KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 21 od 23 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 4/2/2017, 22:54

hvala Biksi :),hvala BabyBear Laughing Very Happy hocu pogledacu"korak po korak......."

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od BabyBear 4/2/2017, 23:15

Na Kutku u grupi tema STERILITET imas podgrupu Povisen FSH i u njoj puno tema o tome. Skuvaj kafu I polako listaj Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od ljubavveranada 9/3/2017, 10:18

Da se upišem i ja. Želim prvo svima koji su pisali svoja iskustva, i dobra i loša, da se zahvalim. Ja sam bila kod Majre pre dva dana i još uvek ne mogu da dođem sebi od oduševljenja. Meni je gotovo sve pogodila a nije želela da gleda nalaze. Imam prijateljicu koja je popriličan skeptik, koja je sa tim stavom i otišla kod nje i kaže nije joj mnogo toga pogodila. To valjda zavisi i od nas, koliko smo spremni da budemo otvoreni i da "sarađujemo", odnosno koliko zapravo u sve verujemo. Ona definitivno ima neke posebne sposobnosti, i tehnike pomoću koji čita informacije iz našeg energetskog polja, to je odavno poznata i proverena metoda, pogotovo u Rusiji. Uvek bih je svakom preporuila, jer ne može da škodi, pogotovo ako se taj neko nalazi u ćorsokaku i konvencionalna medicina ne može potpuno da pomogne. Veliki pozdrav sunny

ljubavveranada

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od ljubavveranada 9/3/2017, 10:30

Corny ::

Uzgred,  pogodila mi je neke stvari,  ali je samu sebe demantovala jednom prilikom, kada je rekla da ja i moj brat ličimo na majku i vučemo njenu genetiku,  a starija sestra na oca. Drugom prilikom mi je rekla da sam 50% pokupila gene od oca, a 50% od majke. Došlo mi je da kažem, aaa jel ti to mene sada zezaš?



Htedoh samo da prokomentariše ovo za genetiku. I ja sam primetila da ona dosta polaže na tu genetsku liniju, u smislu informacije koja se nalazi u našem polju. Naučno i medicinski gledano, mi zaista imamo 50% gena od oca i majke, tako da je to u pravu. Ali isto tako ne znači da će se kod nas jednako aktivirati ti geni. To praktično znači, da kada ti kaže da si "povukla na majku" to zapravo znači da su majčini geni kod tebe više aktivirani nego očevi, znači u tvom genomu dominantniji.

ljubavveranada

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od ljubavveranada 9/3/2017, 10:46

Meni recimo ovi naši lekari ništa nisu utvrdili, radili mi HSG, histeroskopiju za uklanjanje polipa, bog te pita koliko analiza za hormone i sve i svašta i specijalističkih pregleda, i kažu sve je u redu, a ja i moj muž ne možemo da zatrudnimo 5 godina. Pa neće biti da je sve u redu, nego oni ne znaju da postave dijagnozu. Poslali su me na inseminaciju, i to doktorka koja je ginekolog-ENDOKRINOLOG! koja je rekla da je sve u redu (!?). Za inseminaciju mi je Majra rekla da ne bi uspela, kao ni VTO kod mene zbog lošeg hormonskog stanja. A mene taj osećaj prati od kako sam pre dve godine ušla u celu priča sa lečenjem steriliteta. Da i ako krenem neće proći dobro, jer postoji neki problem koji bi to onemogućio, a oni ne mogu da ga definišu. Ja se ne ljutim na njih, oni rade najbolje što mogu u tim okolnostima, ali mislim da je pogubno slati žene tek tako bez ikakve dijagnoze na inseminaciju pa VTO i kljukati ih hormonima a da ne znaš šta je uzrok steriliteta (jer mnoge žene imaju taj idiopatski sterilitet, gde je navodno sve u redu, a ne ostvaruje se trudnoća). To je mnogo opasnije i od mumija i od soka od šargarepe!
Ja inače planiram da se pozabavim i krenem na akupunkturu kod dr Ljilje Stefanović, čim završim sa Majrom. Tako da mislim da treba sve da se proba. Želim vam svima puno uspeha u svemu što pokušate, a nama ostaje da verujemo u Božju volju i da će na kraju sve biti baš kako treba Very Happy

ljubavveranada

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od BiKsi :) 3/5/2017, 11:33

Alisa ::Ja gotovo da nisam ni imala ciklus kad mi je fsh bio 65 Rolling Eyes i to malo braon sto mi je mrljavilo mislim da je bilo zahvaljujuci cikli koju pijem... posle prve ture akupunkture naglo je pao na 34 i ciklus je poceo da mi se vraca... ponovo ima sveze krvi Laughing

Pricipessa ::Alisa, mislim da akupunktura puno pomaze. Mojoj drugarici je bas spustila fsh...a kod koga si ti isla? Jesi iz bg-a?

Alisa ::Idem jos uvek... Prvi mesec je bio drastican pad FSH-a ( inace zadnjih godinu dana je samo rastao i u februaru dostigao 65) ... za mesec dana pao na 34... drugi mesec akupunkture nije bas dao takve rezultate ... 2dc imala sam prezistentni folikul i fsh bio 38.4 nazalost ... sad idem i treci mesec pa da vidimo da li ce da bude nekog napretka...
da iz bg-a sam ... idem kod neke zene na Konjarnik po nekoj preporuci ... radi kod sebe u stanu nema ordinaciju... 20e je tretman...

Principessa ::Ja znam zenu koja je fenomenalna, ako hoces da probas kod nje pisi mi u inbox. Ovde je vrlo opasno ici kod ljudi koji to lose rade. Meni je nju preporucio dr. Dunjic, koji je jedan od najboljih na polju akupunkture u Srbiji, samo sto je precesto odsutan i ne moze da radi to dovoljno redovno koliko nama za ovu nasu pricu treba. Ova moja doktorka mi je rekla da je minimum koji je potreban da hormoni dodju u balans- 3 meseca redovne akupunkture. Posle ide samo odrzavanje 1x nedeljno...

mamadabudem :) ::Principessa, koliko košta kod te dr jedan tretman akupunkture?

Principessa ::Obicna akupunktura je 2000din, a sa laserom mislim da je 2500dîn. Ja nisam radila laser jer su mi jajnici neprohodni, pa se u tom slucaju laser ne radi...

Mamadabudem :) ::A koliko puta nedeljno se ide na tretmane? :) Je l ti misliš da ti je akupunktura pomogla?

Principessa ::Ide se u 1. polovini ciklusa izmedju 6 i 10 puta. U 2. polovini cikkusa (tj. posle ovulacije) se ne ide. Tako treba da se odradi minimum 3 ciklusa da bi dalo rezultate. Ja iskreno ne znam sta mi je pomoglo, jer idem na 100 nekih stvari. Sto se tice fsh- akupunktura mi ga nije spustila, bar ne odmah iza te 3 serije. Posle ga vise nisam merila, a mislim da je sad situacija bolja.
Mene nemoj da uzimas jer sam sve zivo mesala, ali mojoj drugarici je bas bas pomogla. Znam da Kopitovicka savetuje da se stimulacija proprati akupunkturom i da to dosta pomaze, tako da sam ja ovaj svoj poslednji stimulisani ciklus isla paralelno na akupunkturu. Takodje smatra i da treba raditi akupunkturu jer ona stedjuje hormone i regulise ciklus.

alisa ::Ja moram i ovde da pitam kakve veze ima laser i neprohodni jajovodi? Laser se koristi umesto iglica... stimulisu se tacke laserski umesto da se zabadaju iglice tako da mi nije jasno zasto ne rade laserom ako su neprohodni jajovodi? Principesa jel ti je objasnila? Meni ova moja radi kombinaciju lasera i iglica... u usi mi zabada iglice a po stomaku radi laserom..

mamadabudem :) ::Alisa, koliko ti plaćaš tretman i kako ti ideš, je l isto ovako u prvoj polovini ciklusa?



Poslednji izmenio BiKsi :) dana 3/5/2017, 11:36, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 3/5/2017, 11:35

O sorry Embarassed Embarassed videh sada da je Biksi prebacila u temu :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 3/5/2017, 12:38

Meni je moja dr rekla da je laser invanzivnija metoda i da bi moglo da mi se desi da mi on otpusi delimicno moje zacementirane jajovode, sto bi moglo izazvati vanmatericnu trudnocu ne daj Boze, jer u potpunosti nema sansi da ih otpusi...zato mi je preporucila da to bolje ne diramo, vec da radimo samo klasicnu akupunkturu po toj semi.
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 3/5/2017, 13:38

Hahaha kako razlicito pricaju... ova moja tvrdi bas suprotno... da su iglice agresivnije od lasera... ova moja mi je juce iscrtala pola stomaka ... merila nesto od pupka gore i dole i desno... obelezavala tacke i onda te tacke stimulisala laserom... inace mi bode usi ( endokrinu tacku, jajnike i matericu i neku tacku za opustanje) ... mislim da se to u prvoj polovini ciklusa radi kad ti stimulise jajnike jer se akupunktura ne primenjuje kad ostanes u drugom stanju jer moze da dodje do spontanog...
Mamada budem meni ova radi 3 nedelje izmedju 2 ciklusa... krenemo negde 8,9 dc pa dok ne dobijem... sto mi negde i ima logike ako radis radi balansa hormona sto ja i radim... pa i ciklu pijes ceo mesec a ne samo u prvoj polovini... neka na vma kod koje sam trebala da idem pre nego sto su mi podivljali hormoni je isto radila samo u prvoj polovini ciklusa do ovulacije al to je bila akupunktura za izazivanje ovulacije i sazrevanje folikula, pred vto i tokom stimulacije... otkacila me je kad su mi hormoni otisli u aut i rekla da joj se javim mesec pred postupak... ova moja je 20e po tretmanu i bude ih 10 u toku meseca
U svakom slucaju ako nista drugo bar mi je povratila ciklus koji sam gotovo maltene i izgubila... od septembra prosle godine ciklus mi je bio katastrofa... samo neko braonkasto mrljanje i to u minimalnoj kolicini... a sad od kad idem na akupunkturu povratio se... opet ima sveze krvi i mnogo normalnije izgleda... videcemo meni je ovo 3. Mesec da idem...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 46
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 3/5/2017, 14:42

Pa ocigledno ima dosta razlicitih pristupa. Meni je pa logicno sto ova moja prica, jer stimulise jajnike da rade. Posle zavrsene ovulacije se i onako nista pametno vise ne desava u ciklusu. Njena je logika da se prati prirodan rad hormona u ciklusu. Mislim da su ona i ovi na vma ista skola. Tamo radi ta dr koja je sa Dunjicem i ovom mojom zajedno u timu i oni drze obuke za akupunkturu na medicinskom fakultetu i u Sokobanjskoj u rehabilitacionom centru.
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 3/5/2017, 16:30

Pa svakom akupunkturom se prati prirodan tok stvari, ne dodaju ti bre nista... akupunktura je samo usmeravanje prirodne energije koju posedujes u zeljenom pravcu ... oni zabadaju iglice u odredjene tacke i time ih stimulisu da rade i usmeravaju energiju u odredjene kanale koji su zatajili... ona kad stimulise u mom slucaju endokrinu tacku zapravo salje energiju u endokrini kanala ne bi li on poceo da radi kako treba jer evidentno ne radi...  ala ga objasnih lol! a endokrini sistem ti radi ceo mesec a ne samo do ovulacije....
jel ti je rekla da bi trebala da izbacis kofein skroz? prvo sto mi je rekla je da kofein usporava delovanje tretmana akupunkture te da bi bilo pozeljno izbaciti ga, znaci kafa iskljucivo bez kofeina, cajeve izbegavati maksimalno jer vecina sadrzi kofein, sokove tipa koka kole i sl...a kofein i lose deluje na kvalitet jc tako da sam ga ja skroz izbacila
ova moja je inace akupunkturu zavrsavala u kini... isla je u peking na doskolovavanje za akupunkturu a inace je stomatolog.... mene su ti sa vma otkacili kad mi je fsh skocio

a sta si radila jos osim akupunkture? sta ti je dunjic jos preporucio?
jel si probala slucajno aviva vezbe?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 46
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 3/5/2017, 17:27

Ne, nisam probala aviva vezbe, jer u to bas i ne verujem. Idem na klasicne treninge power plate-a, samo bez preterivanja i na traku (kardio) po 3-4km po treningu i to je to. Kod Dunjica idem redovno na kontrole i on mi po potrebi dodaje/oduzima suplemente koji mi nedostaju u organizmu, isla sam i na Sumanove talase kod njega i tako, svasta nesto po malo... 😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 24/5/2017, 19:35

Samo da vam se javim ,akupulturom sam fsh spustila sa 19 na 8 Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy prezadovoljna sreca

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 24/5/2017, 19:38

sad prolazim komisiju za vto Very Happy

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 25/5/2017, 20:04

Odlicno Pando ! Kod koga si isla na akupunkturu i koliko si placala ako nije tajna
Koliki ti je E2?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 46
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 25/5/2017, 20:14

bila sam tri meseca kod Ljiljane Stefanovic .placala 20 eura isla sam 7-8 puta mesecno.E2 168 fsh 8. mislim da je to ok? u subotu idem kod doktora da mu se pohvalim

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 25/5/2017, 20:23

Ako ti je taj E2 u pmol/L odlicno! Nemoj sad da prestajes sa akupunkturom... popricaj sa njom... mozda da ides par puta mesecno da ti odrzi taj balans... ako te ne mrzi napisi malo detaljnije kako ti je izgledao tretman... jel si isla tokom celog ciklusa ili samo u prvoj polovini? gde ti je otprilike zabadala iglice i slicno...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 46
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 25/5/2017, 20:54

da i ona mi tako savetuje da idem sad kad smo sredili hormone bar jednom nedeljno.a isla sam od 5 dana ciklusa do 14-15 dana do ovulacije.i posto mi je endometrijum malo tanji naucila me je kako da mi suprug radi akrpresuru da se podeblja i tu ima efekta nema mnogo ali deblji mi je endometrijum...iglice je prvi mesec u donji stomak stavljala bas puno oko 7-8 iglica a sledeci mesec vec manje ...sad posto cekam komisiju rekla mi je da postoji mogucnos i za prirodno i sad me bocka malo drugacije


panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 25/5/2017, 21:02

i doktorka je toliko pozitivna toliko uliva poverenje a to mnogo znaci Very Happy i uopste se nije iznenadila sto mi je toliko spustila fsh.kaze da je to ocekivala

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 26/5/2017, 16:26

zdravo principessa Very Happy ti si bas detaljno opisala tacke koje bode i meni je bola iznedju obrva imedju grudi prvi mesec na donjem stomaku bode bar sa 10 iglica ali ne znam da ti objasnim sta i kako? znam da sam prvi mesec imala najvise po stomaku i ukljucuje lampu da mi greje stomak, noge bode kao i tebe ,drugi mesec drugacije manje po stomaku i drugi mesec bode ispod usiju za psihu i opustanje i treci mesec najmanje iglica..i treci mesec ne bode izmedju palca i kaziprsta vec u mali prs i do mali ako ostanem priodno trudna da se plod zadrzi tako mi je rekla...i znam da minimum mora da se ide 3 meseca...koliko si ti meseci bila?

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 26/5/2017, 16:37

Ja sam bila isto 3 meseca, ali cak po 8-10 puta svaki mesec i to pocevsi od 2. ili 3. dana ciklusa, i posle jos 2 meseca po 1x nedeljno...ali vidis, mene je mnogo manje bola u stomak, mozda je u tome problem, mada mi je rekla da te 2 tacke oko rucnog zgloba i izmedju palca i kaziprsta su zapravo isto hormonske tacke...ne znam, meni to uopste nije pomoglo, cak mi je FSH posle ta 3 meseca bio najvisi ikad (18.2!), tako da sam se smorila i odustala...😏😔 cak sam i poslednju stimulaciju u februaru/martu sve vreme propratila akupunkturom (po dogovoru sa Kopitovickom), ali se meni cini da bar ovaj nacin meni nije davao rezultate...😩
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 26/5/2017, 16:58

zaista ne znam sta bih ti rekla a sto neodes kod Stefanovicke na pregled da vidis sta ce ti reci..cak mi je spustila E2 bio mi je malo povisen...ja sam pre dve godine bila na akupulturi kod kalenic pijace isla sam dva meseca i nije mi bilo efekta a za Stefanovicku sam cula da odlicno sredjuje hormone

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 26/5/2017, 21:40

Gde je ordinacija te Stefanovicke? I jel to ona sto ne radi sa pusacima ili sam je pobrkala sa nekim?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 46
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 26/5/2017, 21:49

u Cara Urosa...moguce da je to ta,ne voli pusace iskreno ne znam jer nisam pusac.ali znam da samo jedan tretman bockanja kod nje i ostavljaju se cigarete,tako kazu Rolling Eyes

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 26/5/2017, 23:18

Hvala ti na informacijama pandice👏🏼❤
Napisi nam jos broj ako ti nije problem 😊
Ja sam se skinula sa duvana jos kad sam usla u pricu vto, pre pune 2 godine...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 21 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 23 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu