KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

+55
MAAKKI
lolipop
dragana76ns
vašar
ciklama
bule74
Filippa
Sneza
maus
Lily
Aki
kasia
gea
7-patuljaka
Gala
Nefertari
Shizika
MARA
logona
Agata27
cici
Zoka83
catherine290505
nabla
adriatika
Orline
Jelena*
bebko
cufta
buby
SannI-AlL
jovana 77
Pakki
caci
bobica83
Niki-Kiki
Zaneta
brinbili
Masha UK
maja76
HappyGirl
Anuska
key
naca
zoxa
tuli
bak
nesalela
ŽenoLina
BiKsi :)
anna
djole42
Milijana
Simona
nena beba
59 posters

Strana 21 od 26 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Sledeći

Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Filippa 3/1/2011, 19:37

Nenco primaklo se bas blizu osmeh srce Drzim fige i navijam za vas konfete
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Pakki 4/1/2011, 00:31

bogami neno i tebi se priblizilo smajli angel
jumping jumping
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 4/1/2011, 15:00

evo izvestaja mada i nije neki.
radjen ctg, sve ok. nema kontrakcija. srcana radnja ok. kazu sestre. posto su samo one gledale, jer danas guzva opasna, pola dr na godisnjem. ne stigoh zbog intervencija ni na uz. moram sutra opet. tako da ne znam mnogo.
inace jedva su mi uradili ctg ovog puta jer su obe bebe uzasno nemirne bile i samo se nesto ritale i bunile sto ih pritiskaju, pa sam na kraju morala na ledja sto je meni kao da lezim na ekserima tih 2x po 15 minuta. krsta ubijaju.
al nekako izdrzah.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od djole42 4/1/2011, 16:07

Srecna Nova malim mrdalicama i buducoj mami ljubav
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od catherine290505 4/1/2011, 20:49

Neno lepo si rekla- puno analiziras Very Happy yes ..Licno svidja mi se Lily-n predlog, neobicno, kratko, nekako zenstveno i lepo -ja volim kratka imena jer uglavnom nemaju nadimke koji su po pravilu ruzniji od imena, sto smatram da je slucaj i kod mene -Katarina volim jako ali Kaca-ne, a tako me velika vecina oslovljava Rolling Eyes . Ja sam kao sto znas NEri dala ime po baki ali i zato sto mi je bas to- kratko i nesvakidasnje. Meni se licno tvoje ime -puno ime- jaako svidja i to je jedno od lepsi "dugackih" imena a slazem se sa tm -treba se potpisati. Mm i ja imamo u glavi imena za jos dve devojcice Embarassed koje cuvamo, a sem ta dva imena meni se dopadaju Mila, Sofija, Djurdja, Kristina, Hana, Miona, Iva, Isidora...etc, samo za decaka nemamo pojma, odnosno imamo razlicite zelje Laughing ...Sve u svemu, moracete brzo da se odlucite, jer stizu! Jel imate bar neke radne verzije / skraceni spisak i sl..?
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 4/1/2011, 21:38

keti,
mi za decaka ko iz topa dogovrismo Very Happy
ali za cure nikako...
za svaki predlog ono drugo ima primedbu. moje su uglavnom tipa -ima tog imena na svakom cosku, kad pozoves to ime u skoli ono se pola skole okrene itd. njegove primedbe na moja imena su vise lose asocijacije na osobe sa tim imenom: npr ja kazem isidora. on ce: BJELICA! pa dobro, kazem ja kako se ne seti isidore sekulic? :)
drugo, kombinacije sara-lara, tara-mara, mia-lea, mi se ne svidjaju- jer mislim da su one razlicite licnosti i ne treba ih trpati u isti kos slicnim rimama od imena. a i ta kratka su mi ... nadimci a ne imena... slazem se da nas narod lepo ime nagrdi ruznim nadimkom, ali zato i smisljam neko ime koje nema ruzan nadimak. a i ta pojava je cesca kod muskih imena.

mislima da ce kombinacija biti jedno dugacko jedno srednje ili kratko, nikako oba kratka, i nikako na isto slovo :)
al jos cemo videti. imamo fore mesec dana po rodjenju Very Happy Embarassed
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Orline 4/1/2011, 21:50

Ih, nensi, pa ti ne bi bila ti kada ne bi analizirala lol!
Nego, ja se slažem sa tobom, imena od tri slova ne volim ni ja- više volim duža imena, a i meni nadimci ne smetaju. Od kraćih ženskih (ako već mora zbog muža) mi je lepo staro ime Neda, ali počinje na NE Laughing i Mila...Evo, i Keti, pardon Katarina Very Happy i ja rekosmo Mila, već dva glasa.
Zašto se ne dogovorite pa ti lepo biraj sinu a tata ćeri.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od catherine290505 4/1/2011, 22:00

Neno ja se setim Isidore Dankan etc lol! a slazem se da treba da imaju potuno razlicita imena, kada sam nosila u ppocetku blizance, to nam je bio dogovor, bez slicnih imena, mogu da pocinju na isto slovo ali da budu razlicita..A sto se tice dogovora- kod nas je bio ovakakv kod imena za decaka- posto nismo mogli da se dogovorimo, meni se nisu svidjali njegovi predlozi, njemu moji, pa smo resili da izaberemo ime koje ni njemu ni meni nije prvi izbor ali nam nije ni odbojno niti ima, za nas, iz nekog razloga, negativnu konotaciju..tako izabrasmi ime za decaka, ako nas iznenadi, a nije Very Happy , ceka u fioci buduce dane! Ori srce
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 4/1/2011, 22:03

pa da je tako Ori, lako bi, ali su dve cere Very Happy
a i "odrekla" bih se jednog deteta ako bih dopustila da nosi ime koje mi se uopste ne svidja.
tako da ostajem pri tome da mora oboma da se svidjaju oba imena Very Happy
makar za 4tvorku Very Happy

meni je npr lepo julijana- a on ce na to podsmesljivo: a sta mislis o JANUARKA
 b
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 4/1/2011, 22:05

catherine290505 ::pa smo resili da izaberemo ime koje ni njemu ni meni nije prvi izbor ali nam nije ni odbojno niti ima, za nas, iz nekog razloga, negativnu konotaciju..

to je i nasa opcija, samo da je jos sprovedemo u delo... bacicemo malo na papir pa sta dobije najvise glasova... ali bas na ovaj nacin
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Orline 4/1/2011, 22:08

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 635297 Pa da...Baš sam postala Nemac (čitaj Alchajmer)
Meni se svidja, ali u varijanti Julija. Al MM kaže da bi je onda zezali za Romea. Uvek ima nešto. Udri ti lepo Mila i Tamara, pa me zovi na kafu.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od catherine290505 4/1/2011, 22:12

Julija-skroz lepo, a pri- Mila ostajem
Dakle eto mi ih krstili lol!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 4/1/2011, 22:40

hahahha!
e pa lepo!
onda nek bude julija i mila!
pa kako god na kraju bilo, ovde cu ih zvati julija i mila. :) jednu krstila, ori jednu keti, ciber kume :)
p.s. bolje zvuci nego milka i zivka sto bi rekla jedna moja drugarica
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Filippa 5/1/2011, 09:12

Kaži mi, kaži

Kaži mi, kaži,
Kako da te zovem;
Kaži mi, kakvo
Ime da ti dam, -
Hoću li reći:
"Diko", ili "snago",
Ili ću "lane",
Ili "moje blago";
Hoću li "dušo",
Ili "moje drago" -
Kaži mi, kakvo
Ime da ti dam!
Sve su to mila
Imena i lepa
Kojima Srbin
Svome zlatu tepa;
Al' ja bih proveo
Čitav jedan vek,
Tražeći lepše,
Dičnije i slađe,
Milije ime,
Što još ne ču svet,
Da njim nazovem
Moj rumeni cvet.

Neno slatke su vase muke oko izbora imena


Very Happy Uzivaj mila a kad bude pravi predlog osetices to sreca
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 5/1/2011, 09:51

Neno cekamo izvestaj
Ljub
Ja podjednako volim i duga i kratka imena a narocito ona sa znacenjem,al ne volim svakidasnja,sto mm kaze gde mi nadjose ime Dragan,kad ga samo pozoves okrene se pola grada.
Svakako vi cete odlciti
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od catherine290505 5/1/2011, 10:22

SRECAN RODJENDAN NENO, KAKO NAPISAH -POKLON TI JE VEC ZAPAKOVAN, JOS MALO PA ODMOTAVANJEEE sreca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od dragana76ns 5/1/2011, 11:46

evo da i ja dam neke predloge...(to su moje opcije kada se desi )
Srna, Tijana,Ivona a dopada mi se i Vasilija(mada se bojim nadimka) NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 543728 NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 543728 NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od maja76 5/1/2011, 12:29

Mila je moja zelja dugi niz godina i tako cu ja svom detetu dati ime ako bude bila devojcica Very Happy Neno sta god da odlucite bice lepo verujem Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od tuli 5/1/2011, 19:43

Nensi, srećan ti rođendan!!!
Ove godine dupli poklon. sreca sreca
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Gala 7/1/2011, 00:09

ljubav
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od bebko 7/1/2011, 05:53

neno i tebe nema da se javiš posle kontrole...
kako su nam vrtoguze?
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od MARA 7/1/2011, 07:30

I ja je cekam i virkam,vididm je dole cesto,al ne pise
Ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Filippa 7/1/2011, 08:35

Neno srecan rodjis Very Happy . NIsam znala da si nam i ti jarcica osmeh srce
Nadam se da je sve OK i cekamo izvestaj sreca
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od djole42 7/1/2011, 09:08

Srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem !
love
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od BiKsi :) 7/1/2011, 23:14

Srećan rodjendan sa malim zakašnjenjem! Nema vas, gde ste vas tri?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 21 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 26 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu