KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+88
makateca
tatjanica
Dreamerka
jelena*mama2andjela*
Strumfeta78
ella82
winni
loly
greeneye
Meri01
Zmajuška
ivabuku
Blanka
Amna84
bonafides 77
AriesGirl
PalcicaBg
Ancica 87
noja
lenjivica
sunny.tp
flebodia
dzenica
sretnazvijezda
KoMetaK
annci
zvoncica36
pegaz
mikica023
mirka14
Mimi12
pufana
tamarako
alo-alo
Iva79
lela1984
JocY
millena
BabyBear
ShareLove
mata
Sofija Veks
sandrolina
Dora1
mamadabudem
ne gubim nadu
ariadne69
Tinche
milivoj73
snedra
Malena88
mildra
Stenli
stela
Bubica28
krol
Krastavica
missile
breskva
SoJa
bundevica
ChillyVilly
najdi10
Vuchica
ivi
pereca82
Vanilla
Erata
makac71
MAAKKI
allure
Struzzo
fight&faith
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
bak
Endzi
Gogoli
pavlovic_miljana
Magnolie
Tebi
Iva01
LaFolie
ganedina
zoxa
mijaki
lelas
Olja-B
92 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Olja-B 30/1/2014, 21:08

Mijaki,ja sam hotel rezervisala preko booking com. ukucas centar i datume i oni ti ponude sta imaju.

Olja-B

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Olja-B 30/1/2014, 21:18

 sunny  sunny  sunny  sunny Devojke, zanima me vase iskustvo,kada u PFC vracaju embrione i u kojem slucaju cekaju blastocistu. mozes li ti to da trazis

Olja-B

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Olja-B 30/1/2014, 21:30

Sandrolina,zao mi je nikada nisam imala hiperstimulaciju,ali kolko sam cula organizmu je potrebno da se oporavi za novi postupak 2 do 3 meseca.i jos sam cula ko god je imao hiperstimulaciju ostala je trudna

Olja-B

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 30/1/2014, 21:32

Olja-b,to je sve individualno,zavisi od broja dobijenih embriona i od toga kojom dinamikom se dele.Embriolog i ginekolog tu odlucuju a odlucuju onako kako je najbolje .Oni su ljudi kojima treba verovati.veruj im potpuno!ja sam pre neki dan imala transfer i sad cekam rezultate.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 30/1/2014, 21:35

Sandrolina ,tvoj ginekolog,naravno ako te vec dugo prati,najbolje moze da proceni kad si fizicki spremna za postupak,zato cekaj jos malo ipak si ti imala ogroman broj jajnih celija.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Olja-B 30/1/2014, 21:38

hvala ti Lelas,aii kazu da se 4 dan pokaze kakvi su i kako se dele.kada su tebi vratili i koliko vracaju

Olja-B

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 30/1/2014, 21:45

meni je transfer bio 4 dana,vracena su dva embriona a cetiri su sad eksimcici.bilo je zena koje su imale transfer i 2 i 3 dana embrionalnog razvica.mi smo prvog dana imali 8 embriona.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 30/1/2014, 21:48

https://kutak.forumotion.com/t2784-korak-po-korak-na-putu-do-bete
Ajde zene na korake, pratite ovaj link gore jer je tamo svaka zena pametnica pa da diskutujemo.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sandrolina 31/1/2014, 18:53

hvala Vam devojke, polako se sprema za mart u novu posetu Pragu.
 sunny Srecno svima...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mijaki 1/2/2014, 14:47

Bice nas dosta u Pragu ovog proleca. Ja se spremam za Maj...takav je barem plan. BItno mi je da ne bude hladno jer idem sa Anom pa da mozemo da skitamo tih tri cetiri dana. Ovoga puta je barem lako - dkrektan let....a za smestak se dvoumim, najtadije bih uzela apartman u centru sa kuhinjom jer bih kuvala za Anu... do klinike cu lako prevozom a na dan transfera taxijem. Dan posle transfera kucici...:-) najvise mi odgovara jevrejska cetvrt i deo oko palladiuma i trga republike a cene na bookingu dodju iato kao hotel nocenje sa doruckom... to je plan za sada pa cu jos da ga razradim...ipak apartman ima i ves masinu i mikrotalasnu i prostranije je nego da se guramo po sobicku u hotelu

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 1/2/2014, 20:10

Mijaki imas i ovdje stanove u centru http://cz.prague-stay.com
Paladium ti je na istoj trasi metroa kao i klinika, par minuta bi trajala voznja.
Jao divno sto dolazite sa Anom, savrseno bi bilo da iznajmite apartman.
U maju bi trebalo biti lijepo vrijeme.
Aerodrom je jako dobro povezan gradskim prevozom do grada.
Ako bilo kome trebaju smijernice neka se javi ili evo stranica na kojoj se lako mogu naci spojevi http://jizdnirady.idnes.cz/pid/spojeni/
Djevojke srecno!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mijaki 1/2/2014, 21:34

Zoxa srce si:-) hvala ti puno...odoh da pogledam link..

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mijaki 1/2/2014, 22:09

Zoxa super su apartmani na ovom sajtu.jel znas nekoga ko je bukirao preko prague stay, verujem da su prifesionalni. Meni ae bas svidja ovaj retezova ili tako nesto...samo tu u blizini karlovog mosta ne secam se da imam billy ili neki veci market a to mi je bitno zbog nabavke...msm da ne vucem pakete vode...:-)))

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 1/2/2014, 23:23

Drugarica mm-a radi kod njih, mogu ti poslati njen broj ili e mail.
Mi smo za prijatelje uzimali apartman kod njih prije par godina i sve je bilo ok.
Koliko se sjecam u blizini je sigurno manji market, veliki je na Narodni trida, 10-tak minuta pjeske.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mijaki 2/2/2014, 03:19

Super zoxa:-))) moze broj na pp. ZNacice da se raspitam pre uplate rezervacije....thanks jos jednom

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 3/2/2014, 13:58


Devojke , ako neko uskoro planira IVF u PFC da znate da imate mogućnost da kupite avionsku kartu po ceni od 111 e sa svim taksama . Uslov je da u Pragu provedete subotu i nedelju . Ako budete tamo imali potrebu da pomerite termin polaska , doplata je 20 e .
Druga varijanta je 149 e sa svim taksama i 40 e u slučaju pomeranja termina .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 5/2/2014, 15:46

da li dr Sonja trazi da se radi histeroskopija pred FET ukoliko je radjen carski rez?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Iva01 7/2/2014, 21:13

LaFolie, meni je uradjen carski rez prilikom porodjaja ali u PFC me nisu pitali niti su trazili da radim histeroskopiju. U januaru sam imala ET koji je nazalost bio neuspesan.
Inace moja prva trudnoca je bila prirodnim putem i kod mene je sve u redu osim toga sto sam u 40-tim.

Iva01

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 8/2/2014, 21:14

Pozdrav drage :) Sasvim sam nova u svemu ovome. Spremamo se za Prag i dr.Sonju za septembar, a u aprilu idemo da zamrznemo ono sto sada trenutno imamo,ako i tada budemo imali. Inace suprugu je ustanovljena oligoasteospermija,isli smo odmah u Prag i mislili da cemo tamo naci nesto,ali nisu nasli nista :(Sad smo malo popravili spermogram pa se nadamo da ce nam u aprilu naci bar nesto da zamrznu.
Interesuje me,ako neko od clanica zna, gde bi mogli da iznajmimo apartman ili stan za septembar jer bi smo isli da dr.Sonja prati celu stimulaciju.Hvala unapred puno.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mijaki 8/2/2014, 21:34

Tebi imas dosta apartmana na booking-u a i zoxa je na prethodnoj strani poslala link. Mozes pitati i Danicu ili Mirnu...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 9/2/2014, 00:06

Cao Tebi, dobrodosla na forum i puno srece u sledecem ciklusu!

Pregrst stanova imas na airbnb.com preko kog smo mi prosli put iznajmili sjajan stan, i sledeci put cemo isto...

 cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 11:19

Evo da javim i ovde da jutros pisah Ivani sa svim pitanjima sto mi padose na pamet u vezi Praga, i naseg planiranog FET-a, pa cu videti kada ce mi i sta odgovoriti...da se polako spremamo za prolece...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 18/2/2014, 16:21

Pozdrav cure,
nova sam na ovom forumu...MM ima azoospermiu 000poslije svih nalaza i "strucnih" doktora i njihovih"savjeta" oodlucila sam da je najbolje da uradimo biopsiju u Pragu. Ne znam odakle da pocnem, pa bih molila nekoga od vas da mi kaze sta trebam i sta ne trebam da uradim. da li neko ima kontakt od dr Sonje da joj posaljem mail. ja sam iz Sarajeva, odakle i po kojoj cijeni mogu naci prevoz, autobus, avion ..... svaka info bi mi dobro dosla.
hvala Vam i puno srece vam zelim

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 18/2/2014, 17:14

http://www.pragueivf.com
Dobrodosla na forum, sve info o PFC  imas ovdje.
Prevoz iz Sa, direktno ima jedino kombi, cijena je 90 eur jedan pravac, kontakt ti mogu napisati ako si zainteresovana. Moja mama je nekoliko puta isla sa njima kad je dolazila kod nas u posjetu i jako je zadovoljna. Avion vjerujem ima ali nema direktno. Iz Bg sad ima direktnan let.
Dalje, za analize i odakle krenuti imas na temama o VTO, ovdje na forumu, pridruzi se djevojkama na koracima...
Puno uspjeha i srece zelim!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 18/2/2014, 17:47

hvala puno...naravno da sam zainteresovana posaji mi kontakt za taj prevoz iz sa pa cu se i dalje raspitati da nadjem neku najjeftiniju varijantu. da li ima neki fin ne skup smjestaj?

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu