KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pavlovic_miljana 14/11/2013, 08:44

Devojke, cujem da se zalite oko komunikacije sa koordinatorkama. Ja sam komunicirala sa Ivanom Veljkovic i ona mi je uvek, bez izuzetka odgovarala u roku od 2,3 sata, morala sam da je pohvalim u Pragu. Inace, meni nije uspelo, 3. VTO, 2 sam radila u Srbiji, 3. u Pragu. Ja sam platila taj Embriogen misleci da ce embrioni vise da mi se podele nego do sada, a podelili su se identicno kao u Srbiji, tako da sam imala i pored Embriogena embrione od 8 i 4 celije za ubacivanje 3. dana (i 5 zamrznutih). Ocekivala sam blastociste. Da li nekome cekaju do blastociste? Kada sam ja radila, svima su radili transver 3. dana.

pavlovic_miljana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 14/11/2013, 11:30

Ivana Veljković i meni stvarno brzo odgovara, na svaku sitnicu koju pitam.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 14/11/2013, 11:51

Ja koliko sam videla i pricala sa parovima u PFC svima su vracali 3. dan. Mislim da je to i logicno, jer ako se lepo dele, nema potrebe da budu u medijumu jos dva dana, jer je njima ipak materica prirodna sredina.
Sto se Ivane tice, zaista odgovara isti dan. Medjutim, bila je na odmoru bas u periodu kad smo mi isli, tako da su mene prebacili na Mirnu, koja je takodje sjajna.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 17/11/2013, 10:29

Miljana ,ja sam bila na donaciji j. celije . Od 8 jajnih celija sutradan se oplodilo 7 . Umesto da mi ET bude 3 . dana , cekali su 5 dana da izdvoje i vrate najkvalitetnije , kad ono i posle 5 dana prezivelo svih 7 . Vratili su mi 2 blaste , ostalo zamrzli . Na zaloet . ET sa svezim blastocistama mi nije uspeo , bez ozbira na to sto su i oni i Endo bio dobar . To je bilo u junu . Sad sam bila na FET u , razmrznuto je svih 5 , 2 se nisu dalje lepo delile , tako da mi je embriolog rekla da ce mi vratiti sve 3 , od kojih je 1 sama krenula u hecing , a na ostale 2 su to uradili u labu . Medjutim , kad sam dosla na ET , Sonja mi je rekla da nikako nije za to da mi vrati sve 3 jer je Endo dobre strukture zbog visokog rizika od viseplodne trudnoce i eventualne neophodnosti za embrioredukcijom .

Strumfetice , potpisujem svaku tvoju rec o klinici i Sonji ali mislim da treba birati Mirnu i Ivanu za koordinatorke , cini mi se da su one bas ekspeditivne .

Adriane 69, izvini sto sam te je prekrstila , ne znam sto su tebi zasebno naplatili AH , I ja sam sad bila na FET u , koristili Embriogen i AH i platila za to 750 E jer mi je receno da je sa prethodnim placanje placen i AH . Bas si me zacudila sa ovom informacijom . Meni su ponovo zamrzli tu 1 preostalu blastu , bez da sam nesto to doplacivala . Samo sto ja uopste ne verujem da bi prilikom njenog ponovnog razmrzavanja ona uopste nastavila svoj dalji razvoj . Nesto i sumljam u to da je ponovo zamrznuta , to mi je skroz nelogicno .

Sve zenice koje se odlucite za PFC i Sonju , mislim da se necete uopste pokajati .

Sto se tice priprema ovde , mislim da to pracenje UZ moze biti i kod nekog prosecnog ginekologa , da nema potrebe ici u klinike tipa Ivanovica , jer mislim da su oni klasicne finansijske derikoze , da izmisljaju i govore o potrebi za cescim UY nego sto je to zaista potrebno , a sve u cilju da vam uzmu sto vise para jer svaki taj UZ naplacuju valjda po nekih neverovatnih 5 , 6 ili 7000
dinara puta 5 ili 6puta sto je po meni van svake pameti . Ja sam , pripremajucu se za ET u Pragu isla samo 1 put u N.Front na uput kod mog dr . na sterilitetu , tako da me to bas nista nije kostalo . Mislim da te Ivanovice treba izbegavati u sto sirem luku i da ce vas samo odrati .
Prebrojavanje folikula , merenje njihove velicine i debljine Enda i pogled na njegovu strukturu vam moze uraditi svaki prosecen ginekolog . Prema tome , nemojte se zaletati i nasedati . Taj UZ bih i ja mogla da uradim kad bi mi neko dozvolio , iako sam dipl. ing .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 18/11/2013, 20:56

Htela bih da prijavim jos jedan uspeh Dr.Sonje. Sad sam se cula sa parom koji je bio sa nama u Pragu, prvi im je put i test je pozitivan. Bravo PFC igracice 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Bebita 19/11/2013, 10:25

Pozdrav za sve na forumu. Iako se nisam javljala, zahvaljujuci vama sam odabrala kliniku u Pragu i već se pre dva dana vratila iz Praga. Htela bih da podelim svoje iskustvo sa vama. Pošto sam imala u BG 5-6 VTO gde se jajne celije nisu baš pokazale kao dobre, odlučili smo se, mm i ja, za donaciju jc. Svašta se u mojoj glavi motalo ali sam ja na kraju prelomila i krenuli smo u postupak. Poslala sam e mail dr Sonji i ona mi je odmah odgovorila i preko koordinatorke Vignjević dala plan stimulacije, posle toga opis donatorke, broj folikula i sl. Preko bookinga smo rezervisali smeštaj blizu klinike gde smo bili obavezni da budemo samo dva dana, prilikom upoznavanja i konsultacije sa dr Sonjom i prilikom transfera. Dr Sonja je profesionalac koja osim toga ima i preveliku dozu ljudskog i majčinskog u sebi. Ni sa kim je ovde od doktora ne bih mogla uporediti. Osim toga na razgovoru izgleda kao da je ona tu samo za vas i ono što ste sumnjali više se neće ni pojaviti. Sve u svemu to je bilo jedno novo, veoma pozitivno iskustvo. Sada mirujem, leškarim, uživam i čekam betu. Sve što vas interesuje pitajte me,trudiću se odmah da odgovorim.

Bebita

Broj poruka : 6
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Bebita 19/11/2013, 10:31

Vraćeno mi je posle 48 sati dva embriona od po 4 ćelije. Kažu da su dobri... Preostala 4 su zamrzli. Donatorka je na UZ imala 19 folikula.

Bebita

Broj poruka : 6
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 19/11/2013, 11:45

Evo i mog obecanog izvestaja.

Prvo cu da napisem nesto o komunikaciji sa klinikom koja je u mom slucaju isla preko Danice, ona je zena koja je mnogo zaposlena i ne stize da odgovara na mailove sto moze da bude presudno kao kod mene jer dan kada sam trebala da krenem sa stumulacijom nikako mi nije odgovarala na mail, ali zato sam uhvatila telefon u ruke i ubuduce smo uglavnom tako komunicirale.

Put je takav kakav jeste, kada se ide tamo nije strasno (putuje se preko dana), ali kada se vraca obzirom da nemaju kuset kola malo je nezgodno, no moze da se namesti u vozu na dva sedista i opet se dosta lepo doputuje kuci. Dve povratne karte su izasle 21,300 din i nisam uzela rezervacije.


Smestaj sam rezervisala preko klinike i bio je u hotelu Carol, za dve osobe sa doruckom sam placala 48 eur (cena van sezone), hotelom smo bile jako zadovoljne kao i hranom, a nije daleko od klinike, ja sam sa transfera isla peske laganom setnjom do njega.

Klinika spolja nista narocito, unutra lepo i moderno opremljena, cista, sa ljubaznim osobljem. Prvi kontakt je naravno sa Danicom koja zaista koordinira vasim ajd da kazem slucajem. Dr. Sonja nadasve jedan profesionalac, covek i majka, vrlo individualan pristup zeni, i veoma umirujuca energija. Meni se najvise dopala njena iskrenost i direktnos valda zato sto sam i sama takva i ne volim uvijanje, nakon aspiracije bila je pokrenuta tema o doniranju embriona, ali evo za sada nije bilo potrebno. Bez obzira na ishod ovog postupka opet bih se dala u ruke dr. Sonji jer je meni bas legla.

Bebita neka bude bebicetno.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 19/11/2013, 11:50

Htela bih jos nesto da dodam jer sam ranije shvatila da se komunikacija sa klinikom prekida javljanjem rezultata bilo kakvi da su oni, moje misljenje je da se ustvari njihov posao tu i prekida, znaci posle odradjenog transfera, jer na papiru dobijate terapiju do 12. nedelje, i verovatno tada treba da nas preuzme nas doktor.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 19/11/2013, 13:14

Bebita , pozdrav i dobro nam dosla na forum . Super sto si nam se prikljucila , mozda cemo mi nasim pricama i komentarima pomoci mnogima da se odluce , bas kao sto su i drugi pomogli nama . Moram priznati da mi je zao samo sto mnogo ranije nisam otisla kod dr. Sonje , nego sam ostavljala pare ovim nasim hohstaplerima po Srbiji , cast izuzetcima kao sto je dr. Kopitovic , ona je ovde najbolji lekar , narocito za nas slucajev . Ovde sam izgubila i silno vreme i mnogo puta okusila ukus negativne bete i dosla u ove godine i cajtnot sa vremenom .

Sve pohvale za dr. Sonju i kad bih morala ponovo , isto bih birala samo nju .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty U januaru za Prag

Počalji od makac71 22/11/2013, 20:40

Evo jos jedne koja se sprema za Prag. Very Happy  Ako rezultati budu ok, trebalo bi da idemo sredinom januara. (Prolaktin mi je bio visok, a sad je nizak, manji od 2,5.) Imacu mnogo pitanja za vas devojke koje ste bile. Prvo ako bude avio let uspostavljen, da li nam preporucujete da izrentamo kola, ili je javni prevoz dovoljan? Sto se tice para, gde da ih menjamo? I jos milion pitanja, ali o tom potom...
Hvala unapred
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 22/11/2013, 20:58

Makac 71 dobro dosla cvet 

Evo za pocetak ako krene avio prevoz to ti je najbolja varijanta, naravno u zavisnosti i od cene, rentiranje kola ima smisla jedino ako se vozate po okolini inace javni prevoz funkcionise perfektno, a pare sam ja menjala kod Sime mada su cure pominjale i neke menjacnice koje imaju dobar kurs i ne uzimaju proviziju.
Najbolje je da procitas ovu temu i naci ces mnogo korisnih informacija.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 22/11/2013, 20:59

prevoz im je perfektan, zaista nema potrebe za rentiranjem kola, a uvek mozes i Simu pozvati oko taxiranja. Novac smo menjali u trznom centru Harfa pored hotela Carol. Srecno!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 22/11/2013, 21:28

Preporučujem da novac zamenite kod Sime taxi definitivno
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 22/11/2013, 22:16

http://www.huspak-exchange.cz/cs/kontakt/
Evo kontakt na mjenjacnicu u centru, ja recimo kod njih mijenjam devize i nase goste kod njih vodim. Prosle godine je tu radio momak koji se zove Sasa, mislim da je jos uvijek tamo.
Simo je takodje ok izbor.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 22/11/2013, 22:25

American express kartica prolazi na klinici,ali uzimaju 3% za transakciju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od JocY 22/11/2013, 22:30

Nije lose i razmeniti malo novca vec ovde u Srbiji, da se ima za start cim se dodje tamo. Ko je iz Beograda postoji menjacnica "Trange Frnage" (ne zezam stvarno se tako zove lol!  ) koja ima sasvim OK kurs. Mi smo tamo razmenili nesto novca da imamo cim dodjemo da ne moramo da jurimo menjacnicu, sto se pokazalo jako dobro. Sad kad budemo isli na FET opet cemo tako. Eto jedna ideja da se krene mirnije glave.
I da prevoz je SAVRSENO organizovan tako da stvarno nema potrebe da iznajmljujete kola. Mi smo isli kolima a stajala su nam na parkingu tokom celog boravka osim kad smo isli na aspiraciju i transfer, a i Sima je tu koji se uvek nadje pri ruci...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od makac71 22/11/2013, 22:58

Hvala vam svima na brzom odgovoru, divne ste i ceo kutak je najbolji od svih slicnih foruma. Mi imamo americke dolare, pa malo brinem. Inace dvoumimo se oko dva hotela Carol i Clarion Congress.

Posto imam dosta godina i amh mi je 0,75 imala sam uvek malo j.c. i vecina je bila prazna, kazu da su oni za moj slucaj najbolji. Ja se plasim da primim  terapiju u Srbiji, na uz se pokaze da imam folikule, a kad stignem tamo da bude prazno ili da su nezrele. To mi je nocna mora. Ima li medju vama slicnih slucajeva, a da su dobro prosli?
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 23/11/2013, 08:56

Makac ja sam prosle nedelje bila u hotelu Carol i jako sam zadovoljna, blizu je klinike, uredan, dorucak je obilan, lako se dolazi do centra, a cena je sada van sezone prihvatljiva.

Ne znam dali si pored uz radila uporedo i E2 koji bi trebao da pokaze zrelost jc.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od OKacica 23/11/2013, 09:02

Ja sam u maju bila turisticki i najbolji kurs koji smo dobili je 25 kruna za 1 eur. Takodje, prevoz je fantasticno organizovan.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od makac71 23/11/2013, 10:11

MAAKKI u Carol sad pocinje zimska sezona i visa cena i traje do 31.1. do kada bi trebalo da zavrsimo, ali vidim mnogo pohvlala za njih.

Nisam nikada radila E2, a mogla bi da vidim da li to rade ovde kod mene, posto trenutno nisam u BG. Mada sam imala samo dve jc. i to obe zrele i ijedan odlican embrion kada sam imala blagu stimulaciju, prvi put kao da su mi sa produzenom i jakom stimulacijom sve spalili. Posle sam citala da se kod "poor respondera" ide sa manjim dozama stimulansa, ali mi se cini da u prethodnoj klinici nisu imali zelje ili znanja da se pozabave mojim problemom. Bilo je lepo na pocetku na prvom razgovoru, a posle je bilo sve ko na traci, najduze je trajalo skidanje, pregled na uz se merio sekundama. Drago mi je da cujem da Sonja svakome posveti dovoljno vremena i prilagodi terapiju. Ona mi je zadnja nada. sunny
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 23/11/2013, 10:35

Makac pridruzi nam se ovde sigurna sam da ce neka cura umeti da odgovori na tvoja pitanja, ovo je tema vezana samo za kliniku, a na ovom linku pisemo o nasim iskustvima i postupcima
https://kutak.forumotion.com/t2730-korak-po-korak-na-putu-do-bete
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 23/11/2013, 18:49

Samo bih dodala za menjanje para po Pragu da pitate koliko paraa mozete dobiti npr. za 50 evra, ako ponude manje od 1250 kruna, vi krenete, oni pitaju a koliko ocekujete, vi kazete i oni kazu ok i toliko vam daju. Mi smo menjali na vise mesta, u Harfi i Paladiumu (isto trzni centar) kurs je 25.
Mi smo isto bili u hotelu Carol i prezadovoljni smo, ali mislim da mu je u sezoni malo jaca cena za 3 zvezdice.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od SSanja 23/11/2013, 19:54

LaFolie ::Meni je dr Alena radila punkciju a dr Sonja transfer; ja sam jako zadovoljna Alenom; izuzetno strpljiva zena i nakon punkcije je ostavila izvestaj u kom pise moja dijagnoza iako nije znala sta he moj problem. Zena je po meni egal sa Sonjom; cak su i generacija. Zaista se ne bih bunila da mi jednog danz fet ona radi kada se budem po ostatak dece vratila. Drugo; Sonja ne bi zaposlila nekog lekara koji nije odlican. Nije to Srbija da se primaju preko veze ocigledno.
Ja sam bila na FET u julu. Dr Sonja je bila na odmoru, dr Alena je sve odradila i evo ispostavilo se kao dobitno. Poslije ET mi je prisla i rekla da smo sve odradili sto je do nas i da nam treba malo srece. Eto izgleda da smo je imali. osmeh srce 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pavlovic_miljana 24/11/2013, 09:01

Devojke, moja drugarica je pre neki dan dosla iz Praga i tamo su joj rekli da od Nove god. poskupljuju postupak na 3000e. Monitoring je do sada bio besplatan a sada kosta 600e Sad

pavlovic_miljana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 32 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu