KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KLUB 38+

+42
vašar
ŽenoLina
Niki-Kiki
Gala
maka71
nabla
adriatika
Cupava
Milijana
Tinche
maja76
Zoka83
brinbili
catherine290505
racili
anna
bebko
Republica
HappyGirl
Simona
lena
Danicab1
ciklama
cici
bak
jovana 77
Deni
elijana70
bobica83
tuli
7-patuljaka
nena beba
BiKsi :)
Filippa
Orline
dr mali pariz
cufta
djole42
Shizika
Struzzo
Aki
Dionisia
46 posters

Strana 20 od 38 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Sledeći

Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Dionisia 14/9/2010, 09:06

mali pariz ::Dio,pa u Jovanovoj .ulici,naravno.
Nema razloga za sekiraciju,time se ništa ne postiže.naravno da će joj profesor biti na ET-u.Možda joj se posreći,pa bude i na aspiraciji, Wink ali nisi ni morala sve detalje da joj prenosiš,ako si mogla pretpostaviti da će to da je sekira.To joj sad najmanje treba.
Ja za sve što ne znam,pitam šta je,bilo da je u vezi sa VTO ili ne.
Ali,moram da se složim,da ako bi mi neko rek'o da je u apoteci "Mali Pariz" stigao lek uz pomoć kojeg sigurno ostaješ trudna u prvom ciklusu,i da je to prethodnim iskustvima i potvrđeno,bla bih prva u redu čekajući da ujutru otvore kasu. Laughing

Dobro jutro! Sve bi stajale uz tebe Pari usne
Izviniiiii sto te davim, ali drugarica me je zvala cim sam dosla na posao, kaze da celu noc nije mogla da spava, samo je razmisljala i pita kako si ti ustvari znala da ti je ta Milica bila na aspiraciji. Videla si je, ona ti je sama rekla da je ona radila ili si predpostavila? Jer ona je samo nacula da on nece raditi, zato sto je prepodne zakazano, a bilo joj glupo da pita. I pita kako si se osecala, da li si imala neke bolove, krvarenja ili je lepo odradila? Mada, to nije ista Milica ...

A tu si u pravu i ja joj kazem da pita sve, a njoj kao neprijatno, jer niko nista ne obavestava, samo ti saopste kako da se ponasas i sl. Ona je mnogo dobra i povucenija i to uvek tako i biva, da je neka ostrokondja, pa da im napravi scenu, ko zna mozda bi se on i pojavio Mad
A nisam joj bas sve prenela detaljno, ali glupo mi i da je lazem, pa ni ja to ne bih volela da meni neko radi. A mislila sam mozda su u onoj bolnici kod Z. stadiona vise njih dezurale, pa sam te zato pitala.

Inace, ja sam se uvek pitala zasto je toliko vazan Et, pa se doticni uvazeni dr pojavljuju samo na takvim stvarima. Minut posla, deluje mi i ko da bi asistenti mogli to da ubace. A pracenje, sam uvid u stanje pacijenta i aspiracija, da lepo izvadi te jc, deluje mi kao nesto mnogo bitnije. Ma, ne znam ni sama...

Djole, jel si isla u zavod ili gde vec ono?
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 14/9/2010, 09:28

Dionisia ::Inace, ja sam se uvek pitala zasto je toliko vazan Et, pa se doticni uvazeni dr pojavljuju samo na takvim stvarima. Minut posla, deluje mi i ko da bi asistenti mogli to da ubace. A pracenje, sam uvid u stanje pacijenta i aspiracija, da lepo izvadi te jc, deluje mi kao nesto mnogo bitnije. Ma, ne znam ni sama...

Djole, jel si isla u zavod ili gde vec ono?

Dobro jutro devojke !
Dio domaci zadatak uradjen ,napisala na koracima
https://kutak.forumotion.com/vto-dnevnici-f16/korak-po-korak-na-putu-do-bete-t1343-90.htm#137890

Sto se dr-ovi pojavljuju samo na ET-pa da bi uspeh pripisali njima.Kad tvojoj drugarici bude uspelo sigurno nece reci da je bila kod dr.Milice vec kod dr.Ljubica Very Happy

Sva vas vole Djole veštica
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od 7-patuljaka 14/9/2010, 10:23

Ćao svima! Čitam na Rodi, tamo imaju temu: Iz kog puta vam je uspeo ivf? Toliko sudbina, toliko različitih dijagnoza, a opet na kraju uspešan ivf! Šta mislite da i mi otvorimo takvu temu?Da se upisuju devojke kojima je uspeo ivf.Npr: dijagnoze partnera, gde im je uspeo ivf, da li je bio prirodni ili simulirani...Čini mi se da bi bilo interesantno...Šta mislite?

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Dionisia 14/9/2010, 11:28

Sorry, Djole, ne stizem sve da citam, a nesto nisam ni mislila da ce odgovor da bude drugaciji Mad
A za dr si u pravu, u sustini sve je to imidz. Eto, sad dobih info iz prve ruke od Aide, da joj je Milica radila aspiraciju, a et ce Ljubic. Nego, Aida rece da je imala 12 folikula preko 18, koliko se secam to je bas puno, jel da?
Na koliko treba ono min. da narastu za aspiraciju, jel zna neko? Ja mislim da meni nikad nisu bili toliki u tom broju, a imala sam ih i ja uvek solidno.

7-patuljaka nije losa ideja, samo neka je uspesno!
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Struzzo 14/9/2010, 13:36

Republicauvek se iznova iznenadim svojom jačinom... nažalost, za to, moramo najpre da padnemo...Volela bih da sam ušuškanija, sigurnija ali izgleda da kod mene mora da bude mnogo komplikovano, trnovito i neizvesno...
Tuli...sve si apsolvirala, vreme je da završiš ovu "školu" i upišeš novu... trudnica beba u kolicima
Svim dragim mojim klubašicama veliki cmok!!!
zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od 7-patuljaka 14/9/2010, 13:50

Videh da sam napisala "Simulirani" umesto Stimulirani...kao da imamo simulacije umesto stimulacije...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Filippa 14/9/2010, 16:09

Samo da vam mahnem i kazem da mislim na sve vas ff
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od tuli 14/9/2010, 16:14

Fili, odmahujem KLUB 38+ - Page 20 Icon_biggrin
Ori, kad stize muzek? Dojadila samoca? KLUB 38+ - Page 20 21831 KLUB 38+ - Page 20 21831
P.S. kako Biksi nedostaje KLUB 38+ - Page 20 0913
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 14/9/2010, 17:11

Di ste devojke?
Lenče,mani se na kratko posla,pa nam se malo i zapiši Very Happy
Džoly the bockalica lol! osmeh srce
Filipa,nešto su sad kraća zadržavanja?
Dio,kako sam znala? Shocked Pa bila sam s njom to jutro,i tako mi je rečeno.Naravno da je ukomirana nisam videla međ nogama.Ljubić tad nije bio na Klinici.
Ne krvari se,možda neka kap poslre,ne boli,spavaće,i kao što sam već negde pisala,to je najopušteniji deo postupka.Sit se naspavaš za to malo vremena,kao da si odmarao celu noć...a tek mantanje u glavi pred komatozno stanje...mmmm...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od tuli 14/9/2010, 18:55

ŽeMske, samo da vas ljubnem, mužek me pozvao na večeru.
srca1
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Filippa 15/9/2010, 08:24

Dobro jutro dobre cure Very Happy
Pari pa kao sto si primetila ja se uglavnom nakacim jednom dnevno, rano ujuto, ispisem roman i eventualno zirnem jos jednom da vidim sta se desava :) To ne znaci da ne mislim na sve vas.
Eto cak sam i postavljanje slika savladala Shocked veliki korak za malog coveka Wink
Juce ujutro smo mm i ja ustali u isto vreme, tj on je ustao ranije pa je bilo guzve u svim delovima kuce a narocito pred kompom pa sam ja odustala od guranja....samo sam smugnula u kupatilo i isparila iz kuce.
Neka nas kisa spopala pa ne uzivam bas. Danas radim od 11h a uvece u skolu (opet test i prezentacija Rolling Eyes ).

Leno

Tuli nadam se da je bilo lepo na vecerinki :)
Ja sam u negativnoj fazi sa mm tako da uglavnom zombisem po kuci a on se sinoc glasno zapitao sta mi je. Nekada nisam raspolozena za ljude oko sebe tj. umorim se od silnog davanja i cinjenja a okrenem se oko sebe a ono svi odmorni i samo cekaju, oni okom a ja skokom....Onda se malo primirim i vratim sebi Very Happy love
Biksi nedostaje stvarno zagrljaj
Djolence lepotice protera li onu besdtiju
boks
Sve vas d
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Dionisia 15/9/2010, 08:40

Dobro jutro, devojke ljubav
Danas imam puno posla, izgleda da cu na jedan iznenadni i kraci putic sutra, pa moram svasta da zavrsim, a cekam i drugaricu da mi javi kako je prosla na aspiraciji, mada ce to verovatno tek uvece, dok se osvesti i sredi.
Pari, valjda je mislila da li su ti rekli, tj. da li si ti to sigurno znala ko ti radi. Ma, dobro, nije ni vazno sad, uplasila se...
Inace, tebi svaka cast, ja sam od onih sto ne vole anestezije, brrr, tako da meni taj deo postupka uopste nije mmm. Ja, da mogu da zahtevam, uvek bi htela da mi referisu, sta to oni sve prckaju i zasto lol! Ja sam opustena tek na et-u Very Happy
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 15/9/2010, 10:01

Dobro juto!

Tuli kako bilo na veceri?Jel bilo kakvih iznenadjenja? Very Happy
Fico treba cesce misliti na sebe ,jer tako smo bolji i sebi i drugima!
Dio srecan put!

Nema nam Ćuftice , sigurno jos kreci Very Happy
Ljubac za sve!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Dionisia 15/9/2010, 13:00

Hvala, Djole usne
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od anna 15/9/2010, 14:46

Biksić vas je sve pozdravila! To sam zaboravila da vam prenesemm još pre neki dan KLUB 38+ - Page 20 Icon_redface . Izvinjavam se!
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 15/9/2010, 19:45

anna ::Biksić vas je sve pozdravila! To sam zaboravila da vam prenesemm još pre neki dan KLUB 38+ - Page 20 Icon_redface . Izvinjavam se!
lol! e Anči,mora da si se zaljubila...stići će nam Bixi pre pozdrava lol!
Klubašice,kako ste?
Tuli,kakvi su utisci sa večere?
Filipa,onaj deo o umaranju....ccc...potpuno te razumem,ali potpuno!
Orli,Strule,Leno,Džolyka,ljubim vas osmeh srce iiiiii
stiskam! d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od anna 15/9/2010, 22:27

He, he, zaljubljena sam ja stalno! U mužića, razume se KLUB 38+ - Page 20 561840 .
Nego sam u haosu od kako sam se vratila sa mora. Renoviranje stana, skoro pa kompletno KLUB 38+ - Page 20 Icon_biggrin počevši od ulaznih vrata (što sam i pominjala), do raznih sitnica, pa preko krečenja do generalnog čišćenja. Plus idem regularno na posao i stvarno više ne znam kud udaram...Ali privodi se sve kraju i biće Jepooo i čistooo!
A ondaK ću biti koncentrisanija, obećavam KLUB 38+ - Page 20 Lol
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Filippa 16/9/2010, 06:29

Dobro jutro klubasice moje ljubav Hvala Biksi sto misli na nas iako ima preca posla Very Happy
O Anci i ti krecis...more ja sam rekla da je to odlican nacin da se zatruidni...vidite Lence a i nasa Cufta nesto kreci :). Kada sam ja davno bila u studenjaku starije kolege su govorile da im cimer renovira sobu, kreci kada ne mogu da udju u sobu jer im je cimer priveo curu:))
Juce sam prezivela dan a bi je naporan bas....Skoro cetrii ipo sata kod jedne serulje sto mi digla zivac. Svaki put zaticem sve vise i vise posla a sati isti. A oni kao traze da sve bude pod konac. I tako se dama juce pojavi kuci ranije sa glavoboljom u zelji da se povuce u spavacu sobu. Ja sam joj rekla da ne mogu sav posao da savladam za 4 h i tu je ona pocela da glumeta i da se pravi luda. Te ona ne zna sta ja mislim ako ne kazem ( a uglavnom se ne srecemo), pa nije bas dogovoreno 4 h (ali ne kazeda ce platiti vise), pa tebi nije rekao sef i tako dalje i tako blize...Uz put je morala da me uvredi (eto ti mozes da ostavis poruku nama ako uopste znas da pises) tako da ce od sada pa u buduce dobijati samo predvidjeni minimum. Kad god mi je neko simpatican u poslu i za to dobije mnogo vise ....prevarim se. Sama je se s...la kad ne pravi razliku izmedju korektnog i glupog coveka.
Danas idem kod njihovih prijatelja koji su jos gori kreteni i ovo im je poslednji put danas zbog cega sam prosto srecna jer su jadni bolesni. Misle ako su platili 4 h usluge ciscenja da mogu da se istresaju okolo. Mene konkretno nisu nagazili ali su zvali moje gazde da se deru sto je ogledalo palo na moju glavu i polomilo se (jer nije bilo fiksirano za zid).
U sustini ja volim da radim cak i ako posao nije odgovarajuci ali sam se sada bas umorila od ovih malogradjana koji bi da ti uzmu kicmenu mozdinu i nemaju kap korektnosti. Jedva cekam da ih moje oci vise ne vide.
Eto Pari sad sam bila preopsirna.
Juce sam prezivela u skoli prezentaciju i imala test (nadam se da sam ubola prelaznu ocenu jer je bilo pretesko) i eto...popila casu vina sa komsijama koji su se vratili sa odmora i pravaC KREVET JER JE VEC BILO PONOC.
Ovde duva vetar i kisi sto je za mene najgore moguce vreme.
Danas posle posla kafica sa drugaricom u nekom finom ususkanom kaficu. MM i dalje na poludijeti i sam sebi kuva tako d aje mini banja. Ja jedem jos uvek ostatke od nedelje.
Sve vas d
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Filippa 16/9/2010, 06:35

KLUB 38+ - Page 20 Dsc02793t

Evo mog blaga koje sam sakupila u subotu u Torupu :)
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Filippa 16/9/2010, 06:42

Bile su bas ukusne :)

Sad bih da vas malo gnjavim pitanjima za moju prijateljicu (vec sam je pominjala ima endometriozu) koja se bockala i bockala a onda je otisla na UZ i bile su samo 2 jajne celije koje su bile male i nezrele...Jedno tri dana pre toga imala je lako krvarenje a UZ(jedini) je mozda bio oko 13 dana ciklusa mada ona nije sigurna i pojma nema kad je pitam koji je dan ciklusa. Sva u histeriji se javila od doktora koji joj je rekao da i ako operise endometiozu nema garancije. Naravno da nema garancije....ali covek se mora boriti. Smirila sma je i rekla da joj verovatno terapija nije bila odgovarajuca i da ce iduci put uz promenjen protokol imati mozda drugaciji odgovor na hormone. Naravno to su joj posle i oni rekli.
Nego ja nesto razmisljam da joj nisu te jc popucale pre UZ kada je imala krvarenej....cini mi se (a ja sam laik) da je nekako kasno imala taj UZ????
Sta vi mislite (iskusnije ste svakako) vidim da ste doktorirale na svemu :))
Eto neobavezno ako neko ima zelju da prokomentarise.
Lep dan vam zelim poljubci
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od jovana 77 16/9/2010, 09:23

Filipa izgleda baš ukusno, mljac
Djevojke pravili li jutros ko tu kafu Embarassed
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 16/9/2010, 09:35

Fico ,poslednja moja stimulacija koja se zavrsila neslavno ,bez JC je prosla tako nekako.Imala krvaruckanje ,dr mi je objasnio da je to zbog jako niskog estradiola koji nije hteo ni da mrdne,cak je i padao.
Cudi me da je imala UZ tako kasno obicno prvi bude 2dc a sledeci najkasnije do 8dc.
I kod mene je sada promenjen protokol pa se nadam da ce dati bolje rezultate.Inace i ja sam endometrioticarka lol!

Jovana,evo ja cu,kuvam!


d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Shizika 16/9/2010, 11:21

I ja isto imam endometriozu, mada su mi nesto od tog uklonili u aprilu prosle godine jer je sputavala lijevi jajovod. Ja sam onda izbjegavala neke namirnice koje povecavaju nivo estrogena (moj bude astronomski) i iritiraju tkivo endometrioze (sirevi, kajmak, neorganska jaja, crveno meso, psenicno brasno). Savjetuje se piti 30ml orahovog ulja dnevno.
Djole, ako imas nizak estradiol u postupku, meni rekla moja doktorica da se moze dodati ostalim ljekovima za stimulaciju?
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od dr mali pariz 16/9/2010, 16:56

Pozdrav Klubašinke!
Filipa,opširno nego šta!
Kolike su te gljive,ja prvo mislila bavarsko pecivo Shocked
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od djole42 17/9/2010, 10:04

Dobro jutro klube i klubasice lol!
Utihnuo nam nesto klub!
Gde ste klubasice ,sta se radi?
Sve vas voleeeeeeeeeeee,bockalica Djoleeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KLUB 38+ - Page 20 Empty Re: KLUB 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 38 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu