KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 3/4/2015, 11:31

Lavanda divno.Čestitam!!!Da li si pila mumio?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od lavanda 3/4/2015, 20:50

Drage devojke, hvala. Saljemo vam beta prasinu i bubamare i deteline sa cetiri lista i potkovice i vucemo za nosice i drzimo palceve.

Zvoncice36, da, pila sam mumio dva i po meseca. Na 30. strani i u mom potpisu imas sumirano sve sto sam radila.
lavanda
lavanda

Broj poruka : 16
Location : Beograd
Datum upisa : 06.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ema78 29/4/2015, 23:09

http://www.stetoskop.info/Koje-bolesti-leci-akupunktura-4047-s3-content.htm

Devojke, morala sam sa vama da pdelim ovaj link... nesto sam trazila po netu, i naletim na nas prevod liste oboljenja koje akupunktura  leci... i sokiram se...ne mogu da verujem da je  tek tako navedeno da se ovom metodom mogu leciti zubobolje i upale desni... ne znam da li je greska u prevodu,ili je pisac hteo nesto drugo da kaze...
Zato, pamet u glavu kada trazite informacije po netu, pogotovu one koje se oodnose na alternativne vidove lecenja... da ne bi bilo "izgubljeni u pervodu"...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od MaloMorgen 21/3/2016, 23:11

Erato,

jako me interesuje tvoj detox za bubrege i jetru o kojem si pisala. Nadam se, da ces procitati moj post. Zanima me, u kojem omjeru si ga pravila, koliko kasicica na koliko vode i koliko dugo. Odazovi se Erato, zeljno te ocekujem srca1 Hvala ti unaprijed !
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od PalcicaBg 19/5/2016, 15:36

Da li je neko u skorije vreme isao na akupunturu kao pripremu za vto ili fet?
Negde u Beogradu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dusica78 26/6/2016, 13:32

Palčice, išla sam na akupunkturu kod Lj. Stefanovic.
Subjektivni osećaj je da mi se stanje popravilo.
Objektivno je endometrijum dobar, čak je u jednom trenutku i levi jajnik proizveo neke folikule.
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Deni 6/7/2016, 22:22

Bila sam neko ko nikada nije pridavao neki znacaj alternativi. Kljucna rec je BILA.
Oduvek sam patila od migrena i strasnih glavobolja. To mi je bukvalno unistavalo zivot. Nisam mogla nista da planiram, a gde god bih krenula, vec unapred bih se sekirala da li ce me glava zaboleti.
Na akupunkturu su me naterali, bukvalno. Otisla sam, jer vise nisam imala sta da izgubim. Imala sam 10 tretmana. U toku samog lecenja imala sam par teskih glavobolja, ali nisam pila lekove. Posle zavrsenog lecenja, imala sam mozda dve migrene i to je to.
Uglavnom, na akupunkturu sam isla krajem aprila prosle godine, a 2 meseca nakon toga ostala u drugom stanju. E, sad, da li je i ona uticala nemam pojma, ali sam ipak imala potrebu da vam prenesem moje iskustvo, ako nista, makar zbog zenica koje se pate sa migrenom Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od valika77 7/7/2016, 17:03

Čitam vas,ali evo sad prvi put vam pišem
Moje iskustvo sa alternativnim stvarima da sve više i više verujem u njih.
Odkad mi je dr rekla da ona meni preporučuje donorsku jajnu ćeliju
ja se od tad okrećem alternativi.Sve suplemente bacam,ništa veštačko-prerađeno,nikakve tabletice, ne uzimam čak ni vitamine.
Otpr. ovaj režim sam počela od aprila.Idem kod homeopate svake 3nedelje, koji mi je ustanovio da sam alergična na mleko i ml.proizvode i slatko obavezno da izbacim.Znači ishranu sam totalno promenila hleb sama pečem,ništa prerađeno ne jedem,paštete sama pravim......to je jedno.
Drugo, svake druge nedelje po dva puta idem na akupresuru.
Treće,svaki dan pijem čajeve koja mi je travarka zbućkala.
Na kraju dr Kopitovićka nije mogla da veruje izvukli smo sad u junu u spontanom ciklusu dve jako kvalitetne ćelije.
Inače mi je amh 0.1 i kod prve vto nijedna j.č. se nije oplodila.
Nažalost beta mije pala 14dana,bila je biohemijska Sad
Ja i moj muž mislimo da je nešto od ove tri stvari pomoglo ili sve tri zajedno......makar smo prvi put došli do ET.Znači da mogu još da snesem par jaja,ne moram da idem na donorsku.
Inače svi lekari kažu da kvalitet jajne ćelije ne može da se poboljša a ovi moji alternativci kažu da može...i ja sad mislim da može.
Malo sam odužila Very Happy pošto bi malo da pojačam dozu sa alternativom da sledeći put uspe,htela sam da idem na akupunkturu.Bilo koga da pitam da mi nekog preporuči niko ne zna,na netu nisam našla ništa za Novi Sad.
Pa molim vas ako ima neko za NS da mi preporuči.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Corny 26/9/2016, 10:36

Pozdrav svima,

vidim da je ovaj forum zapostavljen, pa eto malo da ga osvežimo, i malo popričamo i razmenimo iskustva po svim pitanjima.
O alternativnoj medicini sam slušala kada sam bila mala, tipa baba ti stavlja obloge, čajevi od raznih travčica, za ovo za ono, i tako dalje. Ne kažem da ne pomaže,više puta sam se uverila u dejstvo pojedinih lekovitih čajeva,ali ovo danas šta se plasira i šta se sve radi, tera čoveka na razmišljanje šta je istina, šta je laž, ko juri za lovom, koristeći nesrećne ljude, i da ne dužim.

Ja sam prvi put krenula kod Majre saznavši za istu preko prijateljice.
Naime imala sam prvi pobačaj u 5 mesecu, drugu ostvarenu trudnoću i treći pobačaj takođe u 5 mesecu.
Za Majru sam čula od drugarice koja je išla kod nje i zahvaljujući njenim uputima i savetima ostvarila konačnu trudnoću.

Prvi put kada sam otišla kod nje odmah mi je rekla da sam opet imala spontani i onda me je izbombardovala informacijama o strašnim stanjem mog organizma. Dala mi je mumijo smolu sa sokom od šargarepe da pijem, i ja sam odmah počela da pijem, što mi je prouzrokovalo da mi je krenulo mleko pa sam morala da pojem dostinex i razne medikamente da bi mleko zaustavila.

Pitam se kako to nije videla da će mi pokrenuti sa mumijom mleko, a videla je da sam imala hormonski poremećaj i zato izgubila trudnoću. Neznam zašto ali sam godinama nastavljala da idem kod nje, ona mi je stalno govorila da sam sada spremna za novu trudnoću,ali ja nisam bila...i nisam je slušala već sam slušala sebe, moje telo koje nije bilo spremno za novu trudnoću.

Uzgred, pogodila mi je neke stvari, ali je samu sebe demantovala jednom prilikom, kada je rekla da ja i moj brat ličimo na majku i vučemo njenu genetiku, a starija sestra na oca. Drugom prilikom mi je rekla da sam 50% pokupila gene od oca, a 50% od majke. Došlo mi je da kažem, aaa jel ti to mene sada zezaš?

Pokazivala mi je neke kartone žena od 46, 47 godina, koje su ostale trudne zahvaljujući njenim metodama, i tako dalje.

Prosledim ja njen telefon mojoj sestri od tetke koja nikako nije mogla da ostane trudna, a rodila je već jedno dete. Majra joj je svasta rekla, da nema ovulaciju, da ulazi u klimaks, da zaboravi na dete da je bolesna, i tako ona ode od nje, i padne u depresiju, a dr joj je govorila da na UZ vidi folikule. Zazalila sam što sam joj preporučila nju, ali ipak posle nekog vremena ona ostade trudna i rodi zdravu i pravu devojčicu, kojoj ništa ne hvali. Kaže da je sve vreme trudnoće strepela od Majrine crne prognoze. Ona je bila bolesna, od anksioznosti i depresije,ali ima i neku fiziološku epilpsiju za koju je pila razne lekove, i pored toga ona je imala savršenu trudnoću bez komplikacija, i normalan prirodan porođaj na koji se sama odvezla,eto šta reći.

Ja sam zbog ta dva pobačaja izgubila poverenje u lekare, a i u sebe i uprkos Majrinim zelenim svetlom nisam ni pokušavala. Išla sam kod nje i pila mumijo samo zbog neke moje sigurnosti, ona mi je ulivala poverenje kada god bi rekla da sam dobro, ja sam to sa oduševljenjem prihvatala jer sam joj verovala.

E sada na nedavnoj kontroli, ona mi je rekla da sam zdravstveno ok, ali da me porodične prilike bacaju van koloseka i da me to skroz poremeti, na moju konstataciju da je tačno kao i da prolazimo kroz težak period jer mi se sestra razvodi, a dete joj ima hašimoto ona je klimnula glavom i rekla da , da, da, kao da je znala, ili je samo potvrdno iskomentarisala. Jeste da je to teško, ali nije sigurno teže od onoga što sam prošla i kakav mi je život bio. Na kraju naše seanse ja sam je bojažljivo pitala za moguću trudnoću, ona je VRISNULA NEEEEE, rodila bi bolesno dete...pa je počela da nabraja boleštine da vas muka uhvati, ja rekoh neka, neka, kako je moguće da sam do pre samo 6 meseci bila sposobna i zdrava za radjanje, a sada nisam, sada sam stara i rodila bih bolesno dete ne daj Bože.
Ona vrti glavom, da, da, starija si ...imaš 43 godine, i bla bla bla..i ja ustadoh i rekoh joj, e,,slušaj, ja ako ostanem trudna rodiću dete, neće odlučivati ni amnio ni ovo ni ono već BOG,,ajde zdravo. I ona za mnom nego šta, nego da rodiš, ne da ga ubijaš...a prethodno me omračila za sve pare.

Drage moje dame, posle ovakvog iskustva sa njom, razmišljam da obustavim dalju saradnju poslušnost i ispijanje mumija, jer da li je moguće da se stvari tako drastično promene za svega 6 meseci.

Veliki pozdrav i nadam se da ćemo više komunicirati na ovom forumu.

Ipak je medicina odgovorna za neke stvari, e sada od čega ćemo umreti, ko bi ga znao, i kada, prepustimo to prirodi i Bogu da uredi, a ne tamo neki alternativci i slični izumitelji zdravlja.





Dugo mi je trebalo da se oporavim od teškog stanja u koje sam nažalost pala ne svojom krivicom, ali sada šta da radim, prošlost je.

Corny

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od BabyBear 26/9/2016, 18:31

Corny, dobrodosla na Kutak. Lepo je sto si podelila tvoje iskustvo sa nama i sigurno ce nekoj zeni znaciti.
Evo konkretno ja imam 47 godina i imam 3 neuspesna transfera iz donacije jajnih celija u Pragu. Jako sam razmisljala da idem kod Majre i 2 prijateljice su mi je preporucile i rekle da obavezno idem kod nje, ali nisam otisla. Zasto? Ne znam...

Sto se tice foruma, pored ove teme ima na Kutku i drugih, malo posecenijih tema, a tema Korak po korak na putu do bete + nam je najposecenija, pored vto i trudnickih dnevnika i jutara, pa mozes malo da se "prosetas" po forumu i vidis da li ima jos nesto sto bi te zanimalo, a u svakom slucaju na ostalim temama mozes puno da naucis jer ima dosta korisnih informacija i podataka.

Veliki pozdrav i srecno!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 27/9/2016, 11:05

Hm...Majra....Da čula sam sa nekoliko strana o njoj i ne želim da idem kod nje nikako. Kao prvo, ona paušalno svima daje Altajski mumio da piju. Ok, to jeste antioksidans, koliko je dobar za neke je jako loš. Dobar je samo za one zdrave, zdrave koje uopšte ne piju nikakve lekove, jer kao antioksidans on sve te sastojke izbacuje iz organizma. Drugo, ako je sposoban da oporavlja ćelije onda "oporavlja" i one ćelije kancera , zar ne?! Tako da ja njoj ne verujem uopšte. Ovo meni liči na jednog premazanog prevaranta. Sad kao ona daje mumio a on je inače poznat već više od 20 godina kao lekovit. Kažem lekovit, ali, oprezno sa njim. A to kako je neljubazna i kako posle nje odete kuće ko pokisli o tome ne bih...No dobro. Snašla nas je muka i mi sada kucamo na sva vrata...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 19/12/2016, 01:02

Evo da i ja sa vama podelim svoje iskustvo sa Majrom. Mamadabudem POTPUNO si u pravu, ona je jedan namazani olos, koji plasi i traumira ljude.
Ja sam u oktobru 2015. bila kod nje, gde mi je ne samo rekla da nema sansi da ostanem u drugom stanju, vec i da cu ako budem nastavila da pokusavam dobiti i rak! Idiot! Naravno da nisam sebi mogla da dodjem nedeljama posle toga, sve dok nisam cula proverenu info da ona tako zaplasuje vecinu pacijenata ne bi li ih drzala tako zastrasene pored sebe, da vecini nije uopste pomogla, vec da se posle njene prognoze da ce uspeti sledeca vto- posto ne uspe, dere na njih kako nisu radili kako treba neke stvari, sve u svemu cista laz i manipulacija.
Takodje sam cula i da je par puta lezala u zatvoru jer su je neki pacijenti tuzili.
Sto se mene tice, trebalo je da joj polome sve kosti, pa nek se sama izleci mumiom onda!
Grozno je kad cujete da neko na vasim mukama i ocaju leci svoje komplekse i to zloupotrebljava, svatno je to jezivo. I zamislite koliko ljudi, poput mene, je zaista ozbiljno isfrustrirala i naplasila mozda cak i na duze vreme...strasno...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od fight&faith 19/12/2016, 13:38

Strasno. Sta reci. Slazem se da su to sve gluposti. Neverovatno koliko ima hostaplera koji su spremni da eksplatisu nasu muku. Licno verujem da jedino akupunktura moze malo pomoci i detoksikacija tela, eventualno neka meditacija zbog psihe. Zdrav nacin zivota i suplementi u dogovoru sa lekarom svakako mogu doprineti poboljsanju stanja organizma i samim povecati sanse za trudnocu. Meni su pomogli puno dhea, takođe q10, vitamin d, melatonin ... Molitva i manastir Koporin ... Bar ja verujem da je tako. Poljubac devojke i zelim vam da ostvarite svoj san. ❤

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 20/12/2016, 12:19

Čuj da se dere na mene a ja joj dajem pare za to njeno "lečenje"?! Pa drala bih se ja na nju Laughing Laughing Laughing Ja zbog toga ni ne želim da idem kod nje da je ne bih oterala...i čestitala sve praznike ....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 4/2/2017, 08:55

cao svima Very Happy Laughing nova sam na forumu.citala sam o akupulturi i dosta ste mi pomogli...krecem na akupulturu kod dr,ljiljane Very Happy Very Happy Very Happy ocekujem da ce mi srediti hormone,problem mi je povisen FSH

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 4/2/2017, 11:23

Srecno Panda i javljaj rezultate obavezno!
Koliki ti je FSH?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 4/2/2017, 11:45

Hvala,Alisa Very Happy Laughing fsh mi je 18,imala sa dva vto i bile su samo biohemiske trudnoce.imam 40 god,javljam rezultate...bila sam na razgovoru kod Ivanovica i oni su me ubili u pojam sa FSH 18 No . Zato pokusavam akupulturom Very Happy Wink Wink

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 4/2/2017, 12:02

Nije tolimo strasan... a e2?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 4/2/2017, 13:42

292 e2 u frontu radila hormone

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 4/2/2017, 13:46

U kojim jedinicama ti je e2?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 4/2/2017, 13:51

pmol/L

99-448 F.F
349-1590 S.C
180-1068 L.F
73-147 P.M

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od alisa 4/2/2017, 14:39

Blago to je povisen e2... na gornjoj je granici... jel su ti dali cikloproginovu da pijes? Jel si bila kod endokrinologa? Tvoji hormoni ukazuju na smanjenu rezervu al nista strasno... srecno sa akupunkturom i obavezno javljaj kako napredujes!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 4/2/2017, 15:07

pila sam DHEU i spusto mi FSH na 6 ali trenutno i tad nije uspela VTO,inace sam heterozigot PAI-1 I heterozigot MTHFR imam zakazan pregled kod hematologa Miljica.a ja od akupulture ocekuje dobre rezultate (u smislu da mi sredi hormone prvenstveno FSH).mozda previse ocekujem?? Naravno javljam Very Happy

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od BiKsi :) 4/2/2017, 17:28

Panda, dobrodosla i srecno na akupunkturi, verujem da ce ti pomoci i drzim fige! Javljaj rezultate obavezno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od BabyBear 4/2/2017, 18:10

Panda dobrodosla!
Savetujem ti I da posetis temu na Kutku koja se odnosi samo na FSH I da iscitas sta tamo ima, a sva ostaka pitanja koja imas iz raznih drugih oblasti VTO, a koje se ne odnose na akupunkturu mozes postaviti na temi "Korak po korak na putu do bete +". Tamo caskamo o svemu I svacemu Very Happy
Srecno!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 20 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu