KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KLUB 38+

+42
vašar
ŽenoLina
Niki-Kiki
Gala
maka71
nabla
adriatika
Cupava
Milijana
Tinche
maja76
Zoka83
brinbili
catherine290505
racili
anna
bebko
Republica
HappyGirl
Simona
lena
Danicab1
ciklama
cici
bak
jovana 77
Deni
elijana70
bobica83
tuli
7-patuljaka
nena beba
BiKsi :)
Filippa
Orline
dr mali pariz
cufta
djole42
Shizika
Struzzo
Aki
Dionisia
46 posters

Strana 36 od 38 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Sledeći

Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 15:18

Republica ::
. E sad velike reforme su ovde kod nas u Vladi.Izgleda da ce od 3 VTO koje pokriva zdravstvo smanjiti samo na jedan.To je predlog videcemo kako ce dalje biti od Nove Godine.
Ripablik,a jeste li ograničeni godinama?Mislim...u zemlji ,postoji li ograničenje za VTO?
e sad i herpes....jbmu miša fd je l' ti se to dešavalo ikad?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Republica 18/10/2010, 15:31

Za sada nije ogranicen godinama tj mislim da ce biti kao do sada taj deo jedna za osiguranika a nakon toga iz svog dzepa, Paris.Vidi od jedne socijalisticke zemlje koja se i dalje tako vodi doshli su Radikali i Hriscano-Demokrati na vlasti sa plus fashistom(jak desnicarski kabinet).Niko od jednom nece da svi koji placaju poreze snose da ako npr neko ne zheli decu ili nama studenta u kuci placa za drugog.Novac od poreza i dalje ide u istu kasu ali sad ce na neshto drugo da troshe.Zapravo ovaj kabinet je formiran za elitu i bogate.Koliko ce trajati , svi se kladimo i nadamo ne duzhe od godinu dana.Ali ako brzom brzinom promene zakone , teshko ih sledeci kabinet vraca na pozitivu jer onda idu unazad a novi problemi su stigli.
Vidi Francusku.Digla se cela na noge.Shtajkuju jer nece od 60 do 62 godine da rade.A mi u NL moramo do 66 ili 67 godine.
Ovde svi cute i kazhu cekaj da vidimo .

Herpes mi je krenuo sa 18 godina nakon prelezhanog AustralijeN gripa tadashnji tj sad znan kao Praseci Embarassed . I pojavi se s vremena na vreme.Obicno kad sam preumorna ,uzbudjena ...itd.Nije se pojavljivao vec evo neko vreme.Ali eto sad jeste.Shto kazhe dragi , mico shto se uzbudjujesh ? Bila si pogana i opasnica i oshtra ...sad ko neka shiparica sva si se raznezhila.Ja mu kazhem ti si me razmazio.I jeste.Kad taj covek voli, sve nakako potaman.Spavam bolje,jedem bolje,volim toplije.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 15:42

Republica :: Bila si pogana i opasnica i oshtra ...sad ko neka shiparica sva si se raznezhila.Ja mu kazhem ti si me razmazio.I jeste.Kad taj covek voli, sve nakako potaman.Spavam bolje,jedem bolje,volim toplije.
Very Happy
a za uređenje...ccc...prilično konfuzno i neobećavajuće zvuči...i radni vek do 66.g. Rolling Eyes misliiim...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Shizika 18/10/2010, 17:10

Republica, i ja sam cesto imala herpes (u nosu) u posljednjih 2-3 godine. I u toku oba IVFa. Mislim da je meni prvenstveno od stresa (a ljetos i od hunjavice). Mozes slobodno nanijeti aromaticno ulje lavande na plikove, zaustavit ce sirenje i brze ga isushiti. Efikasno je i sigurno da se koristi i u samoj trudnoci, cak nema potrebe da se razrijedjuje npr bademovim uljem. Razumijem tvoju zabrinutost ako mislis da imas problema sa imunitetom, ali ako se radi samo o stresu, bezveze je da te herpes koci. cmoka
E sad meni nije jasno da li ja trebam ici na temu "Lijecenje biljem" da napisem tu jednu informaciju o lavandi ili je OK da to spomenem ovde jer je vezano za neciji problem o zatrudnjivanju? Rolling Eyes
Ja nisam otvarala svoj VTO dnevnik jer, iako sam se uclanila negdje u martu (cini mi se), ja sam se usudila napisati svoju prvu poruku tek na dan ET sredinom juna. Srecom sam prostor Kluba 38+ uzurpirala samo 2 sedmice. Zbog tog sam relativno brzo otvorila svoj TD jer se mislim da, iako su prvih 12 sedmica trudnoce najkriticnije, ipak sam svjesna da se radi o trudnoci.
Priznajem da smo malo razvodnile Korake i Kutak, pokusat cu ostaviti "nevezane teme" za kafanicu. Embarassed
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 18/10/2010, 19:03

Uvek sam za red ....trudicu se da ga postujem, ali moram izneti svoje misljenje...
Ovde sam nekih 10 ak meseci i stvarno mi je puno znacilo i znaci sto sam pronasla ovakav kutak...
Kafane na sterilitetu po meni mora biti,dal ce biti klub ili koraci ili nesto trece nije bitno ali nesto gde ce se pisati o svemu i svacemu a u osnovi o onome sto trenutno cinimo i radimo
Jutra su nekako smirenija...nema caskanja a to nam je nekad preko potrebno....

Ja vise ne idem u postupke ,necu usvajati ali zelim da ostanem ovde ali ako se strogo drzim pravila gde da se denem......
Moracu da otvorim jednu temu o dijeti Very Happy







djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 21:22

djole39 ::Uvek sam za red ....trudicu se da ga postujem, ali moram izneti svoje misljenje...
Ovde sam nekih 10 ak meseci i stvarno mi je puno znacilo i znaci sto sam pronasla ovakav kutak...
Kafane na sterilitetu po meni mora biti,dal ce biti klub ili koraci ili nesto trece nije bitno ali nesto gde ce se pisati o svemu i svacemu a u osnovi o onome sto trenutno cinimo i radimo
Jutra su nekako smirenija...nema caskanja a to nam je nekad preko potrebno....

Ja vise ne idem u postupke ,necu usvajati ali zelim da ostanem ovde ali ako se strogo drzim pravila gde da se denem......
Moracu da otvorim jednu temu o dijeti Very Happy
g g
Đole,vidim ja da ćemo biti jedinice lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 18/10/2010, 21:39

Šššššššššššššššš Pari,tuzice nas neko za grupisanje
lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 21:41

Đole,šta radiš večeras,jesi li smutila neki tea?
pa nek me tuži,pričam o VTO sve vreme Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 18/10/2010, 21:57

Veceras na repertoaru zeleni caj sa limunom i sredjivanje knjigica.....nesto mi ih nema pa gledam spisak sta sam kome dala da se bacim na prikupljanje ,ide zima vise vremena za citanje Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od bebko 18/10/2010, 22:13

vas dve blese v
primate li i mene kod dijeta zbunjen i ako sam krenula u postupak?
Treba mi jedna dobra...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 22:16

Bebko,kad završiš pšosla,onda na dijetu...do tad gojenje..pre svega enda!
Kako ide?Kako se osećaš sada? osmeh srce
Đolenka,lepi planovi u vezi sa knjigama.Volim odgovorne ljude,ali koji funkcionišu u svom kršu Embarassed
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 18/10/2010, 22:20

Bebko ne mozes ti sad na dijetu ali mozes zdravo da se hranis pa cemo napraviti temu zdrava hrana pre VTO Wink

Pari kod mene jedino gde nije krs su knjige Embarassed

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od BiKsi :) 18/10/2010, 22:42

Nema me jedan nepun dan i odma nasta kuršlus! C,c, c, c.... lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 18/10/2010, 22:53

Joj žene ništa ja vas sve ne razumem.Tražite temu za časkanja i pričate kako vam je to potrebno kao da vam neko uskraćuje to pravo a kafana osnovana istog dana kad i kutak i zvrji prazna. Nije mi jasno što je tako a vala i ne mora meni sve uvek da bude jasno. Ali kao što rekoh kako je tako je, ja sam definitivno danas digla ruke od pospremanja ovog foruma na svakom pdf- u jer ne mogu svima ugoditi a ne mogu više ni da se trudim da to uradim, osećam se i jadno i bedno i uvek krivo. Svaka od nas će imati ospe na nekom pdf-u zbog zatrpavanja svim i svačim ali šta da se radi. Mazaćemo mast i ospe će proći.Recept za mast ću ostaviti na nekoj temi pa kada vam bude trebao pronađite slobodno.
Wink lol! Laughing  b Naravno malo šale nije na odmet
osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 22:57

Ti si duša,i znam da razumeš.
teme koje imaju konkretnu svrhu-kao npr.povišen FSH,im unološke pretrage,usvojenje,dnevnici-bilo koji...ne smeju biti zatrpavani.
Ovde se ne iznose takvi podaci,ili ako se iznesu,idu i u posebnu fioku za to.
Ovde se pored bolova i simptoma i o kuvanju piše,i takav duh je od početka...a tome ima dosta vremena.Ne znam za kafanu ni gde je,zašto se to ne ukine ako postoji,a niko tamo ne piše? osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 18/10/2010, 23:02

Joj pari, ne znaš gde je kafanica v Piješ bre u njoj svaki dan Very Happy Nego ko zna možda stvarno nju treba ukinuti a 38+ ostaviti.
Pa smele pari ili ne biće zatrpane jer ja više neću da ih raskrčavam. Ko hoće slobodne neka krene sa raspremanjem. Ja više ne raspremam a sve ostalo ću još uvek da radim
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 23:07

aaaaaa,misliš na Jutra...
ma o.k. ,ali tamo se uglavnom...kažem uglavnom mame javljaju..i da ti kažem,nisam redovna toliko tamo ko ovde,ovde je sladže lol!
i ne fali mamama ništa lol!
samo sam negde pričom bliža sa onima koji su mi tu...
Jutra mi deluju ki raport,a ovde se nasmeje,zapije i zapeva...
oš još?
no sikiriki,đe vidim ja ću sabljom podseć'
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 18/10/2010, 23:13

Pari uze mi rec iz usta!
U tome je ustvari cela poenta!
Ovo je bas kafana sa kariranim stolnjacima i ponekad prepunim pikslama al takva nam treba.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 18/10/2010, 23:16

Pa to reci, e baš to ceo dan čekam da neko lepo odvije papir i kaže istinu. Dole se uglavnom javljaju mame, deluje mi kao raport...Zato ste vi sebi napravile tu priču a ne zato što nemate gde i ... Nego mogli ste se i potruditi pa doprineti da nam dole svima bude slatko. Ali kad ste videle da dole nema kariranog stolnjaka nego čist beo vi odletele i ostavila nas u belom a znate za bolje. I nemoj da se naljutite ali nemojte svraćati u belu kafanu ako vam to ne prija, mislim niste dužne. Razumeli smo se i hvala na iskrenosti, cenim to!


Poslednji izmenio HappyGirl dana 18/10/2010, 23:18, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 23:17

djole39 ::Pari uze mi rec iz usta!
U tome je ustvari cela poenta!
Ovo je bas kafana sa kariranim stolnjacima i ponekad prepunim pikslama al takva nam treba.
hahahaha,i kuvanim jajetom na sred stola...hahahaha...možda i rasolom lol!
ej,odoh da spavam...ljubim te Đole moj!
a za ostatak ekipe koji se uspavao-stisak! d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 23:18

Ti znaš Happy,da sam ja uvek iskrena,i nema na čemu i drugi put,ali to ne znači da stvaramo klan...
jednostavno,kad budem bila u njihovoj koži,biće mi bliže,i to je fakat!
A ako nekog to vređa,meni je stvarno žao,jer mi to nije bila namera...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od HappyGirl 18/10/2010, 23:22

Mene ne vređa, ja sam samo čekala istinu ceo dana a ne tone papira i neke čudne rećenice.Zato ti hvala a što se tiče klanova uvek će ih biti pa i ovde. U svakom slučaju razumele smo se i hvala!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 23:23

HappyGirl :: Ali kad ste videle da dole nema kariranog stolnjaka nego čist beo vi odletele i ostavila nas u belom a znate za bolje. I nemoj da se naljutite ali nemojte svraćati u belu kafanu ako vam to ne prija, mislim niste dužne. Razumeli smo se i hvala na iskrenosti, cenim to!
e sad si izmenila post,pa osećam potrebu i ja svoj da dopunim...
Happy,gledaj ti na to-kako tebi volja,ali moj stav ne izvrći,jer mi tako zaličiš na moju majku lol!
Meni ne smeta ta atmosfera,niti to što su tamo-uglavnom- mame...mene to ne plaši,i tamo se javim...ali se prijatnije osećam među onima koji su u sličnijoj koži mojoj...znam da kapiraš.
a ako i ti smatraš da je karirani bolji,kao što i sama kažeš...slobodno mu priđi,ne vidim razlog za takvu-uporedbu- lol!
ljubav
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 18/10/2010, 23:25

...znam da tebe ne vređa,već vređa one koji ti šalju p.p. sa željom da im nekako pomogneš...zato sam to i rekla.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 18/10/2010, 23:28

HappyGirl ::Pa to reci, e baš to ceo dan čekam da neko lepo odvije papir i kaže istinu. Dole se uglavnom javljaju mame, deluje mi kao raport...Zato ste vi sebi napravile tu priču a ne zato što nemate gde i ... Nego mogli ste se i potruditi pa doprineti da nam dole svima bude slatko. Ali kad ste videle da dole nema kariranog stolnjaka nego čist beo vi odletele i ostavila nas u belom a znate za bolje. I nemoj da se naljutite ali nemojte svraćati u belu kafanu ako vam to ne prija, mislim niste dužne. Razumeli smo se i hvala na iskrenosti, cenim to!
Eto sad ispade da se ipak iskrenost ne isplati!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 36 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 38 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu