KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Betanija - Novi Sad - Iskustva

+59
lenjivica
Lena_83
PalcicaBg
Sanjci87
BiKsi :)
JocY
Eho
KristinaK.
Blanka
tiramisu
lela1984
KoMetaK
ivanicasale
Djeni
Ema78
cicifu
SoJa
labradorka
Za5ljana
skorpija_ns
AriesGirl
alrada
noja
leptirko82
hany
VioletaR
insomnia
bak
tamaris25
*Maki*
Gramatika
bibi.libi
sareni leptir
ivi
Orline
Jejaaa
rada78
ika1
maza1972
Divina
ninica2
inda
dra00
cicsa80
Mirjana
Kamilica
medolino
Nacima
jaca*caca
Mlata
gagax81
maki-79
Zoka83
dunja&suki
dr mali pariz
Ceca73
nabla
Dacaa
Kata
63 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od KristinaK. 29/5/2015, 11:16

Eho,hvala na iscrpnom odgovoru,svaka informacija mi jako puno znaci.Generalno imam sve analize,sem briseva koji verujem da moraju biti sveze radjeni i serologije.Svaki pozitivan ili negativan komentar o klinikama mi jako puno znaci zaista.Znate i same jer nas bas mnogo prolazi kroz ovo.Puno vam hvala svima.

KristinaK.

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 25.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 29/5/2015, 14:59

Analize ne smeju biti starije od godinu dana. Brisevi i UZ vaze 3 meseca, hormoni 6 meseci.
Da zakazes komisiju u socijalnom, zoves 021 4885637, ako se niko ne javlja - 4885638.

Sto se Betanije tice, ja ne planiram u drugu bolnicu, prvenstveno zbog lekarskog tima (tacnije, zbog dr Kopitovic). Radila sam vec kod njih histeroskopiju i VTO, sve je bilo ok, nemam nikakvih zamerki, a ove godine cu ponovo ako mi pre toga ne uspe u privatnoj reziji.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 29/5/2015, 16:52

Zaboravila sam da si iz Uzica, napisah ti na onoj drugoj temi za prvostepenu komisiju:
https://kutak.forumotion.com/t2991p165-vantelesna-oplodnja-o-trosku-osiguranja-rzzo#529179
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od KoMetaK 29/5/2015, 23:08

Kristina, Eho ti je opisala proceduru za komisiju, ali, poslusaj Noju. Dobro je da si zakazala privatno kod Kopitovicke, jer je to jedini nacin da dodjes do nje i da ti ona posle vodi postupak u Betaniji. U protivnom te ne bi prihvatila kao pacijenta.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od KristinaK. 30/5/2015, 00:01

Eho,divna si,bas ti hvala sto se trudis da mi sve pojasnis.Znala sam da ima komisija i u mom gradu,ali sada mi je dosta toga jasnije.KoMetak,nisam ja jos odlucila nista konkretno,ali mi se ova dr.Kopitovic bas trenutno izdvojila iz mase drugih dr.,a i moj ginekolog saradjuje sa njom vidim i jako je ceni.Dosta zena je uputio bas kod nje prvo na konsultacije,pa na VTO i vidim da nisu pogresile.Bas prekjuce na pregledu upoznala sam dve zene u cekaonici koje su radile VTO kod Kopitovicke uspesno.Uglavnom hvala zaista na iscrpnim odgovorima,za sada Betanija ima prednost kod mene jer cu prvo iskoristiti ove besplatne pokusaje koje drzava daje.Eho,ako sam te dobro razumela ti si imala jednu uspesnu VTO kod Kopitovicke?

KristinaK.

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 25.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 30/5/2015, 09:52

Kod dr Kopitovic obavezno da ides, ja racunam da si to vec resila. :) Nema bolje od nje u nasoj zemlji, a i sire. I za jajovode da se konsultujes, a i za samu VTO.

Nisam uspesnu, radila sam jednu pre 7 godina u Betaniji, nije nam se nista zakacilo tad. Sad u martu sam radila drugu, u Feroni, bila je biohemijska. Trenutno sam u trecoj, iz spontanog ciklusa, cekam transfer. No, pohvale na racun profesorke Kopitovic nemaju veze sa konacnim uspehom, za konacni uspeh nekom je dovoljan jedan postupak, nekom treba vise jer to zavisi od milion faktora. Medjutim, ja doktorku menjati necu, pa makar radila 10 postupaka i makar mi nikad ni ne uspelo.


Poslednji izmenio Eho dana 30/5/2015, 11:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Blanka 30/5/2015, 11:02

E pa moram i ja da se slozim sa Eho. Dr Kopitovic, kako je zovemo zena zmaj, ne bih je mijenjala ni za sta na svijetu! Prije svega je covjek, pa onda doktor itekako strucan i posvecen pacijentu. Tu energiju koju ona nosi i kojom zraci, ne znam da ima ijedan dr. Mnogo je bre volem Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od JocY 30/5/2015, 11:24

Slazem se sa vama sto se tice prof. Kopitovic. Najbolja dr kod koje sam bila a bila sam kod podosta Wink
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od KristinaK. 9/6/2015, 15:42

Devojke,da vam se javnem samo sa svezim informacijama. :) Bila juce kod prof.Kopitovic,zaista divna zena,svidela mi se na prvi pogled,a na drugi pogled jos vise Very Happy Zaista sve pohvale.Odvojila je dosta vremena za mene sto je meni jako znacilo,jer sam 3,5 sata putovala do nje.Rekla mi je svoju dijagnozu odmah,bez momenta da se razmisli,sto mi je odmah ulilo poverenje da zena stvarno zna svoj posao.Jajovodi mi i nisu previse u haosu.Rekla mi je da skupim papire i predam za drzavni program,tacnije za Betaniju.Od momenta prolaska komisije kod njih ceka se nekih 5 meseci do ulaska u proces.Nije insistirala da dodjem kod nje privatno,vec da iskoristim ono sto drzava daje.Uglavnom,sve smo se dogovorile.Samo mi nije jasno kako cu ja recimo zapasti u Betaniji bas kod nje? Jel postoji solucija da se bira dr?

KristinaK.

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 25.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 9/6/2015, 16:54

Eto, sve kako sam i rekla. Ona je takva i to ce tesko ikada da se promeni. :) Velikodusna na kvadrat. Osnovni razlog za to je sto su njeni interesi prevashodno naucne prirode, a ja takve ljude, koji svoju nauku vole i usavrsavaju do srzi, cenim do neba i nazad.

Za Betaniju ne znam, kad sam radila pre 7 godina, ona mi je radila sve osim histeroskopije jer sam bila njen pacijent. Medjutim, ona sada ima mnogobrojne druge obaveze, od kojih su neke prioritetnije od samih postupaka u Betaniji. I desi joj se da nekad jednostavno ne moze u odredjenom trenutku da bude prisutna. Ne sto nece, nego zaista ne moze. Najbolje je da je pitas. I ja cu morati, ako mi Betanija bude neophodna. Ne zato sto nemam poverenja u druge lekare tamo, nego zato sto zelim, ako mi ikada uspe, da to bude i njen uspeh. Posle toliko truda i rada na mom slucaju, ne bih bila dovoljno srecna da bude drugacije. Iako bi trebalo da mi bude prioritet da konacno dobijem dete, nece mi radost biti kompletna ako to ne postignem sa profesorkom. Al to sam ja, pomalo nastrano zaljubljena u nauku i u uspehe onih naucnika koji tako posveceno i strastveno rade svoj posao. Very Happy To je ujedno i jedini razlog sto pokusavam da uradim sto vise postupaka u Feroni, dokle god to mogu da isfinansiram.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od BiKsi :) 10/6/2015, 00:02

Kristina, drago mi je da ti je dr ulila poverenje i da si zadovoljna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Sanjci87 10/6/2015, 01:54

Devojke sto se tice prof.Kopitovicke niste bolju dr mogli izabrati...ona je bila moj dr jedno vreme...i stvarno je zena zmaj..
Puno vam srece zelim u vasoj borbi..i zelim sto pre velike bete... osmeh srce srca radost
Sanjci87
Sanjci87

Broj poruka : 112
Godina : 36
Datum upisa : 08.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od KristinaK. 10/6/2015, 20:28

Eho,ja cu se truditi svim silama da dobijem doktorku u Betaniji,ako ti ikako bude bilo moguce.Kada smo se dogovarale sada u Feroni ona je konstantno pricala u mnozini,tipa odradicemo to i to kada dodjes u Betaniju,pa se nadam da cu uspeti bar koliko toliko da budem njen pacijent.Ne mislim da ce moci ona bas non-stop biti tu,ali da je vidim makar par puta u toku postupka,bar da bude u toku sta se sa mnom desava bila bih zadovoljna.Ako treba otici cu jos 10 puta u Feronu pre VTO.Rekla mi je da ne moram na ponovnu laparoskopiju i takodje mi je rekla sta cemo uraditi sa jajovodima pre samog postupka VTO,pa se nadam ipak da cu je ponovo videti. :) Ja bih Betaniju i birala svakako samo zbog nje.A iskreno bojim se da odem sada kod nekog drugog,pa da mi da sasvim levu dijagnozu vezano za jajovode. :/

KristinaK.

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 25.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 10/6/2015, 21:44

Ona ce svakako znati sta se sa tobom desava ako si njen pacijent, u to budi sigurna. Moze samo da joj se desi da bude sprecena da ti bas ona uradi aspiraciju ili transfer (ili neku drugu intervenciju za koju ste se dogovorile). A sto se tice jajovoda, i to ce da ti napise, pa ces, cak i ako nije tu, da odneses tamo. Neces ni ici u Betaniju bez njenog izvestaja i predloga sta da se radi. I onda nema zime, niko ti nece postavljati nikakve dijagnoze kad ih je ona vec postavila.
Sve ce to da bude super. Very Happy
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od PalcicaBg 5/8/2015, 12:22

Ima li neko svezih info sto se tice zamrzavanja na Betaniji?
I ko jos od dr radi postupke tamo?Za Kopitovicku i Trninicku znam.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 5/8/2015, 12:45

Rade Irena Bujas i Artur Bjelica, ne znam da li jos neko.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Lena_83 1/9/2015, 21:50

Pozz,nznm ima li nekog na ovoj temi Ako ima, zna li neka koliko se čeka pozivno pismo? Prvu vto sam čekala 6 meseci 😔 ima li šanse da to stigne brže? 😘
Lena_83
Lena_83

Broj poruka : 58
Godina : 40
Datum upisa : 09.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 1/9/2015, 23:32

Meni je stiglo za 5-6 nedelja (negde u martu/aprilu ove godine). Ali je u njemu pisalo da se javim tek u avgustu. Ne znaci ako dobijes brzo pozivno pismo, da ce i termin javljanja biti brzo. I obrnuto, ako dugo cekas pismo, ne znaci da ce ti zakazani termin biti mesecima posle toga, moze da bude vec za nedelju-dve. Bilo je raznih slucajeva, valjda zavisi kolika im je guzva u datom momentu.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Lena_83 1/9/2015, 23:35

Hvala Eho Ja sam eto čekala skoro 6 meseci i onda za tri nedelje javljanje u betaniju. Mnogo mi to sve sporo ide,sad sam čini mi se nestrpljivija nego prvi put 😊
Lena_83
Lena_83

Broj poruka : 58
Godina : 40
Datum upisa : 09.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Eho 2/9/2015, 00:48

Mislim da nam je svima tako, prvi put pustimo da nas citav proces sam nosi, ne znamo ni sta nas je snaslo. A svaki sledeci put, znajuci tacno sta nas ceka, zelimo da uradimo postupak sto pre, sto je i razumljivo.

Nadam se da neces cekati predugo, ali ipak se naoruzaj strpljenjem, cini mi se da su guzve sve vece, posebno od kako su privatne bolnice izasle iz te besplatne price. Mozda ti se u medjuvremenu javi i neko ko je nedavno dobio poziv ili bio na tom javljanju po pozivu, da ti kaze kako se u ovom trenutku odvijaju stvari.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Lena_83 11/11/2015, 10:03

Evo da javim, stiglo je pozivno za manje od mesec dana ali zakazani tek za april. Valjda tako mora Pozz
Lena_83
Lena_83

Broj poruka : 58
Godina : 40
Datum upisa : 09.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od KristinaK. 11/11/2015, 10:15

I nazalost u aprilu ce ti reci da dodjes za 2-3 meseca 😐 Tako je trenutno stanje u Betaniji,znam jer sam u kontaktu sa par zena koje tamo cekaju postupak ili su vec u poptupku.

KristinaK.

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 25.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Blanka 11/11/2015, 10:20

Lena, nemoj da se nerviras, sta je tu je. Na te stvari ne mozes da utices. Ti se lijepo pripremi za postupak, odradi sve od dodatnih analiza sto nijesi i da onda budes potpuno spremna za nove pobjede.
Vrijeme brzo leti, april ce za čas. Srećno napred scuro
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od lenjivica 17/1/2016, 00:03

Posaljite mi pls telefon sestre Mire za zakazivanje treba mi za drugaricu
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Blanka 17/1/2016, 00:42

lenjivica ::Posaljite mi pls telefon sestre Mire za zakazivanje treba mi za drugaricu

+381 21 4899330
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Betanija - Novi Sad - Iskustva - Page 9 Empty Re: Betanija - Novi Sad - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu