KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Betanija - Novi Sad - Iskustva

+59
lenjivica
Lena_83
PalcicaBg
Sanjci87
BiKsi :)
JocY
Eho
KristinaK.
Blanka
tiramisu
lela1984
KoMetaK
ivanicasale
Djeni
Ema78
cicifu
SoJa
labradorka
Za5ljana
skorpija_ns
AriesGirl
alrada
noja
leptirko82
hany
VioletaR
insomnia
bak
tamaris25
*Maki*
Gramatika
bibi.libi
sareni leptir
ivi
Orline
Jejaaa
rada78
ika1
maza1972
Divina
ninica2
inda
dra00
cicsa80
Mirjana
Kamilica
medolino
Nacima
jaca*caca
Mlata
gagax81
maki-79
Zoka83
dunja&suki
dr mali pariz
Ceca73
nabla
Dacaa
Kata
63 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/6/2012, 15:19

sacekaj taj pregled i videces sta ce ti reci,pappire sve potrebne ti daje tvoj ginekolog...nemozes sama da lutas od lekara do lekara.sve radis u dogovoru sa njim i on ti daje sve potrebne papire i sve sto imas po pitanju vto,pitas svog ginekologa.polako,sazances sve..niko se nije rodio da bi znao sve !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bibi.libi 14/6/2012, 15:53

BRBLJIVA76 ::sacekaj taj pregled i videces sta ce ti reci,pappire sve potrebne ti daje tvoj ginekolog...nemozes sama da lutas od lekara do lekara.sve radis u dogovoru sa njim i on ti daje sve potrebne papire i sve sto imas po pitanju vto,pitas svog ginekologa.polako,sazances sve..niko se nije rodio da bi znao sve !
znam to.. nego ja nisam iz novog sada, teško sam uzela taj slobodan dan na poslu i ne bih volela da me vrate zbog FT1P Very Happy
ja ne znam ni gde se betanija alazi (dobro ne bukvalno,našla sm na google maps) ali ne znam ni koji sprat ni ništa...
samo bih volela da su mi sve objasnili...
a što se tiče mog doce, malo mi zbunjeno izgleda, on je super, ali kao da je amlo nesiguran.... iako sam mu sve oštampala sa sajta rzzo, kao da nije siguran šta treba.
u svakom lsičaju hvala za odgovor i izvinjavam se da smaranju.
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/6/2012, 16:34

pa ni ja neznam gde je betanija,to nemoj da te brine! nego se polako dogovori sa svojim dr! i trazi mu uput za sve sto pise na toj listi ,a ti te analize mozes bilo gde da odradis ,ne moras u betaniji.....koliko sam te razumela ti tek prikljupas nalaze ,jel tako?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bibi.libi 14/6/2012, 16:39

BRBLJIVA76 ::pa ni ja neznam gde je betanija,to nemoj da te brine! nego se polako dogovori sa svojim dr! i trazi mu uput za sve sto pise na toj listi ,a ti te analize mozes bilo gde da odradis ,ne moras u betaniji.....koliko sam te razumela ti tek prikljupas nalaze ,jel tako?
jooš ne pripremamo nalaze, zato me je i posao u gak novi sad da čuje njihovo mišljenje.... da oni napišu da smo za vto pa onda tek kod njega za upute za sve ostale analize.... ma samo komplikuje, umesto da mi je odmah sve ispisao i poslao me tamo na tu prvu komisiju, ovako nam samo vreme prolazi....
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bibi.libi 14/6/2012, 16:42

a da, na uputu je napisao: upućuje se na pregled radi N97 - sterilitas feminae..
sta je to?
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/6/2012, 16:51

cini mi se da je sifra za vto 512...ma to nemoj da te brine,nego sad nesto razmisljam da ti predlozim.tek sada mi je jasno sta te muci.a sto ti ne odes lepo na to misljennje i ostalo kod dr vesne kopitovic ,privatna ordinacija GENESIS.njoj objasnis zasto si dosla.to platis a ona ce ti reci dali si za vto ili nisi,i to ti je pun pogodak! ta vesna kopitovic je glavna na betaniji( a radi i privatno u genesisu) ,i kada bi te uputili da radis vto na betaniji,to bi ti radila mozda ta ista kopitovicka. i skrati sebi muke ,da znas dali si za vto ili nisi.! a ona ce ti ama bas sve reci! zovi i zakazi,a ja cu ti dati na pp br tel .zoves i kazes da hoces da zakazes konsultaciju kod vesne kopit i to je to!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bibi.libi 14/6/2012, 16:55

hvala ti na odgovoru, to mi je i medolino juče napisala u pp.
da znaš da ću na kraju to i da uradim....
tnx puuuunoooo
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/6/2012, 16:57

aj pa javi sta si uradila.... zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bibi.libi 1/7/2012, 09:27

samo da napisem da je dr trninic jedna divna doktorka.... sve nam je lepo objasnila, nacrtala, nije zurila nego polako odgovarala na svako nase pitanje, kad sam usla bile smo same ali je rekla da udje i mm, pa je sa oboma lepo razgovarala.... ma nemam reci....ulila mi je veliko poverenje i stvarno sam ostala bez teksta zbog pristupa meni kao pacijentu.
sestre koje su radile, ne znam kako se zovu, dve mlade devojke, su takodje divne, objasnile su mi lepo sta gde kako,bile su bas prijatne....
moogu samo da napisem sve pohvale......

bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 1/7/2012, 09:29

sta se desava kod tebe.jel to znaci da si pocela sa vto i dali se smanjile gizve na betaniji?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bibi.libi 1/7/2012, 09:44

pa rezultat sgrama se pogorsao....nemamo dovoljno za prolazak preko fonda, ali mozemo privatno.
sad lupamo glavu kako da nadjemo novac....
sto se tice guzve, pa ne znam da li je ono bila guzva ili ne, ali cekala sam tacno dva sata dok nisam dosla na red,a meni to nije bio problem jer ja toliko cekam i u mom dz, a s obzirom da je ovo bolnica, ja sam zadovoljna prolaznim vremenom.
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 1/7/2012, 09:50

a koji ste okrug ,niski ili beogradski?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bibi.libi 1/7/2012, 09:52

sremski. zato i piripadamo novom sadu. sta se desava kod tebe?
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 1/7/2012, 10:10

mi cemo uskoro da pocnemo sa analizama,ovaj moj ima ureaplazmu sad.inace on ima 2 deteta ali samnom ima oligospermiju ....imala sam jednu vto prosle god ,ali imala spontani u 8 nedelji...sada se spremam za drugi pokusaj u genesisu o trosku rzzo
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 1/7/2012, 10:11

sta koristi od vitamina za spermogram ,,,jel ste narucivali nesto ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 11:45

Brbljiva, o suplementima za poboljšanje sperme, imaš zasebnu temu...nemojte zatrpavati teme.
Hvala!
evo ti teme, pa malo iščitaj
Za kvalitetniji spermogram
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Gramatika 5/7/2012, 08:09

bibi.libi ::a da, na uputu je napisao: upućuje se na pregled radi N97 - sterilitas feminae..
sta je to?

Sterilitas feminae je neplodnost žene.
Isto tako i na uputu muža za s-gram pišu dijagnozu sterilitas masculina- muška neplodnost.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od *Maki* 8/9/2012, 17:49

Koliko se ceka na vto u ovoj klinici,otprilike? Hvala vam drage moje za odgovor unapred
*Maki*
*Maki*

Broj poruka : 92
Godina : 43
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/10/2012, 09:39

[quote="*Maki*"]Koliko se ceka na vto u ovoj klinici,otprilike? Hvala vam drage moje za odgovor unapred[/quote ako neka zna i mene ovo zanima,posto vidim da se u jednoj dr klinici na jugu -relativno brzo rade procesi....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od tamaris25 26/10/2012, 00:33

Drage zenice meni treba pomoc.Molim vas da mi odgovorite ili pisete putem pp da neomasim temu.5 godina borimo se sa sterilitetom bez uspeha.Zainteresovana sam da idem na Betaniju radi lecenja.Ja sam iz Srbobrana to je okolina ns.Da bih otisla na odeljenje sterilitet ili planiranje porodice sta mi treba?uput iz doma zdravlja?

tamaris25

Broj poruka : 4
Godina : 37
Datum upisa : 26.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od ninica2 26/10/2012, 12:56

Tamaris25 dobrodosla c
Nisam sigurna ali mislim da ti treba uput od ginekologa naznacen za klinicki centar Vojvodine,predlazem da odes kod svog ginekologa i popricas na tu temu sa njim i on ce te dalje uputiti .Srecno
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od tamaris25 26/10/2012, 13:45

ljubav e hvala ti puno ninica2

tamaris25

Broj poruka : 4
Godina : 37
Datum upisa : 26.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od sareni leptir 13/3/2013, 09:41

devojke koliko se ceka od komisije do betanije tj prvih konsulatcija ? kakva je guzva u betaniji ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od bak 21/3/2013, 10:00

Treba mi info. Da li u Betaniji rade aspiracije nedeljom?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od insomnia 23/3/2013, 15:33

bak, rade, ja sam je radila u nedelju Very Happy
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 5 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu