KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

+55
MAAKKI
lolipop
dragana76ns
vašar
ciklama
bule74
Filippa
Sneza
maus
Lily
Aki
kasia
gea
7-patuljaka
Gala
Nefertari
Shizika
MARA
logona
Agata27
cici
Zoka83
catherine290505
nabla
adriatika
Orline
Jelena*
bebko
cufta
buby
SannI-AlL
jovana 77
Pakki
caci
bobica83
Niki-Kiki
Zaneta
brinbili
Masha UK
maja76
HappyGirl
Anuska
key
naca
zoxa
tuli
bak
nesalela
ŽenoLina
BiKsi :)
anna
djole42
Milijana
Simona
nena beba
59 posters

Strana 11 od 26 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Sledeći

Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Pakki 30/8/2010, 03:31

ja jedem po 5 jabuka dnevno Embarassed Laughing i to mi pomaze.primjetila sam da dva dana kad ne jedem jabuke stolica mi odmah bude tvrdja.
moras da se kreces vise,lagane setnje i to pomaze
ff
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od 7-patuljaka 30/8/2010, 12:51

Neno...evo ovih dana iščitavam tvoje vto dnevnike, sada td...Mnogo si me nasmejala svojim komentarima, pomogla svojim konstatacijama...Nego, nigde nisam našla gde si radila prve četiri VTO? Peta je bila uspešna u Pronatalu, ali nigde ne nađoh za prva četiri ICSI-ja?Našla sam da je jedna bila u Višegradskoj, a ostale?Izvini, ako sam propustila, a ti si ovo već negde napisala...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 30/8/2010, 19:55

7 patuljaka, drago mi je da sam pomogla i nasmejala... dezurna luda :)))) klinike su:ivanovici, mala Bogrodica, papic...

Nesto me steglo grlo i sinusi... mislim da je od promaje, kratkorajne ali efikasne... Crying or Very sad
ili ovo zahladjenje... nadam se da nije virus... za sada samo caj ... valjda ce pomoci
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Anuska 30/8/2010, 21:14

Samo da bubim trudnicu u prolazu ljubav
Super za mrduckanja, a za Jarceve sta reci - ja, Nabla... hm, zaboravih ko jos, ali sigurno jos mnoooogo finih ljudi lol! I skromni smo, kao sto se vidi iz prilozenog Laughing
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 30/8/2010, 22:25

Anuska ::a za Jarceve sta reci - ja, Nabla...

likeit
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Simona 31/8/2010, 12:56

I ja sam jarcica... a ima nas ovde jos... Super su jarcevi, samo malo tvrdoglavi, malo svojeglavi i tako... NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Icon_biggrin Nece biti lako sa blizancicima kad krenu u isto vreme da placu i traze nesto... no pricaces nam :)

Pozdravcici za vas NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 338438 NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 338438 NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 338438
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 1/9/2010, 08:39

dobro jutro!
malko je sivo, hladno, al ja volim i takva jutra... podsecaju me na nove radne dane... u vreme kad sam ih imala :) sta cu, pomalo sam nostalgcna za poslom... naravno da ga ne bih htela vise nego ovo "stanje", ali lepo je... ako me razumete... ustajanje, spremanje, sve aktivno, bez razvlacenja, dolazak n poslic, kafica, cavrljanje sa kolegama pre posla, a onda nesto novo i zanimljivo na samom poslu... uvek nesto novo... to meni ustvari nedostaje... sad su mi dani prilicno jednolicni za moj temperament.... :)
ali ne, ne kukam.... samo mi doslo da to podelim sa vama u ovo sumorno jutro, koje bas kao takvi inspirise na ovakve (svakojake) misli :))))))))

e sad, nesto sam razmisljala, ja stalno osecam ovu levu vecu bebu da mi povremeno "kucne", pa me brinulo zasto ne i desnu... manju... da li zato sto je manja pa je sporija, slabija...? ali onda nesto mnogo kasni... a onda, jutros, mi pade na pamet da je to mozda zato sto je leva na prednjem zidu materice, a desna na zadnjem zidu, pa je ne mogu tako osetiti preko koze...
sta mislite , jel to moguci razlog?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Nefertari 1/9/2010, 11:53

Pokreti bebe se osecaju iskljucivo kada dotakne matericu, to sto ti ne osecas da se ona krece ne znaci da se ne krece vec ne pipa matericu. Videces za 2-3 nedelje, od tad krece danonocno sutiranje x2.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od tuli 1/9/2010, 14:13

Uzivaj nensi sa svojim duplicima!
NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 275568
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od BiKsi :) 2/9/2010, 08:00

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 836609
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 3/9/2010, 14:40

juce osetih nesto malo sa desne strane... mozda se to moja pozerka probudila...
tek za evidenciju...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od brinbili 4/9/2010, 09:54

Bravo za desnu mrdalicu...ala ce da bude zurke NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 11031
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Masha UK 5/9/2010, 12:07

Nensi ne brini to je normalno sa blizancima. Ja sam citavu trudnocu mislila da osecam uvek samo jednu bebu, tek kad bih otisla na UZ videla bih i da se druga pomera ali da je ne osecam.

Ljubac
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 6/9/2010, 19:30

masenka ma videh i ja, al osecaj je osecaj :)
ovih dana omam osecaj da sam puna vode u stomaku-da mi se sve bucka... a besika ispraznjena. nije do nje. nego bas oko njih cini mi se. nije valjda da moze da se oseti povecanje zapremine amnionske tecnosti? i dal se to stvarno desava u ovom periodu-5 mesec?

novost je i sto be bubrezi boluckaju ovih dana po malo-dal se pomeraju, sta li?
uriin je proveren i brisevi pre 2 nedelje-tako da na infekciju ne sumnjam... e sad, valjd anije neki kamen ili pesak? pijem samo odmenjsku vodu-preventive radi....
novost je i svrbuckanje stomaka-pocelo je pocelo... zatezanje koze.... moracu ozbiljnije da pocnem da se mazem, a ne samo rekreativno... Very Happy
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od cufta 6/9/2010, 20:09

Ne brini Neno, pesak i kamenje boli tako da oci ispadaju. Nije sigurno, pomeraju se ligamenti i adaptiraju, deca ti rastu sada jako brzo, organi stoje na mestu. nista se ne sekiraj.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od bebko 8/9/2010, 06:59

LJubim mamu i dva vrtirepa ljubav ljubav
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 9/9/2010, 12:04

evo izvestaja sa kontrole:
grlic-ok
UZ- I beba - BDP/HC 49/146; AC 150; FL 31; 320 g; 20+1;
II beba - 47/171; 149; 31; 317 g; 19+6

prestajem sa depo progesteronom. sledeca kontrola za 3 nedeelje sa kompletnom krvnom slikom, biohmija, sa transaminazama (???).

inace, II beba je devojcica :))))))))))))

ja sam u poslednjih par dana naglo dobila na kilazi-cini mi se 3kg! i stomak mi porastao naglo. i sve mi se bucka. imam utisak da mi se otegao do zemlje-sve ga pridrzavam :))))))) vreovatno tripujem, ali dosta je naglo porastao.
kad se na krevetu okrecem, moram da ga pridrzavam!!! i da podmetnem jastuk ispod njega-prjatnije mi je!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od 7-patuljaka 9/9/2010, 12:48

Neno, odlično za nalaz. Znači, jedna od beba je devojčica...baš lepo.E, Neno i mi sve jedva čekamo te "slatke" muke:pridržavanje stomaka, podmetanje jastuka...Uživaj u trudnoći i svojim bebicama!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od djole42 9/9/2010, 13:39

Odlicno ti napredujes Neno,nek raste stomacic a ti radi onako kako je tebi prijatno(pridrzavaj,podmeci jastuk)
osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od zoxa 9/9/2010, 14:39

Jos koji dan i pola trudnoce je iza tebe!
Odlicni nalazi, samo tako nastavite!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Pakki 10/9/2010, 10:07


super za nalaze good job
uzivaj sad
srcasti poljupci
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od jovana 77 10/9/2010, 10:16

osmeh srce
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od tuli 13/9/2010, 15:59

Nensi, gde si,raste li kućica?
NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 275568
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Pakki 14/9/2010, 02:30

mazes li stomak neno? trudnica
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 14/9/2010, 16:48

raste raste i to ubrzano jako! duplo brze odjednom sam kad udjoh u 6ti.
poceh da mazem svakodnevno mesavinom originalne pavloviceve i ad kapi i ampule vitamina e i pantenol masti. to svako vece. a u toku dana kad se setim jos i atopik kremu za suvu kozu.

bas mi je napet stomak, kao da ce svakog casa puci... cak osecam da me koza na ledjima i krstima svrbucka-siri se... bojims e da ce tu strije prvo da nadju mesto...

nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 11 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 26 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu