KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 8/5/2013, 14:38

Dali prave pauzu na leto i kad?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 8/5/2013, 14:43

labradorka ::Dali prave pauzu na leto i kad?
Prosle godine pravili u julu pauzu. Labradorka, radost radost radost radost radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 8/5/2013, 14:48

Ja sam 8-og dc uvece bila u Pragu,9dc mi uradjen uz,terapija produzena i na 10dc a stop bio 11 dc.Meni je bilo opustenije da sam tamo malo ranije nego da jurcam.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 8/5/2013, 14:51

Pocinjem lagano da razmisljam o tome Wink
Znam za proslu godinu ali kao da sam negde procitala da ovo leto ne pauziraju...ili sam samo sanjala.. Laughing
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 8/5/2013, 14:52

mislim da ne pauziraju, ali proveri.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 8/5/2013, 15:00

labradorka ::Pocinjem lagano da razmisljam o tome Wink
Znam za proslu godinu ali kao da sam negde procitala da ovo leto ne pauziraju...ili sam samo sanjala.. Laughing

LaFolie ::mislim da ne pauziraju, ali proveri.
Proverite, pa ovo je odlicno! Ja onda mogu da stignem u Prag u avgustu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 8/5/2013, 15:02

ja sam pitala i nisu mi odgovorili, ali na to da meni ciklusi umeju bas da kasne i da mozda ne stignemo u junu, rekli su mi da u miru cekam ciklus :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 11/5/2013, 09:57

Pretpostavljam da ce klinika sigurno raditi ali dali ce i dr.Sonja?nama svima je ipak najbitnije da ona bude tamo.Ja necu jos da im pisem jer su mi rekli da malo iskuliram,taman pozavrsavam sve analize koje sam naumila pa cu im pustiti mail,ako neko sazna nek javi.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Xena 11/5/2013, 11:22

Labradorka, meni je Danica rekla da je dr Sonja u julu na odmoru. Pretpostavljam da to znaci ceo juli. Ipak proveri.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 11/5/2013, 15:20

Devojke, meni krenuo ciklus - tako da sledece subte idemo u Prag! Uzbudjenje, uzbudjenje! sunny
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 11/5/2013, 19:02

Onda je za nas najrealnije u avgustu.
Sofija,dali znas da ako je ciklus krenuo posle 12 (podne) da se sledeci dan racuna kao prvi?tako mi je rekla Sonja.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 11/5/2013, 20:55

Labradorka

Ciklus mi je krenuo pre podne.

Medjutim, iskrsle su komplikacije pa ne znamo sta nam je ciniti:

Dr Sonjin sin je imao upravo tezu operaciju, sada nam je Danica javila, te ne zna hoce li Dr Sonja tada raditi. Ona je glavni razlog zasto smo se odlucili za Prag, te sada ne znamo sta nam je ciniti Crying or Very sad

Mi ako ne uradimo sada VTO, mozemo najranije avgusta, a do tada ce mi gotovo sve analize isteci. Ocajna sam! tuga
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 11/5/2013, 21:51

Shocked Kada ces imati info da li ce Sonja biti na poslu ili ne?
Ti bi sutra pocela sa bockanjem?

meni su danas poslali shemu stimulacije, jako sam zadovoljna kako je sastavljena.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 11/5/2013, 23:11

Malocas me zvala Danica,

Kaze da ce Dr Sonja svakako raditi, i da se ne brinem, ali da ce biti u klinici samo kada treba, te da ne idem 8-pg dana ciklusa kako smo do sada planirale, vec da 7-og dana ciklusa ovde uradim ultrazvuk, da ga odmah posaljem Dr Sonji/Danici, pa da mi one na osnovu toga kazu da li treba da krenem za Prag odmah, ili dan-dva kasnije.

Smirila sam se nakon poziva, nadam se da ce joj sin biti ok!

Malo mi ostaje zbun kako da sada rezervisem smestaj, ako ne znam koji dan tacno dolazimo. Moj muz kaze da rezervismo za svaki slucaj 10 dana, iako cemo biti tamo samo 8 (ili mozda manje?) da se ne bih stresiala, ali je meni to bacanje novca uzalud, a vec smo se dosta potrosili, tako da nisam pametna sta ciniti u vezi smestaja kada necu imati pojma do dan ranije kada treba tacno da budem u Pragu... Sad
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 11/5/2013, 23:19

Sofija, dobro da se sve završilo kako treba. Sutra bockanje, jel ćeš sama? Sa srećom!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 11/5/2013, 23:20

Sofija Veks ::

Malo mi ostaje zbun kako da sada rezervisem smestaj, ako ne znam koji dan tacno dolazimo. Moj muz kaze da rezervismo za svaki slucaj 10 dana, iako cemo biti tamo samo 8 (ili mozda manje?) da se ne bih stresiala, ali je meni to bacanje novca uzalud, a vec smo se dosta potrosili, tako da nisam pametna sta ciniti u vezi smestaja kada necu imati pojma do dan ranije kada treba tacno da budem u Pragu... Sad

to i mog muza brine, on bi u spavaca kola u vozu, ali ako ne znamo do dan ranije kada putujemo, mozda ne dobijemo krevet u vozu... I isto i mi razmatramo da izblejimo tamo 2 dana duze...

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 11/5/2013, 23:25

Vala bas, mozda vredi i tako, produziti malo "odmor" :)

Missille, kukakvica kao sto jesam, necu se bockati sama - ici cu kod Dr Ristic (inace sam njihov pacijent po potrebi), vidla sam na sajtu da im je davanje inekcije 700 din, e sada, ja imam i po 4 inekcije odjednom, ne znam da li naplacuju 700 din ukupno, ili 700*4... Rolling Eyes
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 11/5/2013, 23:30

ako idu u 1 špric, onda 700.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 11/5/2013, 23:32

E, to vec ne znam, znacu sutra :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 11/5/2013, 23:38

missile ::ako idu u 1 špric, onda 700.

 b  b  b  b  b  b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 11/5/2013, 23:50

Ako sam dobila pre 5 min, koji dan računam kao prvi, danas ili sutra?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Orline 11/5/2013, 23:52

Sutra miss, da si legla u deset, videla bi ujutru Very Happy

Da dunem vetar u ledja Pražankama prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 512172
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 12/5/2013, 00:19

Hvala hvala Orline cvet

Missile, i ti ides ovog meseca?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 12/5/2013, 09:54

Sofija,kakva ti je sema stimulacije?Ja ti savetujem da prvi put odete negde gde ce vam pokazati a posle da ti muz daje,uopste nije komplikovano a postedeces sebe jurcanja.Iglica je mala,pretpostavljam da ces prvih 6 dana primati samo jednu bocu.Lako se mucka i ne boli.Meni je muz cak i u vozu davao Very Happy
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 13/5/2013, 00:15

Cao Labradorka :)

Jeste mala, no meni sve to pomalo strah Shocked

Dogovorili smo se da i sutra odem do nje, da mi njena sestra da lek, jer mi je doktorka promenila program stimulacije. Kaze jer imam dosta folikula (15), da sa Menopurom, koji mi je originalno prepisan, da imam rizik da udjem u hiperstimulaciju, i umesto njega mi je prepisala Gonal F 75.

Program stimulacije je sledeci:

------------------------------------------------------------------------------------------------

lekovi 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. dan ciklusa

MENOPUR --- 4
Broj ampula 75 IU


GONAL F 75 4 4 3 3 3 UZV

--------------------------------------------------------------------------------------

Cetrotid 0,25 mg s.c. 1 1 1 1 broj amp.

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 17 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu