sve ispretumbati, da li ce mi se pomeriti datumi, pa cu morati da menjam i sl. MM opet kaze, da neces sad i zbog toga da brines Very Happy Ja stvarno kao da nisam normalna, stalno zbog neceg brinem, pa se ovog puta nisam raspravljala, jer je u pravu. A rado cu pokloniti letovanje, ako uspe, zaista!
Mali Pariz, nisam jos proucila temu, ali planiram Wink
Lilly, bar iskoristi ovu pauzu da zalecis lepo te bakterije. Lekovi i brusnica, za koju kazu da je odlicna za to! A posle ipak trazi jedan kratak vestak, ali da ti isprate tvoje datume, da se ne razvlacis previse.
Nesto i ja sad razmisljam, valjda su mi sve bakterije ok, imala sam velikih problema sa kandidom, posle one bolesti i popijenih antibiotika. Mucila sam se 2-3 meseca, sada ne osecam nista posebno, valjda je sve ok.
Za sve ostale devojke veliki ljubac osmeh srce srcasti poljupci
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 18/4/2011, 10:43

Jutro drage moje,

konacno lepo vreme, za vikend sam bila u nekoj guzvi pa nisam stigla da vam se javim, vidim za sad sve ide kako treba, koliko ce samo trudnica biti. igracice igracice igracice Ja sam opet ispala neozbiljna nisam ni danas otisla da izvadim krv. Kasnije cu otici bar briseve da dam.
Maki srecno draga b b
Deni koliko je proslo vremena od prve komisije do druge da te pozovu, druzicemo se znaci u septembru igracice igracice igracice
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2011, 11:12

cure samo da Vas sunny usne
mi smo za weekend bili na weekendaji prskali i krečili voćkicce,
da baš će biti punoooo trudnica
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2011, 11:14

ostalim curama koje se tek spremaju u borbu da im bude što lakša i da se samo završi bebićetno beba beba igracice igracice roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 18/4/2011, 12:25

Pari nisam blizu dokumenata, prvom prilikom što budem mogla videću i javljam...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 18/4/2011, 16:39

Malina za fet se embrioni vraćaju zavisno kog dana su zamrzavani, pa ako su 3. dana zamrznuti onda se vraćaju 3. dana od tvoje ovulacije.
ff

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 18/4/2011, 18:08

Samo da se javim da sam ipak otisla da izvadim krvnu sliku, stigli rezultati sve je ok, dala briseve bice gotovi za 2 dana,inace pocela su krsta da me bole kao pred menstr. a treba da dobijem tek pocetkom maja, sta mi se desava nemam pojma, nisam jos dala urin da proverim to cu sutra.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 18/4/2011, 18:39

Dan koraci, kako ste mi?
Koračate lijepim koracima, tako i treba samo nastavite.

Hearth kad si davala briseve, jesi li se mogla ogrebati za UZ, mada i ja mislim da je to tebi bila ovulacija.

Ljubac za sve koračaljke
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 18/4/2011, 18:45

Loli radila sam UZ pre par dana, tacnije u utorak i sve je bilo uredu Milica Ilic me je detaljno pregledala i to vece me je probudio onaj uzasan bol, ujutru me bolelo kao da imam najguru upalu misica i par dana nista, sad opet neki tupi bolovi u predelu jajnika i krsta ko da cu svaki cas dobiti i glava me uzasno boli, poludecu vise fd fd fd
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 18/4/2011, 18:49

Znam za to kad si taj dan bila, mislila sam danas da vide ima li folikulića, da potvrde ovulaciju na koju tipujem, ali nazovi ti njih za svaki slučaj, nije na odmet da te pregledaju
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 18/4/2011, 19:30

Koracaljke vidim ja da vi marsirate i ako tako i treba likeit

Maki i Aida srecan vam pocetak iskreno se nadam na necete ici na letovanje jer cete biti nase trudnica trudnica
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 18/4/2011, 19:50

Ciklama, hvala, bas to me zanimalo osmeh srce
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 18/4/2011, 19:58

Bogami Heart ti ćeš nas izgleda iznenaditi i to lepo..... Laughing
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 18/4/2011, 20:32

*AIDA* ::Bogami Heart ti ćeš nas izgleda iznenaditi i to lepo..... Laughing
Baš bi bilo lepoda nas iznenadi
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 18/4/2011, 21:03

Sneza ::
*AIDA* ::Bogami Heart ti ćeš nas izgleda iznenaditi i to lepo..... Laughing
Baš bi bilo lepoda nas iznenadi
likeit likeit likeit likeit likeit I JA BIH VOLELA
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 19/4/2011, 09:37

Jutro drage koracaljke! Evo ja malo uhvatila slobodnog vremena (a da ne spavam Very Happy ) pa samo da vam se javim i da pozelim srecu svima sta god radile!
P.S. I ja sam htela na more ali ove godine nema mora ni za mene a ni za vas! Rode dolaze, cekajte ih roda roda roda
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 19/4/2011, 11:05

gagax gde si ti curo kako tvoja trba jel raste... trudnica navijacica
Ja sinoć počela sa drugom kutijom microginona, jutros spakovala sve rezultate briseva i spermokulture u koverče i pravac Jevremova by dr.Milica Ilić...
UH-a bliži se počelo je.....još malčice...
Ajde buđenje koračaljke ajte brzo kod Ski ladyu u dnevnik došla cura sa aspiracije ostala žurka u labu daj mo joj podršku...
Sve vas BUDIM Wink i puno ljubim srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci poljubci
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 19/4/2011, 12:48

E da Pari evo vrednosti hormončića-
Estradiol 17.5
FSH 4.6
LH 6.3
PROGESTERON 0.6
TESTESTERON 0.2
KORTIZOL 415
RAĐENO U 04.11.2010
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/4/2011, 14:46

Aida,nisi ref.vrednosti postavila,ali mi je u principu jasno,i vidna inverzija...je l ti imaš PCOS?
Trebalo je insulin da radiš zajedno sa glukozom baš zbog inverzije Lh i FSH...pitaj dr u jevremovoj,možda ti i bez nalaza uključe malo metformina...a možda i ne treba-glasno razmišljam Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 19/4/2011, 15:24

Hvala Pari puno...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 19/4/2011, 17:05

Bockalice, vrednice i sve ostale drage devojke veli kiss za vas cveće
navijam iz sveg srca za dobre rezultate navijači2 navijači2 navijači2
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu