KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 5 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mika811 25/3/2011, 11:43

Da, to je to, mada ja nisam nista od ovih, meni je dala neku smolu u malim kesicama i to sam rastvarala u vodi. MM je dala tablete, mada nije ih puno koristio.

mika811

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 25/3/2011, 14:29

Republica ::Very Happy Nabla,cure koja je ovo baba Majra???
A ova Mumija ...jel'to mislite na one tabletice Mumio?
Fosiliozovani med iz Sibira?
Gde ima to da se kupi u Bgd-u i kolika je cena?

Ona je doktor neke ruske skole, ni ja ne znam bas tacno. Slucajno sam prosle godine dosla do zene koja je ostvarila uspesnu trudnocu, posle njenog tretmana. Ima ordinaciju u Mlatisuminoj, kod Vukovog spomenika. Meni je ulila izuzetno poverenje, iako je jako neprijatna i nadrndana osoba. Nekako sam stekla utisak da bas zna sta radi. Ja sam isto kao i Mika, pila tu neku smolu, na kesici je, na ruskom, pisalo balzam, i to se rastvori u vodi i pijes po dve kasike dnevno, ujutru i uvece.
Miko, ja mislim da samo ne treba odustajati, kad se krene kod nje.
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Niny 25/3/2011, 15:16

Drage moje, i ja sam bila jednom kod Maire i nerado se secam tog susreta Rolling Eyes . Nisam mogla da se saberem, isprepadala me totalno, rekla mi da nema sanse ikad da zatrudnim, cak i da idem na VTO ne bi mi uspelo. Preporucila mi mumiju i da dodjem na kontrolu. Onda su se desile neke lose stvari, nije mi bilo ni do cega, a kamoli do mumije.
Sada sam slucajno videla ovu temu i sva sam se najezila setivsi se Maire Laughing
A opet ne mogu da ostanem ravnodusna prema tome da je tolikim zenama stvarno pomogla, cak i ja poznajem jednu.
Strah me je da odem ponovo kod nje, a jos me je vise strah da idem na VTO, zbog onog sto mi je ranije rekla Crying or Very sad

Da li postoji neko ko je isao kod nje i da se ispostavilo da nije bila u pravu?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 25/3/2011, 15:35

Niny, ne znam. Eto moje price, sve je bilo onako kako je rekla i nadam se da ce tako i ostati. Mislim da samo treba biti uporan i ne treba odustajati. A sta ti je navela kao razlog da nemas sanse da zatrudnis?
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Niny 25/3/2011, 15:44

Rekla je da su mi hormoni u disbalansu, uglavnom ne valja mi progesteron, mada po nalazima i nije los, malo je nizi ali je ok, i 21.dana bude uvek ok, znaci da imam ovulacije. Endokrinolog mi je rekao da je sve ok, mada mi je fsh povisen, ali je jos uvek ok.

Ne znam ni sama sta da radim, volela bih da se neko javi i da kaze da Maira nije bila u pravu...
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 26/3/2011, 13:02

Mozda je trebalo da je poslusas i da krenes sa terapijom. Ja sam se strogo pridrzavala svega sto mi je rekla. Cak sam i cigare batalila tih 6 meseci dok sam pila tu njenu smolu, jer mi je za alkohol i cigarete strogo skrenula paznju.
A sto se tice vrednosti hormona, ja nju nisam nista razumela, sta je u dozvoljenim granicama, a sta ne, jednostavno sam odlucila da joj verujem.



Poslednji izmenio Ivana. dana 24/9/2011, 21:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od nina26 24/8/2011, 21:03

Evo i ja da podelim svoje iskustvo sa Dr Majrom Very Happy

Ako se dobro secam, mislim da mi je Dr Majru bas Ivana preporucila ali sa drugog foruma osmeh srce

Bila sam otprilike pre mesec dana kod nje, rekla mi je isto hormoni u haosu, posto sam imala vec jedan spontani rekla mi je da nisam tada u drugom mesecu pobacila sigurno bih u 7...bedak
No dobro kaze ona za mm da je on ok i da je sada 100% plodan i ako nije bio a ja jos uvek nisam, manje vise prolaktin,ciste itd..
E sad interesantan deo, pre nego sto sam otisla kod nje, par dana ranije sam bila kod Dr na pregled i vidi on meni septum, tj pregradu u materici, i kaze morate da uradite histero jer ste vec imali spontani ne mora da znaci da je do toga ali bilo bi dobro...
I vracam se sad na Majru, pokazem ja njoj taj snimak gde se lepo vidi ta pregrada, i kaze ona to su gluposti nemate vi nista, ali ako ce vam biti lakse idite i dodjite posle po terapiju.
I lepo urade meni histerom dodje doca u vizitu, ja na redu, kad kaze a kod vas nismo nasli nista sve je uredu affraid rekoh, kako molim sta, ja u soku, kaze vama je jednostavno takva materica, to nije nikakav septum i ne smeta vam da iznesete trudnoce as
I tako ja sokirana odem kod Majre po terapiju i kaze joj, i ona onako sva nadmena pa znala sam dzaba su vas otvarali as

Eto sad pijuckam ovu smolu i cekam...

Nego meni je rekla da prvo prokuvam vodu pa kad se ohladi onda da razmutim mumiju a vidim niko to ne spominje? Jel sam je ja razumela dobro?

nina26

Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 24/8/2011, 21:34

Da, voda se prokuva, potpuno ohladi i onda razmutiš smolu, jer ako bi bila vruća voda, smola bi se zalepila. Meni je rekla da paketić smole ako si kod nje kupila držiš nekoliko minuta u zamrzivaču, jer ćeš je lakše odlepiti od omota.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od nina26 24/8/2011, 21:42

Pa ja je inace drzim u frizideru tako mi je rekla, i casu u koju sam razredila mumiju isto tu drzim.

Prvi put sam se bas namucila da je izvadim jer smo putovali sedam sati ali sam je drzala u onom malom frizideru, e vec drugu turu sam lakse odlepila.

Hvala na odgovoru :)

Jel si je i ti koristila, jel bilo nekog efekta?

nina26

Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 25/8/2011, 19:43

Šta da ti kažem, koristila sam pola godine, meni je rekla da mi progesteron i hormoni nisu u redu, iako nalazi pokazuju drugačije...ciklus mi se promenio, bio je inače oskudan....morala sam krenuti u postupak, pa sam prestala piti mumio, mada se ona nije slagala, po njoj nije još uvek bilo vreme za to.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od nina26 25/8/2011, 23:13

Znaci ti si sad u postupku?

I mene cekaju eskimcici, i rekla mi je dok ne popijem bar dve ture da ne razmisljam o transferu jer nece uspeti Sad

I sta cu sad cekam...

nina26

Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od racili 26/8/2011, 08:08

Nisam u postupku, bio je u decembru i ostala sam trudna, ali je zbog trizomije hromozoma beba prestala da se razvija. Razmišljam ponovo otići kod nje, ali je ona tako mračna, pa ne mogu da se nateram.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Cupava 26/8/2011, 09:44

Imam neku neopisivu zelju da odem kod te zene, ne znam zasto.. Juce saznah i da je na 2 minuta peske od svekrvinog stana. Cupavac je rekao da ce ici, ako bas insistiram, ali da sam ga BAS iznenadila sa tom zeljom.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od nina26 26/8/2011, 13:58

Racili, bas mi je zao sto se tako zavrsilo...i ja sam isto bila trudna, ali sam pobacila u 7 nedelji tako da znam kako je....

Da je mracna, mracna je, ali ti se trudi da je maksimalno iskuliras, i da si tamo sa jednim odredjenim razlogom a ne da postanes prijateljica sa njom Very Happy

Cupava, i ja sam isto tako kad sam je otkrila, ubedjivala svog muza, jos samo kod nje da odemo, jer imam utisak da ce nam pomoci.
Tako da poslusas i ti svoj instikt tako je najbolje.

nina26

Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 10/9/2011, 21:21

Nina, bas sam se pitala da li si bila kod nje, drago mi je da si krenula sa terapijom. Samo prati ono sto ti kaze. Ja sam joj se prepustila 100 %. Jeste, bas je mracna, ali, eto ja posle svih mojih komplikacija i dva spontana i posle njih nemogucnosti da ostanem trudna, sada imam devojcicu od 4 meseca. Zdravu, sto je najvaznije, jer, vec sam pisala o tome da, kada sam bila u dilemi, posle loseg dabl testa, da li da idem na amnio ili ne, otisla sam da se konsultujem sa njom i ona mi je tada rekla da je beba zdrava i to je presudilo da odbijem AC. JEste da sam do kraja trudnoce non-stop razmisljala samo o tome, ali isplatilo se.
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od nina26 10/9/2011, 22:08

Znam Ivana za tvoj slucaj, zato sam i otisla kod nje osmeh srce

Koliko si dugo bese pila terapiju, znam da je sve to individualno, ali eto da pitam reda radi Wink ?

Ljubi devojcicu usne

nina26

Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 12/9/2011, 10:00

Evo da podelim sa vama moje iskustvo kod dr Majre. Bila sam kod nje 25.08. Prvo mi je otvorila dosije, upisla sve neuspešne vto, pitala da li imam brata sestru, roditelje i sve to upisala u taj karton. Onda je u njega ispisala oko 10, 15 hormona , uperila onu "rašlju" (nemam pojma kako da taj metal nazovem) u mene i to se pomeralo do neke granice (e, sada:da li se to samo pomera ili ga ona pomera?!Logično bi bilo da se samo pomera, a onda se pitam:Bože, pa kakva je to onda paranormalna situacija?) i tako merila je mamine hormone (preko mene?!) u vreme kada je ona ostala trudna sa mnom, pa moje hormone pre 10 g. i u vreme kada sam imala neuspele vto. Ta seansa kod nje traje oko 45 min., baš zbog toga što po nekoliko puta meri sve te hormone.Sve u svemu: Hormoni u disbalansu, čudi se kako su mi davali stimulaciju sa takvim hormonima, jasno joj je zašto vto nisu uspevale... Meni uopšte nije bilo jasno šta upisuje taj njen karton. To su neke brojke i referentne vrednosti koje se razlikuju od laboratorijskih. Merila mi je neki index fertiliteta. Kod mene je 3,7 a trebalo bi da bude 4,4. I dok ne postignemo baš, baš 4,4 nema trudnoće!?!Rekla mi da mi TSH nije dobar (a, po lab. je sve ok) i da pazim na debelo crevo. To je ono što sam razumela. Dala mi je tu njenu smolu i da pijem ujutru i uveče na tašte, kašiku smole i 10 kašika čistog soka od šargarepe. Cena te kesice smole košta 750 din. i traje sedam dana. Meni je kontrola za dva meseca.Trebaće mi 8 kesica smole, koje kupujem kod nje. Sok kupujem Fructalov od šargarepe.A, da pregled prvi kod nje košta 3.000,00 dinara. (a, kontrola, valjda 1.500,00). Pijem smolu, pijem sok od šargarepe, čekam kontrolu kod nje, ali i dalje sa druge strane spremam se da zakazujem histeroskopiju i ono što traži "zvanična" medEcina!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 12/9/2011, 10:35

Patuljci, pa de si nam ti Very Happy
Jel bola onako strašna i namrgodjena kako je opisuju cure sa foruma?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 12/9/2011, 11:48

Tuj, tuj sam, Ori! Pratim ja šta se dešava, ali onako iz prikrajka....Jeste namrgođena,ima crnu kratku kosu, nosi naočare, u belom doktorskom mantilu je.Više mi liči na neku Japanku, nego na Ruskinju. I to gde prima, to je običan, lepo sređen stan. Ja je pitam da li može samnom i mm da uđe? A, ona me preseče pogledom i reče:"Zašto, pa sa vama nije u redu, a ne sa njim"?!Kako, samnom, pa zbog njega idemo na vto!!!A, neeee...kaže.."Za vto vam je dovoljno i 10 sperm., a on to ima, a to zašto nije uspela vto -to je do vas"!Mada, meni nije bila tako strašna, šta znam...Sela sam, neda da se preksrste noge, sediš mirno, sa rukama u krilu. Mm ostao u "dnevnoj sobi" gledao tv. Ima pano na kome su okačene slike silnih nekih beba, baš onako poveći pano. Ja gledam i mislim se :Nadam se da su ove bebe rezultat njenih seansa!Nebi valjda okačila slike tek onako?!Prima pacijente samo radnim danom i to od 10-16h. Malo bezveze,ali ajde...Videćemo da li je mumija moćnija od dr Stojkovića!!!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 12/9/2011, 16:24

Ko zna, videćemo. Ja se nadam da će zajedno biti dobitna kombinacija.

Moram i ja otići da upoznam tu ženu Laughing
Ima li neko na našem forumu da mu je Majra pomogla. Ili bar da je uspela posle odlaska kod nje? Nešto ne mogu da se setim Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 279933
Ajd ti budi patuljčice Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 191975
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 12/9/2011, 17:14

I Tešić ima slike beba po svom stanu-tj. kući...i govori-sve su moja deca!
Ne znam . Od svega gde sam bila i čiju sam pomoć tražila,samo mi ona nikad nije pala na pamet,a toliko sam čitala o njoj,i ne čuh da je nekom rekla -sad si spremna,idi na VTO,i da je to uspelo. Eto,ja nisam čula,ali ne znači da ne postoji. I naša Racili je išla kod nje.
Za loš kvalitet embriona nije samo "majka" kriva...ne slažem se sa njom...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 12/9/2011, 18:51

Evo sad videh da je ivana. bila kod nje i da je prirodno ostala trudna posle. Nisam ni čitala poslednje dve strane, jer sam temu ranije pratila
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 17/9/2011, 16:41

Ako ikome znaci, ja sam bila kod nje i posle njene terapije sam prirodnim putem ostala u drugom stanju i u maju sam rodila devojcicu. 15. jula prosle godine sam bila na kontroli i tada mi je rekla da sam spremna, 31. avgusta sam saznala da sam trudna.
Pisala sam opsirnije na prethodnoj strani. Ne znam da li je u pitanju placebo, slucajnost ili nesto trece, uspela sam posle tri godine borbe. Moj savet je da treba probati sve.
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 17/9/2011, 16:44

Ivana,to je sjajno,a moje pitanje je koji je vaš problem bio? Verovatno ste za 3 g. borbe odradili analize. Dakle,ne šta je Majra rekla,već šta su lekari rekli-gde je bio problem?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 19/9/2011, 10:17

Posle dva spontana, uradjeno mi je milion analiza. Nista nisu mogli da nadju. Posle njih vise nisam ni mogla da ostanem trudna. Sto se zvanicne medicine tice, sve je bilo u redu. Kada sam otisla kod Majre, rekla mi je da je u pitanju disbalans hormona, i da, iako su svi u granicama normale, nisu u medjusobno dobroj konstelaciji, i da nju samo to zanima. Uglavnom, nista mi nije bilo jasno, ionako sam je tesko razumela, ali sam posle svih neuspeha u zvanicnoj medicini, resila da uradim sve kako mi je rekla. Secam se da mi je na poslednjoj kontroli u junu, rekla da vise nema potrebe za terapijom i da dodjem cim zatrudnim. Posle mesec ipo dana sam ugledala dve crtice i otisla, i tu je ona opet "citala" nesto iz mene i upisivala, rekla mi je tada da do 9. meseca uzimam progesteron, da ni slucajno ne prekidam, da mi se trudnoca dobro razvija i taj pregled mi nije naplatila.
Mozes da probas i kod nje, nije skupa. Prvi pregled kosta 3000,00, svaka kontrola 2000,00, ja sam ih imala dve i 700,00 je kesica mumije, ja mislim da sam ih popila 9. Kod nje me je sve kostalo oko 100 evra. Ne znam da li je u medjuvremenu poskupelo.
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 6 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu