KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 14 od 23 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 2/4/2012, 19:57

Biksi :) ::Ta Majra neka opasna, cuka mu! Very Happy

Vala baš, za sve pare... lol!

Možda i neko pašče drži i pušta kad je neko baš iznervira... Laughing Razz
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od BiKsi :) 2/4/2012, 19:58

Vala, ko je ne zna, a čita ovako postove, kao ja, npr, ta Majra deluje baš jezivo! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 2/4/2012, 20:02

Takođe. Ne znam je ali sudeći po postovima i ne bih je upoznala....
Da mi neko viče i da mu ja plaćam za to, merci beaucoup.... Rolling Eyes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 2/4/2012, 20:06

Biksi :) ::Vala, ko je ne zna, a čita ovako postove, kao ja, npr, ta Majra deluje baš jezivo! lol!
hahahahaha, baš tako!!
Svašta!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Homi 3/4/2012, 19:34

Ma joook,samo se tako ceslja.
To nije Majra,to je njena Shauma.
Pokusala sam pitati ginekoloskinju (ili kako se vec politicki korektno kaze zenski ginekolog) da mi uradi hormone,cisto da vidim,prica li ta Majra-Shauma istinu ili sta ali mi je dr rekla da u bolnici rade samo lezecim pacijentkinjama hormone (wtf???) i dala mi uput za GAK za konizaciju.
Dubice mi moj grlicic ko krompiric.
No
Hvala za recept za prirodno lecenje ranice ali ja zelim da se to operise jer imam jaaako los osecaj da nesto tu ne stima pa ga ne bih preko zalecivala. doktor

Homi

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sofka 3/4/2012, 20:41

Evo i moj doprinos o akupunkturi osmeh srce

Za akupunkturu sam se odlucila prvenstveno sto sam tada(pre 3-4 godine)imala problema sa ukocenim vratom, bolovima u ramenu i slicno...
Gde cu ici, nasla sam preko interneta, naravno ovde u mom gradu. Zena kineskinja, ima oko 55 godina. Studije i sve ostalo zavrsila u Kini, ovde je nekih 10 godina, znaci ima dosta iskustva, tako da me nije bio strah.
Prvi ubod je bio najgori Very Happy Mogu da kazem da mi je posle prve terapije tada ukoceni vrat zivnuo, za mene sreca nevidjena. Dala mi je i da pijem cajeve, tada za cirkulaciju posto sam totalno hladna i moram da priznam da bas ima efekta. Sa tri sloja garderobe, spala sam na dva, sto je za mene bio veliki uspeh. Posle toga sam radila prvi IVF (naravno bez akupunkture za to) koji je bio neuspesan. Nekoliko meseci posle toga srecem koleginicu koja je trudna i priznaje mi da je pre toga imala jedan spontani i da je na preporuku drugih cura otisla kod jednog akupunkturiste koji joj je kako ona kaze verovatno i pomogao da zatrudni i da odrzi trudnocu(tada je bila 4 mesec). Hmm, pomislim ja, ajde da i ja probam kod njega, kad ga vec svi hvale. Zakazem kod njega(a on holandjanin) i pocnem sa prvim terapijama za sterilitet naravno. Potrefilo se i tako da sam tad pocela sa bockanjem za drugi IVF. Taj put mi je bilo znatno lakse u postupku, bila sam smirenija, opustenija, vise energije itd. Isla sam kod njega jednom nedeljno i dan pre vracanja embriona. Nije uspelo. On mi je i u pocetku rekao da on ne garantuje uspeh i da ne ocekujem uspeh(ako ga bude) odmah, ali da ce bockanjem uskladiti moju energiju, hormone, cirkulaciju u materici itd. sto je verujem i bilo tacno jer sam se bas osecala drugacije, opustenije, jednostavno nije bilo stresa. I on mi je dao cajeve da pijem.
Posle neuspeha sam mu se zahvalila i prestala sam sa akupunkturom kod njega. Posle toga je dosao i treci IVF ali bez akupunkture i ni taj put nije uspelo. Za cetvrti pokusaj sam pocela da razmisljam da ipak probam sa akupunkturom ali kod moje kineskinje.
E sad, meni osiguranje(koje papreno placam) placa na godisnjoj bazi 15 tretmana(alternativnog lecenja) a posle toga moram sama da placam(ovde je tretman od 45 minuta 50 eura). Preporucuju da se radi jednom nedeljno.
Kada sam joj rekla da imam problema sa zatrudnjivanjem, pocela su ispitivanja. Prvo mi je pogledala jezik. Kaze: najveci problem ti je cirkulacija i manjak energije. Jos mi je rekla da joj izgledam umorno i da zena koja je stalno umorna tesko zatrudni. Pocela je da me bocka i dala mi caj. Caj je bio jako gorak i neprijatnog ukusa ali sam ga pila. Bockala me je dva puta mesecno i svaki put drugacije. Kad dodjem, pita me koji mi je dan ciklusa i onda na osnovu toga bocka druga mesta. Najvise me je bockala za vreme ovulacije kako ona kaze da bude materici toplo i da se otvori.
Ovo su neke tacke koje sam naucila od nje koje su vazne za trudnocu: sredina cela gornji deo(tek malo ispod kose) je tacka za matericu
-levi jajnik , desni jajnik i u sredinu kod materice(sve po jedna igla)
-kod tabana spoljasnja strana zgloba je tacka za bubrege
-dlanovi spoljasnji deo izmedju palca i kaziprsta tacka za matericu
-unutrasnji deo uveta- mislim da je tacka za bubrege

Uvek mi je bockala tacke kod jajnika i materice.

Ona mi je isto rekla da se ne nadam da cu odma zatrudneti i da moram redovno piti caj(koji kosta 75eura za dve nedelje)

Bocka me vec nekih 6 meseci(za trudnocu) ali sam trenutno prestala...umorila sam se od svega..

To vam je moje iskustvo Very Happy
slobodno pitajte ako vas jos nesto zanima..

Eh da, meni do sad nije pomoglo ali ko zna...mozda se desi kad se najmanje nadam Very Happy ostajem optimista yes

pozdrav cure i srecno svima ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Divina 6/4/2012, 19:45

Ja sam pocela da idem po lekarima tek od skoro,kad sam shvatila da postoji problem sa zatrudnjivanjem. A radim za neke od njih honorarno... neki su bili izuzetno ljubazni, neki grozni, ali svi privatnici su bili ok. Ne mogu ni da zamislim sebe u situaciji da mi se neko dere, bar ne vise...ni za koje pare, ma koliko da je stucan! Tako da mislim da cu, ako se ikada odlucim za neki alternativni vid lecenja ( a razmisljam o tome), Majru zaobici u sirokom luku. Svaka njoj cast, ali ako je istina ono sto se pise o njoj, ne hvala!
Divina
Divina

Broj poruka : 91
Godina : 40
Location : Srbija, Zemun
Datum upisa : 02.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 6/4/2012, 22:31

Kao što sam ranije napisala išla sam kod Majre.Prema meni je bila ljubazna,čak i nasmejana kad me vidi.Meni nije pomogla,ali žene koje rade kod nje i ona sama su bile ok. Majra je mnogima koje znam pomogla.Duže vremena nisam išla na akupunkturu.Imam puno posla i nikad nisam sigurna da li ću stići kad zakažem.Glupo mi da otkazujem.Malina svaka čast na informisanosti,hvala ti što si to podelila sa nama.Drago mi je da postoje iskrene osobe kao ta mlada dr.kod koje si bila.Onaj dr. koji se bavi akupunkturom i pomaže ženama da smršaju radi zajedno sa svojom ženom koja je nutricionista.Imaju odlične rezultate.To mi je rekla prijateljica koja ih je preporučila.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Divina 6/4/2012, 22:56

meni je sasvim logicno da ako neko hoce da smrsa, mora da promeni nacin ishrane, a da onda na to moze da se nadoveze bilo vezbanje, bilo akupunktura, bilo masaze. nema svrhe jesti sve sto ti dodje pod nos, a ovamo kao ides na akupunkturu. a sto se tice majre, ne znam, misljenja su podeljena, nekim ljudima iz mog najblizeg okruzenja je dosta pomogla, ali je prema vecini bila neljubazna. sad, pitanje je sta ko smatra pod ljubaznosću, ali ja nikada za nju nisam cula nista lose u smislu lecenja, vec u smislu komunikacije sa ljudima. pa sad... volela bih da probam, ali trenutno su mi sve finansije usmerene na neke neodlozne stvari,tako da ce alternativa malo da saceka.ionako sam do septembra pod klasicnom terapijom, pa ako ni tada ne bude islo, videcu... a kod koga, nemam pojma, samo bih volela da to ipak bude nase gore list. sunny
Divina
Divina

Broj poruka : 91
Godina : 40
Location : Srbija, Zemun
Datum upisa : 02.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 7/4/2012, 09:39

Uvek je bila nasmejana kad me vidi.Znala je da me potapše po ramenu.Dala nam je njen privatni broj,...Mm je češće išao kod nje i nije morao da se najavljuje,već ga je primala kad joj počinje pauza.Prestali smo da idemo kod nje pošto nije bilo rezultata,a i zato što je meni bilo bitno da mi posle vto kaže da li je sve ok.Ona to ne voli.Ljubaznost znači kad se neko i šali kao što se šalila sa nama.Ali velika većina ima mišljenje da je ona čudna.Možda sam je ja viđala u toku dve godine kad je bila raspoložena.Bitno je da svako nađe neko alternativno rešenje ,ako je to moguće.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 7/4/2012, 09:43

Što se mršavljenja tiče i fizičku aktivnost preporučuju pošto im je ćerka prvakinja sveta u fitnesu za 2011.godinu.Ali kako sam shvatila taj doktor je radio u Sloveniji,a sad radi kod nas,a i žena mu je dr.On još meri koliko je koji organ oslabljen.To sam gledala na sajtu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Malina 20/4/2012, 09:03

Sta radite, devojke? Kako napredujete? Jel ima nekih desavanja i pomaka?
Puno vas je islo i kod Ljilje, cini mi se, predhodnih mesec, dva, kako vi napredujete?
Ja sam juce krenula na akupunkturu i pisacu vam kasnije gde, sta, kako, jer sad nemam vremena, ali htela sam da vas pitam da li je ova reakcija normalna: dok me bockala, bilo je ok, neki ubod nisam ni osetila, neki jesam, ali u principu ok. I krenem ja posle toga kuci, a ono pocne da me bolucka stomak, tj. nekako pritiska, ne znam ni kako da vam objasnim, nije to bukvalno bol, kao neko stezanje, muljanje, onako malo neprijatno. I trejalo je sve dok nisam otisla u krevet. Jutros nista ne osecam.
Malo sam se zabrinula, ne znam da li je to normalno, da li je neka reakcija na iglice, mozda? Kako ste se vi osecale posle prvog puta?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 25/4/2012, 13:09

Malina već sam pisala o mom iskustvu kod prvog tretmana akupunkture,ali to što sam napisala je nestalo.Zašto?Nemam pojma.Mene su obično boluckala mesta gde su mi bile iglice i imala sam osećaj kao da mi trni noga.Već mesec dana nisam išla na akupunkturu.U početku sam imala previše posla pa nisam mogla da stignem.Sad kad imam manje posla nisam sigurna da li ima svrhe nastaviti.Gde ti ideš?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od heart84 25/4/2012, 14:35

Malina vidim da si krenula na akupunkturu, kako ide Very Happy Ja sam zavrsila sa drugom seansom i posle 10 - og maja treba da krenem opet Very Happy Sto se tice uboda ja isto neke osecam a neke ne. Primetila sam da me najvise boli kad mi bocka noge i usi, kod stomaka me retko kad zaboli skoro nikad Shocked Meni se posle akupunkture strasno spava i kao da nemam snage nizasta. Dok idem na akupun. nemam neke posebne promene u organizmu, ali zato cim prestanem vidim da mi se desavaju neke stvari, kako mi je i on sam rekao da tek posle terapije, znaci kad se prestane onda krece da deluje. Ne znam videcimo, treba da idem na jos dve seanse, ali je problem sto moj dragi nece Crying or Very sad kaze ma on je neki prevarant, bio je na jednoj od 10 tretmmana i to je to,a trebalo bi zajedno da dolazimo.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 25/4/2012, 18:46

Heart odlično si opisla osećaj posle akupunkture.Pošto sam išla pre mesec dana poslednji put totalno sam se isključila iz te priče.Kod koga ti ideš?Da li piješ čajeve?Da li ideš 10puta za redom povezano pa odmaraš ili svaki drugi treći dan?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od heart84 25/4/2012, 18:55

Zvoncice trenutno idem kod Smajla Serhatlica valjda sam ubola ime Very Happy on se nalazi na Vracaru. Idem 10 puta za redom, pa mesec dana pauza pa ponovo i tako mi je rekao 4 puta da dolazim. Pre njega sam isla kod Ljiljane Stefanovic oko godinu dana, mozda malo jace ali nazalost nisam imala nikakve posebne rezultate. Kod nje sam isla 2,3 puta nedeljno i pila sam neke cajeve.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Malina 26/4/2012, 09:21

Evo, da vam prenesem malo svojih utisaka: bila sam na 4 tretmana do sada, ja idem kod one druge dr Stefanovic, sta znam... posle tog prvog me je bas boluckao stomak, sutradan je stalo. Na drugom tretmanu nesto mi je reagovala desna noga, posle tretmana je bilo ok. Dr kaze da je to dobro. Na ova ostala dva nista posebno, onako osecam nesto po malo, ali nema nekih posebnih reakcija.
Ona je jako prijatna zena, izbocka me, pusti neku relax muziku i ostavi me. 1-2 me obidje i to je to. Prvo mi je rekla da svako zna da odradi tehniku, ali da se s vremenom stekne iskustvo i pravi osecaj i da to ne moze svako. Mada, iskreno, ja ne vidim tu nista posebno i mislim da bi to mogao svako ko se time bavi. Ona je skuplja nego drugi cini mi se, 3000 je tretman, a da li je i bolja, nemam pojma. Kad bih otisla sad kod nekog drugog, mozda bih i mogla da uporedim. Ja idem svaki drugi dan, mada ona kaze da moze i dva puta nedeljno ili i redje kasnije, na odrzavanje da se dolazi.
Ide serija od 10, pa pauza mesec dana, pa opet 10, mada imam utisak da to nije bas fiksno kod nje, pa ne znam ni sta da mislim o svemu tome. Da li zaista to deluje i sa tim razmacima ili je to u fazonu, dodji bilo kad (pare su pare :) ), ne zanam. Mislim, ona ne deluje kao neko takav, ali u sustini ima i onih koji sve to lepo znaju da upakuju. Neki pravi utisak jos uvek nemam.
Ja cu odraditi tih 10, a posle cu videti. Stvarno mislim da bi mozda to mogao i neko jeftiniji da odradi, jer su te tacke za sterilitet, precizirane u knjizi, to mi je pokazala.
Inace, nije mi spominjala nikakve cajeve, ishranu i sl. Ja sam je pitala nesto usput o tim metodama, a ona mi je rekla da tako rade Kinezi, ali da je to neka druga filozofija, sta god to znacilo.

Heart84,ne mogu da ti posaljem pp, ne znam o cemu se radi?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od heart84 26/4/2012, 09:56

Malina ta dr. je bas skupa Shocked ja kod ovog mog placam 1500 din. tretmam.
Pokusaj ponovo da mi posaljes PP Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Malina 26/4/2012, 10:33

Pa, i meni se to tako nesto ucinilo...

Srculence, nece opet. Pise da ne zelis da primas pp Very Happy
Mozda si nesto u profilu poremetila. Hajde vidi, probacu kasnije da ti opet posaljem.
Ja sam tvoj pp dobila, ali ne mogu da ti uzvratim.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od heart84 26/4/2012, 10:37

Juce sam normalno primala PP, pokusaj opet, moguce je da sam nesto cekirala sto ne treba Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Malina 26/4/2012, 10:37

Evo, ode.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 8/5/2012, 09:48

Imam jedno pitanje za vas koje ste koristile čajeve koje vam je davala Ljilja.Ja sam pila čajeve kako mi je rekla.Ovaj mesec sam počela od prvog dana menst.da pijem čaj koji se tad i pije.Pila sam ga par dana i onda sam prestala.sve je bilo ok,a onda sam počela da krvarim i to sve po malo.Prepisivala sam to ovulaciji i nisam se baš nešto opterećivala,ali nikako da prođe.Bila sam kod ginekologa.Uradila betu i naravno 21dan cikl.progesteron koji je nizak.Inače mi je progest.nizak,ali NIKAD nisam krvarila.Da li je moguće da je od čaja?Da li je neka imala takvo iskustvo?Kad sam pila mumiu primetila sam da mi je produženo vreme krvarenja,ali svi koji su iščitali tekstove o mumii to znaju,ali nikad za 27god.koliko dugo imam menst.ovako nešto mi se nije desilo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Cecana 17/5/2012, 21:25

Evo i mog iskustva sa Majrom.Meni je rekla da imam hormonalni disbalans i da ne moze da mi pomogne.Pitala me sta kazu ginekolozi,ja sam rekla da mi predlazu stimulaciju ovulacije hormonima na sta je ona rekla da ne idem na to,bukvalno kao za mene nema resenja.
Ja imam usporen rad stitne i insulinsku rezistenciju.Rekla mi je da su mi svi problemi sa hormonima poceli u prvoj trudnoci-imam sina od 9 godina.Kaze da mi je sin sklon alergijama zato sto mi se smanjio nivo progesterona na kraju trudnoce.Sto se alergija tice pogodila je.Pogodila mi je i da sam imala ranicu na grlicu materice koju sam operisala i da mi je papa test 2 grupa(proveravala sam ga pre par meseci).Za roditelje mi nista nije rekla.
Prema meni je bila ljubazna,ali hladna,da ne kazem da je pola nisam razumela i svaki cas sam je zapitkivala da mi ponovi sto je pocelo da je nervira.
Ne znam zasto mi uopste nije dala da pijem taj mumio,ladno me otkacila.
Merila mi je onom zicom i da nemam sanse ni za iui ni za vto.Sta reci.
Trebace mi neko vreme da se oporavim i da krenem dalje.
Pitala sam se samo zasto ja pijem i eutirox vec 4 godine i Glukophage za insulinsku rezistenciju kad mi se hormoni uopste nisu sredili?
Cecana
Cecana

Broj poruka : 34
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 05.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 17/5/2012, 21:52

Cecana, a je l moguće da eutyroxom nisi sredila štitnu, i glukofažom IR?
Ja sam uz terapiju obe stavke došla do svog potpisa...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ema78 18/5/2012, 08:56

Cecana,
Meni je sve to cudno... I ja sam za samo 5 meseci druzenja sa glukofazom ( meni nisu radili IR, ali imala sam problem sa hormonima) dosla do ovulacije, a do skoro sam imala anovulatorne cikluse. Daleko od toga da ne verujem u alternativne vidove lecenja, i sama razmisljam da krenem sa akupunkturom), ali, tebi je M. rekla da ona ne moze da ti pomogne...mozda postoji neko ko moze, ne gubi nadu.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 14 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 23 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu