KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 16 od 24 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 22/12/2011, 12:18

medolino,cekamo izvestaj!!!
napred scuro cveće cveće cveće
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 22/12/2011, 13:23

kutku pomagaj Wink
treba mi jedna proverena informacija!!!
da li se moraju ponovo vaditi brisevi pred postupak ako prodje vise od tri meseca(a hoce jer kao da sledi smak sveta a ne praznici No ),a komisiju ste regularno prosli sa vazecim rezultatima???
mm ako bude morao ponovo vaditi briseve,mislim da ce traziti od mene razvod braka affraid Rolling Eyes
pomagajte ljuta sam ljuta sam
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 22/12/2011, 13:29

Mirka, ne brini, nije praksa, kad ideš preko fonda, da traže briseve ponovo. Neće ih tražiti, bar ja nisam čula da su nekima tražili.
Traže kad recimo ideš u Maribor, pa pošalješ papire, pa prože 1 godina do tvog reda, pa onda uraditi briseve ponovo.
Tako da se ne brineš, nema žanse da ih traže ponovo, bar ovi na Betaniji, sigurno ne.
Ja sam dr tamo na Betaniji rekla da bih ja ponovila briseve pred postupk par dana, rekla je da nema potrebe.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od JocY 22/12/2011, 13:30

Mirka mi smo prosle godine radili pred sam postupak ponovo briseve jer je za uspeh VTO jako bitno da nema nikakve infekcije, tako da ja mislim da cete ipak morati da radite briseve ponovo. Moj ti je savet da tm predocis pozitivne strane vantelesne kako bi znao za sta se bori, i da malo trenutnog bola nije nista strasno. Uostalom kao da je nama zenama prijatno svo ono prckanje dole, ali kao sto rekoh sve za visi cilj. roda
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 22/12/2011, 13:38

Ma ako je tako,necu ja to njemu ni spominjati,da ne razmislja o tome naredna tri meseca.Bicu malo lukava,samo mu bubnem pred postupak Laughing Laughing Laughing
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 22/12/2011, 14:51

Evo me drugari,sada sam stigla kuci,bas je bila guzva. Mirka setila si se da danas idem na komisiju Very Happy
E ovako, prosla sam komisiju, bio mi je dr Bjelica, pogledao hormone,pitao da li smo radili inseminaciju i pogledao spermogram i dao saglasnost za vto. A ja onako zacucedjena jel to sve,pa doktore moj amh je 7 da li da pijem glukofaz,rekao je pa nije to tako strasno,pocni da pijes... A ja njemu pa imam cir na zeludcu i dosta mi je lose kada ga pijem,pa makar da pijem po pola tablete a on meni nemoj onda ni da ga pijes... Eto toliko,jako je zurio da uradi nekoj trudnci uz.
i na kraju mi sestra rekla da cekam pozivno pismo i to je to.
drugo nista ne znam. Ipak cu zvati svoju doktorku da je pitam da li da pijem glikofaz.
Mirka sto se tice briseva o tome i ja razmisljam,dok udjem u program istecice mi brisevi pa cu ih morati ponovo raditi. Shocked
Bas sam se raspisala.. Pozdravljam vas sve!!! sreca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 22/12/2011, 15:08

Medolino, bravo za komisiju.
Cure, prošla sam sve faze na Betaniji, kažem vam neće tražiti briseve ponovo, nema šanse za to!!!Neke druge klinike možda da, ali na ovoj ne, ne.
Ja sam sama insistirala da ih radim , pa mi nisu dali, kaže nema potrebe. tako da samo opušteno. Oni gledaju spermogram i hormone i drugo ih ne zanima.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 22/12/2011, 15:44

Hvala Kami na informacijama poljubac
Sada samo da cekam pismo i da se konacno malo opustim ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 22/12/2011, 15:57

kamilice hvala,i ja neke parove koje znam da su isli nisu im trazili briseve.ali je ninici i meni palo na pamet da se raspitamo.
Medolino,svaka cast!!!!Ja pijem glukofaz pola ujutru i pola popodne jer celu ne mogu da podnesem,valjda ce i ovo nesto pomoci mada cu vremenom pokusati da povecam dozu.A to pismo,nece skoro....Ninica ga jos nije dobila a proslo je skoro 4 nedelje od komisije u Betaniji.Kod njih u socijalnom su izgleda vec praznici.
Ljubim vas sve:*
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 22/12/2011, 16:00

Nisu praznici, nego je dr koja to radi na godišnjem, čisto da znate.
Po info od dr koju imam, u pismima koja sad stižu devojkama, piše mesec mart.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 22/12/2011, 16:21

Kod njih su izgleda vec pocetkom decembra poceli praznici,sve ide nekako sporo,pa zar toliko treba da se ceka da bi se uslo u program..ijaooooo.... Ali ko ceka taj doceka....
Ja sam onako okvirno mislila da ce biti pocetak februara...znaci da se ne nadam pre aprila? Devojke sada treba samo da se cuvamo da se ne prehladimo i da ne navucemo neku bakteriju... Ma ja cu da se umotam i utoplim i ne izlazim nikud,samo ce oci da mi vire i ruke  b
Grlim vas sve d
Kami jel si pocela da slikas i crtas? c Nemas pojma koliko znaci kada sednes i iskazes sva svoja osecanja na jednom parcetu platna ili papira...joj udaljicu se sa teme.... ja se raspisala....
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Jejaaa 22/12/2011, 16:53

Pozdrav devojke.Meni su prosle godine u Jevremovoj trazili da ponovim briseve pred postupak, ne sam o ja , vec je i suprug je morao da ponovi bris uretre i spermokulturu, bez obzira sto su nam svi rezultati bili sterilni, a mislim da nije proslo ni dva meseca od prikupljenih papira za komisiju.Radila sam kod mene pa im faxom poslala rezultate.Pa logicno je da traze kad prodje neko vreme,svasta moze da se izdesava u organizmu, dovoljno je da nam opadne imunitet i napravi problem.
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 5/1/2012, 15:25

e ja danas zvala dr Branku u socijalno u NS,kaze ona ceka se malo duze na to pismo bla bla bla samo vi uzmite uput za stacionarno lecenje jer vam treba kad dobijete pismo,ja joj rekla da to vec imam.kad zove ona mene kroz jedno dva sata da ujutru sa tim uputom i onim papirom sa drugostepene komisije iz betanije dodjem po pismo,a datum u pismu je 2.april.Datumom nisam bas odusevljena al brzo ce to proci.Ja inace obozavam mesec april tako da se taman poklopilo osmeh srce
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 5/1/2012, 15:54

Bravo Mirka, vazno da si dobila pismo likeit
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 5/1/2012, 17:22

Kamilica ::
Po info od dr koju imam, u pismima koja sad stižu devojkama, piše mesec mart.
Znači, za april je počelo da se zakazuje. Meni to i odgovara, što kasnije to bolje!!!
U suštini, opasno se to usporilo, meni je u septembru, posle tačno 2 nedelje stiglo pismo, isti dan se javila na Betaniju i primila prvi diferelin, baš baš se sad čeka.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 5/1/2012, 18:13

kamilce,imam pitanje za tebe.da li si se ti javila u betaniju tog datuma kad je pisalo pismo ili si otisla mimo tog datuma i koji dan ciklusa si pocela sa stimulacijom?
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 5/1/2012, 19:07

Mirka, meni je dr na komisiji još, rekla da se javim kad mi stigne pismo sa OLK12 obrascem i to između 18-23 dana ciklusa, bez obzira koji datum piše u pismu. Stiglo pismo 28 sep. a ja se javila 05. okt i taj dan počela primati diferelin, a u pismu je pisalo da se javim 21.nov. E sad, ja nisam na svoju ruku otišla ranije, dr mi je dala papirić na kom je pisalo kad i sa čim da dođem.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 5/1/2012, 19:12

pa meni ce krajem marta biti oko 18 dan ciklusa pa cu otici tada.
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 5/1/2012, 19:21

Možeš komotno, inače ćeš "izgubiti" još 1 mesec. U stvari moj ti je savet da svakako ako ti 18-23 dc krajem marta, da tada i odeš.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 5/1/2012, 19:24

Zaboravih ti reći za stimulaciju - sa diferelinom sam počela 5 okt. a stimulacija je počela 29 okt. Mnogo više nego što treba, jer mi se pojavila cista, pa smo čekali da nestane, pa nije, i onda sam išla na aspiraciju iste, i za 2 dana krenuli sa Puregonom i Menopurom
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 8/1/2012, 20:04

Pozzzdravcic drage ja sam konacno dobila pismo kad i Mirka 6 januara :) i u pismu pise 26.mart a veštica dobila sam 4 januara pa razmisljam da li treba da odem da im javim da sam dobila pismo pa mozda naletim na dr .Kopitovic ...Ne znam ni sama ja bih to odmah lol! Kami,Mirka, Medolino ( chokolino ) d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 8/1/2012, 20:11

Bravo Ninice moja, bravo za pismo i za upoznavanje sa Mirkom likeit
Mirka nisi mi rekla da ste se upoznale g
Ninice ja planiram ako je i meni stiglo pismo da odmah odem i trazim dr Kopitovic (a znas i sama da je ona non stop zauzeta i da je premija nju naci na Betaniji a da nije zauzeta), cisto da vidim sta ce mi reci i kako dalje. Tako da ti je moj savet,cisto da ne gubis vreme,odes do Betanije i nadjes je pa ce ti ona reci sve sta dalje...
Evo jedan topli zagrljaj od tvog chokolina zagrljaj
A za ostale cure poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 8/1/2012, 20:18

Chokolino Very Happy yes tako nekako ce i biti zagrljaj
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 8/1/2012, 21:20

Ninice, potpisujem Medolino, idi i nađi je, ako neuspeš, znaš gde možeš da je nađeš privatno, pa idi!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 23/1/2012, 11:46

ff
Danas me zvala dr Branka iz socijalnog i konacno mi je pismo stiglo!!! Sutra idem po njega g
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 16 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 24 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu