KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KLUB 38+

+42
vašar
ŽenoLina
Niki-Kiki
Gala
maka71
nabla
adriatika
Cupava
Milijana
Tinche
maja76
Zoka83
brinbili
catherine290505
racili
anna
bebko
Republica
HappyGirl
Simona
lena
Danicab1
ciklama
cici
bak
jovana 77
Deni
elijana70
bobica83
tuli
7-patuljaka
nena beba
BiKsi :)
Filippa
Orline
dr mali pariz
cufta
djole42
Shizika
Struzzo
Aki
Dionisia
46 posters

Strana 38 od 38 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Filippa 21/10/2010, 02:03

Dobro vece ili jutro drage cure Very Happy
Vidim da se ludo zabavljate i da ste zaboravile na mene osmeh srce
Nadam se da ste dobro i da necete ukinuti Klub dok se ja ne vratim kucici svojoj.
Sve vas ljubim i saljem kisu srca
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od ŽenoLina 21/10/2010, 09:40

Filippa, dušo
nadam se da se lepo provodiš. Ako negde nađeš malo sunca, i to nam pošalji. Poljupce uvek prihvatamo
ff
ŽenoLina
ŽenoLina

Broj poruka : 545
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od BiKsi :) 21/10/2010, 10:36

Fili, kako je u starom kraju?

Rep
, to volim, kad me neko grdi, opominje, biću dobra, obećavam! Popraviću se da ne ponavljam! lol!

Šta nam bi sa Ćuftom, bogte?!

Sve vas ljub ljub ljub
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od lena 21/10/2010, 10:37

Fico, jesi li stigla u otadzbinu ili si i dalje u dijaspori? Very Happy

Rep, poteraj nam onog Dzonija Stulica iz te Holandije!!! Sinoc je u Bgd-u bila promocija njegovih, ni manje ni vise nego 14 knjiga!!! Wink
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od BiKsi :) 21/10/2010, 10:42

Lenooooooo, ljubim te dok si online! Very Happy Na tikeru stoji 12! Mašala, pu, pu, pu, usrale te koke! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od lena 21/10/2010, 10:44

I ja tebe, Biksi, KLUB 38+ - Page 38 582639 !!!
Hvala, i da te malo zaprasim!!! KLUB 38+ - Page 38 517798 KLUB 38+ - Page 38 517798 KLUB 38+ - Page 38 517798
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od BiKsi :) 21/10/2010, 10:52

lena ::I ja tebe, Biksi, KLUB 38+ - Page 38 582639 !!!
Hvala, i da te malo zaprasim!!! KLUB 38+ - Page 38 517798 KLUB 38+ - Page 38 517798 KLUB 38+ - Page 38 517798

Pa nisam ja prasica!!! KLUB 38+ - Page 38 404938 KLUB 38+ - Page 38 404938 KLUB 38+ - Page 38 404938 KLUB 38+ - Page 38 404938

Mene treba otprašiti, izgleda da na meni ima previše prašine ili paučine, hi, hi, hi, ipak sam ja muzejski čovek! Wink

Šalim se, samo ti mene prasi!!! KLUB 38+ - Page 38 404938 KLUB 38+ - Page 38 404938 KLUB 38+ - Page 38 404938
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od lena 21/10/2010, 11:18

Samo se ti sali, taman sam se bila zabrinula... nesto si utihnula posle mora... Ali, vracas se u formu!!! KLUB 38+ - Page 38 404938 KLUB 38+ - Page 38 729680
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od BiKsi :) 21/10/2010, 11:20

Ma tu sam ja, no sikiriki se! Nego slabo me ovo vreme sluša! Malo smo se posvađali! Nekako mi fali uvek koji sat od dana! Kiss trudnjačice naša lepa! Kad nam kačiš slidžu kućice?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od lena 21/10/2010, 17:06

Biksi :) :: Kad nam kačiš slidžu kućice?

Pa, ranooo je, bre, za kucicu! A, u stvari, moram da priznam da ja jos nisam sigurna sta je moje salce od ranije a sta kucica za bebca... Prethodila je 1,5 stimulacija hormonima (prva prekinuta a druga isla do kraja), tako da sam se bila ugojila nekih 4 kg sigurno... Da ne pominjem progesteron od koga sam non-stop naduvana ko balon (samo ujutru, pre jela, nisam)... KLUB 38+ - Page 38 635297
Uglavnom, nema tih carapa i gacarona koje me ne stezu! Pre nekoliko dana sam u nastupu besa presekla lastis na trenerci "za po kuci" i sad disem laganino, sve mi potaman...KLUB 38+ - Page 38 447640
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od BiKsi :) 21/10/2010, 21:33

Rano kažeš, a lastiš sečeš! E drugarice, drugarice! Nije to salce drugarice! KLUB 38+ - Page 38 21831 KLUB 38+ - Page 38 21831 KLUB 38+ - Page 38 21831 KLUB 38+ - Page 38 21831 KLUB 38+ - Page 38 21831 KLUB 38+ - Page 38 21831 KLUB 38+ - Page 38 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Republica 22/10/2010, 14:42

LenCe to se istopi kad budesh dojila.Barem je kod mene tako bilo.Ja sam ti od onih zhena kojoj je dojenje bila dijeta koja mi nije bila ni potrebna vec sam kalirala.Znam josh 3 cure koje u liniju vratile brzo upravo dojenjem.
Ja bila zatrudnela sa 62 kile na otpustu 62kg i 700gr sin 9 meseci ja 56 kile....uzhas... KLUB 38+ - Page 38 635297

E sad ono shto sam primetila u drugoj trudnoci i zapanjilo me je da mi se stomak vec ocrtavao sa 10 nedelja.Kako sad to a u prvoj trudnoci tek tamo sa 6 meseci?Onda cujem od drugarice koja isto je imala to iskustvo.Nekako u drugim trudnocama ona u pocetku ,materica brzhe raste ali kasnije to se nekako izjednaci.U trecoj trudnoci nije bilo to jer nisam stigla do 10 nedelje.
Tako ne brini brigu, kad se rodi bebiron,dojenje,ne spavanje....itd barem kod mene i drugih cura i pitaj i tvoju mamu jer moja je isto gubila kilograme brzo nakon porodjaja.
Znash kako se kazhe gledaj majku ...zheni kcerku... KLUB 38+ - Page 38 805311

Ovde zamrla malo atmosfera... Sad
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Struzzo 22/10/2010, 14:47

Sad sam iščitala polemiku od ponedeljka na ovamo.... Shocked Kako, ko, kome, čemu...zašto?!?! Eh, žene... No
Šteta....
Uglavnom, Happy, obriši moje postove sa svih tema sa svih pdf-ova kojima nije bilo mesto tu.

Drage moje, klubašice, puno vas ljubav vaša Struzzita, Strule, Stru....
zagrljaj

.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 22/10/2010, 16:58

Dan cure!
Jedan dan mi net nije radio, drugi dan nisam bila tu, treći dan...pokušala preko mobilnog da čitam ali ne mogu ...Evo me sada u vašoj kafani sa kariranim stolnjakom, samo vam danas cveće fali Very Happy

Svratila da razjasnim ako je nejasno a vidim da svima nama po nešto nije jasno. Meni očigledno a i još nekima nije bilo jasno da je klub 38+ klub za ćaskanje.Ja sam mislila da je to klub za žene koje imaju 38+ godina i koje svoja iskustva pitanja i ostalo u vezi vto mogu ovde postavljati. Ja nisam to razumela, ali sam videla da je ovde i ćaskanje. Mnogo pre ovog događaja, mala se verovatno seća, sam joj na pp rekla da ne mogu pohvatati konce od priliva raznoraznih info na koracima i 38+ ali da mi ne smeta ako je vama lepo. Međutim ima članica kojima je to smetalo ne zato što nekog mrze ili su histerične ili..nego zato što su želele info o svim problemima i specifičnostima vezanim za vto a koje su se ticale starijih generacija Wink a teško im je bilo doći do njih jer su bile zatrpane. Takođe treba da znate da naš forum čita mnogo više ljudi nego što piše na njemu i treba te da znate da meni dolaze i pp od takvih žena.
Naravno ne moram vam pričati i same ste to videle da na celom forumu ima zatrpavanja. Primetile ste i da pored moljakanja na nekim stranama i dalje se ne poštuju pravila forumu. Dakle došao je dan za malo veće sređivanje nego što je to svakodnevno. Moja je greška što sam loše procenila i nisam vas prvo pitala.Mislila sam da zatvorim 38+ jer sam shvatila da se na obe teme javljaju iste osobe i da na obe teme ćaskaju. Najiskrenije vam kažem da mislim da ćaskanje nema nikakve veze sa tim da li je na vto, ili gde god jer koliko sam videla sve cure vole da pročaju o filmu, muzici, muževima, modi...bez obzira imale vto, bile mame ili ne...Eto ja sam samo skapirala da iako imate ćaskanje na vto , valjda je ok da imate jedno jer nisam razumela čemu 2 samo su im imena različita. Milsila sam da 38+ pročistim od viška i ostavim samo one postove vezane za tematiku za koju sam ja i verovala da 38+ služi.

Moram da kažem da sam savršeno dobro razumela malu i kao što sam i rekla nijednom mi nije palo napamet da posumnjam da je htela nekog da povredi, niti da pomislim da ima zadnje namere. Apsolutno mi je drago što je rekla svoje mišljenje.U njemu nisam videla uvredu ni na čiji račun nego samo i jednostavno lično viđenje situacije. I svaka čast za to. Druga je stvar što ja nikako da skapiram kakvo veze ima ćaskanje sa time da li je neko ovo ili ono. Znači ja imam problem a ne vi i zato nema potrebe niko da se uznemirava da će biti uskraćan za bilo šta. Navod o packama mi uopšte nije bio prijatan jer nikakve namere nisam imala da lupam packe a pogotovo ne maloj, koju i volim i poštujem. Imalo je na kutku razloga za packe pa kad ih tada nisam lupala što bi sad maloj koja ih ničim nije zaslužila niti izazvala.

Mala, u tvojim postovima nisam videla ništa loše, uznemirujuće niti bezobrazno i uvredljivo.Ne vidim razlog da bilo ko treba da očekuje tvoje izvinjenje.Ali ja imam potrebu da se izvinim ukoliko sam na bilo koji način tebe povredila ili uznemirila.Nije mi bila namera. love Htela sam ti poslati poruku na mob. ranije ali nisam iako me je sve vreme uznemiravalo i loše sam spavala saznanje da sam ti na bilo koji način nanela zlo. IZVINI grljenje poljubac

A sada nešto za sve članice .Ja ovde nisam nikakav šef, niti je ovo moj forum. Jeste istina da sam ga otvorila , pokrenula, i da ga redovno administriram i da sam ovde volonter. Ovaj forum je živ zahvaljujući svakoj od vas. Istina je takođe da je ovaj forum imao moderatore koji u 90% slučajeva nisu moderirali. Zato sam ja odlučila, a nikog nisam konsultovala(što je moja greška i priznajem je ), da kada smo prelazili na novi forum da ovaj forum bude specifičan i po tome što su svi članovi moderatori. To znači da svi čistimo i pospremamo kuću i više od toga, održavamo je uvek urednom. Nažalost ni to nije u potpunosti zaživelo. Svaka od vas ima mogućnost da briše i menja svoje postove. Zato vas sve molim (odnosi se baš na sve i nije nikakva packa, niti naredba već molba) da vaše đubre sami pospremate.Tražite od mene da idem po kući i čistim a imate svi alatke za to. Nemojte tuđe, samo svoje brišite i na ovom forumu će biti savršeno a ne sterilno čisto Very Happy Naravno očekuje se da sve uputimo i usmeravamo nove čLanove.
Takođe ako hoćete 100 čatova važi, recite ja ću vam otvoriti na svakom pdf-u sve što želite a ono što ne znate sa radošću ću vam pomoći. Od sada sve radimo i odlučujemo zajedno. Slobodno jer ovaj forum nije moj. poljubac
P.S. Da ne bi bilo zabune i zarad istine i pravde moram da kažem da je hitron uvek moderirala a i administrirala forum svaki put kada sam ja bila odsutna, takođe je i nabla povremeno pomagala pri admistriranju.

I na kraju, nemojte da ovaj nesporazum nanese više tuge i nervoze nego što jeste No Možda bi bilo divno da nas ovo još više učvrsne i zbliži.
I na kraju izvinjavam se svim članicama na ovoj atmosferi i apsolutno preuzimam odgovornost za to.

ljubav
I evo cveće za kafanu
Wink

KLUB 38+ - Page 38 Flowersz

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Struzzo 22/10/2010, 17:32

HappyGirl ::Svaka od vas ima mogućnost da briše i menja svoje postove. Zato vas sve molim (odnosi se baš na sve i nije nikakva packa, niti naredba već molba) da vaše đubre sami pospremite.Tražite od mene da idem po kući i čistim a imate svi alatke za to.

Ok, Happy, ja aljkava nikad nisam bila niti je moja mama ni, ne daj Bože, neko drugi za mnom čistio. Molim te, objasni mi kako da obrišem, tj. "pospremim svoje đubre".
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 22/10/2010, 18:14

Ok, Struzzo, deluje mi kao da sam te uvredila a nije mi to bila namera.Ovo je trebala da bude simbolika i nije se odnosila na higijenu nijedne od vas niti vaših porodica.

Joj, definitivno sam shvatila da je za mene mnogo bolje da se držim olovke i pera- slikarskog umesto što pričam.

Na gornjoj desnoj strani imate alatke koje ste dobili pri registaciji. Alatka koja izgleda ovako X je alatka za brisanje. Ukoliko želite da obrišete ceo vaš komentar koristićete nju tj. pritisnućete na nju a ostalo će vam već biti objašnjeno.
Ukoliko želite da obrišete deo vašeg posta koristiće te alatku na kojoj piše edit, tako što ćete pritisnuti na nju, dobićete ceo vaš tekst, obrisati deo koji hoćete ili nešto još dodati i naravno opet ga poslati kliknuvši na poslati.
Ako treba još neko objašnjenje javite.
P.S.Pošto imam previše obaveza i nisam u mogućnosti da pratim sve teme pažljiov i sa punim intenzitetom molim vas da na pp slobodno pošaljete šta i gde treba da se uradi ukoliko vi to ne znate ili ne možete jer nemate nalog.
Hvala!
Moraću ovo napista za sve članice pa ću gledati da to uradim u nedelju.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od bak 22/10/2010, 18:22

Ako smem da primetim, ako krenu da se brisu celi postovi, prica gubi bilo kakav smisao No
Svi odgovori nakon tog posta izgledace kao da smo pricale same sa sobom o necemu. Nije bas dobar model.
A zasto bi brisale?
Ja se stvarno ne osecam prozvanom, ali ako krenu da se tako brisu postovi, iz revolta, ili ako se neko nadje prozvanim nece tek onda moci da se nadje nikakva informacija. Nece da valja
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Struzzo 22/10/2010, 18:50

Ja nisam ljuta ni revoltirana...ali toliko priče o čišćenju Kutka...prosto želim da izađem u susret. Pogotovo, što je takođe rečeno, pa je i neko dodao da mu smeta...a to je upravo neko kao ja...buntovnik koji ne otvara dnevnik, pa rekoh daj da ne budem najgora od dece... Rolling Eyes
Usput, apsolutno se slažem sa tobom, Bak. Nisam ja nigde pisala sama sa sobom. Nekome su prijali postovi Struzzitine, pa i pitale me i potpitivale i eto, mic po mic napravi se neka digresijica...ljudi smo, ne... A ja, uostalom, baš takve razgovore volim. Ako sa nekim ne može da me ponese razgovor i ako sa nekim ne može da mi se otvori čitava lepeza raznih tema i temica, meni takav neko nije zanimljiv. A u životu, kao i ovde, uvek vam neko više ili manje prija...i ne vidim ama baš ništa čudno u tome...
Kako lepo opiše Paris, uvek su mi bili bzvz oni kojima je krivo što se neko mnogo bolje zabavlja od njih pa trk kod učiteljice...
Happy, neću da ti šaljim pp...evo, pokušala sam da kliknem na zvezdicu na edit i izbaci mi "izmeniti poruku", ali ne i obrisati. Ne brini, draga, uopšte nemam problem sa tim da ako sam negde preterala npr. na temi koju je Simona otvorila "Mala i velika pitanja u vezi sa usvojenjem" ili Odbrojavanje na pdf Povišeni FSH ti to obrišeš ili ja, samo da savladam kako....ja sujetna nisam...prepuštam to drugima...
Pozdrav i cmok!
ff
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 22/10/2010, 19:01

Toliko me ovo sve zamara i opetrećuje da nemam više reči, ni snage, ni znanja, ni ičega da objašnjavam svoje namere je kako god da okrenem krug je. Već rekoh radite šta vam je volja i pišite gde god hoćete, vaš izbor .Nemam više veze sa tim. Zamolila sam i opet ponavlajm ako ima neko ko bi preuzeo admin palicu za stalno slobodno neka se javi.

Bak, milsim da ne treba da brineš. Što bi neko osećao bilo kakav revolt i i osećao se prozvanim i zbog toga brisao. Mogu ja svima ukinuti brisanje ali zašto. Svako ima pravo da izbriše ono što želi a sam je to pisao.
Nisam ovo rekla ili objasnila stru, da bi sad sve zasele pa brisale i brisale. Treba da znate jer i same ponekad tražite da obrišem neke nepotrebne stvari koje ste pisale. Sem toga kada pogrešite, možete izbrisati i to napisati gde treba. N emorate čekati na mene i zavisiti od mene.
Stru nisi dobro pročitala ili ja nisam dobro razumela ne treba da klikneš na zvezdicu na edit nego na X koji je pored edit.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Shizika 22/10/2010, 19:33

HappyGirl :: Međutim ima članica kojima je to smetalo ne zato što nekog mrze ili su histerične ili..nego zato što su želele info o svim problemima i specifičnostima vezanim za vto a koje su se ticale starijih generacija Wink a teško im je bilo doći do njih jer su bile zatrpane. Takođe treba da znate da naš forum čita mnogo više ljudi nego što piše na njemu i treba te da znate da meni dolaze i pp od takvih žena.

I na kraju, nemojte da ovaj nesporazum nanese više tuge i nervoze nego što jeste No Možda bi bilo divno da nas ovo još više učvrsne i zbliži.
I na kraju izvinjavam se svim članicama na ovoj atmosferi i apsolutno preuzimam odgovornost za to.
Znaci na Koracima i Klubu treba samo da usmjeravamo jedna drugu na stranice gdje se mozda nalazi odgovor na njihovo pitanje vezano za VTO? Definitivno nam pored toga treba posebna tema za chat.
ja se izvinjavam clanicama cija sam pitanja ignorirala, nije nista licno, nego samo zato sto je ovo siroka oblast, a ja imam uvida u samo par problema. Ono sto me ne muci nemam vremena istrazivati.
A sto se tice onih koje ne pisu na forumu nego se samo zale Happy, pa sto ne postave pitanje ovde pa vide da li netko zna da im odgovori, a ne da cekaju servirane informacije tek tako!?! Ni'ko ih nikome nije duzan.
Meni su mnoge clanice drage, ali ipak sam ja ovde prvenstveno radi sebe.
Happy, zao mi je sto se zbog svega osjecas bezveze. c
zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 22/10/2010, 19:46

HappyGirl ::
Navod o packama mi uopšte nije bio prijatan jer nikakve namere nisam imala da lupam packe a pogotovo ne maloj, koju i volim i poštujem.
Izvinjavam se ako komentar nije bio prijatan ali nije ni meni bio prijatan komentar
HappyGirl ::Pa to reci, e baš to ceo dan čekam da neko lepo odvije papir i kaže istinu. Dole se uglavnom javljaju mame, deluje mi kao raport...Zato ste vi sebi napravile tu priču a ne zato što nemate gde i ... Nego mogli ste se i potruditi pa doprineti da nam dole svima bude slatko. Ali kad ste videle da dole nema kariranog stolnjaka nego čist beo vi odletele i ostavila nas u belom a znate za bolje. I nemoj da se naljutite ali nemojte svraćati u belu kafanu ako vam to ne prija, mislim niste dužne. Razumeli smo se i hvala na iskrenosti, cenim to!

I da ,dozivela sam ga kao packu,meni ne Parizanki ali ne zelim da raspirujem i krecem u bilo kakvu raspravu zato me i nece biti na temama koje su sporne ali se jednostavno osetih prozvanom...
Sve vas voleeeeeeeee Djoleeeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 22/10/2010, 20:02

PRIZNAJEM GOVNO SAM NAJVEĆE I NAJSMRDLJIVIJE, KAKVOG NIGDE NEMA!

Još jednom se svima izvinjavam i onima koji pišu i onima koji čitaju i celom kutku.
S obzirom da sam zaista upropastila vašu temu, zaključaću je i otvoriti vam novu! Hvala na razumevanju!


HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 38 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 38 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu