KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Auto sjedalica

+34
nina :)
dacans
Tanja83
twinsi
mijaki
Ema78
Akijeva
M.
plavaptica
heart84
Orline
nena beba
Tinche
brinbili
Simona
penelope
noja
maus
buby
Mirjana
Marija86
lena
Mali Princ
Shizika
Nefertari
agata
bobica83
Mrvica
Milijana
želja
NINA1
Hitron-Luka
MARA
zoxa
38 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 18:59

Ma naći ću ja za 1000din, nego me nervira ovo c
Ne mogu da verujem da nekoga nije sramota da reklamira jedan sunđer koji košta ovoliko! Katasrtofa!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Nefertari 24/5/2012, 19:21

Miro stoke su jako skupa kolica pa i dodaci za njih, recimo ako hoces da promenis onaj sedalni deo za njih i tendu to kosta 180 evra, ali racunam ko ima da da 1000evra za kolica ima da da jos pisljivih 180 za dodatke
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 19:51

Ma nemam ja ništa protiv toga "ko ima nek da". Imam i ja te pare, ali ne dam, i ne samo da ne dam već sam ljuta što ih nije sramota da se tako precene!
Zaista mi nije žao da dam mnogo za nešto što stvarno toliko vredi, ali ljudi moji, ovo je smešno! Sunđer, metar sunđera (ako ga ima toliko) pa nek je i memorijska pena, ne može proizvođača da košta toliko da bi ga on prodavao za ovoliko.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Milijana 24/5/2012, 21:19

Miro, bre, ja nisam htela ni onu podlogu za presvlacenje da kupim, nego sam napravila sama duplo vecu za tri puta manje pare lol!
Jednostavno stavis peskir preko postojeceg mebla i molim lepo... i onako je taj mebl od sintetike, pa ih to nervira leti.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 21:51

Pa naravno da neću! Je l mm dir u najjačoj firmi koja se bavi time ili ne? Baš ću ja da padnem na ta izdr.....! Prosto me vređa kao čoveka da se neko tako zaj.... s nama, samo zato što bi sve dali za decu.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Milijana 24/5/2012, 21:54

Meni su, najiskrenije, ova kolica mnogo ruzna, pa i da ih dobijem na poklon ne bih ih vozila... podsecaju me na paletara lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Nefertari 24/5/2012, 21:55

Ta kolica idu ko zmaj!!! ceo dan sam vozala malog rodjaka extra su za saradnju a i takva im je i cena i nikako se ne bih bunila da mi ih neko pokloni
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 21:57

Ha ha ha Mili queen lol!
Ja kao kad kupujem cipele. Uvek nađem detalj koji mi se ne sviđa...ma bode mi oči. Taman nađem da kao ima sve što tražim i onda mi budu ružni točkovi na primer  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 22:02

Nef dušo, nemoj misliti da ja to tebi nešto. Samo mislim da ima i jeftinijih kolica istog, ali istog kvaliteta! Ustvari, ne mislim - ja to znam!
E sad' druga je stvar ako ti se jako sviđaju, za razliku od drugih. To već razumem, žensko sam i ja! Cicija, ali žensko yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Nefertari 24/5/2012, 22:35

ih Miro nisu ona nesto spec na prvi pogled ali stvarno idu ko zmaj. Ja imam svoja dva favorita sto se tice kolica stoke nije jedan od njih, ali da idu idu ekstra. Stoke je inace itekako skup, nama su nudili deciji krevetac za 900 evra?!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 22:54

E, ako nam Lena uleti ovde, nadrljale smo, jer smo baš OFF Shocked lol!
Ajde tamo na temi da mi kažeš ko su ti favoriti da malo zvirnem. Još uvek biram, pa je svaka pomoć dobrodošla cvet

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od lena 24/5/2012, 23:12

Miro, mislim da ces se ovog puta izvuci bez ikakvih posledica Auto sjedalica - Page 5 279933 ... Ama bas nista nisam razumela od vase prepiske!!! Auto sjedalica - Page 5 404938 Auto sjedalica - Page 5 444178 Kakav mebl, kakva podloga... je l' ti to tapaciras neko "jajce" koje si dobila? Auto sjedalica - Page 5 109639
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od lena 24/5/2012, 23:15

tinche ::
lena :: I bas sam htela da pitam mame sa Kutka, kad se voze porodicno, da li sede uvek pored dece ili napred.....

Sedim napred jer mu ne trebam. Ako treba nesto da mu dodam to mogu i sa prednjeg sedista. Bata je od prvog dana u svom sedistu uvek, i uvek sediste fiksirano a on vezan. Znam primera i primera gde je sediste vezano a dete ne...i obrnuto. Mi smo imali udes kada je Bata imao mesec ipo. Sediste smo zamenili cim smo se vratili u Bg, iako nije bilo osteceno. Izmuvali smo nesto uz garanciju. Samo jos da dodam da kaiseve ne smete prati u vodi vec samo brisati vlaznom krpom. Gube na jacini.

Simona ::

Leno,
ja sam razmisljala da su ruke i telo majke sigurnije od kojekakvih kaiseva i sedalica

Taman sam htela sa ti napisem isto sto i Misica dole o sili i inerciji...nijedan covek nema tu snagu i pored volje i ogromne ljubavi prema detetu.

maus ::pri udaru dva automobila na samo 40 km na sat telo usled inercije postaje teze i do 20 puta. Ako je dete tesko oko 15 kilograma i drzi ga neko u narucju prilikom voznje tesko da ce ga moci zadrzati pri udaru jer tada tezina deteta bude i preko 300 kilograma. Takodje, moguce je da i roditelj tezinom svog tela povrede dete.

Svakog ko misli da dete nije potrebno vezivati ili ga ne vezuju jer je "malo" i smeta mu...ili jer "nece" da se veze, treba dovesti na prijemno odeljenje decijih klinika gde dovoze decu nakon saobracajki...roditelji placu i lome prste...hoce li im se dete izvuci i preziveti jer je kroz soferku proletelo...dok su njih dvoje bili uredno vezani!
Sledim se kada vidim kako dete veselo skakuce na zadnjem sedistu...previse sam se nagledala onog gore...ne zamerite. Vezite decu.

Da... secam se tog dogadjaja kad je bata bio bas mali... i sreca da ga Tinche nije drzala u rukama! Vredi stalno imati na umu Tinine reci...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 23:20

Ha ha ha, uhvaćena sam lol!
Leno, dobila sam jajce od drugarice. Slikala sam ga i postavila na nekoj od prethodnih strana. Rekla mi je da treba da nađe još onu tendu i taj uložak za bebu za unutra, a meni palo na pamet da probam da nađem nešto novo, lepo, jer je to njeno ipak stajalo u garaži ili podrumu.
I nađoh samo sunđer, a košta kao da je leteći ćilim u pitanju. Za te pare mogu celo novo jaje da kupim lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od lena 24/5/2012, 23:23

Na kojoj strani? Da ne trazim...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 23:28

Šesta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Milijana 24/5/2012, 23:46

Gvirnuh i ja Laughing Odlicno je, modernije od mog... Wink Nase nema tendu jer u to vreme kad je kupljeno bili su bez nje.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od lena 25/5/2012, 00:12

Nadjoh... izgleda sasvim solidno! Nase - dobili na koriscenje - jeste bilo sa "tendom", mislila sam dosad da i nema "jaja" bez nje (kao kod kolica). Znacila nam je kad bi sunce bilo jace mada... zna da bude za bebu i pretoplo ispod te t. Svejedno, ako mozes, dopuni "jaje" tendom!|

I svakako stavljas pelenu ispod, ko ce da zagleda mebl?
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 00:17

Tendu ću svakako samo oprati i staviti tu original, kad je drugarica nađe. Ali ima onih lepih sunđerčića, džakova, i čega sve što se može staviti ispod bebisimusa, pa ja mislila....ma, naći ću ja to! Ako i ne nađem, pelena ko što kažeš i teraj yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od noja 25/5/2012, 00:26

Miro mozes bebca izneti iz porodilista u tom jajetu,
Evo predloga ja sam kupula ono srpsko belo platno sa prosaranim belim straftama i kupila cipku ali tanju i opsila i stavila u jaje bas je lepo izgledalo,
inace sam ukrala idejy od jedne poznanice, a i ograducu za krevetac sam sila od nekog kariranog matetijala i prisila somot medveda kojeg sam s, ama iskrojila i sapice, Very Happy
a sundjer ti treba tj taj umetak dok je tako mali, znam na sta.mislis
lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Milijana 25/5/2012, 14:21

E da. Miro, taj sundjer nisam ni imala jer je, opet, godina proizvodnje bila takva da oni nisu isli uz to, ali sam stavljala obicno malo jastuce i peskir preko...i presli km i km sa tim....isli i na more... nije se Lenka bunila. Kad dete voli da skita, nista mu ne fali.... A i bez tende imas fazon "pelena na prozor od kola", mi to i sad furamo love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 21:12

noja ::Miro mozes bebca izneti iz porodilista u tom jajetu,
Evo predloga ja sam kupula ono srpsko belo platno sa prosaranim belim straftama i kupila cipku ali tanju i opsila i stavila u jaje bas je lepo izgledalo,
inace sam ukrala idejy od jedne poznanice, a i ograducu za krevetac sam sila od nekog kariranog matetijala i prisila somot medveda kojeg sam s, ama iskrojila i sapice, Very Happy
a sundjer ti treba tj taj umetak dok je tako mali, znam na sta.mislis
lol!
Noja, bravo g
Odmah sam našla na internetu slike. Dakle, od teget materijala šijem nešto poput ovog, i unutar toga će biti tanak sunđer. Dodaću i neku životinjicu ili ....videću
Auto sjedalica - Page 5 54671


Rekla mm da mi donese teget materijal i sunđer i on grdan odmah doneo teget pliš. f Zabrinuo se za mene jer me je dr nasekirala, pa mi danas expresno ispunjava želje radost
A za unutra ću da sašijem nešto poput ovog
Auto sjedalica - Page 5 105131z


od tog srpskog belog platna.
A šta mislite?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 22:47

Sašila sam uložak igra
Eve ga Very Happy
Auto sjedalica - Page 5 Dscf3618w


Unutra sam stavila flizelin, jer sam sunđer našla u jajetu ispod mebla, koji sam skinula da operem, i zaključila da ću umesto tog sunđera staviti nov, malo deblji. Tako će biti dovoljno meko za mog malog Bosančerosa srce

Sad još ovo od platna. A to ću u ponedeljak yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od lena 27/5/2012, 11:56

Sta reci... sem:

"SEDELA SAM ZA MASINOM, SILAAAAA SAAAAAM,

PITALI ME OFICIRI CIIJAAAA SAAAAM!!!!!!!!!

MIRO, MIRICE, DUSO I SRCE,

TI SI MOJA RUZICA RUMENAAAA!" Very Happy

Ajd cik prevedi na engleski...

Ono belo sa masnicom ("za unutra"), u tvom pretposlednjem postu, mi se mnogo djasvi!

lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 15:11

"Landara pišore!", reče Momo Kapor Laughing lol!
Uz malo pesničke slobode, ima i da se rimuje, BRE Wink
Nego još nešto šijem....al tražim odgovarajuću temu, da umetnem sličku
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Auto sjedalica - Page 5 Empty Re: Auto sjedalica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu