KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 11 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 30/10/2011, 19:45

Hvala Nandzi! A kako se zakazuje,telefonom ili licno?Kada si ti bila?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nandži 30/10/2011, 21:50

labradorka ::Hvala Nandzi! A kako se zakazuje,telefonom ili licno?Kada si ti bila?

Mi smo kod nje išli u junu, i prvi put kada smo otišli rekla je da moramo imati zakazano i nije nas primila. Došli smo sutra u kao zakazanom terminu, ona je kasnila sa početkom rada, pa smo čekali 2.5sata. Moj ti je savet da se naoružeš debelim živcima.
nandži
nandži

Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 31/10/2011, 19:57

Ja sam danas uspela da odradim i uput i prvostepenu komisiju!Bas se lepo namestilo,sve bilo gotovo za 20 min!
E sad me zanima dali sa svim papirima idem pravac Betanija ili zovem da zakazem?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 31/10/2011, 21:21

Labradorka, zoveš Betaniju i zakažeš, mada oni to nigde ne pišu, znam sigurno, tako da idi utorak, sreda, četvrtak, oko 10. Videćeš, nema šanse da te ne prime.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 10/11/2011, 15:20

Cao, drustvo, ja sam ovde nova pa mi je jos tesko da sve pohvatam :). Prvo da vam kazem da ste sve veoma hrabre i da vam zelim puno uspeha :) A sada da predjem na pitanja koja me muce,pa se nadam da cete znati makar nesto da mi odgovorite. Ja sam dobila papire da se pripremam za vto.... Dr Kopitovic me je poslala sa Betanije da prikupim papire i da se javim komisiji. E, sada ja sam totalno zbunjena...tacnije ne znam sta treba prvo i gde uopste treba da se javim,gde se nalazi ta komisija u Novom Sadu i koji je telefonski broj? Jos treba da uradim briseve i neke hormonske nalaze,neke sam vec uradila... Interesuje me,posto sam citala vasa iskustva, da li se zakazuje komisija i da li treba na taj dan da muz uradi spermogram, jer ja vec imam njegov spermogram uradjen na betaniji pre par dana.Nadam se da ce mi neko makar malo pomoci :) unapred vam hvala...
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 10/11/2011, 19:29

Cao medolino!Dobrodosla!
Ja sam skoro sve prosla pa mogu da ti pojasnim :)
Kad skupis sve analize sa spiska,moras otici kod izabranog ginekologa u dom zdravlja kako uzela uput za prvostepenu komisiju koja je u Socijalnom.Njihovo radno vreme je po novom do 15.30.Na prvom spratu prvo odete i ti i muz kod dr.Branke Radovanovic kako bi pregledala dali imate sve analize i dali su sve vazece a nakon toga idete dole u salter salu gde se ustvari i nalazi komisija(sala je bocni ulaz iz hilandarske ulice)..Mislim da ti je ovo dovoljno za pocetak..pitaj ako ti jos nesto nije jasno!
Pozdrav!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 10/11/2011, 19:31

Jos nesto,ne mora da vadi novi spermogram,taj iz betanije je ok!
Vodi racuna da brisevi vaze 3 meseca kao i UZ a hormoni 6 meseci!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 11/11/2011, 08:39

Cao Labradorka,hvala na dobrodoslici i hvala na informacijama Very Happy, puno si mi pomogla :) Imam jos jedno pitanje, da li moram da zovem da zakazem kod komisije ili samo odem pa cekam red, i da li se ta komisija nalazi na Zitnom trgu? Malo sam dosadna, ali nisam iz Novog Sada pa da ne lutam puno :). Briseve sam radila u septembru pred inseminaciju,pa posto cu tek pocetkom decembra da idem na komisiju moram odraditi nove briseve... Da li je potrebna i spermokultura?Ako traze spermokulturu onda moram opet da zakazem na Betaniji ili prihvata komisija da uradimo u privatnoj labaratoriji? Da li mozda znas koliko vazi papanikolau, moja doktorka tvrdi da vazi godinu dana, ja sam ga radila u septembru,pa ne znam hoce li komisija prihvatiti?Bas sam se malo uplasila, ne znam sta me ceka i kakvi su na komisiji, sve mi je ovo malo nepoznato... Kako si ti prosla na komisiji? Jos jednom ti hvala na informacijama Razz Pozdrav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nandži 11/11/2011, 10:53

labradorka ::Cao medolino!Dobrodosla!
Ja sam skoro sve prosla pa mogu da ti pojasnim :)
Kad skupis sve analize sa spiska,moras otici kod izabranog ginekologa u dom zdravlja kako uzela uput za prvostepenu komisiju koja je u Socijalnom.Njihovo radno vreme je po novom do 15.30.Na prvom spratu prvo odete i ti i muz kod dr.Branke Radovanovic kako bi pregledala dali imate sve analize i dali su sve vazece a nakon toga idete dole u salter salu gde se ustvari i nalazi komisija(sala je bocni ulaz iz hilandarske ulice)..Mislim da ti je ovo dovoljno za pocetak..pitaj ako ti jos nesto nije jasno!
Pozdrav!

Labradorka, da li se to nešto promenilo u poslednjih 6 meseci, pa gde nam je dr Ivančica ?!
nandži
nandži

Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 11/11/2011, 17:49

Cao devojke,dokumentaciju u socijalnom mi je pregledala dr Branka Radovanovic,stvarno fina zena i kod nje je sve trajalo nepunih 10 min.
Medolino,nazovi dan pre na telefon 520-862 i slobodno proveri kada ce narednog dana biti tamo.Obavezno je prisustvo supruga!
Kada ustanovi da imate sve analize,silazite dole u salter salu,dobijete broj i cekate da vas prozovu.U komisiji su 2 lekara i kod njih nemas nikakvog posebnog posla,bude gotovo za 5 min.Daju ti papir i sledece je da zoves betaniju da zakazes drugostepenu.Nista nemoj da brines,nista strasno! :)
Sto se tice spermokulture,nama nisu trazili a i ne pise da treba!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 11/11/2011, 18:12

Od srca ti hvala na informacijama..puno mi znaci :) Sada mi je ostalo samo da uradim briseve i nalaz krvi, pa da idemo na komisiju Very Happy Da li si ti prosla i komisiju na Betaniji? Pozdrav i zelim ti sve najbolje Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 11/11/2011, 18:46

Imam jos jedno nereseno pitanje,danas kada sam bila da vadim krv za toxoplasmu gondii i rubellu u privatnoj labaratoriji su mi rekli da postoji neki kompletni nalaz za te dve bakterije ili da radim onaj obican.. Sto mi nije bilo jasno sta je sta.. Ako neko zna pa da mi pojasni....
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 11/11/2011, 18:53

Nema na cemu draga!Poenta ovih foruma i jeste da pomazemo jedne drugima! Wink
Mi smo prosli drugostepenu i sad cekamo pismo iz Bg-a :)
Srecno!!
Tu sam ako ti jos nesto bude trebalo!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 11/11/2011, 19:55

medolino87 ::Imam jos jedno nereseno pitanje,danas kada sam bila da vadim krv za toxoplasmu gondii i rubellu u privatnoj labaratoriji su mi rekli da postoji neki kompletni nalaz za te dve bakterije ili da radim onaj obican.. Sto mi nije bilo jasno sta je sta.. Ako neko zna pa da mi pojasni....

Radis Toxoplazmu IgG i IgM kao i Rubellu (IgG i Igm)..verovatno su na to mislili.. napred scuro
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 12/11/2011, 07:19

E sada mi je sve jasno, hvala ti puno osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dra00 15/11/2011, 11:51

medolino87
i ja sam u petak radila test na toksoplazmu i rubelu u Higijenskom zavodu u NS , jednom su mi vadili krv tako da je to verovatno na jednom nalazu. Za bris sam morala da idem na Polikliniku pa da im vratim u Higijenski ponovo. Za sve nas koji nismo iz NS / jako komplikovano jer ti niko ne objasni precizno kuda da ides i sta da radis. Sad se nadam samo dobrim rezultatima.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 15/11/2011, 13:16

dra00
ja treba sutra da radim test na rubellu i tohoplasmu, ali cu ja raditi u svom mestu u privatnoj labaratoriji. Sto se tice briseva radim u svom domu zdravlja ali moram da ih nosim opet u privatnu labaratoriju, jer nazalost kod nas jedino rade papanikolau u drzavnoj ustanovi... Jel si ti zakazivala u higijenskom vadjenje krvi i u koliko sati si otisla? Meni je moja doktorka rekla da mi za ta dva nalaza krvi moze dati uput za ns a ostalo da radimo privatno Wink I ja se nadam da ce sve biti u redu sa rezultatima, zelim i tebi svu srecu sa rezultatima Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 16/11/2011, 07:54

Medolino,ne zakazuje se u higijenskom!Ja sam bila tamo oko 7 i relativno brzo sve zavrsila!Izvade ti krv u tri epruvetice i odrade celu serologiju (hiv, zutica i sve ostalo sa spiska).
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 16/11/2011, 08:01

A sto ne bi mogla da ti da upute za kompletnu serologiju za higijenski?lepo sa jednim vadjenjem krvi sve odradis!
Trazi ti njoj jedan uput za HbsAg, HCV,HIV,VDRL i drugi za Toxoplasmu i Rubellu i nek stavi u napomenu VTO!
Treba smanjiti komplikacije koliko je to moguce jer je sve i dovoljno komplikovano!Pozdrav! Wink
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dra00 16/11/2011, 12:50

nista se ne zakazuje samo odes tamo sa uputima, oni ti odmah izvade krv i posalju te u polikliniku po briseve i rezultati za 3 dana. Ni ja nisam iz NS ali sam otisla samo to da uradim tamo , ostalo cu privatno (hormone za 3-4 dana) i to je to , pa ako je sve u redu na komisiju. Bar ja mislim da to tako ide zbunjen srecno svima
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dra00 16/11/2011, 12:53

i nisam ti rekla od 7-11h uzimaju uzorke
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 16/11/2011, 13:17

Cao devojke,sada sam stigla kuci,radili sam briseve i vadila krv na toxoplasmu i rubellu...sve privatno....sada se nadam dobrim rezultatima... Sto se tice HbsAg, HCV,HIV i VDRL to uopste nisam dobila na papiru za potrebnu dokumentaciju da izvaditim... Sada ste me zbunile.... Evo sta sam ja dobila da se pripremim za komisiju
Hormonsko ispitivanje FSH,LH,E2,Pg,T,Prolaktin,TSH,T3,T4 i antimilerijan hormon AMH, zatim Toxoplasma gondii, rubella... to je sve od krvi sto sam dobila da vadim, jedino jos imam dole na dnu papira napisano za opste pripreme da izvadim krvnu grupu,Rh faktor, krvna slika, urin,biohemijske analize i mali faktori koagulacije... to je sve sto se tice krvi...
E sada mi pomozite i sta da radim? to sto ste mi rekle meni uopste ne pise na papiru da mi treba affraid totalno sam zbunjena Rolling Eyes
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 16/11/2011, 13:56

Draga,otvori ovaj link,tu sve pise:

http://www.rzzo.rs/index.php/vto-actual

Opste pripreme radis neposredno pre postupka,ne sad!

Pozdrav!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 16/11/2011, 14:14

To sam ja gledala pre nego sto mi je doktorka Kopitovi dala papire za pripremu za vto. Dala mi papir i rekla sve sto tu pise treba da izvadis a ta serologija HbsAg,HCV,HIV,VDRL nije bila napisana Sad Znaci da izvadimo moj muz i ja te nalaze? POzdrav i sta da kazem nego opet na vadjenje krvi Rolling Eyes
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 16/11/2011, 15:06

E cure, zvala sam socijalno za komisiju,i doktorka Branka se javila i potvrdila mi za te nalaze krvi da obavezno moram da ih uradimo i suprug i ja. Sutra pravac dom zdravlje i ima da mi ispisu te upute za higijenski inace fd Jel mogu za supruga da uzmem uput od opste prakse? Pozdrav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 11 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu