KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 12/4/2011, 20:05

Deni hvala ti... možeš li mi samo objasniti na koju vrstu toksičnosti se to odnosi, ne znam baš puno o tome..
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 12/4/2011, 20:14

Moja pretpostavka je da moze da utice na jetru.
Ukucaj visoko gvozdje i malo prosvrljaj po netu.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 12/4/2011, 20:19

Hartić, lepotice, vidim i sigurna sam da što god ti žešće napadaš i planiraš, Bog ti se samo nasmeje i kaže..............................ma, ne JA planiram da ćeš ti biti trudna i pre septembra. Prirodno likeit
Sledi jedno lepo, vruće leto................... Wink osmeh srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 12/4/2011, 20:36

Pozdrav svima.Mene je danas zvala dr Milica Ilic i posto mi je danas prvi dc dala mi je da pijem dexason da malo smirim imunitet posto su mi pozitivna antitela.To pijem 8 dana pa kod nje na folikulometriju da vidi da li ce biti folikula,pa ako bude ici cu na inseminaciju.Nadam se da cu dobro podneti taj dexason posto sam cula da hoce zeludac da boli.Inace pijem od 0.5 mg pola tbl x1 dnevno.Mislila sam da ce mi dati i neke hormone za stimulaciju ali ce verovatno raditi iz prirodnog ciklusa!? Sta mislite o tome? Aida veliki pozdrav za tebe primila sam pp.Hvala ti!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 12/4/2011, 20:37

Aida, bolje ti poseti lekara bices mirnija a i znaces o cemu je rec
Slazem se Anak sa tobom, iznenadice nas Heart i ranije Korak po korak na putu do bete + - Page 7 561840
Loli...srecno sutra
Zenskice, pijem neke lekice za probavu ˝ten herbs˝ ko ima problem sa zatvorom samo neka proba, na biljnoj bazi su....odlicne
sve vas pozdravljam
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 12/4/2011, 20:38

Aida poseti lekara obavezno.Meni mikrog. nije odgovarao kad sam pre pila.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malenaa 12/4/2011, 20:43

dragana76ns ::
Zenskice, pijem neke lekice za probavu ˝ten herbs˝ ko ima problem sa zatvorom samo neka proba, na biljnoj bazi su....odlicne
sve vas pozdravljam

Draga ja sam ih pre pila ali Ten herbs sadrzi senu tako da oni koji su u postupku,ceknju illi trudni ne bi smeli da ih piju ,a druge drugarice slobodno mogu ,,,, ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 12/4/2011, 20:45

sta sve ne sme u trudnoci....auuu, al' vrlo rado cu podneti tu zrtvu Laughing
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 12/4/2011, 21:28

mali pariz ::Gde je Gaga,sveža trudnica?
Zašto ona ne otvara trudnički??

Neko je pitao za mene?! Very Happy
Evo me Pari, mrdam! Radim a mrzi me, uzasno mi se spava, ulenjila sam se totalno a imala sam i problema sa zatvorom pa sam htela da vristim 3 dana. A kao sto su devojke spomenule, trudnice svasta nesto ne smeju da piju! Dao mi doktor neki sirup ali mi bas nije pomogao sve dok nisam ubacila mekinje svako jutro za dorucak+jedem samo integralni hleb+puno povrca+sve corbasto+sirup! Uf, bas je bilo zeznuto!
A sto se dnevnika tice, ne znam sta da kazem. I otvara mi se i ne otvara mi se. Verovatno sam suvise lenja! Eto! Ja sam danas usla u 11 nedelju a krajem Aprila idemo na ekspertski UZ pa cekam to da vidim, pa mozda i otvorim dnevnik! Ne mogu da docekam UZ!

Bockalice drage, svim srcem navijam za vas!
Nadam se da ce ostalim devojkama rezutati biti Ok i da ce uskoro u akciju!
Sve vas pratim redovno ali ne pisem, ne ljutite se! Evo da vas malo zaprasim
vv vv vv
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/4/2011, 10:12

Bila sam juče na UZ, slično stanje kao i 10. dana, a juče je bio 14. dc. Endo tanjušan samo 6mm, na levom nekoliko folikula, no nijedan vodeći, desni i dalje policističan. Obrnula mi monitor da vidim, mada taj uz mi nikad bogzna nije bio jasan Embarassed , te ne znam kako izgledaju policistični, videla sam na slici ovde na forumu, no ovo moje ne izgleda baš tako konkretno. A i dr reče da ne može da mi da dijagnozu bez drugih odradjenih stvari, hormona. Ogtt sa insulinemijama mi nije mogla dati, kaže ne zna da li rade kod nas u bolnici, ili možda na Čigoti. Smorila sam se juče mnogo, odmah da vam kažem. ALi baš, kao što odavno nisam. Em sam bila na nekoj sahrani, pa me groblje uvek rastrza, pa mi posle groblja se srce nenormalno uzlupalo, verovatno me štitna drndala, a i promena vremena, em ova dr na uz sa tim policističnim jajnikom, jedino što sam posle išla kod brata i snajke i izljubila i izgnjavila njegove klince samo tako. Ko lutkice su, i ovo najmladje od 5,5 meseci samo bi se mazilo i gnjavilo! Uopšte se ne buni, a kako je samo morogam i gnjavim! Eto, oni mi malo digoše raspoloženje. Al mi čuka ceo dan nije baš radila kako treba.

Malina
, neki dan otkucah veličački post, i zakova mi net, i on se naravski izbrisao.
Ono što sam svakako htela da ti kažem, jeste, da nailaze periodi tuge, sete, umora, prezasićenosti, nemanja snage (kao što je trenutno kod mene), ali onda sve to prodje i borba se nastavi. Ja sam sigurna da tvoj dragi i ti imate mnogo lepih zajedničkih trenutaka, i da se uvek toga setiš i vratiš sve ono kroz šta ste prošli i koliki ste put prevalili, i da će ti već biti lakše. Inače, meni nije poznato da se neki muškarac bori za vto, već je sve na ženama, sve konce vuku, i kupujemo im lekove i primamo boce, i pijemo vitamine, i drndaju nas hormoni, i normalno je što smo nervozni i ruknemo na njih, ili oni na nas! A da ih je većina introvertna, to stoji. Ja sam mm 2 godine nagovarala samo da pristane da ode kod lekara. Kolko sam samo tu živaca izgubila, a onda se trgao i skontao, pa sam pisao dr Stojkoviću. Sve u svemu, ako ne možete da rešite problem sami, obratite se psihologu, čisto da vam pokaže načine kako da kanališete negativno raspoloženje, ili pričajte što češće i što više, jer razgovor mnoge stvari rešava. Ali polako, lagano, bez tenzije, objasni mu šta ti smeta, šta te boli, šta bi volela da je drugačije, vrlo često oni loše skontaju naše postupke. Što bi moj blesavi muž rekao je li ti to trik pitanje (a ja ga pitam nešto sasvim normalno!). Grlim te draga, proćiće nas te bzvz faze! Proleće je, sve se probudilo, pa i naši ludi hormoni!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 13/4/2011, 10:35

anak ::Hartić, lepotice, vidim i sigurna sam da što god ti žešće napadaš i planiraš, Bog ti se samo nasmeje i kaže..............................ma, ne JA planiram da ćeš ti biti trudna i pre septembra. Prirodno likeit
Sledi jedno lepo, vruće leto................... Wink osmeh srce

Draga upravu si Very Happy imam fore do juna, posto onda pocinjem da pijem kontracepciju, tako da videcemo sta ce biti
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/4/2011, 10:39

cure samo da vas sunny ljubav ljubav
za puno lepih folikula yes
endića yes
visokih beta yes
trudnicama što lakšu trudnoću yes
to Vam želim u ovim probuđenim prolećnim danima srca srca srca
b b b bb bb bb roda roda roda
ja sam zakazala ali tek pri kraju ovog meseca trombof.imam nekoliko ispita u ovom mesecu pa i to završavam,
sad ćemo malo da uživamo u uskršnjim i prvomajskim danima neki lep aranžmančić,
pari, biksi, gaxi, draganče, deni , anak aida, maki i ostalim curama v zagrljaj cvet usne
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/4/2011, 10:41

heaart do juna opušteno roda roda roda
idemo na prirodnjake dok nema postupka likeit
i za vruće predstojeće leto b b b
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 13/4/2011, 10:42

Poz, devojke!
Danas malo sumorno, a mene bas muci zeludac. Znam da mi je to posledica stresa, tj. svadje od pre neki dan, sta cu takva sam, uvek reagujem ili tako ili sa herpesom.
Deni, u pravi si, mi smo 2 razlicita sveta i stvarno cu pokusati da sve to iskuliram i da se ne nerviram, jer to nekako i prodje i izgladi se, a eto, stresna situacija uvek ostavi trag na moj organizam, sto mi sad ne treba.
Biksi, u pravu si potpuno, mora mnogo da se razgovara, jer oni zaista cesto razumeju sve pogresno (bar mm). Znam ja da on mene voli, mnogo toga je i istrpeo i prosao zbog mene, cak je uradio i nesto po cemu ga je dr iz Jevremove upamtila, kad sam imala spontani posle vto (to je bas zadivilo, on je uradio to kao sasvim normalno, a ona mi kaze da retko koji muz to radi) i uvek me pita za njega, kad nije sa mnom.
Mama mi uvek kaze:sta on sve trpi zbog tebe! Drugi bi te prebio ili izbacio! Ne znam, mozda to i jeste tako, mozda sam ja rospija c
Ali, valjda se u nekim stresnim i napetim situacijama sve to zaboravi, pa se kaze svasta, i sto je trebalo i sto nije. Znam i da sam ja pogresila, a nadam se da zna i on. Valjda su nam sa svakim novim putom strahovi sve veci, pa lako dolazi do pucanja. A drma me i pms, pa sam sva...
On je inace, realniji i stabilniji od mene,mada je osetljiv dosta, ja sam dosta u iluzijama, pa me realnost uvek nekako pljusne, valjda mi se ne dopadne, pa nekad koristim zaista odvratne reci kad mu se obracam, a njega to mnogo povredi, pa onda on koristi svoj odbrambeni mehanizam, a onda se ja uvredim, pa mislim sve najgore, pa tako... Sta da kazem, zaista treba imati zivaca za sve ovo kroz sta mi prolazimo.
Ovog puta sam cak i odlucila da cu se ponasati posle transfera, kao da se apsolutno nista nije desilo, sve normalno, kao i svaki dan i necu ni minut da lezim, jer stvarno ne mooogu vise. Pa, sta bude!
Heart, da li si ti sve postupke radila u Jevremovoj?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 13/4/2011, 10:48

Malina sve postupke sam radile u Mariboru

Noja poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/4/2011, 10:52

malina dva tri dana odmora posle transfera i ondak sve u normalu bez dizanja težih stvarčica likeit
a mislim da je to sve ljudskii sve što mi prolazimo kroz ceo postupak i plač i drama i iznenadni smeh,
strah od neuspeha strah od uspeha,
to su ipak hormoni a nas drmaju i bez stimulacije a tek za vreme v
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/4/2011, 11:23

ne znam ima li tema vraćanje FET-a, čisto malo da procunjam na google sam bila ima svega i svačega zbunjen
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 13/4/2011, 11:30

heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/4/2011, 12:11

srce osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 13/4/2011, 12:45

Samo da vas sve ljubnem Korak po korak na putu do bete + - Page 7 543728
Loli jel pocelo ? Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 13/4/2011, 13:06

Deni ::
Bebko , poljubi mi Lolisku kad se budete videle :)
Loli, ti od sutra kreces?

Ej Deni pa gdje si ti djevojko, poželio sam te zagrljaj .
Sa Bebkom sam se čula, već se za subotu dogovaramo, moramo se vidjeti pa makar na 5 minuta.

O da, danas krećem, koliko su me okupirali nekakvim obavezama, od jutros sam mi je vlastito ime dosadilo koliko puta su ga izgovorili (jutros imala i neki glupi seminar) nemogu se ko čovjek ni uzbuđenju prepustiti.

Ej Viktorija sunny , pa gdje si ti. Danas krećem f , rekli su mi da je najbolje da i stimulaciju dajem onda kada dajem i suprefakt, a to je u 18 sati. Kako si mi ti, uživaš li u odmoru?

Djevojke drage hvala vam što mislite na mene, i što ste uz mene, svima jedan veliki d .

Ja ću danas oko 18 krenuti sa stimulacijom, a poslije toga i kako običaji nalažu otvoriti dnevnik. Evo već planiram koje ću vam kolačiće uz kaficu za dobrodošlicu poslužiti.

Ljubac jedan veliiiiki svima
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 13/4/2011, 13:55

Loli srecan ti pocetak i da ovaj bude poslednji napred scuro napred scuro napred scuro
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 13/4/2011, 14:33

Loli srećno sa stimulacijom pa da nam se raskokaš... čekam tvoj dnevnik biću tamo.. sreca
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 13/4/2011, 15:39

Lolipop, doshao je i taj dan! radost Neka ovo bude pochetak sa najljepshim ishodom. srca beba srca
sretan početak
I otvaraj taj dnevnik, zazeljela sam se kolacha! Very Happy
Djevojke cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malenaa 13/4/2011, 16:03

lolipop ::

Ja ću danas oko 18 krenuti sa stimulacijom, a poslije toga i kako običaji nalažu otvoriti dnevnik. Evo već planiram koje ću vam kolačiće uz kaficu za dobrodošlicu poslužiti.

Ljubac jedan veliiiiki svima

napred scuro srcasti poljupci Cekamo dnevnik da navijamo i tamo
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu