KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/4/2011, 16:21

djole39 ::Korak po korak na putu do bete + - Page 10 133
Collections - Blogcollections

Metaurina ::
Vidi Djoleta al kulira uz prvu jutarnju Wink lol!
hahaha...ja je htedoh pitati da li nam je to sveki postavila da nam maše...
Metaurina :: ali sam tek sinoc kod kuce videla da mi je za insulin napisao samo insulin, bez curve! No Rolling Eyes Shocked Ne znam da li ce mi u ponedeljak prihvatiti da rade i analize insulina na svakom vadjenju ili ne, ako ne prihvate, moracu da menjam uput i da uzimam opet slobodan dan! affraid Rolling Eyes Dao mi je da uradim i neki hemoglobin, ne shvatih koji je (pise glicata i Hb A1c). Ovo je on na svoju ruku, pa ne znam sta je lol! lol!
Meta,a što ne bi sama dopisala,kao sav normalan svet Rolling Eyes
Žene...je l moguće da oni u subotu podne puštaju na Prvoj Variolu veru... Korak po korak na putu do bete + - Page 10 635297
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 16/4/2011, 16:47

mali pariz ::Meta,a što ne bi sama dopisala,kao sav normalan svet Rolling Eyes
Zato sto su ovde uputi i recepti odstampani na kompu, na specijalnom papiru, i tesko da mogu da se falsifikuju Rolling Eyes Inace bih ja to resila lako, kao i sve vi! lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/4/2011, 16:53

Metaurina ::
mali pariz ::Meta,a što ne bi sama dopisala,kao sav normalan svet Rolling Eyes
Zato sto su ovde uputi i recepti odstampani na kompu, na specijalnom papiru, i tesko da mogu da se falsifikuju Rolling Eyes Inace bih ja to resila lako, kao i sve vi! lol! lol! lol!
Rolling Eyes bzvz
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 16/4/2011, 17:48

Imam goste ceo vikend, pa ne mogu dugo za kompom, samo gvirnem

ff
P.S. Da li se secate kog dana ono vracaju embrione? Jel to bese oko 17-18-19 dana ciklusa?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/4/2011, 18:32

Nema baš mnogo veze sa ciklusom...otprilike tad,ali sve zavisi kad se krenulo sa stimulacijom...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/4/2011, 18:40

Malina kod mene je prva Uz kontrola 18 dana ciklusa, tako da ni sama ne znam koji dan će biti ET.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/4/2011, 18:42

Loli,koji si dan ciklusa počela stimulaciju?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/4/2011, 18:44

11 koko, 02,04 mi bio onaj oskudni ciklus posle mikroginona, a 13.04 krenula sa gonalom i menopurom
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/4/2011, 18:46

aha...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/4/2011, 18:51

Ma i meni nešto to sve djelovalo kao kasno, ali su mi rekli da ti ciklusi poslije mikroginona i nisu u stvari pravi, nego vještački. Uglavnom ja što sam više razmišljala o tome, manje sam kontala. Odlučila da se prepustim njima, i uživaj (P.S. opet ću ih u srijedu pitati Wink , tek onako da se i oni sjete.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 16/4/2011, 21:42

Loli,

Ma svejedno je kad se krece sa stimulacijom jer supresija drzi jajnike da ne krenu u proizvodnju folikula. Tako da krenula 6-ti il' 11-ti isto je s'obzirom da to stvarno nema veze sa pravim ciklusom. Sad je bitno da nam ti dobro odreagujes, za to navijamo igracice
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 16/4/2011, 21:48

Malina vracanje embriona je 3-5 dana posle aspiracije, kako te procene. Nista ne racunaj u odnosu na dan ciklusa vec u odnosu na pocetak stimulacije. Ne mozes da znas sigurno satnicu, odnosno dnevnicu...svaki put mi se nesto promeni, ne bude bas u dan kao sam mislila. Opusteno...

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 17/4/2011, 10:49

Dobro jutro cure!

dugo ne pišem ali vas čitam, i sad vam se moram požaliti.
Ja sam u ovo ciklusu planirala FET u prirodnom ciklusu. Išla u petak u Jevremovu i ništa. Nema ni jednog jedinog folikula, endometrijum 3,5 mm
upali smo u neke gužve, na granici i u BG i sve nešto bezveze. I najgore nalaz briseva, u cervikalnom brisu Escherichia coli No . Kaže dr ićemo na antibiotike pa ponoviti samo cervikalni bris, a u sljedećem cikusu ponovo 9 dc na UZ pa ako ope ne bude ovulatorni idemo na stimulaciju.

Pitanje: da li da sad šaljem i muža da izvadi bris? može li se to prenijeti tokom odnosa?
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 17/4/2011, 12:27

Deni ::Loli,

Ma svejedno je kad se krece sa stimulacijom jer supresija drzi jajnike da ne krenu u proizvodnju folikula. Tako da krenula 6-ti il' 11-ti isto je s'obzirom da to stvarno nema veze sa pravim ciklusom. Sad je bitno da nam ti dobro odreagujes, za to navijamo igracice

Deni srece moje drago, nisam ja na to ni pomislila, primam ja i dalje suprefakt koji čuva folikuliće da neki ne iskoči. To je meni jasno. Nego znaš šta mene brine: prvi UZ 18 dan ciklusa, drugi UZ 20 dan ciklusa, i naravski ako bog da bude sve u redu za tri-četiri dana punkcija, a to mi je već 23-24 dan ciklusa, e onda ET za 3 dana, a to mi je već 26-27 dan ciklusa, kada ja redovno dobijem 28 dan ciklusa (zna dan-dva da porani), meni nikad ali stvarno nikad nije kasnilo. Pa kad onda da dođe do implantacije, u sred krvarenja? E to mi nije jasno. Ali stvarno neću da mislim, biće mi mnogo bolje. Ja što više mislim manje znam, i više sam zbunjoza. Samo opušteno i polako.

Jedan veliki ljubac tebi
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 17/4/2011, 13:11

Loli opušteno neće ni biti krvarenja ti si za ovu godinu završila... Laughing
Bokice meni je nalaz uz štitne pokazao neke male čvoriće pa sam zato proverila nalaze i oni kažu da je mirno stanje pa ko zna šta dalje nadam se da će tako i ostati... Rolling Eyes
Meni veštica stigla 15.04 al tako bez veze ne mogu reći da je prava krv nego nešto da oprostite ko blato...to je baš kako kažete lažan ciklus...
Joj ja sad bila sa mužem na ručak i celu porciju lažanja sam pojela a one tako masne...uh jadan moj holesterol...
Wink ff
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/4/2011, 14:46

Loli,kao što su cure rekle-ciklus pod supresivima-ciklus veštak,ne može se meriti po običnom ciklusu,tako da to što će ti tako "kasno"ratiti embrione,ne znači da ćeš tad krvariti...jer nećeš imati ciklus.
Lilly,ešerihija je crevna bakterija,ali ako se nađe na grliću,znači da je najverovatnije odnosom tu i dospela (ili kod tebe ili kod nj. se nagomilala i stvorila tamo gde ne treba,u većem broju,pa je neko onom drugom preneo...)tako da bez zaštite nemoj imati odnose,a ne bi bilo loše da mu urade spermogram,ili bris uretre...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 17/4/2011, 14:54

mali pariz ::a ne bi bilo loše da mu urade spermogram,ili bris uretre...
Pariz, mislis spermokulturu? Wink
I ja sam juce u sirokom luku obilazila crkve, ali ne vredi samo su iskakali iza svakog coska i htela-nehtela gledam i ZELIM....Ocu i ja da setam ko novogodisnja jelka okicena i da drzim malu ruku i cujem zvonce kraj sebe! E, bice i to!
d poljubac
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/4/2011, 15:20

Da,hvala na ispravci...spermokulturu...ali šta je babi milo,to joj se i snilo...a to je da se moj dragi seti malo proveriti svoj spermogram lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 17/4/2011, 16:14

Devojke, hvala na odgovorima, znam ja da oni rade vestake, ali posto ja planiram ovog puta fet, rekla sam i njima da zelim da bude sve kao u prirodnom ciklusu, bez pomeranja, jer ja sam vam tacna kao sat i svako tumbanje, mom telu ne prija. Jednom kad sam pila mikroginon 32-33 tablete, telo mi se bas mucilo, krenulo mi i pored tableta, pa sam pila dodatne, a ono nikako da se zaustavi, znala sam da od toga nema nista. Tako da ja ovog puta insistiram da mi nista ne remete. Inace, danas sam dobila, pa cu videti sta kazu, da li upadam sad. Pozz i ljubac poljubci
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/4/2011, 16:26

Malina,o.k.... zaboravih da radiš FET...jesi li konsultovala devojke koje su radile,na temi o FET-u?
Slažem se sa tobom,jer ipak mi najbolje poznajemo svoje telo,i ako ti osećaš,i znaš da je tako,insistiraj da malo zaborave na svoje vreme i da ti posvete pažnju u meri u kojoj ti treba.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 17/4/2011, 17:05

Zdravo svima!!!
Evo da vam se javim i da kazem da sam od sutra na na mikricu (bas sam srecna zbog njega) ali sta da se radi sve sto se mora nije tesko. Njega pijem do 15 maja pa onda cekam nadam se zadnju vesticu u ovoj godini i 2dc krecem sa stimulacijom. Tako da od sutra zvanicno krecem u postupak. Moram da vam isprimam moj biser. Posto smo mm i ja uplatili letovanje jos u decembru za Jul sad ce mi ova vto sve to ispomerati. Aspiracija i et se ocekuju posle 30 maja tj u junu a krajnji rezultat bete cu znati krajem juna. Sto u revodu znaci ako nam ova vto uspe nema meni nista od putovanja 11 jula , ali sam ja smislila i rekla mm da ustupam njegovim roditeljima to letovanje. Oni su u fazonu da ga onda sad pomere za jun koji im se vise svidja ali ja nisam dala jer sam razmisljala i o eventualnom neuspehu pa da onda mogu otici malo i na more da saberem mili i osecanja. Tako da sam ja za ovaj postupak pripremila i opciju a i opciju b za ne daj boze. Sve u svemu ja sam spremna za pocetak novog pokusaja ( uspesnog ).
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 17/4/2011, 17:36

Maki i ja sutra počinjem sa micro.. pijem ih do 08.05 pa onda hormončići.... Laughing
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 17/4/2011, 18:00

Aida i maki, sretan početak
Djevojke cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/4/2011, 18:19

Maki, pa naravno da nećeš ići na letovanje, znojićeš se ti, ali od trudnica trudnica trudnica trudnica igracice
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 17/4/2011, 19:25

Aida a sto ti pijes do 8 maja a ja do 15? Jel to tebi druga kutija ili prva?
Shizika hvala na lepim zeljama. Anak iz tvojih usta u Bozije usi. Ne bih imala nista protiv da se znojim zbog trudnica
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu