KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 9 od 23 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 29/11/2011, 13:51

E konacno sam bila na pregledu kod dr Ljilje :)
Rekla mi je da sam konstantno napeta, nervozna, sto je nazalost tacno...
Zatim je rekla da nemam dovoljno krvi, i da moram da promenim ishranu, da jedem puno mesa, mogu i povrce ali nikako sveze. Voce za sada ne treba da jedem. Corbice, supice, jaja, meso, to je otprilike ono sto mi je preporucila dok mi se ne popravi stanje organizma. To je uzrok toga sto mi je uvek hladno, mnogo sam zimogrozljiva, bleda sam, suva su mi usta, ruke, sve je to zbog krvi. Takodje, i ovulacija mi je malo pomerena zbog toga, nije tacno na sredini ciklusa.
Imam problema i sa bubrezima i jetrom.
Pomenula je i da imam malo vlage u telu.
Kod mog muza je malo losije stanje, bubrezi, jetra, slezina, mnogo veca napetost, nervoza, bes... Njemu je rekla da jede slicno kao i ja (meso i povrce), samo sto on mora skroz da izbaci mlecne proizvode.
Rekla je da je kod nas u pitanju sekundarni sterilitet, sto znaci da smo manje vise sami sebi napravili te bolesti i da to moze da se izleci.
Za pocetak treba da odem na par tretmana akupunkture kad mi prodje ciklus, da pratim ovulaciju i da uradim hormone 2. dana ciklusa.
Kasnije ce nam reci koje biljcice da pijemo, kaze treba joj malo vremena da razmisli koju terapiju da nam da. Za sada samo da promenimo ishranu. I naravno, da prestanemo da pusimo.
Kod nje je odvikavanje od pusenja 200 eura, a naravno mozemo i sami bez nje :)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 29/11/2011, 18:13

Misjoksi, ako ti nije teško, ajde napiši cene pregleda, kontrola i terapije, to nas uvek zanima. Jel ubuduže ideš samo ti ili i tvoj muž na terpiju?
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 30/11/2011, 13:55

Cao racili, cena pregleda je 4000 dinara po osobi , cena jednog tretmana akupunkture je 2500, a cena tih biljcica moze da bude razlicita, javicu ti kad nam kaze sta cemo piti i koliko to kosta.
Ja cu ici na akupunkturu 2,3 puta ovog meseca, a ne znam za posle, rekla je doktorka da cemo se dogovoriti za kasnije. Moj muz radi van BGa radnim danima pa zbog toga nije u mogucnosti da ide i on na akupunkturu, i zato mu je doktorka rekla da ce mu dati samo biljke da pije.
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 30/11/2011, 17:54

Hvala draga, to je prilično parica...ali ako je dr. toliko dobra kako je svi hvale, onda vredi....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 30/11/2011, 18:04

Jeste, bas je skupa, za sat vremena razgovora i merenja pulsa - 8000 din za mene i muza... Iskreno da ti kazem racili nemam pojma kako cemo skupiti novac da sve to isplatimo, ali se razmisljam cak i kredit da podignem za to ako ce nam to pomoci Sad A nekako verujem da ona zna sta radi, bas se vidi da ima ogromno znanje, ona je studirala 9 godina tu nauku, prvo fakultet pa onda magistraturu.
A i moj muz je upoznao jos ranije nekog decka kome je ona pomogla i on je sve lepo rekao o njoj. Ono kad pogledas kod bilo kog privatnika da odes isto ce te kostati. A u drzavnim domovima zdravlja ne zele da ti se posvete i da ti pomognu, jedva se sete da si njihov pacijent. Osecam se kao da nemam izbora...
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 30/11/2011, 18:13

Razumem te, svi smo u istoj muci i dovijamo se na razne načine. Nije sam pregled toliko skup, gde god da odeš kod privatnika toliko bi platila, skupa je terapija , a koliko sam shvatila Tuli, ti lekići su najskuplji.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 30/11/2011, 22:20

Pa moguce, javicu ti cenu kad nam bude dala biljcice...
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od maji 4/1/2012, 20:28

Zdravo svima,evo nadjoh ovaj forum i odlucila sam da podelim sa vama moje iskustvo sa drMajrom,cudnom gospodjom..valjda Ruskinjom,nista o njoj nisam znala dok se nisam malo raspitala.Dobila sam njen broj od moje poznanice koja je bila kod nje i uspesno joj je izlecila hormone i posle toga je lako ostala u drugom stanju.Ja imam problem steriliteta bar su tako rekli lekari tj.rana menopauza i da je sansa da ostanem trudna veoma mala Sad .Imam 40 god. i to je za lekare bas cudno,imam hormonski status kao zena od 49 god.recimo! Embarassed Ali da se vratim na dr Majru,kad sam dosla kod nje odmah je rekla da je moguce da ostanem trudna uz njenu pomoc,pomocu neke sipke u obliku slova ciliricnog g mi je ispricala moje stanje hormona i mamino itd,cak mi je i papa test videla da je 2...interesantno!Slabu cirkulaciju sam nasledila od tate.Nije mnogo pricala a i ono sto je pricala pola mi nije bilo jasno.Zatim mi je dala terapiju sa mumiom i sokom od sargarepe,to sam pila 2 meseca pa kontrola i opet mumio ali bez soka .I evo sutra idem na drugu kontrolu,pa videcemo sta ce reci.Poprilicno je skupa ali sta da radim pokusavam sve jer bebu BAS zelim jako pa ona mi dodje kao slamka spasa.. trudnica Molila bih sve one koji su zadovoljni njenom terapijom da mi se jave i kazu nesto da me ohrabre...bar malo...pozdarav!!!
maji
maji

Broj poruka : 8
Godina : 53
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od maji 5/1/2012, 16:15

Danas sam bila na drugoj kontroli i hvala Bogu ima napretka...hormoni se polako stabilizuju i polako izlazim iz klimaksa ,ali treba jos da nekoliko meseci pijem mumijo.Gospodja Majra je bila za divno cudo ljubazna i nasmijana sto ranije nije bio slucaj.Cak je i mog muza pustila da udje i razgovara sa njom o mom problemu. Sada sam malo mirnija i opustenija..Cekam jos neka iskustva da cujem .. cvet
maji
maji

Broj poruka : 8
Godina : 53
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 9/1/2012, 14:37

racili, dobila sam konacno biljke. Meni je dala neke tablete koje ce mi trajati 10tak dana i kostaju 25 evra, mom muzu je dala neki prah (mislim da ce trajati 20tak dana) koji kosta 95 evra, i plus mora da se plati 20 evra za transport.
Na akupunkturu sam isla redovno u decembru, a za januar ne znam da li cu ici posto nesto nisam pri parama, videcu sa doktorkom sta ce da mi kaze.
Otkako pijem te biljke cini mi se da sam za nijansu smirenija, ali ne znam da li je to od biljaka ili zbog toga sto sam bila na odmoru pa nisam morala da dolazim na posao (koji inace uopste ne volim) :-)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 9/1/2012, 14:42

Auuuuu, kako je skupo.....Reci mi, jel tvoj muž ima nekih problema pa je i njemu dala terapiju? Koliko si tretmana imala u decembru? Koliko dugo tu terapiju treba da pijete?
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 9/1/2012, 15:15

Da, njemu je spermogram los, a doktorka mu je svasta nesto napricala, da mu jetra, bubrezi i slezina ne rade bas najbolje, mora da promeni ishranu kao i ja, da jedemo puno mesa i jaja posto i on i ja imamo nedostatak krvi. Takodje, rekla nam je da imamo sekundarni sterilitet, sto znaci da sve to sto nam nije u redu smo sami sebi napravili nacinom zivota, nerviranjem, ishranom.... Meni isto jetra i bubrezi ne rade bas najbolje, i mnogo sam napeta, a to je glavni uzrok problema sa jetrom.
Ne znam koliko dugo treba da pijemo terapiju, nije mi nista rekla, kad ispijemo onda cu da je pitam. Ja imam tablete za jos par dana pa cu je pitati uskoro.
U decembru sam isla otprilike 3 nedelje, 2 puta nedeljno, ponekad i 3 puta. A nemam pojma koliko cu jos morati da idem, ona je rekla da nam treba otprilike oko 6 meseci da bi se doveli u red, samo sto terapije kasnije nece biti tako ceste.
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 9/1/2012, 15:27

Ja se nadam da je bar sa mm sve u redu, da bar na njemu uštedimo.... Very Happy Beše jedan tretman 2500 din? Jaoj, ja sam o njoj ozbiljno razmišljala, ali je sve to tako skupo.....znam da uspeh nema cenu, naravno.....nekako u nju imam najviše poverenja, svi svašta rade po bg....ajde molim te kad se budeš čula sa njom javi šta ti je rekla....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 9/1/2012, 17:09

Vazi, javicu ti... znam, skupa je mnogo, ja iskreno ne znam da li cu uspeti da idem ovog meseca na akupunkturu, nemam bas puno para, pitacu je da li mogu da preskocim ovaj mesec i da samo pijem biljke dok ne skupim malo para. Naravno, najbolje je ako mozes i jedno i drugo, ali ja nisam bas u sjajnoj finansijskoj situaciji Sad
Kod nas je najveci problem spermogram mog muza, ali posto on nije radnim danima u BGu onda zbog toga ne moze da ide na akupunkturu pa zato samo pije biljke. A kod mene je pozeljno da se izleci ta moja napetost jer mi je telo stalno pod stresom i naravno, teze je da zatrudnim ako se stalno nerviram. A i meni je od neprocenjivog znacaja da se oslobodim te napetosti zbog mene same, nevezano za trudnocu.
Ali generalno, uzasno je to sto u nasoj zemlji maltene samo bogati ljudi mogu da priuste sebi da se lece od steriliteta, a mi "obicni" ljudi to ne mozemo sebi da priustimo... Evo ja isla tri nedelje na terapiju i vec je veliko pitanje koliko mogu da nastavim... Crying or Very sad

misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 9/1/2012, 17:10

Zaboravih da napisem - jeste, jedan tretman akupunkture je 2500 din.
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 9/1/2012, 17:11

tuli, koliko si ti cesto isla na akupunkturu?
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 10/1/2012, 08:16

Da li ovde idete na akupunkturu? Tuli, Misjoksi? Vidim da su naveli Kutak ...Nije loš sajt, ima i cene, pa čisto informativno da ga imamo ovde:
http://www.akudoktor.com/

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 10/1/2012, 10:46

Ja ne idem kod njih, idem kod doktorke Ljiljane Stefanovic, ona ima svoju ordinaciju u Ivankovackoj ulici.
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 10/1/2012, 17:40

Misjoksi,krenula si na tretmane,superiška Very Happy
Koliko sam često išla? Pa, nekad dva,nekad 3 puta nedeljno....zavisi. I tako 6.meseci + ostalo biljke,ishrana.Ja sam išla i na Bowen terapije i terapiju svetlošću, ali ne u SRB, nisam sigurna da se to ovde još radi, a ako i radi,mislim dosta amaterski,površno,priučeno Wink
Patuljci, posećivala sam taj sajt,ali sam i ja išla kod dr Ljilje,ali tada je bila u I.Garašanina. Mislim da je nekada, naša trudna Pari, Very Happy imala neku prepisku sa njima. Koliko me sećanje služi, nisam sigurna Embarassed
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 10/1/2012, 17:58

Jesam, sa ovima iz Aku doktora...rekli su mi u globalu ono što je i Tuli njena dr rekla...hladna materica...i sl...malo više reklame-komercijale i sl. mada...ja nisam imala para za to, inače bih išla.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 11/1/2012, 07:34

A, da... sada sam se setila da se Pari sa njima dopisivala...Mislila sam da ta dr Ljilja ne radi možda kod ovih Aku doktora...ali, dobro, razjasnile smo...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 11/1/2012, 15:37

Tuli, a sto si isla i na ove ostale terapije (Bowen i terapija svetloscu), da li ti je dr Ljilja to predlozila?
Imam jos jedno pitanje - kad si isla na VTO, pretpostavljam da si pila neke hormone pre toga? Da li si i u tom periodu isla kod dr Ljilje ili ne? Mi smo trebali da idemo na inseminaciju proslog meseca i taj doktor mi je rekao da pijem neka dva leka (hormoni su u pitanju) pre inseminacjie, da bi se valjda formiralo vise jajnih celija i da bi povecao sanse za oplodnju, jer je spermogram mm bio los. Ja sam to rekla doktorki Ljilji i ona je rekla da se ti lekovi daju zenama pre VTO-a i da lose uticu na organizam. Zato me interesuje da li je tebi nesto rekla u vezi toga.
Meni je rekla isto da nam otprilike treba oko 6 meseci da nam se organizam "izleci". Isto sam do sada isla 2,3 puta nedeljno, ali je rekla da kasnije necu ici ovako cesto.
Jesi li ti primetila neke promene posle nekog vremena terapije kod dr Ljilje? Ako jesi, kakve promene? Ja pijem neke biljke,i idem na akupunkturu i cini mi se da mi je malo bolje psihicki, cini mi se da nisam onoliko napeta koliko sam bila, ali ne znam da li se tripujem, mozda mi je samo naisao takav period :)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Annie 21/1/2012, 00:11

Drage Kutanke, da vas informisem o mom danasnjem, prvom odlasku kod dr Majre, ako ikome pomogne a videcemo i da li ce meni.
Kao sto je neka od Kutanki vec opisala, boravak kod nje je trajao 20 do 30 minuta. Nije bila strasna i namrgodjena prema meni, mozda zato sto se nisam iznenadjivala nicime odnosno sto mi nista novo nije ni rekla. Sve vec znam sta mi je, samo ne znam sta je resenje. Samo da napomenem, da sam je tesko razumevala kad govori, posto mesa srpski i ruski a cesto pita "jel razumete", pa onda kazem razumem ili ne razumem, pa mi opet objasnjava. Nije bila nestrpljiva.
E sad, najpre me je podrobno ispitala i sve to i zapisala o godistu moje mame, sestre i nas dece kad smo rodjene, pa je onda uz moje hormone u kom su statusu, tumacila i u kom su statusu kod moje mame i sestre sada i kakvi su bili. Jos mi je sa tim njenim viskom ili sta je vec, gledala navodno i kakvi su mi jajnici, jajovodi, materica, cak mi je odredila i II grupu Papa testa.
Resenje je da pijem uz sok od sargarepe i mumiju, koju sam u ordinaciji i kupila. Nesto od tegoba kod moje sestre i mame je pogodila, e sad, ne znam dal je tako nesto uobicajeno kod zena pa joj se posrecilo da potrefi ili to stvarno vidi kod njih. A i ne znam sta da mislim o njenim metodama. Koliko mi se cini, vecini zena daje istu metodu. Cak je devojci pre mene, isto preporucila.
Imam 2 poznanice koje su rekle da im je odlazak kod nje omogucio da zatrdune, ali jos ih nisam detaljno ispitala, a planiram to da uradim, o tome koliko su puta odlazile kod nje i koje su sve probleme imale.
AKo imate neku sugestiju za mene ili pitanje, pisite:)

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od maji 23/1/2012, 19:01

Anni,dali pijes cyclo progynovu,Majra mi je rekla da slobodno pijem,jer je to ok.,cak i potrebno,i da alkohol ne treba ni da liznem... Very Happy
maji
maji

Broj poruka : 8
Godina : 53
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Annie 24/1/2012, 10:45

Maji, pijem cikloproginovu. I meni je Majra rekla da je slobodno pijem. Nije mi pominjala to za alkohol, a trebalo je Wink Jos mi je rekla da se ona ne mesa u ginekoloske odluke.

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 9 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 23 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu