KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 10 od 24 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 29/9/2011, 23:09

Da, bili smo.
Kako je bilo?
Strašno!
Stigli, nemaš pojma šta,gde kako...
Svi viču sačekajte.
Na kraju dr je hteo da se uradi još jedna inseminacija,pa smo se šokirali i počeli diskusiju oko toga.
Onda smo bili prinudjeni da pristanemo.
Pa je stigao rezultat spermograma,koja je kakastrofa,pa još jedan šok za nas pa je dr ipak potpisao paire jer samo iCSI dolazi u obzir sa takvim spermogramom.
Eto tako, ŠOKIRANO...
... Al važo da je odobreno.Čekamo pismo!!!
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 29/9/2011, 23:30

Uh, ali dobro je da ste se izborili, napred scuro . Meni je danas stiglo pismo, dve nedelje posle komissije, eto čisto da znaš, da ga ranije ni ne očekuješ igra
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 30/9/2011, 09:56

Super, brzo si je dobila.
Samo da i svi mi ostali tako da prođemo!
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 7/10/2011, 22:06

Da li se neko seća, kako se zove dr na komisiji u socijalnom, ona gore na spratu, kad koje smo prvo išli. Nikako ne mogu da se setim, a važno mi je sad to. Hajd, ako neko zna nek me obavesti.
Hvala
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 7/10/2011, 22:50

Gore ti je Ivancica Meljnik
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 7/10/2011, 23:10

Hvala ti mila moja, mnooogo usne
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 7/10/2011, 23:44

poljubac
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od mine 19/10/2011, 16:00

Nikako da se snadjem sa ovim komisijama....ispustam prvi korak za pocetak VTO..a to je, imam uput iz doma zdravlja za betaniju u smislu da idem da se konsultujem sa dijagnozom sterilitet...
Sta dalje? Zovem da zakazem konsultacije ili idem direktno u betaniju?
Da li su te prve konsultacije u stvari prvostepena komisija?!
Mene zanima bukvalno prvi korak sa uputom.
Da znam zvacu ih na kraju da sve to proverim ali se nadam da neko ima odgovor..
Hvala

mine

Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Xena 19/10/2011, 16:39

Koji uput sada imas, plavi ili zeleni. Prvostepena komisija ti je u socijalnom i tu moras da imas uput za spermogram tvog muza, to uzima od lekara opste prakse, tebi treba uput za uz i uput za vto (znaci dva kom) i to uzimas od svog ginekologa. Te upute sa svim nalazima koji su navedeni na sajtu rzzo nosis u socijalno i kada ni sa tobom porazgovaraju, provere da li imas sve papire i overe ti ova tri uputa, onda cekas da ti jave kad ides na drugostepenu komisiju, a to ti je Betanija.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od mine 19/10/2011, 18:57

Xena ::Koji uput sada imas, plavi ili zeleni. Prvostepena komisija ti je u socijalnom i tu moras da imas uput za spermogram tvog muza, to uzima od lekara opste prakse, tebi treba uput za uz i uput za vto (znaci dva kom) i to uzimas od svog ginekologa. Te upute sa svim nalazima koji su navedeni na sajtu rzzo nosis u socijalno i kada ni sa tobom porazgovaraju, provere da li imas sve papire i overe ti ova tri uputa, onda cekas da ti jave kad ides na drugostepenu komisiju, a to ti je Betanija.

ni plav ni zelen hhahah sivvvvvvv :)
to je uput za pregled u vezi steriliteta ili kosultacije ma sta god.
Sve ja te analize imam odradjene privatno...vec eto da odem kod strucnijih lica a da ne moram da placam to je sve.
Mada mi je vec preporucena VTO...al videcemo sta u betaniji kazu.
U svakom slucaju hvala ti na odgovoru,mislim da cu odsetati do njih da vidim na licu mesta sta i kako..
Jos jednom hvala Wink


mine

Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 22/10/2011, 16:36

Cao devojke citam i nekontam,a sve zbog prevelike kolicine ifo Rolling Eyes
Recite mi molim vas znaci,spermogram treba za prvostepenu pa kad krenem na drugostepenu ponovo novi...Dali sam ja to dobro pohvatala lol! Hvala unapred
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Xena 22/10/2011, 16:54

Ninice, tako je, s tim sto ti na drugosteponoj mozda ni nece traziti spermogram, ako traze radis kod njih na klinici.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 22/10/2011, 16:59

Oki doki,hvala Xena..A kad pokupim sad sve nalaze i moje i muzeve ako su ok sta mi treba bese od gin.. tj koji uputi meni je to Kamilica draga sve objasnila al sam ja zaboravila v
Za komisije mislim prvu pa i drugu...Izvinjavam se na smaranju Embarassed
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 22/10/2011, 17:46

E moja Ninice, napisaću ti a ti odštampaj, pa nosi sa sobom.
Prvo mi smo imali jedan jedini spermogram za obe komisije, ali spermogram sa Betanije, odmah smo ga tamo uradili, da ne bi morali dva puta, i za njega ti treba uput od lekara opšte prakse ili urologa (to tvoj dragi uzme).
Za prvostepenu komisiju u socijalnom ti treba uput od tvog ginegologa za Komisiju za VTO na ime GAK NS.(Od gin. odmah uzmi i uput ua stacionirano lečenje-taj će ti trebati kad prođeš obe komisije i kad ti stigne pozivno pismo, čisto da ne bi išla dva puta). Taj ti u socijanom overe daju i njega nosiš na drugostepenu na Betaniju.
Jesi li razumela sad, ako nisi opet pitaj! osmeh srce
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 22/10/2011, 17:58

queen
Eh hvala draga ponovo haha,ipak cu da prepisem :)))
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 22/10/2011, 18:07

Nisam vam rekla kada skupljate nalaze obratite paznju na pecate,ja sam od mog gin. dobila upute za higijenski i polikliniku na koje su zaboravili da stave pecat od ustanove koja vas salje.U mom slucaju Zmaj Ognjena Vuka,ali su mi na svu srecu progledali kroz prste pa stavili prazan okrugli pecat i tako sam uradila nalaze i na poliklinici i u higijenskom !
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Xena 22/10/2011, 18:52

Kamilica ::E moja Ninice, napisaću ti a ti odštampaj, pa nosi sa sobom.
Prvo mi smo imali jedan jedini spermogram za obe komisije, ali spermogram sa Betanije, odmah smo ga tamo uradili, da ne bi morali dva puta, i za njega ti treba uput od lekara opšte prakse ili urologa (to tvoj dragi uzme).
Za prvostepenu komisiju u socijalnom ti treba uput od tvog ginegologa za Komisiju za VTO na ime GAK NS.(Od gin. odmah uzmi i uput ua stacionirano lečenje-taj će ti trebati kad prođeš obe komisije i kad ti stigne pozivno pismo, čisto da ne bi išla dva puta). Taj ti u socijanom overe daju i njega nosiš na drugostepenu na Betaniju.
Jesi li razumela sad, ako nisi opet pitaj! Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 275568


Kamilice, a zar ne treba za prvostepenu komisiju i uput za spermogram i uput za uz, pored uputa za VTO, znaci tri plava uputa koje prvostepena komisija oveava i onda se sa njima ide na drugostepenu komisiju? Tako je bilo u julu kada smo mi isli.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 22/10/2011, 19:04

A zar mi uz nece uraditi moj lekar a spermogram cu vec pripremiti...Pitam sve ovo jer kada sam dosla po upute kod mog gin. nije imao pojma sta mi treba,slucajno sam imala spisak RZZo pa su prepisali,ja cu za svaki slucaj traziti sva tri da me nebi vracali,nikad se ne zna..
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 22/10/2011, 19:23

Xena"

Kamilice, a zar ne treba za prvostepenu komisiju i uput za spermogram i uput za uz, pored uputa za VTO, znaci tri plava uputa koje prvostepena komisija oveava i onda se sa njima ide na drugostepenu komisiju? Tako je bilo u julu kada smo mi isli.

Meni Xeno to niko nije tražio, imala sam samo jedan uput, plavi, za komisiju za VTO. Ni jedan uput više. Ja sam bila u septembru sad.
A i na drugostepenoj smo imali njihov spermogram, a meni UZ niko nije ni radio[/quote]
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Xena 23/10/2011, 10:24

Ni meni niko nije radio uz, ali su nas ovi iz socijalnog zezali, pa smo morali to da imamo. Mozda je u n ovom sadu drugacije, zato sto su u kontaktu sa klinikom pa znaju sta se radi, a sta ne. Ovi nasi sve po spisku lol!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od LJUBICA MOJA 23/10/2011, 10:39

Drugarice,

Mi smo skoro prosli obe komisije, i kao sto Kamilica kaze za socijalno smo imali samo uput za VTO za GAK NS, koji nam je tamo i overen, i sa kojim smo otisli na drugostepenu komisiju.
U Betaniji nam je u komisiji bio dr Bjelica koji je pogledao rezultate i meni odradio ultrazvuk.
Mm je imao spermogram iz Biotesta od pre mesec dana i nisu nam prazili da ga ponovimo.
LJUBICA MOJA
LJUBICA MOJA

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 23/10/2011, 16:55

Drage moje hvala vam na odgovorima puno usne usne usne
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 30/10/2011, 16:42

Pozdrav devojke!
Treba mi info u vezi prvostepene u socijalnom u ns.Sutra idem u DZ po uput pa me zanima dali u socijalno moze da se ode i poslepodne ili mora ujutru?Dali se komisija zakazuje?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 30/10/2011, 16:48

Dobrodosla Labradorka ja mislim da u socijalno primaju od 11h i imaju odredjeni dani kada,javice ti se neko ko bolje zna...Srecno
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nandži 30/10/2011, 18:34

labradorka ::Pozdrav devojke!
Treba mi info u vezi prvostepene u socijalnom u ns.Sutra idem u DZ po uput pa me zanima dali u socijalno moze da se ode i poslepodne ili mora ujutru?Dali se komisija zakazuje?

Draga Labradorka, dr Ivančica, koja prikuplja nalaze za prvostepenu komisiju radi čini mi se sredom, četvrtkom i petkom od 11-13h. Nigde na vratima ne piše da je zakazivanje obavezno, ali se nemoj iznenaditi ako te odbije jer nemaš zakazano jer je nama upravo to uradila. Kod nje je obavezno prisustvo oba supružnika, a posle kada ideš na komisiju može samo jedno. Žena je vrlo neprijatna i neorganizovana, pa kada krene da ti pregleda papire dobro pazite gde koji spušta da se nešto ne zagubi.

SREĆNO!!!
nandži
nandži

Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 10 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 24 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu