KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

+55
MAAKKI
lolipop
dragana76ns
vašar
ciklama
bule74
Filippa
Sneza
maus
Lily
Aki
kasia
gea
7-patuljaka
Gala
Nefertari
Shizika
MARA
logona
Agata27
cici
Zoka83
catherine290505
nabla
adriatika
Orline
Jelena*
bebko
cufta
buby
SannI-AlL
jovana 77
Pakki
caci
bobica83
Niki-Kiki
Zaneta
brinbili
Masha UK
maja76
HappyGirl
Anuska
key
naca
zoxa
tuli
bak
nesalela
ŽenoLina
BiKsi :)
anna
djole42
Milijana
Simona
nena beba
59 posters

Strana 20 od 26 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sledeći

Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 27/12/2010, 08:12

Neno samo da vas ljubnem
Mislim da je kasno za pojas,ako ga dosad nisi nosila,mislim da nema potreba
Evo ga jos malo i finis,ma kad prodje 35 ned onda je sve drugacije,vazno je da se do tad gura.
Znaci devojcice su nemirne,tako i treba.
Torba spremna,samo se ne zna koja ce pre ti ili ja,posto smo najblize po nedeljama,al mislim da cu ja.
Ja ne hukcem,noge nisu otecene al nespavam lepo vec 2-3 noci i uzasno se osecam
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 28/12/2010, 15:27

evo mene sa izvestajem sa kontrole:
35+2
bebe su 2600g i 2400g. optimalno plodove vode. obe prednjace glavom-moze i prirodan porodjaj. ctrg dobar. grlic cvrst, zatvoren.
ipak jos jedna kontrola odmah u novoj godini cim pocnu da rade, pa posle tamo ce se znati kad cr.

ja oticem nenormalno, posebno noge. vise uopste preko noci ne splasnjavaju. to ni ne pomenuh dr. ali istrpecu, nije ni cudo da bubrezi ne rade dobro kad one tako lepo napreduju-sire se :)

dr mi rece da probam da nosim pojas pa ako mi prija da ga nosim.

nego nesto se pitam.... ako idem na carski, da li posteljicu vade ko i bebu ili posteljicu radjam? i da li odmah pocinjem da krvarim kao posle prirodnog porodjaja ili ne? ili kasnije? kad? i koliko? isto ili?

maro, kako je danas? bri ti si sledeca :)

i jos jedna cudna sitnica: nikad nisam podnosila koka kolu. popijem je kad nema nista drugo negde u gostima. 2 puta godisnje. sad me uhvatilo pije mi se strava i evo popoih 2 case, i bas mi prija. koji sam ja affraid Rolling Eyes
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od bule74 28/12/2010, 15:49

Neno samo da te pozdravim.
Pratim tvoju pricu od pocetka i navijam.(skoro sam se aktivirala na forumu ali pratim ove strane vise od 2 godine).
Super za bebice beba beba bas lepo napreduju.likeit
Za ostalo ne znam ali se nadam da cu uskoro i ja moci nekome da odgovaram na pitanja vezana za trudnocu. Laughing
Planiram da na prolece krenem tvojim stopama put Praga i nadam se da ce i ishod biti isti. yes
Uzivaj u jelka1 praznicima.
srce cvet srce srcesrcesrcesrcesrce
bule74
bule74

Broj poruka : 209
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od buby 28/12/2010, 16:30

posteljicu vade..nista bre ne radjas..to sam se i ja pitala za krvarenje....ali odmah krvaris...bar sam ja vec u sobi bila sa sve uloscima...krvava cela...i to bas ide...lepo...obilno....po 2 uloska mi stavljala...zato ja kazem da treba dosta poneti...plus posle svaki put kad ides u wc moras menjati...a i brzo kroz njih procuri...ponesi mrezaste...meni bas pomogle od treceg dana...lepo ustajala da svoju bebu "opsluzujem" a ne da drzim ulozak...
a za bolove ...pa rece ti keti...ipak seku i stomak...i matericu..znaci dva sava..boli naravno...ali te toliko "drogiraju"...plus vidis svoju bebu...dan brzo proleti...tamo...vamo...dolazi sestra da ti uspostavi laktaciju...nju slobodno za sve pitaj...cak i da masira grudi..pokaze kako da stavis bebe...one bas pomognu...eto...ukratko...pitaj ako te jos nesto zanima.. NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 561840
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 28/12/2010, 16:54

super za dobro napredovanje bebica,ipak su vece od naseg bate
isti slucaj sa koka kolom i mene uhvatilo od juce a inace je uposte nikad ne pijem.
eto bubika sve objasnila mada ja nemam iskustva sa tim i tak
Malo sam bolje nego ovih dana i nocas je bilo dobro........
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od bebko 29/12/2010, 10:48

I ovde se približilo upoznavanje d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Sneza 29/12/2010, 11:46

Super su bebice, još malo izdrži, probaj da spavaš, jer žurka tek počinje lol!
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Aki 29/12/2010, 12:09

Auuu Neno kako se priblizilo, a kao da sam juce tvoj dnevnik u dahu citala pred put u Prag, a vidi sad...ja 16 nedelja a ti pred porodjajem. Wink Prolazi vreme.

Bravo za bebice, super napreduju.

ljubav

Aki
Aki

Broj poruka : 243
Godina : 46
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od SannI-AlL 29/12/2010, 13:24

Jao pa još malo je ostalo.Ala je proletelo.Neno odmoraj dok možeš jer kad krene najlepša žurka na svetu sanjaćeš spavanje.Tako bar kažu.
Ljubac za tebe i tvoje dve princeze. srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 30/12/2010, 12:32

Neno sad smo Brini,ja i ti na vrh liste pred porodjajem-ne zna se koja ce pre
Ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od tuli 30/12/2010, 14:04

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Filippa 31/12/2010, 10:27

Neno bas se priblizilo upoznavanje osmeh srce Super, izdrzi jos malo smajli angel
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 31/12/2010, 10:57

e sad smo ja i ti na vrh liste
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 31/12/2010, 16:56

Tuli kako ti je lep tiker,juce primetih al ne prokomentarisah,sad jos majce da stavi osmeh srce
neno srecna vam nova godina
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Filippa 1/1/2011, 11:43

Srecna Nova draga novogodisnja pesma
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od zoxa 1/1/2011, 17:34

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 1pOTU-100
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od maja76 1/1/2011, 22:51

Neno srecna vam i vesela Nova godina vv vv d bb jelka2
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od ciklama 1/1/2011, 22:54

Neno srećna Nova i sve najlepše. Kao da je juče bilo...
konfete konfete konfete konfete konfete

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 2/1/2011, 11:12

devojke srecna i vama svima ova nova i da bude bericetnija od stare. da nam sve rodite ili bar zatrudnite u ovoj novoj! pa da ispraznimo one strane... a napunimo ove!

ja jos guram, mad sve teze i teze. jedan dan mi bude bas tezak, one se "oklembese" pa ne mozes nis edeti ni lezati.... pa onda 3 dana mogu kolo da igram koliko mi nista nije tesko tj lako ih nosim... ali ovo drugo sve redje :)
one se jos mrduckaju , rituckaju... kazu kad se smire onda ce uskoro... jel tacno? mirnije su one nego sto su bile, ali ne mnogo... verovatno to zavisi pre svega od toga koliko mesta imaju...

ova mala desna mi se samo trci svaku noc, tj jutro je nadjem na gornjoj desnoj strani, legla na jetru, i sklupcala se ko mace, imam utisak..... Very Happy
onda kad ja prosetam, svoje teske i bolne kosti (to mi je sad najgore) da prorade, onda se ona malo spusti. mm i mama mi kazu da je stomak ovih dana generalno nesto nizi... mada ja koliko vidim, one se same penju i spustaju pa je to promenjivo od jutra do veceri... ali generalno, mozda i jeste malo nizi ... znaci priblizava se...
ako me nema neko vreme, ne zamerite... ne samo zbog obaveza, vec i zbog neta, koji mi kuci nece raditi izvesno vreme... sad dok sam kod mame povremeno, jos mogu da pisem...

nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od BiKsi :) 2/1/2011, 12:09

Sitniš Neno, sitniš! Još malo! NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 230397 NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 230397

Srećna Nova i sve najbolje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 2/1/2011, 12:27

Aha Neno i meni se spustio stomak i to bas vidno od pre 2-3 dana,kazu kad se spusti najduze se moze izgurati jos 10-ak dana vrh 2 nedelje,tako da videcemo.Kad sam bila trudna s V udjem u ribarnicu dan pre porodjaja i pita me prodavacica koji si ti mesec ja joj odgovorih jos 3 dana pa cu 10-i,ona se nasmesi i rece tesko da mozes jos 1 da guras sa tako spustenim stomakom i bi u pravu.
Odmaraj koliko mozes,spavaj isto koliko ti se moze,meni je to generalno u zadnje vreme jako tesko,jer me besika nervira na sat vremena moram u wc a i dosta vode cini to jos gorim.
Ko ce nam javiti vesti da su devojcice stigle
Ljubim vas i srecno na porodjaju ako se do tad ne kuckamo
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od vašar 2/1/2011, 12:30

Srecna Nova 2011 ZIMA Zanimljivija i veselija ce svakako biti....jos malo pa zurka pocinjeeee...jeeeeee Very Happy
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Lily 3/1/2011, 00:53

Nensi,
nemoj da se porodiš, a da ne dođeš na net,...kažeš da si kod mame i da ti ne radi net kod kuće....ako razumeh,

elem, negde pročitah da razmatraš imena za tvoje male špice Very Happy
ako sme teta Lily Wink da se umeša lol! haha...
Kako bi ti se dopalo ime za jednu, od devojčica, npr.:Neva?
Kratko, nema suglasnike "za logopeda" Razz , onako gospodsko mi zvuči, neuobičajeno, ne bi bila na listi najčešćih imena datih u 2011.godini..jeste, jeste, tako sam ja gledala koliko i koja imena su zabeležena po učestalosti.....Asocira na sloveske korene....Na moć.
Razmisli, priseti se.....Da si se provozala Nevom, a nadam se da hoćeš, možda bi me uzela za ozbiljno....A,Nensi?Javi, dopada li ti se.
Javi, normalno, kako će se zvati malene. srca1
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 3/1/2011, 03:43

lily hvala na ideji!
Neva... zanimljivo zvuci... asocira me na Dostojevskog...
ali ono sto je moj problem je sto ja ne volim popularna imena, i ne volim kratka... cast izuzecima... kao sto je ovo... i Tara... i Nera....

mada moram istaci jos nesto sto mi para usi: slog ne na pocetku imena... negacija u startu... nisam odusevljena... mozda previse analiziram Embarassed

ali uvek bih prednost dala dugackom imenu... znas ono: puna usta imena i prezimena... Very Happy
ali mozda ja pomalo preterujem, mozda je mm u pravu , pa to nije prakticno uopste... treba se potpisati Laughing
sreca pa i on ima pravo glasa Laughing

nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Simona 3/1/2011, 09:04

Srecna Nova godina vv jelka2 pokloni3
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 20 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 26 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu