KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 16 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Šljivka 14/6/2012, 03:10

Hajde da i ja napisem par reci o svom iskustvu, od pre neki dan, sa gospodja Majrom. Da budem iskrena, bila sam uplasena, ocekivala sam sve i svasta. Da ne okolisam, ocekivala sam vesticu. Sad, da zena nije umiljata, da nije naprijatnija na ovoj planeti...pa, nije. Meni licno njena je energija odgovarala. Bas mi je legla. Zena ne okolisa, koncizna je, jasna i glasna. Licno, ubedila sam sebe da je najbitnije da budem osoba koja ne obraca paznju mnogo na nacin na koji joj se nesto saopsti, vec sta joj se saopsti.
Sta mi je rekla...Rekla mi je da ne ovuliram, da mi estrogen nije u redu. Da je on sam tako poremecen poremetio ostale hormone. Pricala je o vrednostima hormona, manje vise sve se svodilo na to da je estrogen glavni krivac za moj hormonski disbalans. Sto se tice neimanja ovulacije, rekla je da to mogu da proverim, merenjem sledecih 30 dana temperature rektuma. Takodje rekla mi je da moja majka nije imala mleka posle porodjaja, da ne bi mogla da iznese trudnocu da je nosila musko dete, da je porodjaj sa mnom jako kratko trajao. Da sa majcine strane imam dijabeticare u porodici. Da mi je otac imao maligno oboljenje. Rekla je da mi je losa cirkulacija, kakve su mi menstruacije. Obilne, sa ugruscima. I sve je bilo tacno. Sedim tamo i slusam je. I ne verujem.
Tako da, sa, hajde da ne kazem stoprocentnim, ali 90oprocentim verovanjem njenom misljenju, moj sledeci korak je svakodnevno merenje temperature. Pa da vidimo sta ce biti. Ja vam se javljam sa 'rezultatom'.
Budite mi vesele i raspolozene.
Laku noc :)

Šljivka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od čikita 14/6/2012, 15:32

PIJEM MUMIJO, VEĆ MESECIMA I NA POSLEDNJE DVE KONTROLE SVE SE SREDILO. KAZE HORMONI SU TI OK. ALI JA VAS SVE PITAM DA LI I VI VERUJETE MAJRI KAO I JA. JA SAM BAŠ UBEDJENA DA JE ZENA VIDOVITA DA ČIM UDJEŠ SKENIRA TE I KAŽE OVO TI JE BILO, OVO TI HVALI,,,ITD.. STVARNO NEVEROVATNO.
JA SADA PIJEM RADI ODRŽAVANJA IMUNINETA,,REKLA MI JE DA JA IMAM PROBLEMA SA ALERGIJAMA A JA U ZIVOTU NISAM IMALA TAKO NEŠTO ..A ONA DA ,D JESI JESI, OTKUD ZNAM ,,DOSTA MI JE STVARI POGODILA....TAKO DA NEZNAM,,,,, Wink

čikita

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od korpica 14/6/2012, 16:27

Sljivka,Cikita,dobrodosle ff Ni sama vise neznam sta bih vam rekla po pitanju Majre,verovati joj ili ne.Iskreno,ono sto mi najvise smeta kod nje je to sto skoro svakoj zeni kaze isto,da imaju isti problem,da li je to moguce?Sljivka,citajuci tvoj post,ma sve je tako i meni rekla kad sam bila.Opet,vredi probati.Mi smo imali pomaka dok smo uzimali od nje mumijo,posle smo pronasli kod nas u apoteci za mnogo manje pare,koristili i nista.Ko zna kakvih kopija ima.U svakom slucaju srecno obema.Poz
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Šljivka 15/6/2012, 03:02

Bolje vas nasla! Very Happy
Nisam bas nesto detaljno pregledala poruke na ovom forumu, a ima ih i mnogo :) tako da ne znam kome je sta pricala. Znam samo da sve sto je meni rekla bilo je tacno. Ok, ovo za ovulaciju tek treba da vidim. Verujem da i ona gresi, prosto nekoga ne moze da 'procita'. Ali ja sam da se uvek proba. Jer jedino tako mozes nabasati na odgovor. Licno, ne verujem u njenu vidovitost, tj da njena moc citanja ljudi lezi u paranormalnom. Zena ili je vanserijski senzibilna ili prosto vidi po nama sta nam smeta. Meni je kozmeticarka svojevremeno rekla da se mitiseri kod zena koje imaju problema sa jajnicima masovno na bradi pojavljuju. Da se tacno zna koji deo lica je pokazatelj za sta. Verujem da je to jedna od dobrih strana tradicionalne istocnjacke medicine. Lekar po tome sto ti je ne znam, zut jezik, sto su ti oci mutne, sto ti je uvo crveno, sta vec, kaze imas problema sa tim i tim. Tako mozda i Majra zna. Ah, ko bi ga znao :) uliva nadu to sto postoje zene kojima je pomogla, kojima je sredila hormone, dovela imunitet u red.
Ja od danas merim temperaturu! :)
Laku noc drage moje Sleep

Šljivka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od danijela74 17/6/2012, 18:46

zdravo svima...

ja sam nova na vasem forumu.....kod Majre sam bila pre jedanest godina i pomogla mi je da dobijem dete....ja imam super iskustvo sa njom.....Planiram sada da odem ponovo jer mi je u medjuvremenu otkriven Lupus.Vidim da ste napisali da se preselila ,pa bih vas zamolila ako ima neko novu adresu....hvalaaa

danijela74

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od korpica 17/6/2012, 19:20

Danijela74,dobrodosla ff Poslala sam ti pp.Poz
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od čikita 18/6/2012, 14:27

šta znam, ja sam bila kod nje u septembru imala sam opet pobačaj u 19 nedelji pa čim sam ušla odmah sa vrata me je zatekla pitanjem šta je opet si imala pobačaj. onda je krenula rafalno,,,,isprepadala me je kao niko do sada, onda je počela da pljuje po lekarima što su mi opet oni zakazali itd.
Kada sam joj rekla da sam iznela uspešno drugu trudnoću ona mi tada RAFAL- uspela sam zahvaljujući time što je dete zenskog pola i ono je nadoknadjivalo nedostatak estrogena.
A onda izgubila si dve trudnoće zato što je plod bio muškog pola...i da nisam imala dovoljno progesterona,,oprostite ako lupam meni je sve to sa hormonima špANSKO SELO...ne volim da pričam o nečemu u šta se lično ne razumem,,ali znam da je Majra rekla da su trebali da mi daju hormone i da me prate jer sam prvu trudnoću izgubila upravo nemarnošću mog tadašnjeg ginekologa. Muka mi je kada se setim sta sam sve prezivela.
stvarno je čudna,,ali kada sam bila na drugoj kontroli onda mi je rekla, sada mozeš da kreneš u akciju,,a ja sam joj rekla da nemogu jer ja još nisam psihički spremna da sebi utuvim u glavu da zatrudnim opet...svi strahovi su me poeremetili,,imala sam problema sa hormonima odmha iza pobačaja, jer su me u bolnici iskljukali sa svime i svačime,,i onda je krenuo proces da se sam organizam očisti od svih lekova i da ne psujem....

e onda Majra kaze čekaj, pa kada budeš spremna kreni,,,sada si dobro a ja joj kazem e pa nisam,,,,a onda kaze ajde da utvrdim zdravstveni status,,i onda je rekla da je malo lošiiji ali da nisam bolesna,,,da imam neke predispozicije ali JA VAS SVE PITAM SVI IMAMO NEKE PREDISPOZICIJE JEL TAKO..
ALI NEMOGU DA KAZEM VERUJEM JOJ NEŠTO MI GOVORI DA ZENA NE FOLIRA,,,DA ZNA ŠTA PRIČA...JEDINO ME NERVIRA TO ŠTO JE NEPPRIJATNA....ALI AJDE KADA POMAZE NEKA JE,,

SADA UMESTO SMOLE PIJEM TABLETICE JER NEMA SMOLE.>..PA STA MISLITE O TABLETICAMA..


POZDRAV,

čikita

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od winni 5/7/2012, 15:19

ja u poslednje vreme isto pijem tabletice tako mi je lakse inace sam kod Majre bila prvi put pre 2ipo god.na mene je ona strasno pozitivno delovala: ozbiljna nista ti neobecava unapred i meni i mom mm je( pogodila) sve kada mi je rekla posle god. dana sada mozes i prirodno da ostanes trudna nisam prestala da pijem mumio pojedini rezultati su se popravili narocito hormoni stitne zlezde pojerdini cvorici cak nestali ak mi se i amh malo popravio Very Happy
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od čikita 6/7/2012, 08:17

winni ::ja u poslednje vreme isto pijem tabletice tako mi je lakse inace sam kod Majre bila prvi put pre 2ipo god.na mene je ona strasno pozitivno delovala: ozbiljna nista ti neobecava unapred i meni i mom mm je( pogodila) sve kada mi je rekla posle god. dana sada mozes i prirodno da ostanes trudna nisam prestala da pijem mumio pojedini rezultati su se popravili narocito hormoni stitne zlezde pojerdini cvorici cak nestali ak mi se i amh malo popravio Very Happy


moja sestričina ima 13 godina i od pre mesec dana joj je uvedena terapija za štitnu žlezdu,mislim da se lek zove na eurothid,,nešto tako, da ne lupam, od 25mg pije jednu tabletu ujutru 30 minuta pre jela. ustanovljen je čvorić ali da se to na šest meseci prati. Moja rodjena sestra je odbila da ide kod Majre jer kaže meni. ono što je činjenica a tiče se Majre je da mi je za sestru rekla da ima problem sa štitnom žlezdom i da je i njeno mladje dete nasledilo isto,,ja sam je ubedjivala da ide kod Majre ali bezuspešno, sada me pita da li moze da ide njena ćerka, a ja neznam šta da joj kazem ona ima problem sa štitnom zlezdom pije lekove,i sada da ide kod Majre neznam šta bi joj rekla...Iskreno se bojim reakcije, jer je mala preosetljiva a Majra je pregruba pa bi je dodatno preplašila. Mnogi se hvale da im je sredila štitnu zlezdu sa mumijom,.a moja sestra kaze ja ću sama početi da pijem mumijo samo neznam kako. Sada je plus i anksiozna a sve to ima veze sa štitnjačom. Bas sam zabrinuta i za sestru i za sestričinu. MISLIM DA LI DA IDE DEVOJČICA OD 13 GODINA KOJA VEĆ PIJE TERAPIJU, BOJIM SE DA TO NE IZAZOVE KONTRAEFEKAT.

čikita

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od winni 6/7/2012, 13:44

draga cikita nisam sigurna ali mozes ti sa tvojom sestrom da odes kod majre i pitas za malu,ja sam pitala tako za moju majku Very Happy mislim da je u pocetku veoma bitno da joj majra odredi terapiju da ne pije na svoju ruku zbog kolicine posto ona zavisno od velicine problema odredi kolicinu mumije,ja mogu da ti kazem kako sam ja pila i kako pijem ali mislim da je bolje da ode i proveri kao sto sam i rekla mene je Majra zato i odusevila posto je ozbiljna sa nama se cak i nasmejala ,zelim vam svu srecu i ako te jos nesto interesuje pitaj slobodno tu sam
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od bendb 11/7/2012, 10:59

Iako sam poslala jednoj clanici poruku molim i druge ako imaju novu adresu i broj telefona od dr.Majre da napisu posto na onaj broj 2448399 neznaju koje ona , unapred hvala

bendb

Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 11/7/2012, 11:01

Ivana, ja sam htela da zakažem pre pola godine, ili malo jače, pa sa zvala da se raspitam za termine, i to na taj broj. Mora da gfa je promenila u medjuvremenu. Valjda ti se neko javi ko je bio skoro.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od bendb 11/7/2012, 11:17

e da i kako da promenim korisnicko ime :)

bendb

Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 11/7/2012, 11:18

Za korisničko ime mislim da moraš administratora kontaktirati na pp. Pošalji pp happygirl Nisam sigurna, jer ga ja nisam menjala
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od korpica 11/7/2012, 13:00

ivana.nisic.75 ::Iako sam poslala jednoj clanici poruku molim i druge ako imaju novu adresu i broj telefona od dr.Majre da napisu posto na onaj broj 2448399 neznaju koje ona , unapred hvala
Pa verovatno ga je u medjuvremenu promenila,ja sam bila pre oko godinu i nesto,zvala sam na taj broj i isla na tu adresu
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od korpica 11/7/2012, 13:05

Au,sad vidim.Devojci sam poslala adresu na koju sam ja isla i broj na koji sam i ja zvala i dobila sam minus.Toliko o tome da zelis nekome da pomognes.Ja ne mogu da znam da li je ona u medjuvremenu promenila broj.Ma nebitno,nisam na forumu zbog udaranja minusa i pluseva,vec zbog sasvim nekih drugih ozbiljnijih stvari
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Annie 11/7/2012, 15:02

Korpice, to je taj broj koji je napisala neka devojka da navodno nije. Ja sam ga zvala prosle nedelje a i bila sam kod Majre prosle nedelje, nije menjala ni broj telefona, ni adresu.

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od korpica 11/7/2012, 22:48

Annie ::Korpice, to je taj broj koji je napisala neka devojka da navodno nije. Ja sam ga zvala prosle nedelje a i bila sam kod Majre prosle nedelje, nije menjala ni broj telefona, ni adresu.
Da,da,taj sam broj i ja poslala sa sve adresom.Sad,ja nisam bila kod nje godinu i vise.Sta znam,posle ovoga sam pomislila mozda je i menjala.Bez obzira na sve,nije razlog za takvo ponasanje pojedinih cura.Poz ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Princess_krofnica 21/7/2012, 13:45

Sa mojim ovulacijama je sve u redu! (i to bez ikakve terapije) Tako da pocinjem da sumnjam u sve sto mi je Majra rekla...

Princess_krofnica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sunce 2/8/2012, 11:42

Pozdrav svima!
Ja sam bila kod Majre pre par godina, kada mi je rekla da imam hormonski poremećaj i kada mi je dala mumie. Sredila sam to bila i rekla je da više ne dolazim ali da povremeno pijem.
U međuvremenu sam se udala i rešila da opet odem kod nje. Opet mi je rekla da mi hormoni ne valjaju i još neke stvari i za mene i za moje roditelje (sve je tačno). Rekla je da pijem mumie i sok od šargarepe... i da dođem na kontrolu za 2 meseca. Znam da zvuči čudno ali verujem u nju :)

Sunce

Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Šljivka 18/8/2012, 14:49

Da se i ja javim sa rezultatima :)
Kao sto sam vec napisala gospodja Majra mi je rekla, izmedju ostalog, da ne ovuliram i da ako zelim to da proverim, sledecih mesec dana svakog jutra u 8 merim temperaturu rektuma. Na pregledu sam bila 16. juna. Sledecih mesec dana, kako mi je receno sam merila temperaturu. Zena je bila u pravu. Rekla je da u vreme kada treba da ovuliram to se nece desiti. Temperatura je nekad padala i ispod 36. Otisla sam na kontrolu i ujutru i uvece pijem po jednu tabletu Mumio. Kontrola je sredinom septembra. Tablete uzimam vec mesec dana. Ne dugo dakle. Osecam se bolje. I ono sto je cinjenica je da prvi put u svom zivotu, a imam 28 godina, menstruacija mi nije bila bolna i nisam morala da pijem nista protiv bolova. Sad da li je to do tableta, ne znam. Ja nekako verujem da jeste. Videcemo. Javljam vam se sredinom septembra, bas me interesuje kako ce proci sledeca kontrola.
Budite mi dobro, pozitivne i optimisticne.
Pozdrav sunny

Šljivka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od ZarPtica 1/9/2012, 18:08

Vremenski na koliko zakazuje kontrolu gospodja Majra?
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Šljivka 2/9/2012, 00:15

Meni je zakazala nakon 2 meseca. Pijem Mumio za to vreme, pa da vidimo ima li poboljsanja...pozdrav

Šljivka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od sareni leptir 24/11/2012, 02:04

Gugica ::Bila i kod Dr.Larise Very Happy , ona je bas ostavila pozitivan utisak,objasnila mi je da se iskljucivo bazira na medicini,i da je oko odraz celog organizma. U startu je rekla da ona moze da vidi promene u organizmu,skrene paznju na pojdine stvari,i da su cajevi koje prepisuje jako lekoviti,pa tako dosta mogu i da pomognu kod odredjenih problema. Kao i Majra skrenula mi je paznju na losu cirkulaciju, na to da su mi sve sluzokoze osetljivije, pa cak i pesak u bubregu ...nista nije za zabrinjavanje,ali me je uputila da obavezno prekontrolisem krvnu sliku kao i da uradim urinokulturu, i kada odem sledeci put da joj ponesem i ginekoloske nalaze ako budem imala nesto novo...dala mi je da pijem neke cajeve, mumiju ali samo 15 dana, i zen seng koji sam uzela u apooteci.... sve u svemu nista ne moze da skodi,a vredi pokusati... Very Happy
imas pp
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Daeneris 11/1/2013, 14:22

Da vas pozravim - ja sam nova ovde.
Još uvek ne znam koji problem konkretno imam, ali se nadam da ću za koji dan saznati zašto sam imala 4 spontana pobačaja i samo jednu uspelu trudnoću.

Želim još jedno dete, a dva spontana sam imala pre prvog deteta, a nedavno sam imala još jedan.
Čula sam za dr.Majru i čitala sam vaša iskustva i mislim da ima dosta više pozitivnih nego negativnih iskustava. NJu mi je preporučila prijateljica kojoj je rekla da ima ovulaciju 1-2 puta godišnje i ispričala joj sve i svašta (i pogodila je) da se ova bukvalno isprepadala, ali da je rešila da primenjuje terapiju koju joj je Majra dala kako bi ponovo ostala u drugom stanju i rodila dete (naravno).

Imam zakazan pregled u ponedeljak. Pripremila sam se da će verovatno da mi kaže nešto što ne želim da čujem, nadam se samo da će moći da mi pomogne.

Ženska osoba koja se javila na telefon nije bila neljubazna, samo mi je rekla da par dana ranije potvrdim dolazak, što sam i uradila.

Sad me malo intrigira - kako izgleda pregled kod nje sa tim rašljama?
Nadam se da ću uspeti da je razumem šta priča :)

Pozdrav svima!

Daeneris

Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 16 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu