KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 9 od 24 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 5/9/2011, 21:09

i bolje da sto manje znas jer ces se manje opterecivati. Ali zovi klinicki i pitaj njih sta da radis, objasni im celu situaciju i za terapiju FSH i koliko cekas pa neka ti daju save.
Samo strpljivo. Drzim fige!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od cvetic-79 6/9/2011, 14:19

Zvala sam sociijalno,zvala sam KC NS i na kraju zavrsila u filijali BG

cvetic-79

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Xena 6/9/2011, 16:37

Cveticu, i sta bi, sta kazu?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 6/9/2011, 17:44

Ćao svima! Danas sam zvala da zakezem komisiju u Betaniji. 21.09 trebamo ići,malo mi je sestrica brzo sve izbiflala, pa me interesuje kako to ide sa uzorkom za spermogram. Pošto nismo iz Novog Sada, ona je rekla da mozemo uzorak poneti od kuće i da do 9 sati trebamo predati. Pošto neznamo gde se klinika i u njoj to odeljenje nalazi trebali bi barem dva sata ranije krenuti,pa me interesuje da li će uzorak od dva sata biti dobar?
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od cvetic-79 6/9/2011, 18:14

javice mi sutra sta je bilo

cvetic-79

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od cvetic-79 6/9/2011, 18:17

Vikice,bolje je da uzorak da tamo,jer je dva sata jako dugo.nama su rekli da nesmo bilti duze od 10-15min.

cvetic-79

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nandži 6/9/2011, 18:25

Vikice, mom mužu je urolog rekao da rezultati kod uzorka koji se donese od kuće nisu najpouzdaniji, a mi smo iz NS. Mislim da je Cvetić u pravu i da je bolje da se uzorak da na licu mesta.
nandži
nandži

Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 6/9/2011, 18:35

Hvala. I ja sam već razmišljala da pošto svakako idemo ranije,da da tamo u toaletu ako ništa drugo.Ili mozda da ih nazovem i pitam još jednom.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nandži 6/9/2011, 19:00

Moj muž je kada sam ja išla na jednodnevnu dijagnostiku poneo uzorak od kuće, a sledeći put ga je dao na licu mesta po savetu urologa.

Juče sam provela tamo u čekaonici 2.5 sata i videla da muškarci donose uzorke iz toaleta Very Happy
nandži
nandži

Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 6/9/2011, 19:23

I mi ćemo onda tako. On ima uredan spermogram pa nam samo fali da imamo dodatnih poteškoća ako ponesemo od kuće i nebude dobar nalaz.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 6/9/2011, 20:33

Vikice, ne bih da te bunim, uradi kako devojke kazu i savetuju,ali meni su u Betaniji rekli da moze uzorak od kuce i da moze da stoji najvise 2h.
A meni se jednom desilo da sam donela uzorak i da ga je sestra zaboravila u nekoj drugoj kancelariji pa kada sam dosla u 13h po rezultat ona kaze, ju ja zaboravila da predam i kada je predala, bio je super nalaz. Tako da mislim da moze, ali bolje ne rizikovati sada kada si sve skupila.
Srecno Very Happy
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Xena 6/9/2011, 21:12

Vikice, ni mi nismo iz NS,pa je mm tamo dao uzorak ali je rezultat bio mnogo gori nego inace (do tad je bio uredan). MM kaze da je to sigurno zbog uslova i stresa pod kojima daje uzorak, tako da je to ipak mac sa dve ostrice jer ni oni nisu opusteni tamo kao kod kuce, a to verovatno ima veze. Ipak i ja mislim da je dva sata mnogo>
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 6/9/2011, 22:01

Hvala.Razmislićemo . Imamo još dve nedelje.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 7/9/2011, 14:18

Vikice spermogram nije materijal koji se moze prenositi jer mora da se odrzava toplota i naravno gleda se pokretljivost/mortalitet spermica u roku od 30 min, 1h i 2h pa ako ga ti doneses posle duzeg vremena velika je verovatnoca da ce nalaz biti losiji. Najbolje je da kad stignete u Betaniju, muz ode do WC-a i tamo lepo da uzorak i odma ga preda. Mnogi tako rade.
A sto se tice nalaza sve zavisi i ko tumaci tj. pregleda taj uzorak i na koji nacin.
Mi smo na kraju otisli i u privatnu akreditovanu laboaratoriju, platili malo vise ali smo zato dopbili rezultat sa dosta informacija.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 8/9/2011, 19:25

gagax, iskreno, ja ne mogu ni na veliku nuždu nigde osim u svom WC-u, a kamoli da masturbiram isto važi i za mm i ja ga potpuni razumem.

Samo da vam kažem da sam prošla komisiju u socijalnom a u utorak mi je zakazana drugostepena. Konačno ne stojim više u mestu. radost
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 8/9/2011, 20:04

Kamilice, u potpunosti te razumem. Ja jedva mogu i malu nuzdu. Samo sam htela da kazem moje misljenje jer mi je vise urologa reklo da sperma nije prenosni materijal pa ako moze, bilo bi najbolje da je ne donosi od kuce ako je tako daleko (2h-3h). Mada ja nesto ni ne verujem puno u taj rezultat iz Betanije. U svakom slucaju sretno na drugostepenoj komisiji, navijamo da sve prodje kako treba! igracice
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 8/9/2011, 20:12

Hvala draga puno za komisiju. Rezultati su mi ok. Nadam se da neće biti problema.

Ma jasna stvar da ne može da stoji više sati, nego uvek ima rešenja. Recimo ja imam drugaricu koja ima stan u NS i to 2 min od Betanije. Uzmem ključ i odnesem uzorak u roku 7 minuta. Ali davati uzorak u WC u bolnici, za mene je apsurd. Trebaju imati prostoriju samo za to, gde niko ne prolazi, ne ulazi... to je intimna stvar svakog čoveka.
A rezultati iz Betanije uvek budu lošiji za 20% od onih koji smo mi radili recimo u Biotestu.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Cupava 9/9/2011, 16:21

Mm lakse da uzorak kad je u wc u Betaniji, nego kad je kod kuce komotan. :-) Ubice me ako ovo procita.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 9/9/2011, 17:10

 b neće te ubiti!!!
Tvoj mm ima 27 godina a moj 50. E tu je draga razlika!!!
Ubiće mene i moj ako ovo pročita  b
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od cvetic-79 20/9/2011, 13:28

znam da nisam na toj temi,ali mozda neka od vas zna kako da spustim FSH

cvetic-79

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od cvetic-79 22/9/2011, 15:21

cao devojke,dobil sam poziv idemo 24.10. K.C VOJVODINA Wink

cvetic-79

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Xena 22/9/2011, 15:36

Cvetic bravooooooo Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 32796
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 23/9/2011, 23:53

Bravo!!! Baš mi je drago.
Meni je dr na komisiji u Betaniji rekla da ma šta god pisalo u pismu, ja dođem između 18 i 23 dana cilkusa po prijemu pisma, jer i ako dođem na datum zakazan pismom, ona će mi opet reći da dođem u rečenom periodu cilkusa. Objasnila mi je to tim da tako ne gubimo na vremenu i da ne moram dolaziti dva puta.
Tako da ako neko bude išao na komisiju, neka to odmah predloži dr, pogotovo ako nije iz NS kao ja.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od cvetic-79 24/9/2011, 07:57

Hvala kamilice.
Moracu da pozovem i da ih pitam,posto ni ja nisam iz NS

cvetic-79

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 27/9/2011, 10:55

Vikice800
Kako je bilo na komisiji 21.09. Išli ste?
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 9 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 24 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu