KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od KoMetaK 12/10/2011, 15:28

Ja ne znam da li je moja zelja za bebom toliko velika ili ne, ali.. ja ovo progutala ne bi, pa da mi neko taman kaze da cu sutra umreti Rolling Eyes Embarassed Svaka vama vast! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 12/10/2011, 15:43

Nabla, toliko se smejem, nije normalno  b  b  b
Prisetila sam se svega..........kako je "u meni to putovalo"  b ........nevoljni pokreti,joj.
mm sam govorila nemoj me nervirati možda eksplodiram, ma evocirala si mi uspomene, neverovatno  b  b  b neprestano se smejem i usput Nikiti gugučem, ma ludnica.
I tebi grljenje
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 13/10/2011, 07:58

E,žene..umirem od smeha dok vas čitam! Ne znam, ni ja nisam sigurna da bih smela to da progutam...Za sada i do daljnjeg, na svoju ruku, nastavljam sa tabletama mumije (ali, ću da je kupujem u apoteci-ne mogu da idem svaki put kod Majre po smolu) i šargarepom! Posle vaših iskustava (Nabla, Tuli..) ipak mi se ne čini da je Majra ta koja će me dovesti do bebca...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Mirjana 13/10/2011, 13:29

Imaju li te tablete neko drugo ime ili samo mumio/a?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 13/10/2011, 14:03

Nemaju. Bas se zovu mumija tablete. One uopšteno služe da se popravi imunitet.

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 14/10/2011, 11:31

Kod Majre je to Altajski mumio, a ovo po apotekama nisam sigurna.........svašta prodaju. Ona garantuje za smolu koja se kod nje kupuje.
Patuljčice, veruj i guraj napred, kad se traži pomoć ona se i dobije, nikad se ne zna šta će pomoći ili ne, a nešto MORA cvet
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od heart84 14/10/2011, 11:33

Ja sam zakazala u ponedeljak kod Ljiljane Stefanovic akupunkturu, malo zena da me povrati, a sto se tice Majre ona mi bas deluje strasno.
Tuli ti si isti isla kod Ljilje ako se ne varam
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 14/10/2011, 14:53

Srce, išla sam kod dr Ljilje i moja iskusta su odlična. Mislim da mi je jako pomogla, da mi je popravila kvalitet jć. Tri imala sve tri se oplodile i sve tri vraćene.
Na kraju, ona mi je jedina postavila dijagnozu, hladnoća tela. Very Happy Po zapadnjacima, idiopate. Eto vidiš ja se zagrejala i Nikita se ''prikačio'', figurativno rečeno Very Happy
Idi, prijaće ti opuštanje i razgovor sa njom brbljivom Razz
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od ananana 16/10/2011, 13:19

Devojke, iscitala samsve sranice i razmisljam se da odem na akupunkturu u periodu Et. Mislim da odem kod muza dr.Kopitovic, on radi akupunkturu i cula sam da bas ima uspeha.
Da li je mozda neka bilakod njega ili makar cula nesto? Sta vi mislite o tome?
Isla bi ja kod Ljilje ali mi tesko da idem do Bg,... Mada sam jedno vreme razmisljala da odem kod nekog dr.u Kanjizu koji je cuven na daleko i poznat po tome da bas uspesno leci sterilitet akupunkturom, pa sam mislila da uzmem smestaj tamo dok traje terapija jer bi mibilo manje strseno nego da putujem stalno tamo. A sada kako se sprema da od sutra udjem u program VTO ne znam sta mi je ciniti, da li da odlozim ili da odradim akupunkturu.

Sta vi kazete, vidim da imate bogata iskustva!

ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od ananana 17/10/2011, 12:09

Danas pital dr.Kopitvi dali da idem na akupunkturu, kaze kao iz topa,ne to tebi ne treba ti ces reagovaina stimulaciju i odjuri dalje. Ona je bas u guzvi pa nisam uspela lepo da je ispitam.
Pose toga pitam dr.Pjevic i ona mi kaze da o akupunkturi misli sve najlepse i da mogu da krenem vec sada cisto da bi popravila unutrasnju energiju.

I sada naravno ne znam sta da radim zbunjen mislim da necu nista.
Jer mi je dr.rekla od danas (danas sam dobila semu) da krenem svaki dan po jednu casu vina jer je to dobro za cirkulaciju, pa cu ja da se bacim sada na vince f sta mi lepse treba od toga i takvog opustanja  b  b  b
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od cicsa80 17/10/2011, 19:17

Ako akupunkturu radi onaj ko je obucen, ko zna, mislim da ne moze da smeta a vidis i da je drPjevic rekla.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 2/11/2011, 12:55

Da li mozda znate koliko kosta pregled kod dr Ljiljane Stefanovic?
Suprug i ja pokusavamo vec 4 godine da dobijemo bebu ali beuspesno. Culi smo za dr Ljilju da se izmedju ostalog bavi i lecenjem steriliteta. tuli, mozes li da podelis svoja iskustva sa nama? Hvala unapred :)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od bak 2/11/2011, 13:48

Mr Ljiljana Stefanović
magistar kineske medicine
063/708-33-10

Kaze cika Google , sa sajta

http://www.zdravzivot.com/
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 2/11/2011, 13:58

Nasla sam juce njen kontakt, ali hvala u svakom slucaju :)
Znas li mozda koja je cena pregleda?
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od bak 2/11/2011, 14:08

Ma ne, ovo sam nasla na netu. Pa zovi pa pitaj, pa nam prenesi Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 2/11/2011, 15:15

Saznala! :) Pregled je 4000 din a akupunktura 2500 (po tretmanu)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 2/11/2011, 15:26

Misjoksi, javi kad se budeš raspitala o svemu, koliko je potrebno terapija, kakav je utisak, gde je ta ordinacija? Da nije Holitimed u Vojvode Dobrnjca?
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 2/11/2011, 16:07

Ne znam gde se nalazi ordinacija, zaboravila sam da pitam, ali javljam cim saznam.
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 2/11/2011, 17:18

Misjoksi, ordinacija je bila u Ilije Garašanina, aliznam pouzdano da se preselila, mislim u Cvijećevu, nisam sigurna. Pogledav ovde na 5,6,7... str. sam pisala svoje impresije sa seansi, ali evo ono čega se sećam, a hitno ti je Very Happy

Cene - konsultacije obavezne za oboje po 4000 din, svako bockanje 2.500din, ide se 2-3 puta nedeljno, i biljke zavisi sta vam treba od 40 do 100 € (za mesec dana)

tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 2/11/2011, 18:14

Hvala puno tuli! Pozvacu je da zakazem, pa cemo videti kako i sta dalje....
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 7/11/2011, 20:39

tuli,sad tek videh da si napisala na nekoj od prethodnih stranica da dr Ljilja ne radi sa pusacima? ja sam prestajala da pusim ranije pa ponovo letos pocela, od silnog stresa i razocarenja opet sam se vratila tome Crying or Very sad
Ako ne radi sa pusacima nista drugo mi ne preostaje, prestacu ponovo...
Inace, zvala sam je vec 4 puta i nikako da zakazem termin, ona sada putuje i vraca se tek za 10tak dana, pa su mi rekli tada da pozovem da zakazem.
Dok sam citala postove na ovom forumu, pocinjem da razmisljam da je mozda i kod mene problem "hladnoca tela". Skoro da se uopste ne znojim, uvek mi je hladno, cak i kad drugima nije Rolling Eyes Moj muz ima los spermogram ali mozda o ja imam neki problem, videcemo sta ce dr Ljilja reci. U svakom slucaju se ne osecam dobro ni psihicki ni fizicki, depresivna sam zbog svega ovoga sto mi se desava, i osecam da nemam dovoljno energije, zato se i radujem odlasku kod dr Ljilje jer prvenstveno zelim da mi povrati energiju koju sam nekad imala i nekako verujem da ce nakon toga doci i beba :)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 24/11/2011, 14:34

http://www.bastabalkana.com/2010/09/mumio-cudesna-smola-sa-altaja/
Evo jedan tekst o mumiji.

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 24/11/2011, 14:35

"Moja prijateljica je na primer, popila skoro pola kila mumia ne bi li sredila endokrini sistem i dobila bebu, uz sve akupunkturu i ostale alternativne prakse koje joj je preporučila ruska isceliteljka, ali bez ikakvog rezultata. Odnosno, rezultat su bili potrošeni veliki novci i razočarenje pacijenta."
Posebno je interesantan ovaj deo teksta....

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 24/11/2011, 15:32

Misjoksi,pitala si me i privatno u vezi sa pušenjem i lečenjem kod dr Ljilje...nje je stav da ne radi sa pušačima, a i sama znaš da je to loša navika. Neki će reći,a i ja sama sam govorila, da i pušači i narkomani i alkoholičari imaju decu...ali sa nama koji imamo problem sa plodnošću je to drugačije,mi se trudimo, koliko je do nas, da uradimo sve kako bi ostvarile trudnoću i rodile zdravo dete,što znači prestati i pušiti.Nije lako ja sam bivši pušač,prestala sam onda kad sam se suočila sa sterilitetom. Probaj,prestani zbog sebe,kasnije će i za bebu biti dobro Very Happy
To sa dr Ljiljom i njenim putovanjima je zaista teško,naštimovati svoje i njeno vreme,čas je vidiš,čas ne vidiš. Ali kad nije tu ti piješ čajeve,terapija se ne prekida, akupunktura ili elektropunktura su drugi vidovi terapije. Mi nekako TKM vezujemo za bockanje a tu ima još mnogo drugih stvari,npr ventuze za lečenje astme, masaže...Bowen terapiju,efekat sličan akupunkturi ali bez igala...terapija ishranom (mi smo ovde bistrile o alkalnim i baznim namirnicama Very Happy ) to je po TKM jin i jang hrana i nju treba znati kombinovati.
Što se tiče tvog,gubitka energije i bezvoljnosti...kad su u ovoj borbi često si i na kolenima, bar sam ja bila ali kao svaka škorpija,kratko Very Happy ...moć regeneracije je kod mene jača od bilo koje depresije,mada sam joj sklona.
Tako da puno,puno ti možeš sebi pomoći ne čekajući dr,bar sam ja sebi pomagala.
Patuljčice šta da kažem,osim da čarobni štapić za uspeh VTO niko nema,tako da nam preostaje samo borba i traganje,nešto mora da pomogne,kao što je i meni cvet
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od misjoksi 25/11/2011, 09:49

Hvala tuli, u pravu si, znam da moram da se odviknem od pusenja.
Zakazala sam konacno termin kod dr Ljilje za sledecu nedelju, pa cemo videti sta ce mi reci. Moj muz mi isto kaze kao i ti, previse nade polazem u dr i da prvenstveno trebam ja samoj sebi da pomognem.
Dok nismo otkrili da imamo ovaj problem nisam ni znala da mogu da budem depresivna osoba, po prirodi nikad nisam bila takva, bas naprotiv, uvek sam bila vesela pozitivna i jaka osoba. Trudim se da ne dozvolim da me savlada tuga, ali i sama znas da to nije tako lako, verovatno treba vremena za to.
Hvala ti puno na infomacijama :)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 8 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu