KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 22 od 23 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Padobranka 8/6/2017, 10:12

Gde radi ta Stefanovicka
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Padobranka 8/6/2017, 10:17

jel ovo ona

http://www.lovesensa.rs/clanci/ljudi-inspiracija/put-znanja
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 8/6/2017, 12:05

jeste ☺

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 9/6/2017, 00:15

Hej Pandice, da te pitam nesto. Meni je Stefanovicka rekla da ne pijem vise glukofaz, jer mi je insulinemija mala i da nema potrebe za tim, a iskreno i ugojila sam se sigurno 3-4kg od kako ga pijem, tako da mislim da mi uopste ne prija. Sta ti mislis o tome, da li smem da je poslusam i da ga ukinem?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 9/6/2017, 00:18

ne znam sta bih ti rekla,zaista...a da neko vreme ne pijes pa da vidis

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 9/6/2017, 10:24

Pa da, tako sam i mislila, hvala ti ❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od aurora 9/6/2017, 23:05

Započeo je i moj kontakt sa Ljiljanom Stefanović igracice igracice

Do sada sam imala tri bockanja i to tri dana za redom. Pauza 4 dana pa opet.

Na jednom bockanju mi stavi oko 15 iglica. Prvi put mi je najviše iglica stavila po glavi, Drugi i treći najviše po stomaku. Ne znam da li tripujem, ali mi prija.

Na konsultacijama mi je pominjala da treba da koristim jači doručak (a ne tamo neke pahuljice i lan zbunjen zbunjen ), da ishrana treba da bude bazirana na životinjskom poreklu (što je kod mene nemoguće zbog holesterola), da se manem hemije (misleći na eutirox i siofor). Obzirom na loš rad slezine i žučne kese, koje stvaraju vlagu u organizmu,preporučila mi je da pogledam da nema nekih polipa.

Dosta velika gužva, meni ne smeta toliko, ali sam videla dosta onih papira za ležanje sa imenom na njemu - razumem da su to ljudi koji često dolaze, ali aman metar i po novog papira nikom neće napraviti problem.

Vidim da upotrebljava nove igle svakom, upotrebljene baca.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 9/6/2017, 23:45

Aurora, meni je sestra tamo rekla da oni to rade sa papirom zbog ocuvanja ekologije, a ne zbog stednje. Pa skuplje su tolike igle nego papir na metar... 😊
Meni je isto rekla za hranu, a i za glukofaz, tako da mi se cini da ona tu moze da pomogne i da nas skine sa hemije, sto me veoma raduje! 👏🏼👏🏼👏🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 10/6/2017, 06:38

POštujem alternativu, ali levotiroksin natrijum ne sme da se ukida ako sa štitnom nešto nije u redu. ZA metformin ne znam. Pitanje je da li preventivno uzimate eutirox i siofor ili je to baš potrebno organizmu. Akupunktura može da učini da se 2-3 meseca dobro osećate i na neko vreme resi ublaži neke tegobe. Ali ne bih ja isključivala lek za štitnu ako je lekar prepisao. Koju dozu leka piješ?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od aurora 10/6/2017, 08:47

Ako mene pitaš, ja ih pijem preventivno. Siofor 850x2, a eutitox 50mg.
Naravno sa ih necu prekidati, pijem ih vec dve gidine.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 10/6/2017, 08:57

Pa ako je samo preventivno mozda mozes i da ih iskljucis...Ali ako se dobro osecas sa tom terapijom i rezultati su ti ok onda sama odluci. Bitno je da tebi bude dobro!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mimi85 10/6/2017, 09:29

Drage moje...meni pola izjava tih alternativaca dizu kosu na glavi. Kakva bre vlaga u organizmu, kakvi bakraci... Da akupunktura i akupresura imaju blagotvorno dejstvo-imaju, prvenstveno psihicko jer se opustite. Ako ima problema u metabolizmu, to nikako nijedan cudotvorni (zapetdanakaorukomodneseno) napitak, bajanje, vradzbina ne mogu i nece resiti. Pre ce resiti pravilna ishrana plus doobra fizicka aktivnost i izolacija od stresa koji nam cini cuda. Ali ako je metabolizam trajno narusen, e tu pomoci bez lekova nema.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 10/6/2017, 12:56

Ja sam iskreno iskljucila Glukofaz koji mi je dala Vujovicka 1x1000 za rucak, jer mi se od njega em povecao apetit, em sam se ugojila 3kg na pravdi Boga...nije mi tolika rezistencija da bih ga pila, a i iskreno trebalo bi da se od njega smanjuje apetit i mrsavi, a ne obrnuto...probacu ovako, pa cemo videti. Pocetni secer mi je bio 5.5, a insulinska rezistencija/homa 1.3, tako da mislim da uopste nije bilo neophodno da mi ga daje..pila sam ga 6 meseci, pa mi je Stefanovicka svojim savetom samo jos dodatno pomogla da ga prekinem, jer sam svakako vec neko vreme i sama po svom osecaju to htela da uradim. Planiram da odem svakako jos kod nekog lekara (endokrinologa) za savet, npr Sumarac, jer kod Vuje vise necu da idem posto mi se njeno rokanje lekovima i fama oko cekanja termina uopste ne svidjaju...izvinjavam se za ovako burnu reakciju, postujem devojke koje je se lece kod Vuje i veruju joj, ovo je samo moj skromni stav. Ja se uvek nekako na kraju radije okrecem prirodi i alternativi i vise verujem njima nego hemiji...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 10/6/2017, 16:16

Alternativa je vise za prevenciju, a kad se sve poremeti onda alternariva prepusta slucaj hemiji. Tako je to.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Toscana 23/6/2017, 10:57

Pozdrav devojke,

Da li neka može da mi pošalje kontakt dr Lj.S, ukoliko je imala pozitivna iskustva?

I na koji način se vrši pregled? Bila sam pre nekoliko nedelja kod izvesnog rusa V.D. po preporuci, ali sam bila dosta nekako uznemirena nakon pregleda kod njega. Prica nerazumljivo, nasiroko, neodredjeno. Ne sumnjam u stručnost, ali bih volela ipak da probam da odem kod još nekoga za svaki slučaj...
On meri telesnu temperaturu na nekoliko mesta i na osnovu pulsa određuje šta sve nije u redu sa organizmom.

Ja sam konkretno išla zbog neplodnosti i pripreme za VTO...

Toscana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od BabyBear 23/6/2017, 11:46

Toscana, dobro dosla.
Mozes slobodno da pises puna imena doktora, kako bi zene znale o kome se radi i kako bi ti dobila ispravan odgovor.
Pozdrav i srecno
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 23/6/2017, 14:21

Ovo je tel. sekretarice dr. Stefanovic, zove se Natasa:
+381 63 8691 799
Radno vreme dr. je: pon, ut i cet od 15.30-19h. Pozovi sekretaricu u radno vreme da zakazes termin za pregled, jer mislim da se van radnog vremena ne javlja na taj broj. Prvi pregled je 4.000din, a akupunkture su 2.500din. 😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 23/6/2017, 14:33

principessa 😀☺ jesi ti krenula kod nje na akupulturu?

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Toscana 23/6/2017, 14:49

Hvala vam svima na informacijama!

Nisam znala da mogu da se pišu imena i kontakti, na drugim forumima to nije dozvoljeno Wink

Rus kod kog sam išla se zove Vladimir Danilov, radi sa ženom i sinom. Ja sam dobila preporuku za njega, ali sam se osećala dosta zbunjeno posle pregleda kod njega. Možda zato što ga pola nisam razumela Laughing Laughing
Na internetu nisam našla mnogo o njemu, tako da ne znam kakvi su tuđi utisci...

Zato bih volela da probam kod dr. Stefanović, jer sam čitala i čula o njoj dosta. Svakako bih probala akupunkturu, jer sam sigurna da ne može da mi škodi :)


Toscana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 23/6/2017, 14:53

ne moze da skodi nikako,videces...ja sam sa njom prezadovoljna sredila mi je hormone ustvari hormon fsh koji mi je bio problem..isla sam kod nje 4 meseca .sad se spremam za vto pa videcemo...☺😊😊

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 23/6/2017, 17:09

Srecno Pandice na vto! 🤞🏼💪🏼❤
Toscana, ja sam kod nje tek krenula pre manje od mesec dana, ali mi se cini da ne moze po strucnosti da se poredi ni sa jednim doktorom akupunkture kod kog sam bila (a isla sam kod njih troje). Mislim da zena tacno zna sta radi i jedina se skolovala u Americi punih 9 godina za to cime se bavi. Srecno! 😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 23/6/2017, 17:19

principesse hvala sreca rekla mi dr. Srefanovic Very Happy da dodjem posle transfera jos jednom da me izbocka

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 23/6/2017, 17:36

A kad imas transfer i kod koga radis vto?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 23/6/2017, 17:38

za 5-6 dana bi trebalo da vadimo folikule pa transfer kod dr.Kovacevica . bolnica Kovacevic 2772

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 23/6/2017, 18:45

Srecno! 🤞🏼👏🏼😉
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 22 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 23 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu